Opinie o Cynk-Mal S.A. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cynk-Mal S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cynk-Mal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cynk-Mal S.A. w Legnica

brak słów

To teraz ja...dla przypomnienia wszystkim to już nie jest firma Cynk -mal ale STALPRODUKT więc dlaczego pracownicy wciąż są wprowadzani w błąd i pracują na starych warunkach i od kiedy jest taka różnica w firmie.Czy jest lepszy robol i gorszy robol bo wynagrodzenie powinno być takie samo jak mają ludzie pracujący w STALPRODUKCIE.....przykre.

niby kto

Biedny człowieku poczytaj co to sarkazm!!!!!Wydech ponieważ wnioskuje ,że to pracownik zanieczyszcza powietrze w firmie ponieważ jest traktowany jak zło konieczne i pracuje za grosze.NAMIERZAĆ -to cała filozofia firmy ,zaszczuwać i zastraszać.A czy ktoś tu komuś ubliża ,wyzywa.przeklina?Najwidoczniej nie każdy rozumie po co została stworzona ta strona,na pewno nie dla rozgrywek słownych i wyzywania ludzi od analfabetów co daje do myślenia ,że fachowców i mądrych tu nikt nie potrzebuje a jedynie ludzi ,którzy będą siedzieć cicho i pracować za grosze bo taki się nie odezwie.Ponadto PRZYPOMINAM,iż żyjemy w WOLNYM kraju i komuna dawno się skończyła .panuje demokracja i wolność słowa !!!!!!!Jeśli kogoś zabolały opinie innych to jest to tylko i wyłącznie indywidualna sprawa sumienia a to to dopiero daje do myślenia.Hmm!!!!

Niby kto

Zakład za czasów Mieszka 1,kadrowa nie zna swojego miejsca w szeregu, zabiera ludziom premie za pierdnięcie....Pracownicy nie mogą rozwinąć skrzydeł, wszędzie mówi się o wdrażaniu innowacyjnych metod a kto niby i kogo tu wysyła na nowoczesne szkolenia.. Jedno na całe życie dawno niezgodne z warunkami Unii Europejskiej. Praca w szkodliwych warunkach, pył, gaz, kurz. Czy sprawdza ktoś na bieżąco co wydychamy? Nawet jak jest zagrożenie życia to trzeba pracować i nawet nie mamy pojęcia w danym dniu a wypadki to niby z kąd a oczywiście jest cicho sza i o tym się głośno nie mówi. Zarobki na poziomie Pań sprzątających a może i niższe, w lidlu za kasą lepiej się zarabia co już nie jest tajemnicą. Pytam się gdzie przerwa śniadaniowa? Przecież jest w kodeksie pracy ale tylko tam! Wegetacja od 10-tego do 10-tego a wystarczyłoby podnieść płacę na miano człowieka pracującego w warunkach szkodliwych w cynkmalu tzw. Fachowca bo przecież zakład takich tylko potrzebuje a nie roboli bo ci się nie znają na pracy w cynkmalu iiii pracownik szedł by do pracy dowartosciowany z uśmiechem na twarzy. Kadrowa myśli pewnie, że za wierność i oddanie dostanie order od zakładu. Któż jak nie ona, pierwsza dama, która tnie koszty jak się da i wyciska z naszych wypłat ostatnie grosze na swoją korzyść co najmniej jak by cynkmal był taki biedny. LUDZIE OBUDZCIE SIE SWIAT NIE KOŃCZY NA CYNK MALU!!!! Teraz wiem, że żyje, stać mnie na wiele i jeszcze więcej a tam to liczyłem każdą złotówkę i wstydzilem się przed znajomymi jak mówili o swoich zarobkach. Nikt nie liczy się z człowiekiem, jesteście tanią siłą roboczą i nie narzekajcie potem bo widocznie wam tak dobrze skoro nic z tym nie robicie. A pomyślcie jakie emerytury będą z tej pracy jeśli wogole dozyjecie w takich warunkach pracując stres, nerwy, kurz, pył. Żeby chociaż wynagrodzenie dogodne było ale żadnej zalety niestety!!! Nie polecam!!!

wdech - wydech
@Niby kto

Chyba miało być wdychamy. Ale z tym wydechem to może być interesujące.

każdego można namierzyć

Analfabeto. Mam nadzieję, że pisząc o pracowniku z kwalifikacjami nie masz na myśli siebie.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Handlowiec ds. kluczowych klientów w firmie Cynk-Mal S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
edfr

@gro nigdy nic nie wiadomo mozliwe ale wiesz w sumie jezeli nie ma rotacji to najbprawdopodobniej ludziom sie tutaj dobrze pracuej i jest fajna atmosfera i nikt sie nie musi bac o to ze zostanie zwolniony

xxx

Jeżeli ktoś szuka pracy w firmie Cynk-mal to ma dużą szansę pod warunkiem że posiada uprawnienia ewentualnie dobre doświadczenie na produkcji. Rekrutacja jest od wiosny do jesieni.

