Opinie o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR w Bydgoszcz

Czy w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR są szkolenia zewnętrzne?

Ela

Szkolenie wyglądające jak cyrk , coś próbują kierownicy przekazać , w skrócie jeśli czujesz jak inteligentnie zmanipulować klienta do kupna to się nadajesz

@Ela

Dokładnie tak, cyrk do potegi, najlepsze manipulantki dostają w bonusie możliwość być dupowłazami kierowników i zostają delegacyjnymi, co w rezultacie przedkłada się na ich niemożność bycia normalnym człowiekiem, dostają książki lub audiobooki polecane przez szefa i mają się stosować do zaleceń ????

Nati
@Lola

Z Pani wypowiedzi wynika że nie przeczytała Pani żadnej książki-jeżeli o książkach mowa....i myślę że lepiej coś przeczytać , np po to aby nie mieć w sobie takich złych emocji i po prostu nie zazdrościć komuś tego czego Pani się nie udało osiągnąć , a najlepiej to trzeba poszukać innego cyrku -może będzię Tam więcej małp pasujących do pani wszystkiego dobrego

Anati
@Nati

A twoim osiągnięciem życiowym jest praca w sklepie z butami? Gratki

Zocha
@Lola

Ty jesteś byłym pracownikiem ??? to co tu robisz ???? aaaa jesteś byłym i bezrobotnym pracownikiem bo nikt nie chce dać pracy leniowi ??? no właśnie tak to jest ...bez pracy .... zacznij żyć swoim życiem i nie obrażaj tych którzy cieszą się że mają pracę i są z niej zadowoleni

Nie polecam
@Anati

Jej osiagnieciem jest być posłuszną i wmawiac kazdemu to co jej szef kazał, gratulacje :-)

@Nie polecam

Nawet domyślam się która dziewczyna pisała o tych książkach... Dobrze że już nie pracuje w tej firmie bo dużo by pisać co tam się " odstawia"

Ktos
@Zocha

Nie zgadzam się

Była

Szkoła? Hmmm to co Oni robią to koło szkoleń nawet nie stoi. Przyjeżdża kierownik czy kierowniczka w nakręca makaron na uszy że klient jest jak rzeka a my pracownice jesteśmy tamą ????????????cyrk na kółkach

@Ktos

Szkolenie*

Devil95pp

Smród kiła i mogiła księgowa jest tylko od odchaczania wysłanych policzonych raportów wszystko robią pracownice by odciążyć księgowa pracownice mają 5 stanowisk w jednym za najniższa krajowa jeszcze błagać o premie w wysokości " wejście sobie jakieś buty w ramach premii" zamiast dać pieniądze do ręki "godziwe" a nie 200 zł raz na rok na swieta.... Brak urlopu.... Jak ktoś się rozchoruje to pytanie od kierowniczki ile można chorować. Bo przecież nigdy nie można chorować.... Najlepiej cały czas w pracy być jedna osoba na sklepie bo cięcie kosztów nawet jak się ma duże obroty a później pretensje ze do każdego się nie podchodzi liczniki klientów tajemniczy klient i wgl pracownice chodzą pod stresem by tylko sprzedać obuwie i mieć śmieszna premie.... Nie polecam najlepiej naslac PIP na ten zakład i by posprawdzali wszystko czy to czasem są normalni ludzie.. I kij wie czy nawet podatki odprowadzają bo wypłata do ręki zamiast na konto... Żadnych świadczeń niczego wyzysk człowieka i tyle i wielce powiedzą jak się zwalnia idź na Twoje miejsce jest wiele innych hahah tylko ci inni porobią miesiąc dwa ci mądrzejsi i uciekają bo zobaczą co za nienormalny zakład jest... Pracownice zostają po godzinach by zrobić robotę za księgowa ....

Agata
@Devil95pp

Nie rozumiem, jak możesz nie wiedziec, czy podatki są odprowadzane. Chyba wiesz, czy dostajesz PIT-11 co roku, czy nie? :))

ruda
@Devil95pp

Masz rację, teraz juz wszystko trzeba robic za ksiegowe, a jak dzwonie to albo nie odbiera bo zapracowana albo mówi ze oddzwoni a nie ozdzwania, pretensje zamiat pomocy, bo nie ma czasu wytłumaczyc, jakas masakra teraz jest, juz nie ma normalnych ludzi, pogon za pieniadzem. Kierowniczka tez nie ma czasu, nauki z ksiezyca bez wytłumaczenia, przyjezdza i na telefonie wiecznie siedzi, syf totalny bu..el na kółkach sie zrobił..... tylko czekac az padnie tez interes, szkoda nerwów trzeba szukac cos nowego mimo ze pracuje na sklepie juz bardzo długo.

Iza@
@Agata

No własnie mozna sprawdzic z PIT 11 czy wszystko wykazywane np za soboty , ja mam zdjecia tych kwitków co podpisywałam i jak liczę to jakos mi sie nic nie zgadza. Dzwoniłam do PIP i kazali z tym przyjsc na darmowe porady moze tam bedą wiedziec jak to jest policzone. Dzięki za podpowiedz bo nawet nie wpadłam że z Pit 11 mozna to porównać.

@Iza@

Hej z tego co dobrze pamiętam a pracowałam tam kilka lat to za soboty nie jest odprowadzany żądny podatek są to tak zwane soboty na czarno i tak samo niedziele handlowe dodatkowo powinny być płatne 150%soboty a niedziele handlowe 200%. Widzę że w tej firmie nic się nie zmieniło wykorzystywanie pracownic a reszta czyli wszyscy wyżej spijają śmietankę. Nie pozdrawiam szefostwa ani prawej ręki szefa.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Gusia

Ja od 6 lat mam umowę o pracę na pełen etat, i nigdy nikt w tej firmie nie proponował mi inaczej.

