Opinie o Plaza Food B. V. w Wijchen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Plaza Food B. V.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plaza Food B. V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plaza Food B. V. w Wijchen

P. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Jak przyjeżdżacie do pracy to chyba pracować ? Tutaj nie ma wakacji tylko trzeba wyrobić normy w ciągu dnia aby zamówienia się zgadzały. Wiec tem*po musi być odpowiednie a jak komuś nie pasuje to niech szuka pracy gdzie indziej. Atmosfera jest ok wiadomo ze jak jesteś nowy to masz robić a nie stać i gadać to nie restauracja czy recepcja. Dostosuj sie po prostu i jeśli ktoś jest niemiły to przemilcz to i pracuj. Nikt tu was po głowach nie będzie głaskał tylko sie ucz i rob a jak nie to siedź w Polsce.

Magdalena Nowy wpis

Cześć, nie wiecie gdzie teraz są aktualne oferty? przeglądam agencje za zatrudnieniem w Holandii tutaj pisano coś o kuchni więc myślałam, że praca dla kucharki by się znalazła ale na stronie jest napisane, że nie maja nowych ofert. wszystko zajęte?

@plaza food b.v. Nowy wpis

hejka, w plazie pracowałem krótko, od grudnia 2010 do lipca 2011, czyli już dawno temu. Pracowałem na dziale produkcji, etykietowanie i pakowanie pojemników z jedzeniem, praca przy taśmie. Praca często stresująca, szybkie tempo. Pracownicy często pomagali sobie, wspierali się podczas pracy. Miałem wypadek po pracy, złamałem rękę, zostałem zaatakowany przez współlokatora. Mimo iż wróciłem do pracy po miesiącu, a w czasie tego okresu nawet dowoziłem pracowników do pracy, nie otrzymałem chorobowego, nie wypłacono mi również ostatniej tygodniówki. Ponieważ przerwałem z tego powodu pracę, to chciano ode mnie pokrycia kosztów szkoły językowej, którą z oczywistych względów również przerwałem. Praca nie była łatwa, bardzo nudna i częśto stresująca, ze względu na tempo. Kierownik ok, pracownicy ok, ale bywali też tacy, którzy byli agresywni, niebezpieczni. Firma nie wypłaciła mi chorobowego. Ze strony koordyatora polaka nie było pomocy. Jeśli znasz słabo język to cięzko walczyć o swoje prawa. Jeśli chorujesz to cię zwolnią, ponieważ to są koszty.

Czy w Plaza Food B. V. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Firma Plaza Food B. V. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
@Blablabla

Jeśli ktoś jest przygotowany na ostrą (usunięte przez administratora)na wokach to chińczyk zaprasza, półtora roku tam przepracowałem i masakra co drugi to konfident, ludzie na kontaktach poustawianii przez siebie na stanowiskch (mowa o kuchni).

Cześć, o jakie minusy mogło komuś w zasadzie chodzić z parę miesięcy temu? i czy generalnie warunki uległy jakiejś zmianie lub nawet poprawie? czy ktoś wie? chce być na bieżąco ponieważ pracy od Nowego Roku szukam. tutaj na jakie stanowiska oraz warunki będzie w tym przypadku możliwość?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Plaza Food B. V.?

Odpowiedź

Jest zła to mimo wszytko główny powód rezygnacji ludzi z pracy tam choć to miejsce ma pełno minusów to ten jest z tego co zdążyło się zaobserwować najbardziej dotkliwy. Wystarczy poczytać opinie osób czy te z niedawna czy już starsze są aktualne w dalszym ciągu

Bolek

Witam wszystkich pracuje w tej firmnie już 2,5 roku nadchodzi kolejne lato a ta firma nic nie robi z temperatura która jest na kuchni maja pracowników w (usunięte przez administratora) timlider boi się coś załatwić dla pracownika bo gdzie znajdzie lepsza posadę za nic robienie jak macie jakiś problem idźcie sami gadać ze jest ciepło na kuchni 35 stopni i co roku ta sama śpiewka i robienie ludzi w (usunięte przez administratora)

Klara
@Bolek

Tylko czemu teamlider ma ponieść jakieś konsekwencje jeśli poszedłby zagadać w imieniu swoich podopiecznych? To nie wchodzi przypadkiem w zakres jego obowiązków? Jakie jeszcze w niego wchodzą i o jakim wynagrodzeniu za pracę jest wtedy mowa? Jakie mają stawki?

