Opinie o McDonald's Leszno Galeria w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald's Leszno Galeria. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonald's Leszno Galeria o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's Leszno Galeria w Leszno

Jacek 70

Po pierwsze Mac to zwykly bar a nie żadna restauracja i ciekawe co na to mac. Polska jeśli nic to chyba coś tu nie tak. Marka traci na takich wpisach.

Walentyn Marczuk

Dzięń dobry To jest Marczuk Walentyn I Marczuk Irena Po powodu wyplaty za prace

Bożena

@Klara, ważne, że zdecydowałaś się na tak obszerny opis swoich spostrzeżeń wynikających z Twojej styczności z Lepus 2 Marian Zając. Umowy jak najbardziej zawsze trzeba przeczytać przed podpisaniem, żeby mieć pewność i gwarancję, że nie zostaniemy wprowadzeni w błąd nawet przez niedopatrzenie. Twoja wypowiedź z pewnością jest ważna dla osób interesujących się tą firmą pod kątem zatrudnienia.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Może jakieś wskazówki odnośnie samej rekrutacji?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie McDonald's Leszno Galeria? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Bożena

@PM, dziękuję za Twoją odpowiedź. Wcześniej pisałaś jeszcze o tym, że firma oferuje szkolenia, awanse i rozwój. Czego dokładnie można dowiedzieć się ze wspomnianych przez Ciebie szkoleń oraz jak wygląda ścieżka rozwoju w tej firmie? Jaką drogę trzeba przebyć w Lepus by awansować?

Bożena

Macie informację czy obecnie Lepus 2 w prowadzi rekrutację? Nie znalazłam nic na stronie internetowej. Ktoś może aktualnie pracuje w Firmie i udzieli kilku porad odnoście rekrutacji oraz atmosfery w pracy jaka panuje? Czy możecie podzielić się swoja opinią o tej firmie? @PM, można liczyć na umowę o pracę? Jakiś plusy możesz dać dla firmy?

PM
@Bożena

Tak, umowa o pracę to podstawa, nie ma tam nic na boku. Plusy to pieniądze zawsze na czas, i kwotowo ładne wypłaty, jednak jak policzysz je w stosunku do poświęconych godzin to już tak atrakcyjnie nie wygląda. Więcej plusów brak.

PM

Praca jak praca. Pracowałem tam kilka lat temu, kasa najlepsza jaką dotychczas zarabiałem, płacone na czas, były absurdalne (usunięte przez administratora) ale miałem wrażenie, że wracały one w premi na wypłatę. Atmosfera, można by dużo pisać, ale faktycznie psychikę wyniszczała. Nigdy nie wiedziałeś czy (usunięte przez administratora) bedzie miał dobry humor czy zły. Wszechobecne kablowanie i donoszenie, czasem wyssanych z palca historii,(usunięte przez administratora) No więc dzisiaj można zauważyć że większość mrówek jest zadeptana, teraz trzeba importować mrówki niebiesko żółte, a poziom obsługi jest poniżej jakichkolwiek standardów, czasami się dziwię iż centrala jeszcze nie wkroczyła w ten (usunięte przez administratora). Pomimo iż pracowałem tam kilka lat, nie uważam tego czasu za stracony, najbardziej cenie sobie lekcje dyscypliny i sumienności, którą tam odemnie wymagano. W dalszej karierze zawodowej rzecz bezcenna, i naprawdę doceniana przez kolejnych pracodawców, i za to w sumie mogę podziękować.

Ryszard

Co słychać w firmie? Jest szansa na jakieś informacje?

zadowolony

Ja pracuję ponad cztery lata i jestem zadowolony ,a kasa jak na Leszno jest spoko.

MIKI
@zadowolony

(usunięte przez administratora) JA POSŁUCHAM --TO GDZIE PRACUJESZ

eddie

Czy w ogóle firma Lepus 2 Marian Zając jeszcze funkcjonuje, bo w internecie na jednej ze stron krajowego rejestru sądowego nie mają rejestru i mnie to zaniepokoiło.

SilverZ0r

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) Nie miła atmosfera. Braki w kadrze, przez co trzeba było wielokrotnie zostawa po godzinach w pracy.Pracownicy nie otrzymują bonifikart, a jak chcą zamówić coś po pracy traktowani są jako goście drugiej kategorii, którzy czekać mogą nie wiadomo ile. (usunięte przez administratora)Jedna wielka katastrofa. Teraz tam praktycznie nikt nie chcę pracować i sprowadza pracowników spoza kraju. Pracuja tam po 11h i są jeszcze gorzej traktowani niż My.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's Leszno Galeria - Leszno

• Jak się pracuje w McDonald's Leszno Galeria?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's Leszno Galeria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

McDonald's Leszno Galeria