@Gusia

Ale jakiś okres próbny to przed tym był, prawda?

Gusia
@Karolina

Wszędzie jest okres próbny

Pola

Odradzam ta firmę.

@Pola

Nawet nie firma chora sekta

ewa
@Aga

Chorzy ludzie, żal mi ich, nic nie jest wieczne i ta pseudo władza sie kiedyś skończy. Każda z was znajdzie inną pewnie lepszą pracę, gdzie bedzie traktowana jak człowiek, a choroba firmy i jej władzy być moze juz nieuleczalna zniszczy tą firmę. Bedzie żal patrzec, bo kazda z nas dawała z siebie wiele.

Mala
@ewa

Pracuje w tej firmie 5 lat, czasem nie rozumiem osób się wypowiadających.. Owszem koronawirus nadszedł, zabrał nam premie, nawet płatność za soboty.. Owszem jest nas dwie na sklepie, możemy brać sobie wolne kiedy chcemy za soboty. Płatność na czas, wymagania są jakie są. To nie jest moja pierwsza praca, wymagania nie są ponad miarę.. Jeżeli ktoś chce pracowac może spróbować.. To nie jest (usunięte przez administratora) jak piszą niektórzy.. Można mieć różne doświadczenia, ja mam pozytywne..

@Mala

Dwie a jak przyjeżdża kierownik to mówi że wszędzie są pojedynczo. A z drugiej strony jak jesteście dwie to super ze możecie brać wolne bo ja jako osoba pracująca pojedynczo mam problem...

sama
@Ola

Ja od prawie roku jestem sama - pracuje już kilka lat i owszem jak byłyśmy we dwie może i było lepiej ale i pracy kiedyś było zdecydowanie więcej bo było sporo ludzi. Teraz jestem sama i na to co jest klientów to też się wyrabiam. Dziwię się że masz problem z wolnym bo ja do tej pory nie usłyszałam że nie mogę mieć wolnego . Przychodzi na zastępstwo moja mama lub kuzynka którym pokazałam co i jak i jakoś dają radę. Mam też porównanie bo moja siostra pracuje w sklepie z ciuchami dwa sklepy odemnie też jest sama ( na 1/2 et a robi cały) i u niej szefowa nie zgadza się żeby ktoś był za nią.

@sama

Rozumiem. Tez myślałam o takiej osobie ale o zaufaną ciężko a z rodziny kazdy ma pracę.

Ktoś
@Pola

Ja również odradzam prace w tej firmie

Zocha
@Pola

A ja z czystym sumieniem POLECAM

@Zocha

No i czemu wy obydwie macie tak rozbieżne opinie? Skąd to się bierze?

inna
@Karolina

bo jedno pisze pracownik-sprzedawca a drugie pracownik - kierownik, który pisze tak jak mu każą pisać :-)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ja29111992

Witam mam propozycję pracy i chce wiedzieć czy firma jest wypłacalna

Pracownica
@Ja29111992

Skoro zatrudniają,to chyba są wypłacalni prawda?

B.T.
@Ja29111992

Jeszcze się nie zdarzyło żeby wypłata nie była na czas. W dobrych miesiącach miałyśmy też premie ale wiadomo teraz premi nie ma. Patrząc na to co się dzieje dookoła to się ciesze ,że mam gdzie iść.

Tak jest wypłacalna

@Ja29111992

Tak ja pracując w tej firmie nie narzekam zawsze wszystko na czas . Warto wogole zamiast czytać bzdury upewnić się samemu fajna praca .

Dangerous
@A.

Ja uważam, że w tej firmie aż tak dobrze się nie pracuję. Bardzo dużo obowiązków za najniższą krajową, wykonuję się pracę księgowych i ciągle wywoływana jest na nas presja. Co do wypłacenia wynagrodzeń to faktycznie zawsze jest na czas.

@Dangerous

To jak się tak dobrze nie pracuje to czemu w niej jeszcze jesteś? Nie rozumiem ludzi którzy narzekają A dalej pracują w Firmie. Obowiązki? To że trzeba obsłużyć klienta, utrzymać porządek na sklepie i pod koniec dnia wypełnić parę kartek? No to powiem Ci czas zmienić pracę i może iść gdzieś gdzie można leżeć nic nie robić i brać wypałate za nic nie robienie . Z miłą chęcią wtedy napisz gdzie taka praca ... wtedy może i reszta za Tobą pójdzie którym ciężko się tak pracuje w firmie . Jeśli chodzi o utargi wydaje mi się że to normalne ,że mamy jakieś limity pracowałam wcześniej w korporacji i tam było ciągle mało i narzekanie , że źle się coś robi A tutaj jest o tyle fajnie że od kierowników można dużo się nauczyć jak prowadzą szkolenia lub są na współpracy i na bieżąco mówią że można to zrobić lepiej czy to ... wystarczy chcieć A dużo można osiągnąć... dobrze kazdy wie ze niestety ludzi jest mało ale jeśli człowiek chce to się postara i te utargi są! Tylko jeśli wiecznie marudzicie to jestem ciekawa jak u Was z obsługą klienta ... czy chodź 85 procent z tego co kierownicy mówią wykorzystujecie? Bo sądząc po wpisach to co by człowiek dla Was nie zrobił czy są szkolenia czy by były premie to i tak mało!

Nnn
@A.