Xxxx

Pracowałem na kuchni na plaża szef zmiany był Mariusz mameja najgorszym szefem rządził ludźmi ale jemu to nie wychodziło myślał że zostanie szefem wyższym ludzi poganiał do pracy ale jemu to nic z tego nie przynosiło ludzie jeszcze zwalniali sami bez niego z pracy uciekali a szefa z twojego cisnęło a nawet podwyżki nie dostał nie polecam na tą zmianę żeby nikt nie trafił do niego a są brygadziści są lepsi Sebastian Łukasz i Damian są od niego lepszy 100 razy

Yhy
@Xxxx

Może jak masz do niego taki żal wielki to mu to powiedz a nie się wypacasz gadając same głupoty że zły że krzyczy na mnie jeszcze nigdy nie zrobił tego co mówiłeś jak i na innych . Ale no nikt nikogo lubić nie musi jak się jest lesererm w pracy to tak jest

Campus
@Xxxx

Czemu uważasz że Mariusz jest złym szifliderem?? Co takiego się stało że tak źle piszesz Kiedy nie pracowałeś jak powinieneś a on jest od kontrolowania ludzi to pewnie dostałeś słowa typu, robić szybciej lub coś w tym stylu tak przypuszczam :) ciekawe jak byś się zachowywał na jego miejscu pozdrawiam

Zofia

Tu wyżej ktoś sugerował, że ciekawe co by napisała dana osoba będąc zatrudniona na tym stanowisku. Czy jest wgl na to szansa, żeby dali mnie na takie wyższe? Ile wtedy by zapłacili i jak praca by wygadała? co zrobić, żeby na wyższe się załapać?

qwerrt

Jakie agencje pracy tam rekrutuję ? Chodzi mi o myjkę nocną.

SzanującySIĘpracownik

Witam, napisze tylko, że praca w tej firmie to był mój największy błąd w mojej przygodzie w Niderlandach. Komentarze ludzi na tej stronie z lat 2014-2022 są wciąż aktualne. Ta firma to katastrofa i nic się tam nie zmieniło. OB*Z pracy i fałszywi ludzie. Szkoda,. ,że nie przeczytało się tego wszystkiego dużo wcześniej.

@SzanującySIĘpracownik

od 2014 są aktualne? nie wiem na ile z powagą to napisałeś to jak to jest że ludzie dalej jeżdżą i firma normalnie sobie tak funkcjonuje? Wiadomo ile osób średnio od nas teraz tam pracuje?

SzanującySIĘpracownik
@Zofia

WATKI o których ludzie pisali w latach 2014-2015 dalej są aktualne w 2022 i 2023. Ludzie dalej jeżdżą gdyż poprostu mają niskie wymagania. Jest to ich często pierwsza praca w NL. I nie mogą porównać zakładów i zdać sobie sprawy, że w Plaza warunki pracy są karygodne a klimat na zakładzie jest toksyczny. Czemu dalej funkcjonuje? Osoby o wyższych wymaganiach poprostu odchodzą czasem po 1 dniu inni po tygodniu . Jest tam ogromny przemiał ludzi. Nikt z tym nic nie robi. Jakaś cząstka z niskimi wymaganiami zostaje. Wielu jest niezadowolonych ale nic z tym nie robią. Tylko gadają. Machną ręką że jest tak i tak i tyle. Lata im lecą w tym obozie i niezadowoleni że swojego życia wyżywają się na nowych pracownikach. Tak to wygląda. Nie polecam szukaj innej pracy jak jesteś normalna.

