Opinie o McDonald's Leszno Galeria w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald's Leszno Galeria. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonald's Leszno Galeria o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's Leszno Galeria w Leszno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w firmie McDonald's Leszno Galeria występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pomoc Kuchenna?

Jj Nowy wpis

Tak zgadzam się z tym , praca okropna ,(usunięte przez administratora) Pan na początku milutki baranek miły wyrozumiały a pozniej pokazuje jaki jest naprawdę . Wolne musisz wiedzieć ze chcesz już miesiąc wcześniej bo inaczej go nie dostaniesz , (usunięte przez administratora) Ciągle krzyki i obelgi musisz znosić z kamienna twarzą , zazwyczaj z zemsty jesteś wywalany do najgorszej roboty a jeśli nie jesteś na tyle szybki to lecisz na kase by nie przeszkadzać starym pracownika bo nikogo nowego nie tolerują mili są tylko dla tak zwanej starej gwardii , nowi z Polski musza mówić po Ukraińsku bo tylko oni z tobą chcą rozmawiać ale niestety nie umieją żadnego słowa z siebie wydusić w naszym języku bo jie zadali sobie trudu by się go nauczyć. Mogłabym wymienić o wiele więcej ale nie skończyłaby do jutra , w duzym skrócie nie polecam

Jak często w McDonald's Leszno Galeria odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 17 czerwca na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Niska

Nie polecam to co tam się dzieje przechodzi pojęcia (usunięte przez administratora)zresztą wieczne krzyki stałej gwardia na nowych ,Dla nich nowy pracownik to robot i towar na pomiatanie nim ,pracowałam tam miesiąc a (usunięte przez administratora)przez nich tak wykończona była że nigdy więcej

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie McDonald's Leszno Galeria? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
naszpan

Niskie zarobki? Buahahaahahahahaha!!!

Katarzyna
@naszpan

Śmiejąc się z tego, że niskie wskazujesz na to, że jednak wysokie? Bo teraz to się pogubiłam, zazwyczaj odwrotnie ludzie bekę cisną. :(

Jakie wartości są cenione w McDonald's Leszno Galeria?

Mona.

Przede wszystkim silne nerwy i umiejetnosc zachowania tak zwanej poker face - trzeba bez mrugniecia okiem i z ogromna powaga znosic krzyki i obelgi wlasciciela. Nawet, a zwlaszcza wtedy, kiedy sa niesluszne :) Trzeba byc gotowym na poswiecenia dla firmy, wypadaloby poswiecic zycie prywatne i pracowac tyle godzin ile pan wlasciciel sobie zazyczy oczywiscie godziny musza byc dogodne dla niego. Zycie prywatne pracownika jest nawet nie na drugim ani trzecim planie :) Sciany, sufity, zmywarki i frytkownica maja uszy xD Wszystko, co powiesz w pracy moze byc wykorzystane przeciwko Tobie xD Wiele by wymieniac ale juz sie zmeczylam. Mc w Lesznie to po prostu czeski film, nie polecam.

Bożena

@Ryszard, czy masz jakieś informacje odnośnie firmy? Kto jeszcze wypowie się o Lepus 2? Pomóżmy innym użytkownikom w podjęciu decyzji odnośnie tego pracodawcy. @PM, a jak w firmie wyglądały relacje między pracownikami? Czy była możliwość rozwoju przez szkolenia albo awansu?

PM
@Bożena

Szkolenia, awanse i rozwój jak najbardziej. Najważniejsza cecha to mocne nerwy. Jak już wytrzymałes nie jedno, i głupi też nie jesteś to masz szansę na rozwój w obrębie tego baru szybkiej obsługi. Na wybicie sie do centrali nie ma szans. Znam przypadki gdy kilka lat temu właściciel wyrażał sie z pogardą o pewnych pracownikach że sie nie nadają do twórczego myślenia, a dzisiaj mają poważne stanowiska w strukturach. Relacje miedzyludzkie. Pracowałem w czasach przed żółto niebieskich. I(usunięte przez administratora) Starą gwardie która większości trzymała sie razem. Pracowników którzy jakimś cudem wytrwali pierwszą selekcję, ale nie uzyskiwali akceptacji starej gwardii i trzymali sie miedzy sobą ( najczęściej był to osoby mające wysokie mniemanie o sobie co nie przekładało się na umiejętności). I nowych. Z nowymi to było tak, że jak pokazał że ogarnia pracę, trzyma tempo i nie jest dziwny życiowo szybko zyskiwał uznanie starej gwardii, jak wymyślał i tworzył a nic nie potrafił to miał ciężko, nikt nie chciał za niego pracować, dlatego dostawał pracę w której miał najmniejszą szanse by komuś przeszkadzać w robocie. Było takie okreslenie, gra słów jak Moping, czyli całodzienne sprzątanie. Jak to dzisiaj wygląda niestety nie wiem, ale pewnie się wiele nie zmieniło, (usunięte przez administratora)