Czego niby można się nauczyć od kierowników? W kolko powtarzają ciągle to samo, wiedzę na temat szkoleń mała malutka bo sami nie są szkoleni. Ludzie pracują bo muszą a nie ze chcą w tej firmie. Cxasy sa jakie sa. Jest nacisk na obroty ale klienci nie lubią namolnych sprzedawców, osobiście wychodzę z takiego sklepu.

@Nnn

Posłuchaj jeśli masz takie podejście że ludzie pracują bo muszą to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać... Jeśli chodzi o kierowników nie jedno miałam spotkanie i współpracę z kierownikami na sklepie i jakoś nie narzekam że są słabo wyszkoleni A wręcz przeciwnie bardzo dużo dają podpowiedzi odnośnie sprzedaży wystarczy tylko chęć do współpracy i skorzystania z ich podpowiedzi ! A powtarzają może Tobie to samo bo nie potrafisz prostych rzeczy zrozumieć? Mi jakoś tego samego nie mówią i się nie powtarzają widocznie Tobie muszą jak się nie potrafi zrozumieć standardy sprzedaży w firmie .

@Nnn

Ja miałam i kierowniczkę i kierownika i naprawdę nigdy nie dali mi odczuć że wszystko wiedzą najlepiej a wręcz często słyszę że dużo sami uczą się od nas. Zgodzę się z dziewczyną która pisze , że jak są chęci to naprawdę przy odrobinie dobrej woli sprzedawanie ( nie mylić z wpychaniem) jest skuteczne i przyjemne. Myślę, że jeśli sklep ma dobre wyniki to nikt nie musi powtarzać wkółko tego samego. Uważam że zawsze warto skorzystać z podpowiedzi bo przeciesz ani kierownicy ani szef nie ma chyba interesu w tym aby podpowiadać nam coś co jest złe.

@A.

Co ty piszesz o standardach! Za szkolenia to się płaci pracownikom to raz, a dwa to są tresury jak wygłaskać nogi klientom ZENADA

Dangerous
@A.

Uważam, że każda z dziewczyn która ubiega się o pracę jest świadoma, że nie będzie sobie tylko siedziała i trzymała telefon w reku. Wykonujemy swoje obowiązki piszesz, że mamy do wypełnienia parę karteczek, a wiesz że te karteczki wypełniamy po pracy lub w domu, płacą nam z to? Skoro pracowałaś w korporacji to wiesz, że są komputery i programy które ułatwiają prace. Ale lepiej oszczędzać bo po co, pracownice to muszą wykonać za najniższą krajowa.

@Dangerous

Odkąd pracuje w firmie ani razu nie miałam nic z dokumentów w domu z pracy więc dziwi mnie to że to Wam zabiera tyle czasu i zabierasz do domu ... jesli chodzi o ludzi do pracy... uwierz mi że dziewczyny myślą co niektóre właśnie o siedzeniu na tel albo picia kawki ciężko nie raz nawet koło siebie posprzątać. pracując nie mam problemu z niczym i nic nie zabieram do domu a wręcz wychodzę przeważnie chwilę po zamknięciu bo umiem sobie zorganizować czas jak nie ma na końcu klientów. Jeśli chodzi o szkolenia czy współpracę racja dziewczyna napisała że dużo się też uczą od Nas to prawda też to słyszę Ale też dużą wiedzę przekazują nam na współpracy . Pozdrawiam

Była pracownica
@Ja29111992

Witam. Postaram się napisać w skrócie. Nie polecam tego pracodawcy. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie dowiesz się od razu prawdy o zakresie obowiązków jaki będą do ciebie należeć. Przede wszystkim w tej pseudo firmie będziesz za najniższą krajową (zakładając że Cię przyjmą na cały etat a z tego co wiem teraz szukają "jeleni" do pracy na pół etatu} będziesz miała obowiązek wypełniać im papiery, chodzić do banku, do szewca bo buty reklamowane są na sklepie to ty jesteś rzeczoznawcą bez uprawnień tak naprawdę:) (nawiasem mówiąc w końcu to trzeba gdzieś zgłosić), do pracy musisz przyjść wcześniej bo sklep trzeba posprzątać, poukładać bałagan którzy robia klienci na sklepie (a robią uwierz mi), przyjąć towar, ometkować, nigdy nie wyjdziesz też punktualnie o 18 stej, bo musisz porobić raporty, powysyłać smsy, zrobić papiery na koniec dnia. Średnio niech to będzie 15 minut nadgodzin codziennie razy 6 dni w tygodni razy np. 26 dni (w ciagu jednego tygodnia wychodzi ci 90 minut) a za to ta pseudo firma ci nie zapłaci, bo uważają że to należy do twoich obowiązków. A w każdym szanującym pracownika sklepie, pracownik wpisuje na listę każdą minutę od momentu rozpoczęcia do momentu zakończenia pracy rzeczywistej i wypłacane ma za to. No i następna kwestia na pewno na rozmowie kwalifikacyjnej nie usłyszysz takich terminów jak: "tabelka", "tama", "tonąca łódka"...:), nie powiedzą ci też jak bardzo będą cie gnębić za to, że nie wcisnęłaś klientom akcesoriów tzn, wkładek, impregnatów, sznurowadeł, nie usłyszysz też, że ustalane są tzw. "limity dziennie" tzn. utarg, który masz zrobić każdego dnia. Nie usłyszysz też, że będziesz musiała handlować butami sprzed wielu lat, które nie sprzedały się do tej pory. A jak będziesz miała zapleśniałe buty to usłyszysz pytanie: "a nie da się z tym nic zrobić?"...wciskasz klientowi kit, że na reklamację ma 3 miesiące:) gdzie przepisy mówią zupełnie inaczej...itd...itd...Ogólnie nie polecam tego pracodawcy. Naprawdę warto rozejrzeć się za inną pracą, gdzie owszem trzeba też sie narobić ale przynajmniej masz za to płacone.

