Enersys

Bielsko-Biała

Opinie o Enersys

adams 2014-11-27 16:30
Bedzie lepiej, jak spadną 4 glowy.....
xxl 2014-12-10 20:13
a po niedawnej inwenturze brakuje znów materiału ;) [pewnie wszystko już wywiezione do 3'miasta ] jak większość ,czego brakowało....
red 2014-12-15 10:57
"Brawa" dla działu logistycznego :)za inwentaryzacje.
iga 2014-12-28 11:35
Przyjmują kobiety na produkcję?
pytanie 2015-01-07 23:24
Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu?
chrupek 2015-01-08 10:30
śpi się :)
PAN PIKUŚ 2015-01-10 22:14
30.. 31.. GRUDNIA ZAPIERDZIEL...2 STYCZNIA ZAJEP.. A TYDZIEŃ PÓŹNIEJ URLOPY... POWAŻNE? CZY LUDZIE ODPOWIEDZIALNI ZA LOGISTYKĘ I PLANOWANIE TEŻ SĄ ROZLICZANI Z WYDAJNOŚCI????
xx 2015-01-11 19:12
LOGISTYKA CZŁOWIEKA MYSLACEGO PROCESEM PLANOWANIA,REALIZOWANIA I KONTROLOWANIA
szukam pracy 2015-01-13 04:06
Panowie jak tak wam wszystkim źle w tej pracy, to zróbcie nam miejsca chętnie przyjdę i popracuję z tego co wiem to za godziwe pieniądze. Chyba nie znacie sytuacji na rynku pracy w naszej okolicy. Czekam na propozycje. Może w końcu zaczniecie doceniać to co macie.
fr 2015-01-14 16:44
Panowie ze związku jak Wy się solidaryzujecie z załogą czy Wilku jako jeden jest niezastąpiony czy jaki chaczyk posiada że musi chodzić na wolnym do pracy,dorabić do pensji a reszta co ? czy ktoś to zauważa.
chrupek 2015-01-14 20:01
Racja fr. Panowie ze związku tak nie może być, trzeba w końcu coś z tym zrobić. Inni też chcą dorobić na zerach, a nie tylko wielmożny Wilku. Wybierając W. zaufaliśmy mu, a on tylko sam dla siebie jest, a za ludźmi w ogóle - oj Panie Wilku ZAWIÓDŁ pan nas - !!!. Jeżeli w następnych wyborach nie zostanie (mam nadzieję) wybrany, to Panowie Majstrowie wezmą się w końcu za Pana W.
jjjj 2015-01-14 21:24
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Niestety teraz są takie realia, że każdy narzekał, narzeka i będzie narzekał, i Pan też będzie narzekał, jak nie na to, to na co innego.
fr 2015-01-14 22:12
O jakich wyborach marzycie jeżeli w zwiazkach mają imunitety 24 godz.na dobę pracować,takiego posła z związku trzeba oddelegować na pracownika umysłowego do zarządu a nie zajmować stanowisko fizyczne (blokować)wybory jak już to do wypisywania,aby pozostała załoga już nie musiała narzekać,a Pan W.miał trochu honoru wobec wybrańców.
wg 2015-01-15 10:06
Związki to nie tylko pan W.
xxl 2015-01-15 19:06
Aleś pojechał ,nooo stary ;)[jak do tego dojdzie ,będzie nie tylko płacz-wiadoma rzecz!!!].A co do zerówek-żebyście sie udławili tymi 0 ,góra tylko czeka na takie coś jak poświęcenie czasu wolnego,zdrowia za przyjście do roboty -nikt oststnio miał Nie robić zer -a tu wykończenie se przyszło to i Wolf też nagle sie pojawił [wcale mnie to nie zdziwiło],żebyście garba z tej roboty dostali pochwy zakłamane!!!!!!!!!
sz 2015-01-15 19:31
Czujesz się jakbyś w przedszkolu pracował,takie sprawy o których wiesz zgłasza się rodzinie aby zapobiegła i obserwowała,to jest z-d pracy,jak pracują to znaczy wyniki badań które się przeprowadza wiadomo są w porządku nie słychać o narkotykach aby się ktoś pojawiał,jak wiesz to zgłaszaj tam gdzie trzeba bo forum nie pomogrze i nie leczy takich spraw u dorosłych człowieczkach
sz 2015-01-15 19:48
Przepraszam Cię ta odpowiedż dotyczy dla wiernykibic
efeffefefe 2015-01-15 21:28
magazyn 1 - montownia 0 hahahaha nie dajcie się skłucić
jjjj 2015-01-15 23:56
Pan W. w ogóle nie nadaje się do związków, a reszta jest ok!!!
mont 2015-01-16 00:01
Dlaczego magazyn 1 i 2 pracują w soboty za setki a inni nie mogą chodzić na zera. Jeżeli nie ma nadgodzin, to nikt nie pracuje, a nie tylko wybrani mogą dorobić, jak magazyn, czy biuówki. Panowie związkowcy, czy możecie coś z tym zrobić - jak nikt, to nikt, albo wszyscy.
