Opinie o Plaza Food B. V. w Wijchen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Plaza Food B. V.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plaza Food B. V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plaza Food B. V. w Wijchen

Zuzanna

@Gall czy dobrze rozumiem, że według Ciebie, w firmie jest przyzwolenie na takie zachowania? Piszesz również o przypadkach dyskryminacji. Próbowaliście je zgłaszać? @Anonimek a czy Ty zaobserwowałaś może sytuacje, o których wspomina @Gall?

Kamul

Omijać ta firmę szerokim łukiem, przyjechałem z dziewczyną z nadzieją że będzie dobrze ale niestety nie. Poprzednie opinie jak najbardziej prawdziwe. Na domku straszna patologia, koordynator ma wszystko głęboko gdzieś . Trafiliśmy na domek bez zamykanej łazienki, z rozwalonymi drzwiami do pokoju . Sam pokój wyglądał strasznie, gdyby można było wrzucać zdjęcia to wrzucił bym bo mam ich sporo. W pracy tak samo jak na domku, patologia straszna. Na wejściu pracownik polski powiedział mi że ma nadzieję że wziąłem jakieś narkotyki bo na trzeźwo nie dam rady . Omijać i jeszcze raz omijać .

Peła

Mi osobiście się podobało. Z tym że trzeba być przygotowanym na zapierdziel, przez pierwszy miesiac jest ciężko, ale jak ktoś sobie wszystko ogarnie to da się wytrzymać. Rotacja spora, to prawda, ale nie ma w tym nic dziwnego skoro przychodzą osoby które nie chcą/nie mogą przycisnąć. Takich tam w ciagu roku widziałem na pęczki ale bardzo szybko odchodzili. Sumując jesteś robotny, silny fizycznie i psychicznie... dasz rade Ściskam

ilek

zależy przede wszystkim od ludzi jacy są tam zatrudnieni,podjerzewam,ze wyjezdzaja nie tylko polacy ale i inne narodowosci, oczekuja by znac jezyk obcy?

Firma Plaza Food B. V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Latający Holender

Witam. Jeśli ktoś dostał oferte pracy na Plazie to szczerze odradzam.Ludzie którzy tam pracują to w wiekszości chamy ,konfidenci i ćpuny, co drugi chodzi tam naćpany. Godziny pracy są niestabilne tzn. jeden dzień 8 godzin a następny 5 lub wolne bo nie ma pracy. Najgorzej jest jak trzeba zostać na dwie zmiany 16 godzin bo jeśli odmówisz możesz wylecieć. Zdarzało się że pracowałem nawet 25 godzin . Ogólnie nie polecam bo bylem traktowany jak śmieć z resztą jak prawie każdy nowy , chamówa i nic wiecej.

nowy

Witam! Proszę o informację Plaza Foods Wijchen. Czy są stałe godziny? Serio jest aż tak zle w tej firmie- chodzi o atmosfere, zarobki?

Ktos
@nowy

Nie jest az tak źle, kiedyś tak było, zmieniło się wiele. A jak by było tak źle to dlaczego tyle osób ma tam kontrakty i pracuje kilka lat? Nie jest źle no chyba, że ktoś idzie szukać intryg a nie pracować

Janka
@nowy

Zarobki 150-250 euro. Nigdy nie wiadomo na ile godzin do pracy i dzień. Wszystkie maszyny zepsute i większość czasu spędzasz na przerw. Brak kompetentnie osoby do ułożenia grafiku. Jedni Ci Co siłę lisa mają ponad 40 godzin inni 15 w tygodniu a na inpak-u robisz bez przerw po 2zmiany ..masalra lobbing patologia firma prowadzona przez Polaków i ciapakow więc porazka

Jest ciezko i jak masz slaby charakter to nie pociagniesz proste. Uitzenbureau oszukuje kazde i na kazdym kroku wiec to nowosc nie jest. Jak pracujesz dobrze to cie tam szanuja bo nie maja wyjscia. Konfidenci sa wszedzie. Nie bronie tej firmy ale wydaje mi sie ze nie rozni sie wiele od innych. Jest tam duza rotacja i stad ta niechec do nowych.

walczacy

Praca jak praca tylko większość Polaków to konfidenci którzy przy nadarzacej się okazji strzelają z ucha albo jak kto woli z (usunięte przez administratora)

bvbv

na myjce maja od 300 do 400 eu i nie narzekają .

Karol

Słyszeliscie coś o pudełkach(kontrola mysli- kontrola snu) załozonych przez fabryke, słuchawki "klocki lego", pracowałem tam do października przez 4 lata na chłodni, jak ktoś ma takie słuchawki z pudełkiem, to niech sie odezwie na tym forum bo chce załozyć im sprawe.

Name

Czy w tej firmie rzeczywiście jest tak strasznie -czy jest ktos kto obecnie tam pracuje-byłbym wdzięczny za opinie i mozliwosć kontaktu-oczywiscie anonimowego .

