Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

stożek

Czy w tej firmie jest szkodliwe? Pytam bo czytałem że jest produkcja czekolady.

der

zawsze najlepiej na niewidoku, ja jestem zdania ze jak komus zle to zawsze mozna zmienic prace mi pomogla w tym strona Rekrutacyjnej Rewolucji. Wystarczy sie zarejestrowac i otrzymujesz duzo ofert pracy ;)

rick

W tej firmie za duzo jest ukladow. Ojciec zalatwia robote synowi, niby pyszcy na wszystko, ale za plecami robi swoje, ze non stop obsadzany jest na wg. Inni bracia maltretuja mlodego i zadnych konsekwencji, ktos czyims jest kumplem i idzie na baterie a zaraz pod firme. Jest gogus w biurku ktory boi sie Stasia i jego gniewu niczym Prezes Wieska i zerowek nie daje przerobic. Pizdy jestescie wszyscy

dureń

kl "W naszej fabryce II zmiana zaczyna się w soboty 14-22, a magazyn surowców pracuje w soboty 10-18. " Idź i zdaj relację związkom zawodowym i najlepiej prezydentowi, podpal ze 2 opony przed bramą a twoje głosy zostaną usłyszane...

AQUARIUS
@dureń

To naprawdę "dziwne" czujesz się jakbyś pracował na autonomii magazynu,nie snuj nienawiści,zgłoś tam gdzie potrzeba propozycje forum nie załatwi ....

dureń
@AQUARIUS

Przez tyle lat nie załatwiliście tego to i teraz nie załatwicie...

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
jamnik

A Wy dalej wierzcie związkowcom hehehehe Płacz że magazyny robią w soboty a wy nie? Półtora roku temu była wew. rekrutacja na magazyn to żaden z Was się nie zgłosił. 8 osób musi obsłużyć produkcje, dostawy, wysyłki przez 6 dni w tygodniu a wy macie o to żal ? Przyjdź jeden z drugim, podpisz odpowiedzialność za materiał który masz na magazynie to zobaczymy jak to magazyny mają super. Perspektywa pracy 6 dni w tygodniu za mniej niż 3k zł to taki super temat ? Nikomu nie wypominam przerw na papierosa, kawę itp ale biorąc pod uwagę zarobki na naszym rynku pracy to naprawdę nie ma źle i nie ma czego komu zazdrościć, tylko trzeba robić swoje i byle do końca zmiany ;)

kl

W naszej fabryce II zmiana zaczyna się w soboty 14-22, a magazyn surowców pracuje w soboty 10-18. Jak to jest możliwe, niech odpowiednie osoby, w końcu się za to zabiorą, bo każdy chciałby mieć sobotni wieczór wolny od 18.

mont

Dlaczego magazyn 1 i 2 pracują w soboty za setki a inni nie mogą chodzić na zera. Jeżeli nie ma nadgodzin, to nikt nie pracuje, a nie tylko wybrani mogą dorobić, jak magazyn, czy biuówki. Panowie związkowcy, czy możecie coś z tym zrobić - jak nikt, to nikt, albo wszyscy.

xxl

Aleś pojechał ,nooo stary ;)[jak do tego dojdzie ,będzie nie tylko płacz-wiadoma rzecz!!!].A co do zerówek-żebyście sie udławili tymi 0 ,góra tylko czeka na takie coś jak poświęcenie czasu wolnego,zdrowia za przyjście do roboty -nikt oststnio miał Nie robić zer -a tu wykończenie se przyszło to i Wolf też nagle sie pojawił [wcale mnie to nie zdziwiło],żebyście garba z tej roboty dostali pochwy zakłamane!!!!!!!!!

sz
@xxl

Czujesz się jakbyś w przedszkolu pracował,takie sprawy o których wiesz zgłasza się rodzinie aby zapobiegła i obserwowała,to jest z-d pracy,jak pracują to znaczy wyniki badań które się przeprowadza wiadomo są w porządku nie słychać o narkotykach aby się ktoś pojawiał,jak wiesz to zgłaszaj tam gdzie trzeba bo forum nie pomogrze i nie leczy takich spraw u dorosłych człowieczkach

sz
@sz

Przepraszam Cię ta odpowiedż dotyczy dla wiernykibic

efeffefefe
@xxl

magazyn 1 - montownia 0 hahahaha nie dajcie się skłucić

wg

Związki to nie tylko pan W.

jjjj
@wg

Pan W. w ogóle nie nadaje się do związków, a reszta jest ok!!!

fr

O jakich wyborach marzycie jeżeli w zwiazkach mają imunitety 24 godz.na dobę pracować,takiego posła z związku trzeba oddelegować na pracownika umysłowego do zarządu a nie zajmować stanowisko fizyczne (blokować)wybory jak już to do wypisywania,aby pozostała załoga już nie musiała narzekać,a Pan W.miał trochu honoru wobec wybrańców.

chrupek

Racja fr. Panowie ze związku tak nie może być, trzeba w końcu coś z tym zrobić. Inni też chcą dorobić na zerach, a nie tylko wielmożny Wilku. Wybierając W. zaufaliśmy mu, a on tylko sam dla siebie jest, a za ludźmi w ogóle - oj Panie Wilku ZAWIÓDŁ pan nas - !!!. Jeżeli w następnych wyborach nie zostanie (mam nadzieję) wybrany, to Panowie Majstrowie wezmą się w końcu za Pana W.

fr

Panowie ze związku jak Wy się solidaryzujecie z załogą czy Wilku jako jeden jest niezastąpiony czy jaki chaczyk posiada że musi chodzić na wolnym do pracy,dorabić do pensji a reszta co ? czy ktoś to zauważa.

szukam pracy

Panowie jak tak wam wszystkim źle w tej pracy, to zróbcie nam miejsca chętnie przyjdę i popracuję z tego co wiem to za godziwe pieniądze. Chyba nie znacie sytuacji na rynku pracy w naszej okolicy. Czekam na propozycje. Może w końcu zaczniecie doceniać to co macie.

jjjj
@szukam pracy

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Niestety teraz są takie realia, że każdy narzekał, narzeka i będzie narzekał, i Pan też będzie narzekał, jak nie na to, to na co innego.

xx

LOGISTYKA CZŁOWIEKA MYSLACEGO PROCESEM PLANOWANIA,REALIZOWANIA I KONTROLOWANIA

PAN PIKUŚ

30.. 31.. GRUDNIA ZAPIERDZIEL...2 STYCZNIA ZAJEP.. A TYDZIEŃ PÓŹNIEJ URLOPY... POWAŻNE? CZY LUDZIE ODPOWIEDZIALNI ZA LOGISTYKĘ I PLANOWANIE TEŻ SĄ ROZLICZANI Z WYDAJNOŚCI????

chrupek

śpi się :)

pytanie

Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu?

iga

Przyjmują kobiety na produkcję?

red

"Brawa" dla działu logistycznego :)za inwentaryzacje.

xxl

a po niedawnej inwenturze brakuje znów materiału ;) [pewnie wszystko już wywiezione do 3'miasta ] jak większość ,czego brakowało....

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Enersys