xxx

Jestem pracownikiem firmy Cynk-Mal od kilku lat, całe ceregiele które się działy w firmie to głównie przez związki zawodowe, które zamiast bronić pracowników i walczyć o dobro pracownika chroniły własne du...y przez przynależność do zarządu związków. Pracownicy płacili składki do ZZ i nie mieli nic tylko powstawały same konflikty z zarządem. Czytając powyższe opinie innych nasuwa się jedna myśl łatwo jest krytykować i narzekać nie ma miejsc gdzie jest idealnie. Cynk-Mal się zmienia w mojej ocenie na lepsze....

adam

I jak jest na chwilę obecną z tym prezesem?Już jest wszystko w porządku?A napiszcie jak wyglada proces rekrutacji,czy szef staje w obronie swojego zespołu, gdy zachodzi taka potrzeba, czy stara się uzyskać awanse dla swoich ludzi, moze jakies rady dla osbob ktore poszukuja tam pracy- warto składać papiery?

robert

Wiem że względu na przedmiot działalności Cynk-Mal, w strukturze wykształcenia dominują pracownicy z wykształceniem technicznym. Poszukując nowej kadry Spółka preferuje młodych specjalistów, którzy będą nabierać doświadczenia i rozwijać się razem z firmą. Ja aplikowałem na stanowisko administracyjne, czy ktoś z pracujących może udzielić mi kilku wskazówek co do pracy na tym stanowisku??

skatman

Firma jak firma nie ma idealnej ale walka pracowników i solidarności z prezesem to jak walka z wiatrakami nie chce rozmawiać o potrzebach pracowników ich zarobkach minimalnych brak socjalu a i bezpieczeństwo pracy stoi pod wielkim znakiem zapytania to jak jazda niesprawnym samochodem

SyFmall

Potwierdzam. Do niedawna bylem pracownikiem w tym polskim (usunięte przez administratora),Absolutnie odradzam.

never again

paskudny zakład, rozliczanie kwartalne, szykany za przynależność do związków zawodowych, odbieranie premii za najmniejszą pomyłkę, złe wypowiadanie się o pracodawcy, pomysły kierownictwa rodem z filmów s/f, a komune i tak widać na kilometr, socjal na poziomie mułu w rzece. ja cieszę się, że sam odszedłem na strefę, nie ma zakładu w którym jest lekko ale zarabiam więcej i wiem że zarabiam wogóle. cynk mal ODRADZAM!!! nawet desperatom!

cwaniak

kiedyś byłem pracownikiem cynkmal za (usunięte przez administratora) bylo w miare ale to co dzieja sie dzis to kabaret. Spotkalem kolege ktury pracuje dalej w tej firmie i powiedzial mi ze bylo spotkanie z prezesem a ten im powiedzial ze dosta na paczki na swieta jak zaloga wypisze sie ze zwiazkow ha ha ha ha.Ja pra cuja w firmie gdzie 99 procet nalezy do zwiazku a srednia pesja wynosi 4200 brutto na stanowiskach robotniczych a paczki na swieta sa oraz urlopowe.

niezadowolony

9.9 zł. na godzine przy średnio 168 godz. miesięcznie, to ile można zarobić i to brutto ? Jakaś premia daje średnio 1500-1550 na miesiąc. Nieźle nie ? Prawie najniższa krajowa. Jesteś na chorobowym to pani kadrowa snuje teorie, iż w tym momencie zamiast w pracy to sobie dorabia. Jak nie dorabiać jak brakuje na życie.Przepraszam, jeszcze zapaomniałem dodać o dodatku za nocki, 10 zł. brutto za 8 godz., oczywiście już doliczone do w/w pensji. TRAGEDIA !!!

lunatyk551

Ludzie którzy szukają dobrego domu wariatów niech się nie wahają i składają tam podanie do pracy. Warunki pracy: SYF. Wynagrodzenie: NISKIE JAK ZA TAKĄ PRACE. Socjalnego: BRAK. Przerw w pracy: BRAK.Szkoleń podwyższających kwalifikacje pracownika: BRAK. Podwyżek: ZAPOMNIJ I NIE PYTAJ O TAKIE RZECZY. OGÓLNIE TO ,,SEN WARIATA"

Zostaw merytoryczną opinię o Cynk-Mal S.A. - Legnica

• Jak się pracuje w Cynk-Mal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cynk-Mal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cynk-Mal S.A.?

Cynk-Mal S.A.
1.8/5 Na podstawie 46 ocen.

Cynk-Mal S.A.