Opinie o Plaza Food B. V. w Wijchen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Plaza Food B. V.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plaza Food B. V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plaza Food B. V. w Wijchen

Kacper

(usunięte przez administratora) Pana Damiana same przy dupasy którzy trzymają palec mu w (usunięte przez administratora) chodzą i (usunięte przez administratora)ludzi aby zabłysnąć nie polecam tej zmiany

Kika
@Kacper

Zgadzam się to jest szczera prawda to co ta osoba tu napisała.a o reszcie już nie wspomnę.

Sebastian
@Kika

A napiszesz nieco bardziej kulturalnie co tu było napisane? :D Bo niestety większość jest wycięta. Jakbyś mógł opisać to ale bez przekleństw, to byłbym wdzięczny. :)

Patryk

No teraz dopiero dzieje się na kuchni Białystok rządzi masakra a wogole na starszego pana S donosiciel

@Patryk

Wyzywanie pracowników na forum jest trochę słabe. Napisałeś, że źle się dzieje w Plaza Food. Wyjaśnij, jak możesz. Jak z atmosferą pracy?

Siema
@Patryk

E tam, stah to dobry ziomal jak mu nie podpadniesz xd

Nikt

Pracuje na kuchni już 5 lat po odejściu Piterka i Szczeny rozpizdziaj ze szok żaden z szyfliderow boi się odezwać tylko swój tyłek kryją na każdej zmianie maja swoich donosicieli którzy nic nie robią tak jak oni a reszta musi robotę robić a szefowa zero pojęcia o produkcji a jak z rana wchodzi to wszyscy stoją na baczność

Fabian

Koleś który od niedawna dostał kontrak masakra robi popis przez niego straciłem prace nie polecam pracy na kuchni tylko same (usunięte przez administratora)

Firma Plaza Food B. V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
ona91

porażka, niemalże niewolnictwo, najgorsze miejsce pracy w jakim byłam za granica, w domkach grzyb i zarzygane podłogi do tej pory mam zdjecia i pokazuje ku przestrodze znajomym którzy chca szybko dorobic za granica. to co sie tam wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. smród, żar od gotowanych rzeczy bije w twarz, czasem smród jaj co sie czesto zdarza przy pakowaniu tego azjatyckiego syfu. sami praktycznie polacy bo zaden inny idi*ta nie zgodziłby sie pracowac za tak marne pieniadze w takich warunkach. pracuje teraz w austri i jest o niebo lepiej. uciekłam z wijchen po 2 tyg . tam sie po prostu nie da wytrzymac, obiecuja sporo a okazuje sie ze 30 procent czasu masz wolne i g***o zarobisz. pozdrawiam Agencje

Jak długo czekaliście na odzew z Plaza Food B. V.? Oddzwaniają zawsze?

Praca

Lepiej, żeby się nie odezwali. Byłam tam niedawno i pracowałam kilka dni. To jak Polacy dają tam siebie traktować przechodzi wszelkie pojęcie. Zero szacunku do siebie i innych, do tego ciągle zastraszanie innych, na hali nie działa praktycznie nic, syfu do kolan i krzyki. Pracownicy pakowni nie mają nawet miejsca na odpoczynek, siedzą na korytarzu, gdy jest przerwa rozkładają sobie stare krzesła ogrodowe pod ścianą. Praca kobiet to jeszcze pikuś, ale dla mężczyzn to zwykły (usunięte przez administratora) Chyba najsmutniejsze miejsce pracy jakie w życiu widziałam, wszyscy zajechani psychicznie i fizycznie. 300 euro na tydzień, depresja gratis.