@Była pracownica

Jak dobrze że jesteś na szczęście już była pracownica bo to co piszesz to poprostu robisz z Siebie nieroba który by chciał przyjść do pracy odpukac 8 godzin i wyjść. W każdej pracy są obowiązki... I ja pracując w firmie nigdy nie uslyszałam od kogoś ma Pani przyjść szybciej posprzątać sklep więc to jakieś bzdury jeśli sprzątasz na bieżąco to nie masz z tym problemu ! Jeśli chodzi o stare buty jakoś też nie widziałam starych butów z wielu lat może pojedyncze pary Ale to się zdarza bardzo rzadko... można by dużo pisać Ale nie ma sensu ... jeśli masz takie podejście. Życze powodzenia w innej pracy .

Inna była pracownica
@A.

Szalonego rozwoju życzę w firmie Mevis. Czytając twoja wypowiedź od razu przypomina mi się gadka kierownika i szefa-pajaca. Niezłych idoli sobie znalazłaś. Każda która ma trochę oleju w głowie nie zostaje tam na lata. Ja osobiście zmieniłam firmę i w mojej obecnej pracy śmieją się z Taborów, jak im opowiedam o systemie stworzonym przez tych ludzi. 21 w a tam czas zatrzymał się w komunie. Firma nie jest postępowa, musisz być ślepa skoro tego nie widzisz. To firma dla takich jak ty. Powodzenia

Basia
@Inna była pracownica

Patrząc na styl w jakim się wypowiadasz to z całą pewnością najlepsze co ta firma mogła zrobić to zwolnienie Ciebie i pewnie tak się stało skoro teraz wylewasz pomyje. Skoro nie masz szacunku do współpracowników i włascicieli to pewnie nie miałaś też do klientów. Ja z tą samą koleżanką pracuję od kilku lat i jesteśmy ZADOWOLONE.

Inna była pracownica
@Basia

Najlepszym krokiem dla mnie było odejście z tej pseudo firmy. Tam pracują same takie Panie (usunięte przez administratora) nie widziałam tam swojej pszyszlosci. I dobrze

Mm
@Dangerous

Jeszcze nie zdazylo mi się wypełniać papierów z domu, spokojnie daje radę w pracy, kawa po prostu krócej trwa ;)

M.
@A.

To może napiszesz i pochwalisz się, który to sklep ma taką mega super pracownice i sprzedająca? :)

@A.

Pracowałam tam więc wiem co mówię

Daria
@Ja29111992

Witam. Trafiłam na forum poszukując info o firmie, byłam jakiś czas w sklepie , z ciekawości, bo była oferta pracy.... Trafiłam na jakąś Panią, która pierwszy ŕaz widziałam, bo dziewczynę która sprzedaje w tym sklepie znam z widzenia... powiem Wam że masakra, dziewczyna sztywna jak nigdy, dziwnie się zachowywała na siłę próbowała sprzedać mi buty, mimo że byłam pooglądać... nie wiem czy ta druga to jej szefowa, taka blondyna z przedłużonym włosami, w wieku ok 50tki a ubrana jak nastolatka...i tu tak sobie myślę że mimo ofert pracy nie złożę CV... bo nie robiło to na mnie dobrego wrażenia.... podrzuccie jakieś opinie...

Onaa
@Daria

Masz 1300 opinii więc niewiem co chcesz poczytać jeszcze. Wszystkie opinie o tej firmie są jak najbardziej prawdziwe i coraz więcej dziewczyn ucieka z tamtąd:)

Emilia
@Onaa

No to przynajmniej chyba dużo wakatów jest? :P Na krótszy okres chyba nie może być tak słabo?

xyz
@Daria

Jakie buty taki kierownik :-) :-) a buty to tani kicz.

Emilia
@xyz

Czemu tak mówisz? Ciekawe, pod jakim względem.

Ble

Najgorsza firma! Najgorsza jakość obuwia ! Najgorsza atmosfera ! Najgorsi pracownicy! Najgorsi kierownicy! Kłamcy ! Nie polecam ! Jedynie polecam omijać szerokim łukiem ! Blee.

Darek

Skandaliczna jakosc obuwia

Jacek
@Ble

Widzę cały jesteś na nie. Pracowałeś tam i nie pasowała ci atmosfera i szefowie? Bo łatwo dać negatywa ale warto żebyś podał jakieś argumenty. Szczególnie że chce tam aplikować i przydałoby mi się takie info.

Anati
@Jacek

Wystarczy że poczytasz komentarze to dowiesz się dlaczego ktoś dodał taką opinie. Pozatym na jakie stanowisko chcesz aplikować chyba nie na sprzedawcę bo tylko kobiety pracują chyba że magazyn ale tam raczej nie potrzebują chłopaków.

Gabriela
@Anati

ja bym chciała na sprzedawce, ale nie mam doświadczenia w handlu :(

Lock
@Jacek

Atmosfera słaba niestety.

@Lock

Dokładnie, brak wolnego, bo nie ma kto zastąpić, wymagania i limity wzięte z sufitu...

była
@Gabriela

To mozesz isc, tam biorą bez doswiadczenia bo z doswiadczeniem nikt tam nie chce pracować

Alicja
@Lock

Ale da się ją jakoś przeżyć? Warto?

@Alicja

Nie polecam, cieszę się że zmieniłam prace, pracuje w sklepie w którym pracownika się szanuje a nie cisnie, zarabiam więcej, w sprawie wolnego zawsze mogę się z szefostwem dodać... Mevis to jedna wielka porażka...

