Opinie o KWK Construction Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KWK Construction Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KWK Construction Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK Construction Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Wykonawca

Potwierdzam że nikomu nie płacą Odkąd w firmie jest brzykcy żadna budowa nie ukończona 6 dworców zaliczka pobrana 11 mln ale dla siebie i w końcu za braki płatności wykonawca zostali wyrzyceni (usunięte przez administratora)

@Wykonawca

Pracujemy z kwk 27 lat. Wielki szacunek dla nich ????nie znam tak drugiej ambitnej firmy . Nawet w covid oraz (usunięte przez administratora) słali radę. Mi płacą bardzo dobrze a co ważne to super szacunek oraz profesjonalizm ????????????

Hej, mój mąż myśli czy nie aplikować do nich na Inżyniera Budowy, bo akurat szukają. Możecie mi powiedzieć czy firma ma sporo zleceń, czy są jakieś przestoje? Nie chciałabym, żeby zatrudnił się, a za chwilę musiał szukać nowej pracy...ile godzin dziennie musiałby pracować przy projektach? Bo w budowlance niestety z tego co wiem jest nienormowany czas pracy... mało też jest napisane w ogłoszeniu o tym co oferują, ktoś podałby widełki płacowe na tym stanowisku i czy oferują np. dofinansowanie do opieki medycznej lub jakieś dodatki urlopowe?

aaa

Zmniejszają to znaczy że były ostatnio jakieś zwolnienia? Dużo osób przez to poleciało? To chwilowa redukcja i jak sytuacja się poprawi to jest szansa na pracę?

Podwykonawca

Mogę powiedzieć iż firma bardzo poukładana , wysoki poziom Dyrektorski!!!!Płacą ja w zegarku, nawet wcześniej niż termin na fakturze. Wykonuję prace na Teatrze Polskim w Bydgoszczy i jestem związany od kilku lat z kwk. prawdą jest to że firma miała problemy ale to tylko z winy Inwestorów, wszystkie inwestycje były trudne ze względu na podwyżki cen za materiały oraz robociznę. Wykonuję dla nich prace hydrauliczne i wykończeniowe! Pragnę mieć takich partnerów w wykonywaniu prac .Myślę że inne firmy już by były w upadłości w tak trudnych czasach . Ja osobiście gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirek
@Rafał

Nie wypłacili ci należnych pieniędzy? Tobie ile zalegają? Byłeś podwykonawcą czy pracownikiem zatrudnionym na normalnej umowie o pracę?

Alka Nowy wpis

Chciałem aplikować na murarza/plotkarzami. Mowa w ogłoszeniu o wysokich zarobkach. Czy ktoś mógłby mi podać jaki jest przedział?? I zastanawia mnie jak przydzielane są premie i ile wynoszą

@Wykonawca

My pracujemy 15 lat dla kwk, zgadam się się mówi problemy ale to tylko przez zwyżki cen materiałów robocizny i złych podwykonawców!!! Myślę że ty do nich się zaliczasz.

Podwykonawca elektryk Nowy wpis
@Wykonawca

Bzdury!!!!!! Jak ktoś wykonuje zlecenie to firma płaci każdemu a jeśli ktoś nie wykona a chce zapłatę to się nie uda . Rozliczenia solidne ale trzeba pracować w wysokiej jakości o ma czas

Podwykonawca Nowy wpis
@Wykonawca

Mają etat dla inżyniera budowy i tak czytam co ciekawego oferują. Przy innych ofertach pracy piszą o wysokich zarobkach i premiach. Tutaj jedynie o stabilnym zatrudnieniu ;) Jakaś pomyłka, czy faktycznie na stanowisku nie ma tak dobrze?

PAULINA

Pracowałam w kwk ponad trzy lata ! solidna i bardzo poukładany pion Dyrektorski . Praca w tym zespole to zaszczyt dla każdego i bardzo duży rozwój dla każdej osoby. Bardzo polecam firmę KWK jako wspaniałego partnera do rozwoju . Wielka wiedza w zarządzie oraz możliwości rozwojowe.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Chciałbym złożyć cv na stanowisko murarza, w ofercie piszą że zarobki są wysokie, ale nie wiem czy mam w to wierzyć bo nie podali widełek płacowych. Pracuję ktoś z was na tym stanowisku i przybliży mi zarobki, jak kierownictwo podchodzi do pracownika, jak wygląda rotację w firmie? Wymagają też doświadczenia, co jest w sumie oczywiste, ale też nie podali konkretnie czasu przepracowanego w zawodzie jakiego oczekują. Jaki mieliście doświadczenie, że was przyjęli?

Basia

Wypłata jest (usunięte przez administratora), na papierze część etatu. Polecam omijać te firmę i ich sfrustrowanych pracowników,(usunięte przez administratora)

Wszystko jest dobrze jeśli chodzi o wypłaty. Dobrzy fachowcy tez otrzymywali pienuadze ale jak ktoś złe wykonuje prace to ma problem

Gosia

Wypłaty są zawsze na czas do 10tego. Komuś chyba bardzo zależy aby oczerniać firmę tymi komentarzami. Nikt nie pracuje za darmo.