ja2014

witam... co mogę powiedzieć o firmie Orient Plaza hmmm tylko tyle że była to moja największa życiowa porażka... i na początku powiem wam że jeżeli maci wybór to darujcie sobie ten (usunięte przez administratora) br /> więc od początku, jeśli chodzi o godziny to jeden wielki śmiech na sali... po 30 lub około 27 w tygodniu to wychodzi jeżeli mieszkasz na firmówce do 150 euro na tydzień jak dobrze pójdzie... a w pracy jest tak na wejściu jadą po tobie jak po gów.... jesteś tam nikim, totalnym zerem... prowadząca Martusia nałogowa alkoholiczka szuka tylko możliwości by się nad tobą pastwić a po pracy leci do domu wypija swoje piwka i wraca na kacu do pracy, krzyki i tempo to jedyne co tam jest... jest jeszcze jedna taka w zielonym czepku chyba ewelina prawdziwa chora psychicznie osoba swoje stanowisko osiągnęła przez łóżko sypiając z chińczykiem (wszystkiego dowiesz się na linii od dziewczyn)nie masz prawa jej się zbuntować jak wyrazisz grzecznie swoje zdanie od razu możesz wiedzieć że pracujesz ostatni dzień... nie ważne ile umiesz ważne jak dobrze i dokładnie liżesz im tyłki bo tylko w taki sposób możesz tam coś osiągnąć... ta cała ewelinka panoszy się po hali jak u siebie ma ksywkę PP (polska prostytutka) ha ha odpowiednie dla niej... dziewczyny też nie są lepsze, mówią do ciebie że ta to jest taka i taka obracają sie i obgadują ciebie co za nieporozumienie... wredne i chamskie tylko patrzą jak tu na kogoś donieść... same nie pracują a powiedzą że ty nic nie robisz... stojąc na linii nie możesz rozmawiać wręcz nie wolno ci tego robić bo z miejsca leci do ciebie prowadząca z piękną wiązanką... musisz pracować jak najszybciej żeby prowadząca dostała premię a ty nie masz za to nic tylko obolałe ciało... nie jestem panienką z bogatego domu wiem co znaczy ciężka praca ale to co tam się dzieje przechodzi ludzki pojęcie... czasami myślałam że Żydzi w Auschwitz mieli lepiej przynajmniej wiedzieli co i za co... tu nawet za twarz możesz wylecieć lub być odtrącona i wyśmiewana przez dziewczyny które buntuje martunia... a w ogóle są tam dwie prowadzące jeszcze tak iwona ona to zależy od humoru czasem krzyknie ale nie jest tak jak ta druga... śmieszne jest tylko to że razem się trzymają a nawzajem się obgadują... tak mała brzydka prawda o plazie... praca nie aż taka trudna stoisz i pakujesz makaron albo ryż do pojemników, ważysz odpowiednią ilość (o ile prowadząca ją powie) zazwyczaj trzeba się pytać dziewczyn bo prowadząca burknie coś pod nosem i idzie a jak kładziesz złą wagę to przychodzi i krzyczy na ciebie (są niektóre dziewczyny które specjalnie podają złą żebyś była rypana) bardzo się cieszę że już tam nie pracuję... to chore co tam się dzieje... nie wrócę tam za żadne skarby nikt mnie do tego nie zmusi... a Tobie jeśli chcesz tam pracować życzę powodzenia... tylko zastanów się czy warto niszczyć się dla 500 euro miesięcznie..

Megannn
@ja2014

Yyyyyy nawet nie wiem jak to skomentować praca na hotfilu jedna z najlepszych ;) Jesteś Nowa przemilcz poprostu czas swój i 500euro to chyba na tydzień coś ci się pomyliło no chyba żejak komuś się nie chce pracować i pracuje tylko od 6-13.30 to ok spoko normalnie ktoś kto zna pracę i wie po co pojechal pracuje się od 6-24 shiwt two !!!! Znaczy podwójna zmiana to jest najlepsze . I wpada 500euro yesssst to najlepsze wiadomo potem cały weekend się przeapi non stop ale po to się tam jedzie żeby pracować a nie balowac .

Praca
@Megannn

Zasuwasz dwie zmiany, żeby dostać normalną tygodniówkę, jaką dostaje się w firmach z prawdziwego zdarzenia i jeszcze jesteś z siebie dumna.

@ja2014 a wiesz czy obecnie coś się tam pozmieniało? Masz jakieś info?

Niedźwiadek

Hej w poniedziałek ide do pracy Plaza Food B. V. Wijchen. Czy ktoś ma jakieś pozytywne opinie? Albo jest tez swiezakiem? Wiem ze opinie sa różne to tez zależy kto czego wymaga.