@Alicja

Praca nienajgorsza sama w sobie ale mi wysiadły plecy dochodzą nerwy bo wiecznie są smsy że są spadki nie wyrabiasz planu itp itd szkolenia odbywają się przed pracą najczęściej był sms dzień szybciej ze masz być w pracy 2 h prędzej ( mimo że mogłaś mieć np rano coś zaplanowane po szkoleniu cały dzień cyrk wręcz wciskanie butów na siłę i później jeszcze po zamknięciu siedzisz wszystko za darmo oczywiście. Zapomnij o wolnym jak dzwoniłam to nie był odbierany telefon więc musiałam dzwonić kilka dni pod rząd a na końcu tak usłyszałam że niestety nie ma kto przyjechać urlop we wakacje przez dwa lata nigdy niepełne dwa tygodnie bo nie ma delegacyjnych.. Gdzie w innych sklepach podobno Panie biorą tydzień. Dużo godzin nazbierało się przez ten czas gdy pracowałam i za żadną nie dostałam ani grosza i żadnej nie wybrałam i nie nie byłam leniem jak ktoś pomyśli czytając moja wypowiedź naprawdę się starałam i sumiennie wykonywałam swoje obowiązki.

@Aga

Nie no wątpię, żeby ktoś pomyślał, że jesteś leniwa, bo stwierdzasz, że praca nienajgorsza. Raczej nie masz tendencji narzekania w takim razie. No ale widzisz, fizycznie nie da rady wyrobić mimo sumienności, więc dla nich dobrą sugestią byłoby, żeby pewne rzeczy usprawnić u nich, to może ludziom robiłoby się lepiej? Jakie konkrety byś podała, żeby mogli ewentualnie wprowadzić?

Ktos

Dokładnie tak

Klient

Potwierdzam, że firma bardzo kiepska. Nie chcą przyjmować reklamacji. Wpierają ludziom,że jest tylko 3 miesiące od daty zakupu na złożenie reklamacji. A jeżeli już łaskawie przyjmą zgłoszenie to i tak jest odmowne. Nie polecam.

Dawid

BUTY NAJNISZEJ JAKOSCI Z MOŻLIWYCH, KUPILEM DWIE PARY,JEDNE WYTRZYMALY 5 A DRUGIE 7 DNI,PORWALA SIE EKOSKORA W MESKICH PANTOFLACH I W OGOLE SIE ROZLECIALY, OCZYWIŚCIE REKLAMACJA 2X ODRZUCONA. CHINSZCZYZNA TI MALO POWIEDZIANE,WYJSCIE Z NICH TO BRAK PEWNOSCI,ZE SIE W NICH WROCI SA TAK SKANDALICZNIE NISKIEJ JAKOSCI, (usunięte przez administratora) KLIENTA, TAK TEGO NIE ZOSTAWIE, OBIECUJE.

A.J

Ostrzegam przed wykorzystywaniem, taka pensje dostaniecie wszędzie, albo już nigdzie, bo najniższą krajową zarabia się tylko w kolochozach. Obywatele Ukrainy zatrudniając się mają stawki godzinowe netto około 18 zł. Czasy wcale nie są trudne. Covid pomógł pracodawcom, na rzecz pracowników! W tej firmie niestety fundusze rozdawane są na inne rzeczy, z wyjątkiem najważniejszego, czyli pracownic na sklepach. P

KALA

My też jesteśmy we dwie ale ,jeżdzimy na zmianę z moją koleżanką na delegacje, wszędzie gdzie byłyśmy są pojedyncze osoby na sklepie ,z tego co się orientuje a przynajmniej u mojej kierowniczki jest tak że jeżeli ktoś chciał jeżdzic na zastępstwa to dawała taką możliwość ale jak ktoś nie chce , to kurczę nie można mieć nie wiadomo jakich wymagań ja naprawdę nie wiem o co chodzi tym dziewczynom , dlatego piszę że my jesteśmy bardzo zadowolne bo mamy możliwość wyjazdów, te dziewczyny które są same na sklepach wiem że też (tam gdzie narazie byłam) dlatego wiem że mamy fajny zespół u nas w regionie ????????, i bardzo polecam jeżeli ktoś chciałby u nas pracować

Pravownik

Porażka jednym słowem

@Pravownik

Haha gorzej wiecznie im mało

Ala

Czy panuje w firmie przyjazna atmosfera i odpowiednie wynagrodzenie do obowiązków?

Karola
@Ala

Praca pracą Zależy jaka jesteś i jak podchodzisz do kwestii pracowania. Jeśli chodzi o mnie to robię co swoje, po godzinach nie siedzę i jest Ok

@Karola

Panie które pracują pojedynczo na sklepach jak wyglada kwestia urlopu we wakacje ktoś przyjedzie czy musimy same szukać kogoś ????

Mala
@Ala

Atmosfera oczywiście zależna od tego z kim będziesz pracować, jeżeli chodzi o kierowników to zależy jaki region, ja swój polecam ????

@Mala

A kto jest twoim kierownikiem?

UWAGA

Do wszystkich pracowników, oraz byłych pracowników które również chciałyby się wypowiedzieć na temat firmy. Kochane dopiero dzisiaj dowiedziałam się o tej stronie i zdałam sobie sprawę, że nie tylko ja odczuwam wielki obowiązek oraz brak satysfakcji z ów pracy. Proponuję utworzyć grupę prywatną na fb. Poznajmy się i wymieńmy swoimi spostrzeżeniami. Tak nie może być dłużej. Musimy znać swoją wartość. Zapraszam do kontaktu na mojego e-maila agulcia01@o2.pl Jeśli będzie nas wiele to będziemy się komunikować na grupie. Pozdrowionka i w kupię siła ❤

Beza
@UWAGA

Wiadomo coś na temat grupy?

