brak logo

BRVZ SP. Z O.O.

Warszawa

Opinie o BRVZ SP. Z O.O.

anonim 2011-05-13 11:12
niewielka rotacja -> jeśli ktoś szuka stabilnej pracy w dużej organizacji -> OK !
e 2016-08-05 23:27
czy niewielka rotacja to chyba moglibyśmy nieco dłużej i burzliwie na ten temat podyskutować.... jeśli się spojrzy na ilość rekrutacji dostępnych w tym, roku w firmie to jako kandydat szczerze mówiąc można się lekko zaniepokoić, skąd nagle tyle naborów?
Pracuś 2017-03-28 10:07
Nie polecam tej firmy nikomu. Uważam że kadra zarządzająca osiągnęła najwyższy poziom w demotywacji pracowników. Jeśli nie masz ambicji, nie przeszkadza Ci nieuczciwe traktowanie pracowników - to jest firma dla Ciebie. Przestrzegam również osoby zatrudniające się, nie liczcie na zrealizowanie obietnic stawianych przy zatrudnianiu.
anonim 2017-03-28 10:23
Nie polecam firmy, zwłaszcza osobom które nastawione są na rozwój. Firma bardziej przypomina pracę w urzędzie niż w korporacji. Nie rozpieszcza się pracowników podwyżkami, sa tzw inflacyjne i nie dla wszystkich. Nie ma ścieżki kariery i jest duży problem ze szkoleniami. Nic, co obiecano na rozmowie rekrutacyjnej się nie sprawdziło. Wielkie rozczarowanie pracodawcą
Zostaw swoją opinię o BRVZ SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRVZ SP. Z O.O.