Stara gwardia
@PM

Pamietam posiadówy na Lukoilu ????

Emilia

Czytałam, że McDonald's Leszno Galeria zapewnia możliwość awansu swoim pracownikom. Chciałabym się więc dowiedzieć w jaki sposób trzeba się wykazać aby mieć szansę na takowy? Czy przełożeni patrzą na całokształt starań czy może trzeba spełnić określone wymagania? Podpowiedzcie proszę.

Legendarny MCDonald w Lesznie nie słynie z dobrej spławy. Zatrudniając się tam kierowała mną opinia, że właściciel zmienił swoje nastawienie do swoich pracowników. Niestety, jakże błędne było to złudzenie... Owszem początkowo Pan (usunięte przez administratora) troszczy się o nowych pracowników, natomiast bardzo szybko się zapomina i zaczyna się robić nerwowo.(usunięte przez administratora)niejasny system premiowy. To co jest w ofercie pracy a w rzeczywistości to porażka. Nie ważne jak, ale ma się zgadzać, jak to mówią będzie pan zadowolony, szkoda, że wszystko kosztem nadgodzin i dziwnych dodatków- bo nikt całego etatu nie ma... względnie jest, dopóki się coś nie stanie. (usunięte przez administratora)Wolnego lepiej nie brać bo pracę się od razu traci i to w jakże spektakularny sposób. Ogromna rotacja to chleb powszedni tego miejsca ale nie ma się co dziwić. Nie polecam pracodawcy, ogrom stresu, nie bójmy się użyć tego słowa - (usunięte przez administratora), oraz brak poszanowania pracowników. Mam szczerą nadzieję, że kiedyś właściciel zrozumie co znaczy szacunek dla innych osób i zostanie chociaż raz potraktowany w taki sposób jak pracownicy. (usunięte przez administratora)

Aktualność
Informujemy że po okresie dwóch miesięcy McDonald's w Galerii jest już czynny.

Godzinny otwarcia:

10:00 - 21:00 do soboty włącznie

12:00 - 20:00 w niedzielę

Wiecie czy Lepus 2 Marian Zając udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kam

nie

Robert

Czy są zniżki dla pracowników albo darmowe obiady ?

@Robert

Tak. Pracownicy mają możliwość zakupu produktów po bardzo korzystnych cenach. McDonald's Leszno Galeria jako pracodawca stawia na osoby zorientowane na samodzielność, rozwój oraz niezależność materialną. Nowo zatrudnieni przechodzą kompleksowe szkolenia od podstaw produkcji na kuchni po kasę fiskalną i budowanie profesjonalnych relacji z Gośćmi. Praca nie jest trudna, ale wymagamy dokładności oraz pozytywnej energii w działaniu. Za to oferujemy już na początku doskonałe wynagrodzenie wysokości 3000 złoty w okresie przyuczenia, dofinansowujemy dojazdy do pracy, 3 dni wolne w tygodniu, możliwość zakwaterowania. Stawiamy na osoby dynamiczne. Dla najlepszych możliwość awansu. Zapraszamy do składania aplikacji.

Grzesiek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taki spokój a mnie interesuje praca.

Alek

Jeśli chodzi o prace na wakacje (jest ogłoszenie na okres wakacyjny) jest możliwość podjęcia od lipca do końca sierpnia? W ogłoszeniu jest czerwiec- wrzesień... zastanawiam się na ile elastyczna jest propozycja. Ktoś coś może powiedzieć czy idzie się dogadać?