Agnieszka
@Beza

Hej, grupę założę jeżeli ktoś się odezwie na podanego e_mail. Wiele dziewczyn pewnie boi się o to, że tam nie będziemy anonimowe. No zobaczymy jak to się potoczy. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie i będę mogła już taka grupę założyć. Przecież to nic złego mieć że sobą kontakt. ????

No
@Agnieszka

Hahah

@Beza

A nie pomyślałaś ze nie będziemy tam anonimowe zacznie sie wymiana fb albo cokolwiek albo zaraz jakąś osoba ktora jest blisko kierowniczki będzie tez należeć w tej grupie to nie przejdzie

Tereska
@UWAGA

Jak nie odczuwasz satysfakcji to się zwolnij przecież na siłę nikt Cię nie trzyma. Po co masz marnować czas na komentarze lepiej otwórz jakąś firmę i daj ludziom pracę pełną satysfakcji no i kasy. Ja już przerabiałam swoją działalność i raczej dobrze tego nie wspominam. Daj znać jakie warunki oferujesz to może się zgłoszę.

@UWAGA

No i grupa na fb jest faktycznie dla większości stresujacym rozwiązaniem. szkoda, bo moglibyśmy poznać się nawzajem, ale rozumiem. Nie byłoby to miejsce tylko do jakiś wyzalen i stękania, ale to już nieważne. Trzumajcie się ciepło

@Tereska

Co to za argument Wystarczy zmieśc pracę by odczuć satysfakcję

Gosiaczek
@UWAGA

Gratuluję pomysłowości ???? podaj jeszcze adres sklepu w którym pracujesz i zaproś na kawę ???? Myśle ze jak jesteś ,, taka wartościowa” to warto iść do takiej pracy gdzie Cię odpowiednio dowartościują Ja zostaję ☺️ , może nie jestem taka wartościowa ale uczciwie pracuje i cieszę się ze przede wszystkim mam prace w tych trudnych czasach

Kamila
@Aga

Ale o co chodzi? grupę chce założyć ktoś o nicku , UWAGA za chwilę o nicku Agnieszka, odpisuje nick Aga !!!!!!!!!! ściema , albo się dziewczynka trochę wystraszyła i zmienia nicki ,niestety podałaś swego maila więc ......

Olka
@Kamila

Dziewczyny przecież w internecie nikt nie jest anonimowy.. myślcie trochę, nawet pisząc tu wpis pod jakimś tam nickiem i tak bardzo łatwo można namierzyć Powiedzonka tym którzy piszą złe wpisy a nadal pracują. Nie ma to jak robić w swoje gniazdo i nie mieć tyle przyzwoitości żeby po prostu odejść i znaleźć inna prace

@Tereska

A słyszałam o jednej Teresie, która miała komornika za (usunięte przez administratora)podatkowe. Prowadziła swoją firmę i zwyczajnie nie płaciła podatków, bo mąż jej tak powiedział. I po latach Tereska wylądowała u Tabora, bo komornik zająłby jej dom. Mąż się z nią rozwiódł, z pracy ja zwolnili i została z długami. Jest wina to jest i kara. Normalne. Życie. Tylko po co (usunięte przez administratora) pcha się do handlu? Nikt (usunięte przez administratora)nie zatrudni.

X

Czy dziewczyny które są same na sklepach bez problemu biorą wolne gdy potrzebują? Kierownictwo w takich sytuacjach Pomaga i zastepuje?

@X

Jestem sama na sklepie i nie ma możliwości żeby brać wolne najlepiej po pracy załatw sobie albo przed bo z reguły jest.biadolenie czy naprawdę potrzebujesz pozatym druga kwestia delegacyjna osoba czy jest jakaś żeby przyjechała a szefostwa na delegacyjne podobno nie stać w dobie kryzysu..

Elka
@X

Na razie raz potrzebowałam wolne , mam bardzo zaufaną i sprawdzoną osobę i nie miałam problemu aby mieć dni wolne. Teraz faktycznie z osobą delegacyjną może być teraz trudniej ale jeśli masz kogoś zaufanego to raczej kierowniczka zgodzi się na wolne. Powodzonka

@X

Są problemy trzeba o nie prosić bardzo mocno. Tym bardziej że jest dużo nadgodzin które s a podciągane pod premie i to jest największy żart w tej firmie

Elżbieta
@Anna

Proponuje zacząć robić tak żeby unikać nadgodzin, ja bardzo rzadko zostaje po czasie, bo po prostu NIE CHCE i PRZEDE WSZYSTKIM NIE MUSZĘ

@Elżbieta

Ja pracuje 4 lata i nadgodzin bylo pelno wliczone w premie tylko ze premii juz nie pamiętam kiedy byla i to jeszcze przed pandemia więc za to nikt nie płaci i Ja też unikam nadgodzin darmowych

Wiecie co, tak Was czytam i myślę sobie, że w obecnej sytuacji powinnyśmy cieszyć się że jest praca, że możemy do niej iść i zarobić na wypłatę.. nie wyobrażam sobie żeby z dnia na dzień sklepy były pozamykane, jak Wy sobie to wyobrażacie? Za siedzenie w domu nikt pieniędzy nie rozdaje. Może ta praca nie jest pracą marzeń, ale nie czarujmy się, teraz może być tak że lepszej nie dostaniemy,więc szanujmy to co mamy i sobie nawzajem.

