Eu-Connect

Nijmegen

Opinie o Eu-Connect

zefir 2009-11-12 21:18:39
ostatnimi czasy nie polecam tej firmy straszna lipa pani (usunięte przez administratora) wykaczy ta firme!
ziom 2009-11-12 21:26:22
(usunięte przez administratora) to dwie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorych niepowinno tam byc skubia nas na kazdym kroku wiecznie sie myla tylko szkoda ze na nasza niekorzysc ! ta firma upada tylko przez te dwie panie nie polecammmmmm!
zgadnij kto 2010-01-18 19:12:44
nie polecam tej firmy straszna porażka pani(usunięte przez administratora) to stara ku.... kradnie na każdym kroku popracujesz 1 miesiąc i później ściema ze do innej firmy ale czekasz i czekasz
ktos 2010-05-12 20:08:16
to biuro jest wrecz smieszne dzieki (usunięte przez administratora), Druga w kolejnosci to mieszanka pieknej ksiezniczki(nia to ty na bank nie jestes) i wladczynia (przy rozmowie unosi ton jakby chciala pokazac ze jest nasza kierowniczka haha) omijajcie to biuro szerokim ukiem. To tylko malutki zarys tego co moze was tam spotkac
anonim 2010-05-13 12:34:36
To biuro to porazka!!! Pracuje tu dwa lata i jest coraz gorzej!! tzn od czasu kiedy przejela role kasia i renia (celowo nie pisze z duzej litery, bo nie zaslugują na szacunek) . Dlaczego tak dlugo pracuje? Poniewaz mam stala prace. Ale rozgladam sie za jakimkolwiek innym biurem. Pensje sa coraz nizsze. Dzialy wala za wszystko (troche im sie poprzestawialo w tych CABANACH) ! w zadnym wypadku nie polecam tej firmy!!! Chyba, ze jestes tak zdesperowany… ze ochlapy ci wystarcza :). Reasumujac. Kupujac bilet tutaj, wez w dwie str, bo na powrot tutaj nie zarobisz. Wiec nie kojarz Eu-connect z firma gdzie cos zarobisz. renia i kasia dopilnuja twego portfela :)
pani xyz 2010-06-03 12:22:02
(usunięte przez administratora) tu jest cała prawda o eu-connect
pozdrawiam
Andrzej Andre 2015-01-12 23:33:45
Oszukanych przez Wojciecha Olszewskiego. Prosze o kontakt tel.(usunięte przez administratora)lub e- mail : apis 16 @ o2 .pl Mnie tez oszukal oferujac prace . Zrobimy mu maly kontakt z prawem.
kate 2015-01-13 18:51:29
kiedy Was oszukał? i z czym (usunięte przez administratora)? bo i ja dostałam dziś zaproszenie na wyjazd do pracy w Holandii.
ON 2015-01-13 21:28:52
TO gratuluje zaplac mu 70 euro za wyjazd a tam zobaczysz!!Boze ludzie czemu tacy naiwni jestescie?????????Sprawa juz na Policje trafila :)
karolina 2015-01-21 19:36:40
Czyli nawet, gdy kasę się zapłaci to i tak nie ma pracy?
renatawita 2015-01-27 23:29:02
Ja tez dostalam oszukana miala byc praca w Holandii w Nijmegen wyjazd mial byc 26 stycznia br. Po wyslaniu 70euro do dnia dzisiejszego brak odzewu...prosze o kontakt oszukanych przez niby pana (usunięte przez administratora) ...jutro wybieram sie na policje w tej sprawie...
renatawita 2015-01-27 23:31:14
Oszukanych na meila natala921@interia.eu
Ona 2016-01-19 12:42:35
Ze ta firma jeszcze istnieje to sie dziwie! masakra najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na rynku holenderskim!
pilx 2016-05-10 23:22:42
baku, jak ktoś nie zna języka to niestety musi bazować na tym co pośrednicy zapropoonują. Słyszałem, że u nich nie zabierają za dużo na rzecz prowizji. Ale tak szczerze warto samemu trochę języka liznąć i pomyśleć o bezpośrednim zatrudnieniu.. Czekam na info czy się udało :)
Zostaw swoją opinię o Eu-Connect - Nijmegen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eu-Connect