The Watcher

Kto pracował w Plazie, ten się w cyrku nie śmieje. Współczesny (usunięte przez administratora). Pracownicy,  a raczej (usunięte przez administratora) pracujący tam po 5 czy więcej lat, często nie pracujący wcześniej nigdzie indziej. Nie zdają sobie sprawy, że,, zasady" panujące tam całkowicie odbiegają od norm w Holandi. Tam  jest model chiński w końcu pod chińczykiem:D Zapi*przaj w nieludzkim tempie, aż padniesz albo skończysz u psychiatry z depresją. Bądź spokojny,, nowy" cię zastąpi ;) Toksyczna atmosfera nie spotykana nigdzie indziej. Rozmowy , koleżaneczki, śmiechy, picie wódy w weekend razem a chwilę później fałsz i obrabianie sobie (usunięte przez administratora) nawzajem i wszystkim dookoła. Szczególnie nowi traktowani są jak (usunięte przez administratora) którym można pomiatać. Starzy robotnicy chyba zapomnieli jak to być nowym. Tak drogie Panie,, teamleaderki" Martyno i Patrycjo. Do swoich rodakow i nie tylko z pogardą, ale gdy już trzeba iść do Holendrów do biura to strach i ból (usunięte przez administratora) o swój stołek. Nie potraficie nic załatwić, nie mówiąc o stawaniu za swoimi podwladnymi. Typowe karierowiczki z Polski oderwane od pługa, które nauczyły się trochę niderlandzkiego. Na,, wyróżnienie " zasługuje też Hanka z Czechosłowacji:) ,, liniowa" okropna kobieta, zazdrośnica i najbardziej fałszywa ze wszystkich. Jeżeli masz skłonności MASOCHISTYCZNE i lubisz WRZĄTEK, który niemal pali ci ręce przy nakładaniu makaronu (na nic zdają się pary rękawiczek) to ta robota jest właśnie dla Ciebie:D Do tego zmuszanie nierzadko do zostawania na 2 ZMIANY (ranek i więczorna po sobie) ot taka praca na zmiany w Chinach :D a potem rychło z rana POWTÓRECZKA. Aaa i chcę dodać, że jest TYLKO JEDNA PAUZA w ciągu 8 godzin, gdzie w Holandi jest to poprostu nienormalne! Najgorszemu WROGOWI tego (usunięte przez administratora) nie polecę . Więc jeśli szanujesz SWOJE ZDROWIE i NERWY to bądź dobrej myśli i szukaj dalej pracy, napewno będzie lepsza niż to (usunięte przez administratora) Bez odbioru.

Balbina
@The Watcher

@the Watcher, Twoja opinia chyba nie jest z czasów teraźniejszych? Hanka nie jest żadna liniowa. Jakiego okresu dotyczy Twoj komentarz? Nikt nikogo nie zmusza do robienia dwóch zmian, a wręcz przeciwnie… Pytają się kto chce robić nadgodziny. Chciałam zostać dluzej w pracy i dorobić, to dziewczyny się nie zgodziły i wysłały mnie do domu, żebym miała wystarczającą przerwę między końcem, a początkiem pracy….Pracuje tu ponad pół roku i nie jest zle.

The Watcher
@Balbina

Moja opinia jest jak najbardziej terażniejsza i prawdziwa. Poruszone jest wiele negatywnych kwesti a Ty przyczepiłaś się o to, że Hanka nie jest liniową tylko,, teamlederem" Proszę Cię, nie zmienia to faktu, że jest okropnym, fałszywym przełożonym. Kim by nie była w tym chińskim zakładzie. Gdyby nie jeden incydent to dalej by były 2 zmiany przumus BEZ DWÓCH ZDAŃ. I nikt by nie liczył się z Tobą czy masz coś zaplanowane itp. Skoro piszę kolejny komentarz to pokuszę się o nową ciekawostkę z tego grajdoła. Gdy "maszyna" się popsuje i wyślą Cię na kantyne, nie wiadomo na ile może to być 15 minut albo 3 godziny. To nikt Ci za to nie zapłaci. Sorry, ale to jest nie normalne w Holandii. Liczy się czas na zakładzie który poświęcasz w pracy od odbicia się. To jest normalny warunek pracy. A nie siedzenie w zamkniętym w zakładzie ZA DARMO. Zwykle (usunięte przez administratora) i brak szacunku do pracownika. Niemal jak darmowa praca (usunięte przez administratora) bawełny 100 lat temu. Ten zakład już dawno powinien być zaorany, ale ręka rękę myje. Temat,, takich" miejsc w Holandi jest zamiatany pod dywan. Money, money a człowiek na szarym końcu. Twierdzenie, że nie jest źle to trochę słabo. Powinno być co najmniej dobrze. Chyba, że to jedno życie i zdrowie, które masz lubisz tracić na pracę w takim miejscu.

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować w Holandii. Toksyczni ludzie i atmosfera w pracy co da się odczuć już po tygodniu pracowania Brak szacunku do człowieka pod każdym względem, gnojenie ludzi. Wielkie panie polki z „biura” -DRAMAT SŁOMA Z BUTÓW.. :D zero szacunku do ludzi Ogólnie (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@:)

Ale to co się konkretnego działo, jakiś przykład? Bo w sumie to nic nie wyjaśniasz, o co chodzi, tylko sypiesz ogólnikami.