Aggg

To chyba Jesteś wśród nielicznych która nie dostała wypowiedzenia :p

Poirytowana

I co z tego, że pójdziesz, zarobisz na wypłatę której i tak nie dostaniesz A jeszcze będziesz się narażać.

@Poirytowana

Wiem,że nie wszyscy dostali wypłaty na czas,mi się udało dostać akurat, ale nie o to chodzi teraz. Bardziej o to że wszystkie tu marudzicie tylko że jest źle,że nie tak. Nie mówię że szefostwo zawsze jest fair, to już inny temat. Ale ludzie narażeni są w każdej pracy, nie tylko w sklepie, na to że się zarażą..

@Aggg

Nie wiem czy jest ktoś kto nie dostał wypowiedzenia, ja póki co wiem że mam pracę jeszcze przez 3miesiace, co dalej to się okaże,ale mam nadzieję, że przez ten czas coś się zmieni i jednak sklepy nie padną. Mam już trochę lat na karku i umiem szanować to co mam w danym momencie. Na ten czas jeszcze pracuję i się z tego cieszę

Ala

Szefostwo jest nie fair ,skoro zwalnia oddanych pracowników i przed tym siedzą w wielkiej tajemnicy z wielką niewiadomą dopóki nie dostaną wypowiedzenia do ręki. A na odchodne ani dziękuję za współpracę tylko wypad.

Była pracownica
@Ala

Ja też byłam oddanym pracownikiem a zostałam przez kierowniczkę potraktowana jak pies. Ci ludzie to (usunięte przez administratora) totalne, żałuję, że w ogóle poznałam ta firmę. Mam nadzieję że straciła robotę i że teraz ktoś ją potraktuje tak samo jak mnie. Karma wróci do każdego...

ola
@Ala

nie podchodzi się tak do ludzi, trochę szacunku, a nie zwykły egoizm, tylko to jest w tej firmie. ludzie to smieci dla nich :-(

ola

nawet za darmo? to gratuluje , własnie takich ludzi szukają.

izz

Jesli w pracy nie chodzi o wypłate to nie mozna wymagac oddania i zaangazowania a tym bardziej narazania się.

Marti

Aggg w co ty wierzysz? Ze cos się zmieni? Ze szef anuluje wypowiedzenia? Zapomnij.On nie z tych co za pracownikiem idzie.

Doda

Najpierw skrócone godziny pracy, teraz bo mają małe utargu wydłużone. To jest żenujące. Pracodawca powinien być przygotowany na kryzys Jakoś inne firmy są pozamykane i płacą pensje.

@Doda

Jeśli nie na pasuje taka praca, ro złóż wypowiedzenie. Myśle ze idzie się dogadać

@Doda

A co w takim razie z godzinami z sobót za miesiac marzec skoro pracujemy po 8 h znów?

@Kasia

Pewnie wolne będzie za sobotę

@Ala

A co jeśli pracuje sama?

???
@Kasia

A może zapytasz kierownika?

@Aggg

A co dostałaś wypowiedzenie? Pozatym niewiem czy jest aż taki kryzys skoro smsy świadczą ze jakis region idzie dobrze chodź patrząc u mnie ludzi malutko i jeszcze zastanawia mnie jedno gdzie sa po dwie osoby zostanie jedna a co z urlopami albo jakimś wolnym kto nas zastąpi....

Tam jest tak od zawsze bez względu na pandemia Eyzysk manipulacja Dodam że yo ja złożyłam wypowiedzenie tej cudownej firmie i wogole nie żałuję A teraz już chcą zatrudniać z grupą by jeszcze więcej na pracowniku zarobić Kogo chwalisz

Natalia

Nie róbcie na siłę wrażenia, że firma słaba i nie warta dobrej opinii. Jeśli nawet nie jest idealnie to i tak warto pracować i poprawiać

Co poprawiać?

Śmiech
@Natalia

hahahaha... Twój komentarz zasługuję tylko na taką wypowiedź.

@Natalia

Firma jest mega słaba, pracując tam i słuchając kierownictwa i ich podnóżków delegacyjnych ma się wrażenie że jest się w jakiejś chorej sekcie sprzedażowej...

@Lola

Dokładnie a komentarz napisany wyżej jest bezsensownie sformuowany napisany na zasadzie "wybielenia" to najgorsza firma z jaką miałam styczność ich podejście do nas pozostawia wiele do życzenia zresztą te 1268komentarzy mówi samo za siebie

@Natalia

Co poprawiać? Przecież to (usunięte przez administratora) i jedyne co można zrobić to zmienić firmę na inną. Nigdzie nie jest idealnie ale aż takiej patologii nie ma. Musisz mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości skoro tkwisz w tej pajacarni. Właśnie takich tam szukają, bo łatwo wami manipulować. Sorry, ale nie jest mi was żal, a firma jest nie tylko słaba, ale zwyczajnie zacofana, jak właściciele i kierownicy.

@123

Nie potrzebnie ujmujesz tym którym ta praca na tych zasadach odpowiada. Ja pracuję ponad 3 lata i jestem zadowolona. Owszem jak byłyśmy we dwie może i było lepiej ale teraz niestety wszystko wygląda inaczej po prostu nie ma tylu klientów. Mnie nikt nie musi zmuszać do sprzedawania bo ja to po prostu lubię i wcale nikt mi nie każe nic wciskać po prostu chcę aby klienci wyszli zadowoleni, i bardzo często słyszę od klientów , że są zadowoleni.

@Ewa

A co stało się z drugą dziewczyną że Pani pracuje sama?

@Aga

Redukują etaty, zostawiają jedna na sklepie, bo niby covid i nie ma utargow, a potem dzwoni kierownik z pretensjami że Ty masz mniejsze utargi, a są sklepy które mają po kilka tyś utargu, wszystko jedno wielkie kłamstwo i tylko gnebienie pracownika, nakładanie limitów z sufitu i wieczne niezadowolenie że tak mało sprzedane....

