Opinie o Worxx Personeelsdiensten B.V. w Beers

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Worxx Personeelsdiensten B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Worxx Personeelsdiensten B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Worxx Personeelsdiensten B.V. w Beers

MARCIN Nowy wpis

+ Kasa na czas i to tyle - nie placa od pierwszego dnia Stippa uciekaja sie do prawa ze po 8 tygodniach byle pare euro zaoszczedzic - Kłamią i (usunięte przez administratora) ludzi obiecują góry potem mają Cię gdzieś . Najgorsza jest ta Czeszka mówiąca po polsku. -Niby masz zapłacone zakwaterowanie ale jak sie zle poczujesz albo niedajboże zachorujesz to 40 euro za dzień bulisz za zakwaterowanie mimo ze dostaja kase z balastingu tkzw. ET KOSTEN. Ogolnie współczesne (usunięte przez administratora) zero praw lepiej poszukać czegokolwiek innego . Nie polecam Marcin były pracownik

sir Nowy wpis

Serdecznie nie polecam pracy dla tego biura,mimo że starają się stwarzać pozory miłych i kompetentnych.Prowadzą pokrętną i (usunięte przez administratora) praktykę. Mieszkania to dramat,jak się skarżysz to rozkładają ręce i (usunięte przez administratora) że poszukają zaraz innego.Mieszka ia pełne (usunięte przez administratora) i zagrzybione.Przeważnie nie masz możliwości nawet zamknąć pokoju.Jwśli zachorujesz to chorobowe płatne niby od 3dnia choroby(nie wiem dlaczego od 3? Jednak mówią że w Hollandii tak jest).Zachorowałem ,obciązli mnie za mieszkanie ale chorobowego i tak nie dostałem.Najgorsza kłamczucha to ta Czeszka którą mówi łamaną polszczyzną.Polecam Techvisie, polecam BT uitzendbureau i inne ale nie worxx!!Zdjęcia mieszkania zamieściłem w opiniach (usunięte przez administratora).

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Worxx Personeelsdiensten B.V.?

Tomek Pustelnik

Omijaj ich z daleka - okradają na kilometrówkę wypłacaną Tobie za pośrednictwem tego biura,nie chcą pomóc w żaden sposób,gdy masz jakieś kłopoty.Będziesz dla nich jedynie narzędziem,którego pozbędą się gdy nie będziesz już potrzebny.Pracowałem dla nich długi czas i gdy właścicielką była Rieneke,działało to w miarę dobrze.Odkąd sprzedała firmę i w sumie jedynie Ria zajmuje się wszystkim jest tragedia.Wszystko musisz załatwiać szantażem - albo coś się poprawi w Twojej sprawie,albo zmieniasz biuro pracy.Tylko to otwiera im oczy na to,że żyjesz i czujesz.Joanna,która werbuje do pracy Polaków to kłamca,powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć a realia będą inne.

@Tomek Pustelnik

Rozumiem, że istnieje niezadowolenie z naszej współpracy. Chcielibyśmy się z Panem skontaktować, aby omówić, co poszło nie tak.

Piotr Bancerz lub PIOTR B Nowy wpis
@Worxx Personeelsdiensten

To miłe słowa... Ja np zarabiam dla WORXX od stycznia 2018 r wyraziłem opinię prawie neutralną, jednak delikatna sugestia nie pełnej satysfakcji nie jest warta omówienia bardziej niż osoby która przepracowała dwa dni (podejrzewam że suma przepracowanych godziny zamknęła by się w jednym dniu do godziny 13.00). I uwaga to nie jest przytyk dla byłego pracownika ma prawo wyrazić swoją opinię...interesuje mnie Pan który chce omówić tak niebywale zdarzenie... Byłem w Bereś może że 3 razy a pracuję już ponad 5 lat...w poniedziałek 6 marca wpadnę przeprosić osobiście i przy obecnych pewną panią z firmy która "przepada wręcz za mną" że mimo iż nie zmieniłem o niej zdania oraze chciałbym osobiście wyrazić moje niepełne zadowolenie...