@Alek

Na wakacje przyjmowane są osoby z trzech przedziałów wiekowych : - niepełnoletni - pełnoletni - studenci Rozpoczęcie pracy po wykonaniu badań koniec czerwca początek lipca. Zakończenie 25 sierpnia dla dwóch pierwszych przedziałów. Studenci do 25 września. W czasie zatrudnienia firma udziela tygodniowego płatnego urlopu. Poza osobami niepełnoletnimi po wakacjach jest możliwość dalszej pracy w wybrane weekendy. Czekamy na dalsze pytania. Pozdrawiamy!

Kama18
@McDonald's Leszno Galeria

Jak jest w przypadku osób niepełnoletnich, podpisują jakaś umowę? Czy są jeszcze przyjęcia?

@Kama18

W tym roku już nie przyjmujemy osób niepełnoletnich. Zapraszamy w przyszłym . Pozdrawiam

Praca w gastronomii!!

Poszukujemy pracowników do restauracji McDonald's w Jarocinie i w Lesznie.

Szczegóły znajdziecie w zakładce - Oferty Pracy

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Lawenda

Wynajmujace pracownice ukraiński u Pana w budynku /not/ bardzo głośno wręcz chalasliwie się zachowują ludzie w blokach obok nie mogą spać siedzą na placu zabaw gdzie dzieci się bawią piją piwo palą fajki i bardzo chalasuja o godz 24 gd, jest już cisza nocna A nawet siedzą na dachu budynku w którym mieszkają widocznie się im nudzi potrzebują więcej godzin pracy

@Lawenda

dziękujemy za informację. Posiadamy określone standardy zachowania, jakie obowiązują pracowników w miejscu pracy i są one nienagannie przestrzegane. Z przykrością dowiadujemy się, że po za nim, dochodzi do jakichkolwiek incydentów. Przypominamy, że wszystkich mieszkańców osiedla obowiązują te same prawa i obowiązki, mają Państwo zatem prawo do zgłaszania niedozwolonych zachowań odpowiednim służbom. Jeśli natomiast zauważą Państwo kwestię, na które powinniśmy reagować jako pracodawca, prosimy o ich zgłaszanie pod adres mzajac@mcd.net.pl Pozdrawiamy!

Aktualność

Rodzinna atmosfera w pracy? Czy to w ogóle możliwe?... jeśli pracujesz z najbliższymi z pewnością! :)

Alina i Kamil to małżeństwo, które wspólnie zasila szeregi naszych restauracji. Duet, który sprytnie organizuje swoje życie, znajdując balans pomiędzy pracą, a rodziną. Do tego stale emanując pozytywnym nastrojem, dostarczają rodzinnej atmosfery wszystkim współpracownikom!

O tym, jak to się zaczęło i jak się mogą rozwijać zawodowo, opowiedzieli osobiście:

Kamil: pracuję tu już 12 lat. Zaczynałem jako szeregowy pracownik. Stopniowo awansowałem: byłem kolejno instruktorem, menadżerem a obecnie jestem I asystentem.Mój staż w firmie jest najlepszym świadectwem tego, że zarówno atmosfera w pracy jak i zarobki są na wysokim poziomie. Wypłata jest zawsze na czas, a co ważne nikt nie pyta jakie masz wykształcenie i staż. Wyznacznikiem jest sumienność w wykonywaniu obowiązków. Tu też poznałem moją żonę. Mamy obecnie trójkę dzieci i nigdy nie było problemów aby pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Szef jest bardzo wyrozumiały i nie spotkałem się z jego strony z odmową. Zawsze docenia sumienność.

Alina: ja pracuję od 4 lat. Zaczynałam pracę na kuchni, potem awansowałam na instruktora teraz jestem menadżerem. Mąż pracuje w restauracji przy Al. Konstytucji 3 Maja 3A, a ja w Galerii Leszno. Ponieważ mamy trójkę dzieci niezbędna była taka organizacja pracy, aby zawsze ktoś mógł zostać z dziećmi. Nigdy nie spotkałam się z odmową jeśli chodziło o dostosowanie naszych zmian. Teraz jestem na urlopie macierzyńskim, ale po jego zakończeniu z pewnością wrócę do pracy w McDonalds.
Iwonka

W Jarocinie do maka są teraz jakieś przyjęcia?

