KWK Construction Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o KWK Construction Sp. z o.o.

koleżanka z pracy 2015-02-06 00:25:38
Sądze że wpis z 26-01-2015 to zasługa "koleżanki" Oli która została zwolniona ostatnio z pracy z powodu braku kompetencji. Sorry Ola ale zanim zaczniesz gdzieś pracować to naucz się liczyć. Ja widziałam jak ty pracujesz, w kółko popełniałaś błędy które musieliśmy za Ciebie poprawiać.Zamiast wypisywać bzdury na jakiś forach lepiej zajmij się doszkoleniem swoich umiejętności w podstawach matematyki i innych dziedzinach w których jesteś "ekspertem" :)
abc 2015-11-06 14:50:20
Zapewne "bez stresowo"....
wezyr 2016-01-18 18:22:44
do "modo" - z konia spadłes? takie frazesy typu możliwość rozwoju, dobre i stabilne warunki pracy, młody i dynamiczny zespół wciskają w każdym ogłoszeniu, coś w stylu kopiuj-wklej. Opierać na tym chęć udziału w rekrutacji moze chyba tylko ktoś nieopierzony. Dynamiczna może być co najwyzej tam rotacja pracowników, to chyba nie pierwsze w ostatnim czasie ogłoszenie na etat kosztorysanta.
Młody 2016-05-17 21:45:48
Jeśli chodzi o pracowników to cała ekipa jest spoko, nie można złego słowa powiedzieć! Niestety oprócz niej macie nad sobą jeszcze jedną osobę..., która albo raczej który wiecznie jest niezadowolony i nie ma szacunku dla swoich pracowników! Problemy z pieniędzmi dla podwykonawców itp. O wszystko musisz się prosić. Szkoda ludzi, którzy tam pracują :(
fall 2016-06-09 14:34:49
Jak można mieć "zainteresowania w czasie wolnym"?...zainteresowanie chyba albo się ma, albo nie ma...:P
wezyr 2016-06-20 09:09:19
śledzę tę całą "inwestycję" RT i to śmiechu warte XD ktoś dostał tę posadę kosztorysanta?;p czy jest tak samo wirtualna jak nasz wieżowiecXD
wezyr 2016-07-07 13:09:46
No "inwestycja" ponoć ruszyła, więc i staż się znalazł;p wypas XD a kto im redaguje te stronę, powinien wylecieć na zbity pysk. Bez ładu i składu, z błędami wszelkiej maści. To ma być poważna firma, która ma niby wybudować "symbol" Bydgoszczy? Bez jaj. Żaden zaszczyt w takiej firmie pracować.
cho 2016-07-13 17:21:03
Ale wydaje mi się, że niezależnie od tego na spokojnie można podjąć u nich zatrudnienie @basia.
Zostaw swoją opinię o KWK Construction Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWK Construction Sp. z o.o.