Piotr B

Poza samowolką niektórych pracowników (-czek) i ich ignorancją (lub lenistwem) do spraw papierkowych wykraczających poza monit,policzenie i potwierdzenie ilości godzin do biura nie mam żadnych zastrzeżeń... Ps. Najlepsze Życzenia w jak co rok Nowym Roku Happy New Year 2023...24...25...till end

Seb Nowy wpis
@Piotr B

Absolutnie nie polecam!Jedno wielkie (usunięte przez administratora) ,zakwaterowanie to jest porażka ich kompetencji.Chorba za którą nie płacą i mało tego podczas choroby zostaniesz obciążony za zakwaterowanie.Szukają (usunięte przez administratora) a nie pracowników.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Worxx Personeelsdiensten B.V.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Worxx Personeelsdiensten B.V. odbywa się również w języku angielskim?

Worxx Personeelsdiensten

Witam, Tak moze byc rowniez po angielsku.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Worxx Personeelsdiensten B.V.?

Worxx Personeelsdiensten

Witam, Gownie zatrudniamy osoby z doswiadczeniem w branzy budowlanej, ale czasami mamy oferty gdzie osoba jako pomocnik moze byc zatrudniona.

gw

Tragedia. Przepracowane całe 2 dni bo moja produktywność na budowie była za mała.Zapierdzielasz aż się z ciebie pot leje a tu taka niespodzianka 0 euro na solarisie.Praca z samymi niemcami nikt nie gadał po angielsku,albo tylko udawali.Miejsce pracy oddalone o 100 km w jedną stronę.Oczywiście dojazd nie płatny.Miało być mieszkanie i ubezpieczenie za darmo a wyszło gorzej niż ... Pokój jedno osobowy też miał być tyle że okazało się że tak zwany "przelotowy" do pokoju rumunów z którymi mieszkałem na tak zwanej farmie w HAPS.Warunki mieszkaniowe tragiczne.Załatwili pracę gdzie indziej tyle że 50 km w jedną strone.Dojazd własnym samochodem.Powodzenia.Nie dajcie się oszukać ! Sprawa trafi do Arbeit inspectie i związków zawodowych.

Bolo
@gw

Zgadzam sie z kolega wyzej bylem tam caly misiac przepracowalem w panhell gdzie pracowalem z jedym polakiem uwaga na niego (usunięte przez administratora) oskarzał mnie ze donosze do worxa i kradne mu wifi a o firmie works(usunięte przez administratora)mialem dostawac za tydzien pracy 465 euro a dostawalem raz 300 potem 390 a na koniec 360 euro potwierdzam uwaga na nich

Karol R.k
@gw

Ja na rowerze miałem kilometrowke i miałem 20 w jedną stronę nie gadaj głupot angielski to nie wszystko podstawy niemieckiego miałem ,angielski od Jankesów przez rok a niderlandzki podobny do niemieckiego złączony razem łapiesz szybko

Karol R.k
@Bolo

Mnie każdy pracodawca lubil, choć to do mnie nie nalezalezalo .Nawet na lekkiej bani a czuli nie dzwonili bo trzeba robić a nie na wakacje jechać jakbyś robił na załadunku ciężkich paczek (do60 kg) przez rok tu jest jak w raju

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Worxx Personeelsdiensten B.V.?

Tomek Pustelnik

W jakich godzinach pracuje samo biuro w Beers możesz sprawdzić na ich stronie.Jeżeli masz na myśli godziny Twojej pracy to juz od pracodawcy konkretnego zależy.Ja pracowałem w budownictwie.9h dziennie,płatne 8h.Dlatego 8h,ponieważ w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy były trzy przerwy,dwie 15minutowe i jedna 30minutowa.Dojazd z firmy na teren budowy w czasie pracy.

Mirek

Kilka lat pracowałem w Holandii, za pośrednictwem kilku agencji. Worxx jest solidna, uczciwa i zawsze pomocna. Nigdy nie było problemu z kasą, zawsze na czas, nic nie obcięte, wszystkie dodatki wypłacone. Naprawdę bez obaw można z nimi współpracować.

Iwo

A ja myślę, że teraz trzeba będzie poczekać na pracę za granicą dość długo , aż uspokoi się epidemia.

