Holland Group Servicies B.V, Holandia

Nijmegen

Opinie o Holland Group Servicies B.V, Holandia

spawacz 2010-06-19 15:57:12
banda [usunięte przez moderatora] !! najnizsze stawki z 8 netto po przyjezdzie zrobilo mi sie 8.12 brutto czyli jakies 6 euro. porazka
Ala 2010-08-13 17:47:45
jak najbardziej polecam.pracuje poprzez ta agencje i nie mozna tu mowic o[usunięte przez moderatora]...wiele firm zwiedzilam i z holland groep jestem zadowolona!!
Stiven 2010-08-29 13:39:33
Witam,i nie polecam tego biura. zeby cos zalatwic trzeba dzwonic do Polski bo nie ma konsultantow w biurze w Holandii-chyba ze dobrze zna sie angielski. Zakwaterowanie to jakas porazka-8 osob w 3 pokojowym mieszkaniu? to jakies nieporozumienie!!! Przyjechalem tam do pracy z dziewczyna i okazalo sie ze mamy spac u kogos w salonie 10 dni bo nie maja dla nas domku-a mialo byc wszystko zalatwione. Niepolecam...
lipnie 2011-05-01 21:47:34
lipa lipa lipa... z solarisem klopot stawka inna niz mialem miec
kinia619 2011-11-03 09:12:56
wstyd i poraszka najgorsza firma w jakiej bylam do dzis prosze sie o swoje pieniadze isolarisy nie polecam i odradzam chyba ze ktos jest glupiej nadziei
emigrant 2012-02-15 12:42:43
kinia619 - 2011-11-03 09:12:56

"Poraszka" czy porażka? "Solarisy" czy jak już spolszczone to "salaris-y"??? Ludzie jak się wybieracie za granice do pracy nie znając własnego języka, a co dopiero obcych, to nie ma się co dziwić, że narzekacie :/
wwwww1334 2012-04-12 18:10:25
to taki slang, wszyscy tu mówią solaris,[usunięte przez moderatora] jak np na hoteliki-bungale, a na holendrów-wiatraki ;)
spawacz 2012-04-15 17:26:41
Biuro jak wszystkie. O wszystko trzeba walczyć, nie walczą o pracowników[usunięte przez moderatora] dopóki pracujesz i nie ma problemów jest kasa i reszta. Jak są problemy to bezczelnie cię traktują jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wmawiają że oni są w porządku. Stawki marne, opieka marna biuro jakich wiele ( wykorzystać i kopnąć[usunięte przez moderatora] )
krzysiek w 2013-03-25 17:30:56
ja polecam holland grooep. pracuje dla nich jako spawacz od ponad roku, i nie nazekam, wyplaty sa na czas, i koordynatorzy wporządku, jak ktos przyjdzie i mysli o marichuanie,oraz zeby sie napic, to takim zawsze bedzie zle.
tomek 2015-02-20 16:17:55
a to jest agnecja pośrednictwa pracy, zgadza się? bo ja właśnie myślę o wyjeździe do holandii tylko jeszcze nie moge się w sumie na nic zdecydować i tak patrze na to co oni oferują, czy są legalni i takie inne aspekty prawne w sumie czy się wszystko w dokumentach zgadza też wszystko czy nie za bardzo.
Zawist 2015-03-21 12:44:12
Z tego co mi wiadomo to znaczna grupa Polaków poleca i korzysta z usług wspomnianych agencji pracy. Akurat Holland Group Servicies znajduje się w Nijmegen w Holandii, także podejrzewam, że można z nimi wymieniać tylko i wyłącznie kontakt mailowy. Zastanawiam się czy w Polsce mają jakieś wsparcie dla kandydatów.
bongobik 2016-05-15 18:22:46
lizuska, szczerze to jeżeli was nie wybiorą to nie nastawiajcie się na to że rekruterzy oddzwonią. Oni mają tylu chętnych, że nie daliby rady do wszystkich zadzwonić.
Zostaw swoją opinię o Holland Group Servicies B.V, Holandia - Nijmegen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holland Group Servicies B.V, Holandia