@Iwonka

Firma prowadzi nabór właściwych osób na następujące stanowiska: pracownik restauracji kierownik zmiany pracownik weekendowy - praca w piątek, sobota, niedziela do uzgodnienia Wynagrodzenie za pełny etat 168 h 2600 zł - 3000 zł netto miesięcznie. Czas pracy 4 x w tygodniu 10 h dziennie. Umowa o pracę.

....

Najlepiej usunąć komentarze, które są prawdziwe. (usunięte przez administratora) I nie, nie mam nic na sumieniu, po prostu przekonałam się na własnej skórze jakim pracodawcą jest p. (usunięte przez administratora). Wykonywałam swoją pracę sumiennie i nie mam sobie nic do zarzucenia. Rozumiem bycie wymagającym, ale to jak zachowuje się w/w Pan przekracza wszelkie normy. Tak sobie myślę, że karma wraca i mam nadzieję, że ten pracodawca kiedyś trafi na równego sobie. Może kiedyś dojdzie do wniosku, że ludzi nie traktuje się w ten sposób. Tymbardziej tych, dzięki którym zarabia się pieniądze. Dziwię się tylko tym, którzy mimo takiego traktowania, nadal pracują dla tego Pana. Może to właśnie dlatego większość pracujących tam to osoby z Ukrainy. Przyjeżdżają tu z nadzieją na coś lepszego, na w miarę godny zarobek i trafiają do McDonald's. Tutaj umowa o pracę i zarobki nienajgorsze, ciężko znaleźć im coś równie dobrego. Może nie mają wyboru i muszą godzić się na takie traktowanie. Nie wiem, prawda jest taka, że Polaków tam coraz mniej. Dla Polaka początek pracy w McDonald's to tragedia. No chyba, że zna ukraiński. W przeciwnym razie w swoim własnym kraju musi się domyślać o co chodzi współpracownikowi, bo ten przyjeżdżając do Polski nie zadał sobie nawet trudu, aby nauczyć się języka kraju, w którym zamierza pracować.

@....

Zachęcamy do przeczytania Regulaminu serwisu GoWork.pl wówczas zawarte w nim zasady publikacji komentarzy (zarówno przez Opiniodawców, jak i przez Pracodawcę) będą bardziej przejrzyste. Wpisy może korygować wyłącznie Administrator forum, jeżeli naruszają one dobra osobiste komentowanych firm i osób oraz łamią Regulamin. Ciężko nam ustosunkować się do tak ogólnych i anonimowych zarzutów, zapewniamy natomiast, że cenimy w naszym miejscu pracy atmosferę wzajemnego szacunku, obowiązującą pracowników między sobą, szefem, jak i szefa do pracowników. Tym bardziej chcielibyśmy wyjaśnić kwestię, które wpłynęły na Twoją opinie, w tym celu prosimy o kontakt pod adres: mzajac@mcd.net.pl Pozdrawiamy.

Artur

Na podstawie jakiej umowy byłaś zatrudniona w firmie Lepus 2 Marian Zając? Był to okres próbny, który miał trwać określony czas, czy może od razu pracodawca zaproponował umowę o prace? Mam jeszcze kilka pytań związanych z tym pracodawcą, ale na początku chciałbym znać podstawowe warunki zatrudnienia, które są oferowane. Pomożesz mi?

....
@Artur

No jasne. Była to umowa o pracę, na 3 miesiące. Miał to być okres próbny. W razie czego pytaj. Jeśli będę miała taką możliwość, to na pewno odpowiem. No chyba, że znów usuną moje komentarze.

Artur
@....

Mogłaś liczyć na premie lub inne dodatki do wynagrodzenia? Rozumiem, że nie byłaś zadowolona z atmosfery i relacji z przełożonym, ale może spokojna rozmowa mogłaby poprawić obopólne stosunki. Atmosfera jest w pracy bardzo ważna i jakiekolwiek konflikty wpływają ma wydajność i motywację.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's Leszno Galeria - Leszno

• Jak się pracuje w McDonald's Leszno Galeria?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's Leszno Galeria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

McDonald's Leszno Galeria