@Lola

Zwalniaja a nie pobierają zadnej tarczy??

@Lola

Ja prawie od roku jestem sama i wierz mi rękawów nie wyrywam. Plany miałam w każdej firmie gdzie pracowałam więc mnie to nie dziwi. Do mnie też dzwoni kierownik ale nie odbieram tego jako pretensje tylko raczej jako troskę. Sporo moich koleżanek obecnie albo wcale nie pracuje albo mają zleceniówki w nie pełnym wymiarze. Może powinnaś zrezygnować z pracy skoro tak ci żle bo po co masz się męczyć a może ktoś inny będzie zadowolony.

@Ala

Nie odbierasz tego jako pretensji a Ja wrecz odwrotnie zresztą na pracę tu dziewczyny nie narzekają bo wszędzie trzeba pracować tylko na ich stosunek do nas a teraz tym bardziej w czasie pandemii by chcieli żebyśmy całowały ich po nogach ze możemy pracować za najnizsza krajową w dodatku sama piszesz ze twoje znajome nie mają pracy a takich ludzi jest pełno więc niech się nie dziwią ze w firmie coraz gorzej

@Ala

Skoro tak się kierownik o Ciebie "troszczy" to niech zapłaci Tobie za bycie naraz księgową, szewcem, działem reklamacji, lataniem do banku, sprzedawcą, bo póki co płacą najniższą tylko za to ostatnie, a robisz wszystko ... pocieszę Cię że już tam nie pracuje, odeszlam, a mój obecny pracodawca mimo ciężkich czasów docenia to co robię nie tylko premią ale i pochwałami, a nie chinskimi butami zamiast uczciwej zapłaty za siedzenie na dziwnych szkoleniach ponad godziny pracy... Także nie wyrywaj sobie rękawów, bo szkoda ciuchów, rąk też nie wyrywaj, bo dla tej firmy szkoda poświęcenia... Nie pozdrawiam..

@Lola

Tak najlepsze jest że musisz być przed pracą i to nie piętnaście minut a nieraz 2.3 h. Za darmo bo przecież rano nie masz zadnych innych obowiązków tylko praca praca po całym dniu szkolenia przyglądania się tobie jeszcze podsumowanie kolejna godzina i wszystko charytatywnie a takich godzin się naprawdę nazbiera....

@Lola

Nie bardzo Cię rozumiem bo o tym co będę robiła i za ile dowiedziałam się na rozmowie kwalifikacyjnej. Potem miałam okres próbny i jeśli mi by coś nie pasowało to bym nie przedłużała umowy. Lubię tą pracę i chodzę do niej chętnie co wcale nieznaczy że jest super kolorowo bo pewnie nigdzie nie jest. A Ty po co się żalisz po prostu zrezygnuj. Takie pisanie raczej nie zmieni Twoich obowiązków więc jaki jest sens ? Każdy z nas jest kowalem własnego losu i Ty też.

@Ewa

Jak byś czytała z uwagą, wiedzialabys że się zwolniłam już jakiś czas temu... radze poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem

@Ewa

Takich ludzi jak Ty tam potrzebują, poslusznych, robiących wszystko na zawołanie i bez dyskusji, widać że jesteś osobą bez ambicji, bo ja na przykład bardzo lubię sprzedawać, ale nie robić z siebie idiotkę, za soboty mi zapłacone jak odchodzilam, za urlop też ale jak się upomnialam o nadgodziny to cisza.. żenujące, wstyd, szef rozbija się drogą furą a żydzi na pracownikach... dziś mam o wiele lepsza pracę, mimo że jestem sama na sklepie nikt nie wysyła mi (usunięte przez administratora) sms-ów z limitami, pracodawca docenia i dobrze płaci.. także życzę Ci długiej i szczęśliwej kariery bez perspektyw za najniższą...

Czy w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie, umowa o prace na 3miesiace, później przekazana na rok jak się sprawdzisz

Witam . Dziewczyny czy dostałyście już może pity do rozliczenia?

@M14 zero wdzięczności czy szacunku ?

@ja

Zero wszystkiego , masz robić co Ci każą, cieszyć się że masz pracę w tych trudnych czasach i nie dopytuwac o zapłatę za soboty itp... masz być cicho i służyć jak pies

Tolka
@Lola

Co do jednego zgodzę się zTobą, że czas jest trudny. Natomiast ja nie muszę się o nic dopytywać bo o wszystkim jestem informowana na bieżąco. jestem teraz sama na sklepie i soboty mam rozliczone na bieżąco - zresztą zawsze tak było. Ruch jest jaki jest i na prawdę rekawów sobie nie wyrywam a wręcz często jest nawet za nudno.

Kaai

Nie polecam! Dziewczyny nie dajcie się wykorzystywać! Ta firma to najgorsze co mogło mnie spotkać! Ciągle mają mało, za małe utargi, za mała liczba akcesorii a roboty od cholery.. Wieczne wciskanie butów klientom. Masz robić wszystko co ci każą! Oszukiwanie ludzi i nic więcej! Nie pozwólcie sobie dziewczyny bo ja tez słyszałam o tej tamie i o tych wszystkich innych głupotach. Szef dofinansowanie dostał a i tak mu mało.. Ja odeszłam sama bo nie miałam zamiaru więcej wysłuchiwać, że ciagle jest źle.. radzę wam zrobić to samo

Zostaw merytoryczną opinię o MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEVIS S.C. - ANNA TABOR, MAREK TABOR