Anonimek
@Name

Ja pracowałam tam ponad rok nie jest tak źle jak ludzie piszą jak pracujesz i jesteś wporzadku dla innych to inni są dla Ciebie . Praca nie jest ciężka idzie się dogadać atmosfera mi się bardzo podobała są wredne małpy wiadomo ale rozmawiać z nimi nie trzeba . Kokosow nie zarobisz niestety i to powód dla którego zrezygnowałam z pracy .

aaa34

zgadzam się z każdą opinią w 100 (usunięte przez administratora) to jest mało powiedziane i nie chodzi o to że praca jest ciężka fizycznie.. fizycznie da się przeżyć , ale psychika siada tam totalnie.. pracowałam tam trzy lata temu przez AŻ 3 miesiące.. już w pierwszy dzień od martusi usłyszałam (usunięte przez administratora) szybciej albo (usunięte przez administratora) takie słownictwo i mieszanie z błotem jest na porządku dziennym faktycznie zarobki nie warte tego wszystkiego do tej pory niechce mi się wierzyć że takie rzeczy miały tam miejsce i z tego co widze dalej tam tak jest... naprawde szczerze odradzam to miejsce to piekło..

From Amsterdam

ladies and gentleman, Plaza Foods BV is not good for polish people, they will threat you like a aninmal. in holland we call this MODERN SLAVERY. THEY WILL ALSO TRICK YOU WITH MONEY. IT IS VERY DANGEROUS THERE. dO NOT FORGET THIS message! everbody from poland is welcome in holland, but do not go to this place.

stare czasy 2

W zupelnosci zgadzam sie z moja przyjaciolka wyzej :) Chociaz nie powniem, ze czasami bylo zabawnie

stare czasy

haha widze ze nic sie tam nie zmienilo myslalam ze jak aniusia z wadlusiem grube dupska nie beda mieli takiej wladzy to bedzie troche lepiej ale jak tu widze nikt niechce w orient plazie pracowac w lepszej atmosferze. tam to trzeba miec twarda psychike i zaufana osobe (przyjaiela) ktory cie nie zdradzi za plecami tak jak wszyscy tam robi ja z moja przyjaciolka wytrzymalysmy tam 10 miesiecy i moglysmy robic dalej ale mialysmy dosyc tego syfu i na pauzie poprostu wyszlysmy nikomu nic nie mowiacpodobno wszystkim szczeki opadly ale nie dalysmy sie i do tego zrobilismy im psikusa z czego do tej pory jestesmy dumne i zaluje tylko ze helen z josem nas nie zlapali jak za nami biegli bo ogarneli sie za pozno hehe ale naprawde nikomu nie zycze zeby tam trafil a szczegolnie na hotfill nie oplaca sie za malo placa pozniej na psychiatre moze zabraknac.... podrawiamy wszystkie fałszywe mordy z hotfilu i nie tylko :)

zaciekawiona

Bylaś świadkiem i co w takim wypadku zrobiłaś procz wspominania o tym na forum?

czarna

zgadzam sie...jezeli chodzi o warunki mieszkaniowe to gorzej niz dla bydła!!!koordynatorzy wyjebane na wszystko!totalna patologia i kryminał na domkach gdzie wyzywaja sie na słabszych którzy sa zastraszani w Wijchen bylam swiadkiem tego!!!!!!tragedia!

mike

Pracowałem , 4 miesiące i uciekłem , dziwie się ludziom , że tam robią.Szczególnie polakom ,podlizującym się(usunięte przez administratora) Chora atmosfera.

Były \"szczur\"

Pracowałem na Plaza Food/Orient Plaza przez pewien okres. To był najgorsza praca jaką miałem. Pojechałem do Nl z zamiarem zarobienia pieniążków, odłożenia czegoś. Może i by się dało gdybym nie trafił na Plaze Food. Ludzie są tam traktowani jak zwykłe zero. Brygadzistka [usunięte przez moderatora]- kobieta z mega kompleksami, gnębiąca, pastwiąca się nad innymi. Wielka pani która wyszła ze wsi, lecz wieś w niej pozostanie. Nigdy jeszcze nie poznałem tak chorej psychicznie osoby, która znajduje radość w gnębieniu i poniżaniu innymi. Każdy na każdego donosi, zabijając się na zakrętach byle by pierwszym być. Dziewczyny pracujące na hali, wredne, nieuprzejme i szydzące a same nie są lepsze. Kolejne paniusie. NIkt Ci nic nie pokaże, nie opowie co do czego a samemu trzeba wszystko ogarnać, najlepiej jeszcze w domu przed wyjazdem trenować, by byli zadowoleni. Wiele osób odeszło z pracy, ponieważ praca w takim klimacie nie jest pracą a obozem pracy. Z godzinami pracy też wesoło nie jest. Albo jest ich 6-7 dziennie albo 16-18. Przerwy co 3 godz i 30min przerwy, oczywiście nie są one płatne. Najgorsze są 2 zmiany jednego dnia. Pracujesz od godz 6 rano do niekiedy 23 w atmosferze wrednej, nieszczerej i szyderczej. Uważałem że wiele potrafię wytrzymać ale nie takie traktowanie jak śmiecia, szczura, zwykłe (usunięte przez administratora) . Nic Ci nie wolno, czasami nawet krzyki przez "piękną" Anie, ze rozmawiasz, bo tak najlepiej to patrzeć w swoją rynnę i bez słowa robić i czekać aż brygadzistka przyjdzie i zacznie Cię [usunięte przez moderatora] o byle co, aby tylko poprawić jej humor. Nie polecam nikomu, pieniądze wielkie z tego nie są, nie warto być tak poniżanym i wyszydzanym. Serdeczne pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] i jej męża równie świetnego jak ona, który tylko patrzy kogo tu by podpierniczyć i podlizać się [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Plaza Food B. V. - Wijchen

• Jak się pracuje w Plaza Food B. V.?

Zobacz opinie na temat firmy Plaza Food B. V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plaza Food B. V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plaza Food B. V.