Opinie o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Młody

Młody sie stara dopóki nie dostanie pierwszej wyplaty... hahahahaha a po niej ucieka jak najdalej...

pol

To tylko świadczy o samym magazynie bo na dobrą sprawę co kogoś z zewnątrz obchodzi czyja w tym wina. Towar poniszczony, pokradziony i parę innych. Pełno magazynów wszędzie dookoła tylko może zdecydowanie większą kontrola w nich.

Gorg

Trafiają w takim stanie w jakim zostawi je picking tam nie ma żadnego nadzoru pomimo że są liderzy i to oni są odpowiedzialni za jakość ułożenia towaru na paletach - załadunki nie są od tego żeby od nowa układać towar na paletach czy też okleić odpowiednią etykietą

pol

Lepiej zobaczcie ile wam w magazynach ginie bezpowrotnie. Sorry ale za to w jakim stanie palety z Unibet trafiają dalej to w innych magazynach część dawno by się roboty pozbyła.

Pracownik Produkcji

rekrutacja przebiega etapowo przynajmiej tak wyglądało w tym przypadku wielkie zaskoczenie że odbyła sie z szefem całej firmy belgiem po angielsku pierwsze wrażenia super

wszystko o doświadczenia swoje gdzie pracowałeś język skaner

Rozbawiony

Młody nawet jeśli nie wykona normy to przynajmniej się stara a wam się robić nie chce stare nieroby

Rozbawiony

Specjaliści ha ha ! Załadować paletę która stoi pod rampą wielki problem a jakie to są wasze obowiązki poza tymi z umowy które robicie bo to raczej żart

akjkisnxs
@Rozbawiony

Przyjdz to zobaczymy czy tak prosto z pasa i tak aby nic nie zostawic..na ok 6 nowych przez pół roku żaden nie pracuje do tej pory......zobaczysz czy nie trzeba szukać, wyjasniac, kombinowac sobie wózek, wyrobić wydajność a jak ja wyrobić? hehe a no właśnie na premie masz załadowac 207 palet..a jak to zrobic skoro przychodzisz do pracy a do załadowania jest 400 na 5 osób.... no i bym zapomniał.... użerać się z przełożonym który robi wszystkim pod górke aby pokazać jaki to on władca nie jest..a grafiku nie potrafi zrobić.. było tam różnie ale teraz to jest syf...

night shif

dodam jeszcze... "jak komuś nie pasuje to niech się zwolni" haha i to szybko i bez wahania Pozdrawiam starych pracowników!!!! czekają na nas z otwartymi rękami.

Gruby
@night shif

Drogi kolego , ja jestem zadowolony ze swojej pracy chociaż kierownik jest trochę upierdliwy i nas bardzo gania ( wiadomo musi trzymać nas w ryzach ) ale powiem ci jedno , wez się za robotę i przesta (usunięte przez administratora) głupoty , nie pasuje to do łopaty po dwanaście godzin dziennie i zobaczymy po jakim czasie wrócisz . Brak sprzętu był , jest i będzie problemem w naszej firmie lecz jest to nie zależne od nas . Cieszmy się że mamy prace bo nie wiemy dokąd trafimy i jak będzie w innej firmie .

Jacek
@Gruby

gruby-masz mentalność zwykłego raba-jak ci każą, będziesz gołymi łapami węgiel przerzucał.

night shift

Ja się pytam jak to jest? wykwalifikowany pracownik pracujący na dziale załadunków zarabia tyle samo co Panowie przewożący palety z kąta w kąt..tyle samo co nowa osoba nie wyrabiająca normy i popełniająca błędy.. Oczekuje się od nas cudów.. tzw ostatnie ogniwo wyhaczające błędy innych działów.. czemu nie dostaje nic w zamian skoro najczęściej wykonuje obowiązki przekraczające obowiązki? ja mam dopilnować wszystkiego żeby dobrze wyjechało ale jeśli to zrobie to nie mam nic z tego.. a jeśli dana paleta stoi tam gdzie stac nie powinna i ja jej nie załaduje to mam po premii.. jak to jest że czasem bywa 400 palet na cztery osoby ale mimo to ja mam załadować 27 palet na godzinę pracy aby mieć wydajność i zarobic normalne pieniądze hehe nie da się.. jak to jest że idę do pracy i nie mam czym jej wykonywać? kierownik dostaje laptopa, długopis, itd... ja mam dostać wózek widłowy podestowy.. nie chodzi o moją wygodę ale o szybkość załadunków względem awizacji.. i co? e tam nie ma nic.. szukaj zajmij itd i czekaj.. zapraszam kierowników goszczących na dniu o stawienie się na tydzień na dziale załadunków, ładowaniu sklepów z poszczególnych działów, spotkaniu sie z brakiem narzędzi do pracy i nie kompetentnym przełożonym ... a no tak lepiej straego pracownika się pozbyć niż mu dorzucić coś do pensji... bo to lepiej się kalkuluje zatrudnić trzech i dać po 2000 pln brutto niż dorzucić specjaliście 500pln netto... a wszystkim którzy myślą że to jakieś płacze to powiem tyle... je...ać to.... jaka płaca taka praca..

sedzia kalosz
@night shift

Dobrze piszesz kolego. w dziale załadunków brakuje jeszcze tylko komory gazowej . Pracować nie ma czym ale pieniądze na komore się znajdą. ZAPOMNIJCIE O PODWYŻKACH. Jest wyjście L4 L4 L4 L4 L4 L4 L4 L4 L4 L4 L4 i ciągnąć ile się da.