Natalia
@Gosia

A jak mowa o kasie. To wiecie, jak wyglądają premie? Firma poza pensją stała daje coś np. za wyniki czy za frekwencję? Można coś dostać poza tą stałą pensją?

@Natalia

Premie są kwartalne ale to dla zasłużonych

@Natalia

Frekwencja to chyba w szkole :) w pracy albo jesteś i pracujesz albo masz urlop lub zwolnienie ze wzg zdrowotnych. Za to ze jesteś w pracy dostajesz wynagrodzenie a nie premie.

Okej, czyli rozumiem, że można liczyć na jakieś dodatkowe pieniądze poza gołą pensją... Teraz tylko pytanie - za co? Jakie warunki trzeba spełnić, aby taki dodatek dostać? No i czy wiadomo w jakiej wysokości on jest? :-)

Czy w KWK Construction Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

O no dobrze że ktoś napisał, że na czas płacą. Na to liczyłem. A stawkę można poznać? Jestem zainteresowany ogłoszeniem na Inżyniera Budowy. Teraz jakaś rekrutacja w ogóle jest? Bo patrzyłem że w sierpniu 2022 coś tam pisali, ale mimo to się chciałem zorientowac. Kto pyta nie błądzi :D

Odp!!!!!

Solidna firma , można się dużo nauczyć od załogi ????Ja polecam ! Jeśli chodzi o wynagrodzenia to średnie ale zależne od zaangażowania ( warto pokazać się z dobrej strony)

Urszula

Widziałam ze szukają na murarza i piszą o doświadczeniu ale nie jest zawarte jak duże ma być to doświadczenie? I czy osoby na emeryturze są w firmie miłe widziane ? Mój tata chętnie by spróbował pracy jesteśmy z centrum Bydgoszczy. Trochę mnie niepokoją komentarze poniżej ktoś się odniesie ze niby są problemy z płaceniem?

Murarz
@Urszula

Wypłaty dobre i na czas ! Proszę nie słuchać takich co piszą bzdury. Wszyscy którzy są słabi nie robią tak jak trzeba piszą żale . Ja mam dobrze pracuje 11 lat dla kwk

@Murarz

Dobrze ze o tym napisałeś bo teraz czuję się pewniej i wyśle CV. 11 lat to bardzo długo. Jak inne warunki poza wypłatą? Atmosfera ok? Można dogadać się z kierownikiem? Praca od poniedziałku do piątku czy w soboty tez są godziny?

Współpracowników

Firma płaci za dobrze wykonane prace budowlane. Widm jak podwykonawcy pracują. Wiem ze kwk to solidna i sprawdzona firma. Powiem tak to forma która radzi sobie nawet w trudnych czasach.

Dyrektor

Firma bardzo profesjonalna tylko podwykonawcy papracze którzy życzą sobie zapłaty za złe wykonane prace

@Dyrektor

Kto to pisze? Chyba nie podwykonawcy. KWK święta, jakby była taka święta to by nie miała długów na setki tysięcy złotych. nieszczęśliwi. Akurat tylko oni maja pecha do podwykonawców. Nawet za beton nie potrafią zapłacić. To już jest szczyt.

@Andrzej

Jestem podwykonawca na teatrze ! Muszę przyznać ze firma mi płaci jak w zegarku, wszystko Uklada się na tym etapie ale zobaczę co będzie dalej. Wszędzie jest dobrze , gdzie nas nie ma!!! Polecam współpracę z kwk

Hydraulik
@Andrzej

Robiłem dla nich na dworcach PKP muszę powiedzieć ze naprawdę robili co mogli ale PKP to trudna instytucja, nie potrafili współpracować inspektorzy od inwestora ale kwk sobie dobrze radziło

Wyburzenia
@Andrzej

Robię dla nich od roku solidna kadra i płaca super. Życzę więcej takich firm

Marzena
@Wyburzenia

Jaką masz teraz umowę po roku pracy, już na stałe? Pochwalisz się jakie masz wynagrodzenie, bo fajnie, że jesteś zadowolony?

Podwykonawca

Zero klasy Mrga długów Nie znam budowy która skonczyli Z każdej wyrzyceni za walki, brak płatności dla podwykonawców A ma teatrze juz dzieje się ro sano W toruniu 47 firm.zlozylo doniesienia do prokuratury

Aleksandra

Zaraz zaraz, mają podwykonawców, a do pracy nie szukają? Tzn. że te ogłoszenia o pracę ze strony: murarz-płytkarz, to jest zleżałe już? Miałam pytać dla partnera, jakie są zarobki dla doświadczonego glazurnika, a tu widzę, że firma dopiero wychodzi z covidowego dołka. Co tam teraz się dzieje?

Wykonawca plytek
@Aleksandra

Dobrze zarabiamy , mi płaca jak w zegarku i to przed czasem

@Wykonawca plytek

No to żeś kobiecie z sensem odpisał, wie tyle samo, co przed twoim komentarzem XD Jakby się napatoczył tutaj glazurnik, co nie boi się konkurentów z branży i nie żałuje kolegom informacji o stawkach PLN, to chętnie, czekamy na takiego!