Jak się pracuje z ludźmi z Worxx Personeelsdiensten B.V.?

BR

Pracowalem z chlopakami z Worxx , wiec mozna polecic

Urszula
@BR

Nie jestem pewna, czy byłeś pracownikiem firmy, czy tylko z nią współpracowałeś- zechcesz rozwinąć tę kwestię? Ciekawi mnie, co jest dla Ciebie największym atutem tego pracodawcy. Zależy nam na jak najbardziej rzetelnych opiniach.

Tomek Pustelnik

Uczciwie.Piszę z własnego doświadczenia.

Ogolnie tragedia , popracowałem dla nich ponad rok. Gdy pracujesz i zarabiasz dla nich wszystko idzie gładko. Gdy jestes chory bądź niezdolny do pracy firma przestaje pomagać i troszczyć sie o pracownika i trzyma stronę klienta czyli firmy dla ktorej pracujesz. Wtedy upewnij sie czy nie wypowiedzieli Ci szybko kontraktu. I czy nie skończyli płacić za Ciebie ubezpieczenia. Ogolnie nie polecam, ale zrobisz co zechcesz.

@Andrzej

Witam panie Andrzeju, Dziekuje za informacje zwrotna. Nie mozemy pana znalesc u nas w systemie. Czy moze pan nam dac znac jak sie z panem mozna skontaktowac, W holandii musimy sie trzymac prawa i przepisow. Dziekuje i pozdrawiam, Worxx Personeelsdiensten

@Andrzej

Nie zgadzam się z Tobą,pracowałem dla tej agencji jako dekarz i wszystko było ok.Pieniądze na czas,akceptowalne warunki mieszkaniowe,niedaleko do pracy/firmy.Także chorowałem pracując dla nich,zatrułem się wodą z jakiegoś starego kranu na budowie i nikt mi nie robił z tego powodu problemów.Zostałem zawieziony do szpitala,odebrany po leczeniu,odwiedzano mnie w miejscu zamieszkania,nie obciążono mnie żadnymi kosztami wynajmu kwatery kiedy nie mogłem chodzić do pracy.Nie rozumiem skąd ta negatywna opinia którą napisałeś.Ja ze strony tej agencji nie doznałem nigdy żadnej krzywdy,pracowałem i mieszkałem podczas pracy dla WORXX z wieloma Niemcami i Holendrami i zawsze było O.K.Może jednak z Tobą było coś nie tak?

@andrzej to bardzo słabo, a na jakim dziale byłeś ? Czym się dokładnie zajmowałeś ?

B.R.

Pracowalem w firmie i jestem bardzo zadowolony, pieniazki sa na czas, kontakt z pracownikiem jest zawsze. Polecam firme Worxx

Gutek

No niestety wydajność nasza wychodzi podczas pracy za granicą i w tym temacie mamy spore problemy!

Olgierd

Może trzeba pilnować wszystkich zapisów w umowie i nie będzie narzekania?

XYZ
@Olgierd

Pilnowaliśmy oni swoje my swoje.

XYZ

Nie polecam pracujesz 8 godzin piszą 4 resztę chyba społecznie. Inn rozmowa w sprawie tygodniówki w Polsce a już inna w Holandii u nich w biurze człowiek zajedzie i nie ma wyjścia. Po miesiącu dałem sobie spokój. Zima kwatera na nieczynnej farmie owiec bez komentarza następna kwatera bungalog też bez komentarza. Nie polecam.

Uważajcie na ta agencje pracy nie wypłacają pieniędzy za pracę

WORXX
@pracownik

Dear Sir, Madam, We take every complaint about our company very seriously. WORXX values its colleagues very much, we therefore have a separate department handling colleague-happiness. I therefore invite you to send me an email or call me directly at the number that was provided to you. I look forward to hearing from you. Kind regards, WORXX

Zostaw merytoryczną opinię o Worxx Personeelsdiensten B.V. - Beers

• Jak się pracuje w Worxx Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Worxx Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Worxx Personeelsdiensten B.V.?

Worxx Personeelsdiensten B.V.

Worxx Personeelsdiensten B.V.