@Zuzanna

Idź popracuj tam jak chcesz tak bardzo szczegóły :)

Edyta
@:)

Hej, No ja się właśnie mocno zastanawiałam nad pracą tam ale te opinie mnie trochę zastanawiają. Pracowałeś w innych firmach tak? Jak oceniasz stawki w tej firmie względem tych w innych? Zależy mi na szybkim zarobieniu jak największej kwoty.

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować w Holandii. Toksyczni ludzie i atmosfera w pracy co da się odczuć już po tygodniu pracowania Brak szacunku do człowieka pod każdym względem, gnojenie ludzi. Wielkie panie polki z „biura” -DRAMAT SŁOMA Z BUTÓW.. ???? zero szacunku do ludzi Ogólnie (usunięte przez administratora)

Parka

Witam chciałbym się dowiedzieć jak naprawdę wyglada praca na kuchni i hotfilu planuje z dziewczyną podjąć tam prace

Nieznajoma
@Parka

Jak ktoś chce pracować to będzie ja pracuje 6 lat ma początku tez było ciężko !

Sebastian
@Nieznajoma

I co, po tych 6 latach były jakieś awanse? Podwyżki są regularnie?

Obecny pracownik

Przyjechałam tutaj do pracy z mężem , w agencji obiecywali nam takie kokosy , zachwalali prace to zgodziliśmy się pracować w plaza foods. Na miejscu prawda okazała się wręcz brutalna , prawdziwy obóz pracy . Nakładany makaron jest na tyle gorący ze mimo 4 par rękawiczek na rękach były bąble i odparzenia . Panie ,,liniowe” wyzywały , dogadywały i okropnie traktowały osoby z linki . Kobiety pracujące tam są strasznie fałszywe , każda nawzajem siebie wyzywa i obgaduje . Była tam straszna rotacja ludzi , średnio osoby nowe po tygodniu , max 2 rezygnowały bo nie wytrzymywały ani fizycznie ani psychicznie . Kolor czepka na głowie był wyznacznikiem jak mają cię traktować . (Fioletowy - dla nowych - gnębienie) . Ciagle brakowało towaru , w wyniku czego w trakcie pracy były niepłatne przerwy . Ogólnie strasznie nie polecam tej pracy . Najgorsze miejsce pracy .

Amerykanin

Mamy ja się na szefa nie nadaje bo ludzi poniża wyzywa jest nikim na tej hali Damian jego wszystkich uczy mamy i nawet nie wie jak makaron jaki wszystkie u Damian jemu tłumaczy jest takim szefem że (usunięte przez administratora) rozumie

Taki se

Praca na kuchni szok to co tam się dzieje prowadzący zwany Mameja to czysta mameja zero pojęcia o pracy tylko potrafi wyzywać się na pracownikach jak coś mu nie pójdzie nie polecam jego zmiany pracuje kilka tygodni i mam dość

Yhy
@Taki se

Może zamiast wypisywać głupoty powiesz mu to bo z tego co wiem to nie wydziera się i jest git .Po prostu boli (usunięte przez administratora) że jest młody jest i się mu udalo

@Yhy

A myślisz, że przystanie na tę sugestię? ;p Generalnie się zastanawiam jakby te dość krytyczne opinie wyglądały gdyby każdy musiał jednak z imienia i nazwiska się podpisać

Xxxx

Xxxxcc

Nie polecam pracy w tej firmie przez żadne biuro.Przyjechałem razem z dziewczyna praca na kuchni masakra nie ma czym oddychać koleś prowadzący zero pojęcia o pracy chodzi i tylko się wydziera na ludzi jeśli tylko coś nie pójdzie po jego myśli na hotfilu to samo nie polecam !!!! (usunięte przez administratora) !!!

@Nowy

A wiadomo może jak stawki wyglądałyby tam z biurem i jak bez?

@Zofia

Przez biuro zależy jakie Graser to coś ponad 11€ a z tego co słyszałem to na kontrakt trzeba trochę popracowac

@Nowy

Aha no rozumiem, no z tym akurat widzę, że nie pykło ale ryzykowalibyście bez biura?

Zostaw merytoryczną opinię o Plaza Food B. V. - Wijchen

• Jak się pracuje w Plaza Food B. V.?

Zobacz opinie na temat firmy Plaza Food B. V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plaza Food B. V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plaza Food B. V.