kl 2015-01-16 00:17
W naszej fabryce II zmiana zaczyna się w soboty 14-22, a magazyn surowców pracuje w soboty 10-18. Jak to jest możliwe, niech odpowiednie osoby, w końcu się za to zabiorą, bo każdy chciałby mieć sobotni wieczór wolny od 18.
jamnik 2015-01-17 19:42
A Wy dalej wierzcie związkowcom hehehehe Płacz że magazyny robią w soboty a wy nie? Półtora roku temu była wew. rekrutacja na magazyn to żaden z Was się nie zgłosił. 8 osób musi obsłużyć produkcje, dostawy, wysyłki przez 6 dni w tygodniu a wy macie o to żal ? Przyjdź jeden z drugim, podpisz odpowiedzialność za materiał który masz na magazynie to zobaczymy jak to magazyny mają super. Perspektywa pracy 6 dni w tygodniu za mniej niż 3k zł to taki super temat ? Nikomu nie wypominam przerw na papierosa, kawę itp ale biorąc pod uwagę zarobki na naszym rynku pracy to naprawdę nie ma źle i nie ma czego komu zazdrościć, tylko trzeba robić swoje i byle do końca zmiany ;)
dureń 2015-01-17 19:45
kl
"W naszej fabryce II zmiana zaczyna się w soboty 14-22, a magazyn surowców pracuje w soboty 10-18. "

Idź i zdaj relację związkom zawodowym i najlepiej prezydentowi, podpal ze 2 opony przed bramą a twoje głosy zostaną usłyszane...
AQUARIUS 2015-01-17 21:54
To naprawdę "dziwne" czujesz się jakbyś pracował na autonomii magazynu,nie snuj nienawiści,zgłoś tam gdzie potrzeba propozycje forum nie załatwi ....
rick 2015-01-18 17:45
W tej firmie za duzo jest ukladow. Ojciec zalatwia robote synowi, niby pyszcy na wszystko, ale za plecami robi swoje, ze non stop obsadzany jest na wg. Inni bracia maltretuja mlodego i zadnych konsekwencji, ktos czyims jest kumplem i idzie na baterie a zaraz pod firme. Jest gogus w biurku ktory boi sie Stasia i jego gniewu niczym Prezes Wieska i zerowek nie daje przerobic. Pizdy jestescie wszyscy
dureń 2015-01-19 05:08
Przez tyle lat nie załatwiliście tego to i teraz nie załatwicie...
der 2015-01-19 10:03
zawsze najlepiej na niewidoku, ja jestem zdania ze jak komus zle to zawsze mozna zmienic prace mi pomogla w tym strona Rekrutacyjnej Rewolucji. Wystarczy sie zarejestrowac i otrzymujesz duzo ofert pracy ;)
stożek 2015-01-24 16:40
Czy w tej firmie jest szkodliwe? Pytam bo czytałem że jest produkcja czekolady.
alfa 2015-01-27 08:13
W Enersysie produkują czekoladę? Informacja tak samo prawdziwa jak ta o szkodliwym...
robol 2015-01-28 05:02
Nie ma szkodliwego, czekolada i pączki nie są szkodliwe ;)
były 2015-01-28 06:53
Przyjmują byłych pracowników? Zostałem zwolniony w 2008 z powodu kryzysu.Są szanse.
xxl 2015-01-28 20:00
to po 1 strajku"ostrzegawczym" -być może oddzwonią do Ciebie ,bo są przyjęcia!
ever 2015-02-04 16:32
(usunięte przez administratora).od Wilka,znam go 12 lat zajebisty gościu,weźcie się za kogoś innego a przykładów jest dużo
xxxxx 2015-02-05 14:19
tu nie chodzi o zajebistość, chodzi o wiedzę,gościu coś ci się przysnęło i nie wiesz o co chodzi,a wypowiadacz się na forum,może dla ciebie jest zajebisty
ever 2015-02-11 11:23
skoro ty tyle wiedzy posiadasz to ciekawe dlaczego nie zasiadasz w zarządzie??może byś tak prezesa zastąpił?tyle macie co sobie tu popiszecie..
xxxxx 2015-02-12 08:52
świadectwa wystawiane są the best,ale prawda w tym jest zarząd też to obserwuje i czyta,zastartuję na ministra,prezesa stanowisko zajęte prezes fajny gośc nie ma co
zmieniać !!!
kakadu 2015-02-24 15:15
Warunki pracy jak w 15 wieku.Syf na każdym miejscu.Załoga tępa do granic możliwości.System zarządzania firmą nie istnieje pojęcia jakości tam nie znają.Park maszynowy o ile można ten złom tak nazwać wyżyłowany do granic możliwości.Przyjęcia przez firmę pośredniczącą trenkwalder.Zero dla nowych jakiś dodatkowych gratyfikacji finansowych ciągła rotacja pracowników.Góra 10 lat i w miejscu enersyfu powstaną parkingi pod centra handlowe oczywiście po wcześniejszym odkażeniu terenu.