Aneta

Hej, ktoś tutaj może z pracowników obserwuje forum? Sporo tu wpisów podwykonawców i tak nie do końca pochlebnych...bo niby firma zalega z płatnościami, do tego też ciężko namierzyć do nich jakieś oferty pracy, a ktoś w kwietniu dawał info, że na razie pracowników nie poszukują i jak widzę ten stan utrzymuje się do dzisiaj, czy jest szansa, że ruszą jakieś rekrutacje, czy raczej firma może brać pod uwagę zakończenie swojej działalności?

Były podwykonawca
@Aneta

Ja pracował dla kwk ! Super firma ale wpadła w problemy przez Covid i podwyżki. Mało kto by to wytrzymał. Widm ze działają i wychodzą z problemów . Życie

Czy w KWK Construction Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier Budowy?

Podwykonawca

Nie ma co deliberować, firma już od dawna ma kiepskie notowania, nie płaci podwykonawcom, jak ktoś ma możliwość to wystarczy wejść na KRD. Tam jak na dłoni widać jej zadłużenie oraz ogólna ocenę. Wynik analizy wiarygodności płatniczej :H - Istotne zadłużenie w systemie KRD BIG S.A. Nie wiem czy ona jeszcze działa. Zadłużenie dość spore ale .KWK construction to nie tylko jedna spółka, bo jest KWK Construction EU Sp. z o.o., KWK Construction Sp. z o.o.. KWK River Tower, KWK Inwestycje i jeszcze inne. Wszystkie z bardzo niską oceną.

Rafał
@Podwykonawca

Jakie pracę hydrauliczne !!!!kwk to (usunięte przez administratora) i wyłudzacze żadna budowa się nieskonczyla normalnie i w terminie już nie wspomnę o wypłatach za pracę i zawsze wini są wykonawcy a nie kwk

Mirek
@Rafał

Piotr podwykonawca

Śmiech ze firma jeszcze działa, w trakcie budowy która wykonywałem pod ich „opieka” nie otrzymałem środków. Nawet po odbiorze inwestora. Złożyłem sprawę na postępowanie i rzeczywiście ruszyło. Nie polecam współpracy z KWK nikomu!! (usunięte przez administratora)

@Karolina

Dzień dobry. W chwili obecnej nie zatrudniamy prraciwników.

Tymon

Hej. Teraz przed sezonem też nie potrzeba żadnych nowych pracowników? Ja akurat rozglądam się za jakąś robotą. Wiem, że w sezonie w sumie najłatwiej coś złapać, jakby nie patrzeć. Generalnie to skoro jesteś pracownikiem (tak po nicku wywnioskowałem) to napiszesz mi jeszcze, jak często jest tu rotacja?

@Tymon

W firmie zmniejszają obsadę z powodu zmniejszenia się oferta zleceń . Proszę szukaj dalej my mamy komplet

aaa

KWK Construction Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Budowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Inzynier

Aplikowałem do kwk ale wymagania wysokie, wiem ze dobrze płacą , myśle ze jedno z wyższych wypłat na Bydgiszcz . Ponoć maja już pełną kadrę . Ale będę próbował bo warto!!!

Przemo
@Inzynier

I co? Próbowałeś? Jak wypłaty wysokie to wiesz może na jakim poziomie? Znasz przykładowe widełki i możesz podać?

zaciekawiony

Wlasnie dowiedzialem sie ze ta firma ma wykonywac remont Teatru Polskiego w Bydgoszczy .Czy oni posiadaja wystarczajaco ludzi i sprzetu ? Czy placa w terminie ?

@zaciekawiony

Jestem podwykonawca w firmie kwk. Wiem ze firma ma 22 budowy w Polsce i wszystko idzie do przodu , dzisiaj wykonawstwo to trudna przeprawa.Mysle ze moja firma tez będzie robić dla kwk na teatrze. Wykonuje dla nich prace malarskie i wykończeniowe w Toruniu. Jestem bardzo zadowolony z firmy kwk solidni i płaca nawet przed terminem.(usunięte przez administratora) kwk zrobiło dobra robotę i kończymy w Toruniu prace na dużych obiektach. Polecam kwk jako fobrą solidną firmę !!!!

Witold

Nowi podwykonawcy też mogą jeszcze z nimi nawiązać współpracę? Niektóre firmy współpracują już tylko ze stałymi firmami. Jest szansa jeszcze się wcisnąć?

Podwykonawca11
@Podwykonawca

Mówi Pan o placówce w Toruniu w której praktycznie co miesiąc zmieniają się podwykonawcy i nie ma na niej już towaru? Wszystkie pozytywne opine na temat kwk są chyba wyssane z palca.

Do witka
@Witold

Witek jak chcesz z nimi robić żądaj gwarancji zapłaty, bankowej lub ubezpieczeniowej, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KWK Construction Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KWK Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KWK Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK Construction Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KWK Construction Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KWK Construction Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KWK Construction Sp. z o.o.
  • Produkcyjna 15
    85-792 Bydgoszcz

KWK Construction Sp. z o.o.