conscientious employee
@night shift

Lepiej ująć tego się nie da.Choć nie ze wszystkim się zgadzam.Zapomniałeś dodać: -Szanowna kadro zarządzająca ,nic tak nie obniża motywacji dobrego pracownika jak nowy przychodzi i dostaje na start tyle co pożyteczni pracownicy,bo i tacy tu są!!! Mogę tylko przypuszczać ,że nie czytacie artykułów związanych z polepszeniem jakości i wydajności pracy w firmie,a przecież o to tu chodzi. Nawiązując do odpowiedzi Pana ROZBAWIONEGO. Twoja odpowiedź świadczy o braku zrozumienia dla pracowników ,bo ocenić wszystkich jednakowo-"nieroby" to tylko daje przykład Twojego "poszanowania" do włożonego trudu w pracę i zaangażowanie. Wizytówką firmy jest PRACOWNIK-nowy pracownik ma @#$%^ na pracę.Na dziesięciu nowych może trzech zostanie. BTW :Miało być tak pięknie z Ukrainą.

Jestem

A co od tego że ktoś nie spuści wody to nie śmierdzi? Albo od tego że obsra całą deskę a nie raz nawet podłogę. Remont swoją drogą ale zaraz będzie wyglądać tak samo

ktos

Jak czytam te wypociny jak to źle niedobrze, jak nie szanuje się ludzi itp. A co Wy powiecie o sobie? Jak można szanować ludzi, którzy nie szanuja nic? Patrzą co by tu tylko zniszczyć, pomazać ułamać , podrapać?rok temu wyremontowane stołówki ( żabua wola - chodnie) a już dziś nadają sie do remontu. Nie wspominam już o tym co się dzieje w szatniach , powyrywane szafki , pomazane ściany. Jak można niszczyć coś tylko dla zasady aby zniszczyć? Zaraz posypią sie gromy ze pewnie jakis manager sie rozpisuje , jestem zwykłym szarym pracownikiem, ktory chce pracować ale jak wchodze o szatni bądź do łazienki to odechciewa sie wszystkiego. Pamiętajcie jeśli sami nie szanujecie siebie i tego co Was otacza z czego korzystacie, to NIKT NIE BEDZIE SZANOWAŁ WAS.

halo
@ktos

Ja też jestem pracownikiem tej firmy ale nie nie zauważyłem żeby stołowki były do remontu ani nawet nie są pomazane!!!!! Co innnego łazienki owszem czuć smród ale nie od tego że ktoś narobił i nie spuścił wody tylko jak pewnie zauważyłeś czesto zapychaja sie pisuary woda stoi tam całymi dniami i smierdzi tam przydał by sie remont i owszem był ale w toaletach dla prezesów gdzie drzwi otwierane są za pomocą karty magnetycznej i tylko wybrani mogą korzystać z toalet.Więc dla mnie to jest chore. Nie wiem czy też zauważyłeś że w jednej szatni przebieraja sie wszyscy razem(kobiety-meżczyzni) ponieważ brakuje szafek dla wszystkich i pomieszczeń socjalnych. Więc albo pracujesz i jesteś lizusem i nie widzisz co sie dzieje albo właśnie jesteś menagerem i próbujesz podnosić rangę firmy.

Nie polecam tej firmy ( przynajmniej jeżeli chodzi o Niepruszewo). Częste nadgodziny, praca w trudnych warunkach, ludzie nietolerancyjni o byle (usunięte przez administratora) Cie zjebią jak psa, płaca również niska w stosunku do wykonywanej pracy (usunięte przez administratora) Jedynym plusem jest umowa o pracę nic więcej

ziom

a co to za ekipa z plonska.... kpiny jakies

:D

Kurde koledzy :D 3 lata waz nie widziałem :D Pozdrawiam ekipę z Płońska wiem nie ma kolegów w pracy :D

ble

ile płacą??

shakadimas

namawiam do buntu starych pracowników oddziału w żabiej woli, jak to jest że przychodzi świeży człowiek i pomimo tego że jest zielony ma taką samą stawkę co ludzie pracujący od kilku lat lub kilkunastu nawet.. jeśli chodzi o ustawianie grafiku gadki typu że nowy nie ogarnie roboty a ty już długo pracujesz i ogarniesz nie powinny nas obchodzić... Czy wyjaśnianie pomyłek itd.. Nic z tego nie mamy..

x

mam pytanie na jakie pieniądze można liczyc jako magazynier i jak to wygląda z dojazdami z radomia i jak wygladaja godziny pracy pozdrawiam

ktoś

Witam. powiedzcie czy te wszystkie opinie niezbyt pochlebne to dotyczą oddziału w Niepruszewie czy w Żabiej Woli?

NumberOne.

Jak komuś nie pasuje to nikogo na siłę nie trzymamy, droga wolna..Pracujecie dla firmy my wam płacimy wiecie ile, nie ma jakiś niespodzianek.. i tyle. Wykonujesz swoją prace i za to dostajesz pieniądze. Punktualnie i co miesiąc. W innych firmach jest gorzej lub lepiej ale za leżenie nikt nie płaci.. Pozdrawiam.

prezes
@NumberOne.

ogarnij się człowieku. Kto Ci kazał to napisać. Pewnie od tego tez masz premie większą. Śmiechu warte powinni tu nakręcić.

Były
@NumberOne.

,,Dmoch" bajkopisarz. Porażka stulecia w tej firmie. Pracowałem tam 4 lata. Janusz to był ,,Gość" ,miał jaja i głowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

• Jak się pracuje w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.