Ciapaty end

Koniec ery, mimunek zwolniony za przekręty ???????????????? pozostało jeszcze kilku przydupasów.

Danuta
@Ciapaty end

Twoja opinia dosyć niewiele wnosi do wątku o pracy w Plaza Food .Nie napisałeś nic na temat tego, na jakim stanowisku pracujesz i jak oceniasz firmę. Rozwiń to proszę.

JOS
@Ciapaty end

MIMUN OTWIERA KEBABA W NIJMEGEN ZE SKRADZIONYCH PIENIEDZY Z PLAZY I SIE SMIEJE. (usunięte przez administratora)

Kacper

Nie polecam pracy na kuchni

robert

pracuje tam 3 tydzien na kuchni praca bardzo nie ciekawa goraco w srodku ciezko sie oddycha pracuje z ludzmi z innej planety szukam nowej pracy nie polecam

kamil

pracowalem tam nie polecam sama patologia i narkomania

Filip

Podpowie mi ktoś jak się pracuje w firmie? W internecie mają dobrą opinię ale pracownicy są wiarygodni.

Artur
@Filip

Jakiś czas temu próbowałeś uzyskać informacje związane z pracą w firmie Plaza Food B. V. Niestety nikt na forum nie udzielił odpowiedzi, dlatego zastanawia mnie, czy finalnie sam aplikowałeś do pracy za ich pośrednictwem? Mam nadzieję, że będziesz w stanie napisać coś o tym pracodawcy.

Zuzanna

@Mimun proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Jeżeli byłeś świadkiem niewłaściwego zachowania - należy zgłosić ten fakt do odpowiednich władz. Podpowiedzcie proszę użytkownikowi @Czarek jak pracuje się w firmie Plaza Food B. V.

Paweł12345
@Zuzanna

przez jakie biura tam się pracuję?

Zuzanna

Pracujesz w Plaza Food B. V.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie.

Gall
@Zuzanna

Wciąż tak samo. Dwóch ciapakow dyskryminuje Polaków, to jest tam największy problem według mnie oraz ludzie, którzy pracują. Nieraz czułem alkohol od ludzi, zapach marihuany to codzienność na przerwach. Jeśli masz zostać dwie zmiany możesz się wspomóc, nikt nic nie powie dopóki będziesz pracował.

Kornick
@Gall

Nikt tam nie dyskryminuje, widocznie jesteś jakiś inny albo słaby psychicznie.Alkohol to rzeczywiście, ale ja od nikogo tam nie czułem. A przeszkadza Ci zapach marihuany? To przecież tam dozwolone jak papierosy, więc twoje zdanie o kant (usunięte przez administratora) potłuc bo tak samo mogę napisać, że mi przeszkadza zapach papierosów lol.

nie
@Kornick

no nie, przecież marichuana to narkotyk. Nielegalny, w przeciwieństwie do papierosów.

nie
@Kornick

a nie czekaj, piszemy o holandii. w takim razie to używka na równi z alkoholem, więc w pracy także nie powinno tego być

mimun

mimun to scierwo i jego ciapate palanty z jaskin (usunięte przez administratora) ten zaklad ludzie sikaja do tego makaronu i pluja

Czarek

Podpowiedzcie jak pracuje się w firmie?

Bozenka11111@

To jest granda Dzisiaj kupiłam jedzenie które się testuje w Biedronce zasmażone włosy w mięsie.... Jedzenie kupiłam w Biedronce w Żyrardowie obrzydliwe zwymiotowałam Jeśli pracodawca jak piszecie tak olewa ludzi to nic dziwnego że na złość smażę własne włosy w mięsieFzRzygałam się zwymiotowałam Jeśli pracodawca tak traktuje ludzi to nie dziwię się że na złość smażą dziewczyny długie włosy w mięsie..... Paczkę z przepysznym i włosami wysyłam do Holandii!!!!!!

to.m.

To czyli od 2010 r. nic sie nie zmienilo i chyba dalej zmywa sie daty na impaku spirytusem hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Plaza Food B. V. - Wijchen

• Jak się pracuje w Plaza Food B. V.?

Zobacz opinie na temat firmy Plaza Food B. V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plaza Food B. V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plaza Food B. V.