boguś 2015-02-25 16:24
No papuszko niema aż tak niedobrze , nie przesadzaj , wiem może być znacznie lepiej..
goodluck 2015-02-25 21:01
Skoro ci tak żle,że pracujesz w warunkach 15 wieku to wygląda na to że nic nie umiesz w XXIw.Wypowiadasz się o gratyfikacji finansowej,rozum na czym to polega,inaczej żyjemy w epoce pieniądza,pracownik wie za co jest oceniany,i za co bierze pieniądze.Pracownik musi być stale oceniany.Jak nie odpowiada praca i warunki to nic na przeszkodzie odejść w świat na XXIw.a jakieś dodatkowe gratyfikacje finansowe dla nowych nie istnieją, istnieją okresowe.A pośrednictwa pracy istniały już w XIXw. i istnieją do dnia dzisiejszego.Nie jest aż tak żle jak się wypowiadasz,jak się przyjmowałęś do pracy nie widziałeś warunków, nie przesadzaj,będzie dobrze a nawet bardzo dobrze ...
xxl 2015-02-28 20:20
co to za odpowiedż,że "pracownik Musi być stale oceniany"???w głowach się tam komuś "wyżej" poje...ło i tyle!!!!!odbieram ten wpis kogoś właśnie "stamtąd"-zastanów się co piszesz,bo nie jesteśmy przedmiotami-który jakiś wszechwiedzący wykształciuch może przestawiać do woli!!!!mam nadzieje,że i życie i my/robole wystawimy sprawiedliwą ocenę komu trzeba "z góry"
rgrgrg 2015-03-01 14:51
prawda jest taka że muszą Ciebie lubić co poniektóre osoby
devuk 2015-03-15 20:15
Szkoda, że u niektórych zachowanie nie nadąża w parze z wiekiem. Jak to mówią "Chore dzieci trzeba kochać" Żałosne.
xxxxxx 2015-03-16 08:53
(-: (-: (-:
yyyyyyyy 2015-03-16 16:52
(-: (-: (-: smutne ale prawdziwe
sebek 2015-03-20 07:33
ja bez opinii, poprostu muszę się przenieść w okolice bielska, i chciałem zapytać o utrzymanie ruchu, jakie warunki pracy, zarobki itp proszę dajcie znaka :)
asjoid 2016-05-12 20:34
Co do księgowych to nie ma problemu @ciks, żeby wyszło te 3000 złotych, ale nawet jako pracownik administracyjny w tej firmie możesz spokojnie zarobić ponad 2500
anonim 2017-01-24 20:18
Pracowałam w księgowości,wytrzymałam ledwo 3 misiące, tępe klepanie faktur do systemu na czas, nadgodziny bez uzasadnienia, po 17 trzeba pytać czy można wyjść, czasem siedziało się bezczynnie przez 3 godz w oczekiwaniu na ewentualne polecenie od klienta, godziny pracy,wolne nawet w dni ustawowo w Polsce wolne od pracy dostosowane do kalendarza zagranicznych klientów zlecających usł księgowe, więc np święta Wielkanocne można było przesiedzieć za biurkiem.Totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] marna wiedza księgowa i podatkowa team leaderów,nadrabiana lizusostwem, kablowaniem i cwaniakowaniem,poziom zarządzania skandaliczny,ogólne przyzwolenie na mobbing.Szkolenie i procedury dot.przeciwdziałaniu mobbingowi ,stosowane w Enersys to kpina.Atmosfera toksyczna,kierowniczka otoczona bandą "świergolących blondynek", wysłuchujących jej źlamdania odnośnie migren i dających jej drogocenne rany.Po krótce cyrk na kołach, tzw polski burdelik pod dyktando zagranicznych "dobrodziejów" dających pracę. Coraz większe wymagania przy celowym unikaniu przekazywania wiedzy,która i tak jest na poziomie tragicznym, zresztą co tu przekazywać jak się do przekazania ma niewiele. Można sporo cofnąć się w rozwoju, zresztą spora rotacja mówi sama za siebie.Szkoda czasu i zdrowia, odradzam,a jak kto nie wierzy to polecam wypróbować.Jest to jakieś doświadczenie socjologiczne- takie nagromadzenie głupoty i cwaniactwa na tak małej przestrzeni jest rzadko spotykane
anonim 2017-01-24 20:21
qwerty 2017-02-02 08:35
do "anonim" - Takie nagromadzenie oszczerstw i frustracji w jednej wypowiedzi. Gratuluję fantazji, współczuję rozgoryczenia.
Kazek 2017-02-06 06:43
Pracuje ktoś tam z Andrychowa chodzi mi o dojazd ?
Zostaw swoją opinię o Enersys - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enersys