Panorama Firm Sp. z o.o.

Opinie o Panorama Firm Sp. z o.o.

25.11.2020 rozmawialem z pracownikiem panorama firm. Wstepnie byla rozmowa o reklamie. I byla mowa ze od marca. 1 dzien byl na rozwiazanie niby umowy ja tullo nspisakem ze byla rozmoea od marca . A t w trakcie rozmowy przedstawiciel firmy panorama firm wstawia sfoje slowa ze reklama i umowa na 24 miediace no i powyzej 4000 zl. Cala tranzskcja ma kosztowac. Od listopada do teraz nie dostalem zadnej odpiwiedzi, obiecują kontakt i nic. Problem nie xostal rozwiazany do dnia dzisiejszego. (usunięte przez administratora) Ps. Nie bylo mowy o 24 miesiace tylko na probe 12 miesiecy a tu jakas umowa, bez mojej zgody,bez zapoznania sie z nia itd.

@Piotr

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Jeśli chciałby Pan podzielić się z nami informacjami, abyśmy mogli zbadać tę sprawę, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: kontakt@pf.pl. Pozdrawiamy i postaramy się pomóc. Zespół Panoramy Firm

Odp
@Piotr

Normalka. Proszę odwołać się do rozmowy i nic nie płacić jeśli został Pan wprowadzony w błąd. Z jakim oddziałem Pan rozmawiał? Moja znajoma miała podobnie.

@Piotr

Dziękujemy za opinię i prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta kontakt@pf.pl. Prosimy o więcej szczegółów w sprawie, żebyśmy mogli podjąć właściwe działania. Zespół Panoramy Firm

Aviero
@Piotr

Piotr, mam taką samą sytuacją z Panoramafirm i CS GROUP, walczę od listopada 2020.

Rozczarowanie

Bardzo nieprofesjonalne zachowanie względem potencjalnego pracownika. Przesłali zadanie rekrutacyjne, a potem ani be, ani me, ani kukuryku. Nie odpowiadają również na wiadomości z zapytaniem o wyniki rekrutacji.

Papa

(usunięte przez administratora) Zaangazowanie w powierzone obowiazki-zadne. Wprowadzenie nowego pracownika ktorego puszcza na gleboka wode -srednio sie nim interesujac tego dowodzi. Pomoc ze strony pracownikow wieksza niz od swojego lidera. Na poczatku wszystko super cele realizowane przez pracownika, natomiast jezeli juz cos zaczyna dziac sie nie tak to dalej sa umywane rece. O odsluch trzeba sie upominac ( po co robic go w piatek skoro i tak wszystko przez wekend sie zapomni) (usunięte przez administratora)Najgorszym komentarzem po wyproszonym odlsluchu bylo to, ze widzial ze cos nie gra ale stwierdził, ze jak to powiedzial niech sobie radzi i uczy sie na bledach. Pomoc innych liderow wieksza bo chociaz oni doceniali potencjal i prace ktora byla wkladana w powierzone obowiazki. Niestety i tak nic to nie dalo bo pracownik niestety zostal zwolniony ze wzgledu na brak wyniku w ostatnich dwoch miesiacach pracy co bylo spowodowane brakiem jakiejkolwiek pomocy i checi ze strony lidera. Pomoc pojawiala sie doraznie na pokaz w momencie kiedy przelozona lidera byla w poblizu. Uwazam, ze jezeli ktos wie po co przychodzi do pracy to powinien byc doceniony i pomoc w okresie wdrozenia powinna byc mu dana tak jak sie nalezy a nie tylko wtedy kiedy "znajdzie sie na to chwile po odgrzebaniu z 15 maili" Nie tylko ze strony pracowników i innych liderow ale przede wszystkim od swojego lidera. Ostatnie dwa miesiace pracy to byla walka o przetrwanie i proszenie sie o pomoc od wlasnego opiekuna ktory nigdzie nie widzial problemu. Finalnie w ostatni dzien trwania umowy jak mozna sie domyslic nie zostala ona przedluzona. Czekanie do konca, mydlenie oczu ze wszystko jest dobrze i nie ma sie czym martwic " Bedzie dobrze" - no niestety nie bylo. Pomocy,nauki ani couchingow z liderem rowniez. Tak jak wspomniano na początku- nie polecam Jezeli ktos szuka pracy na stale i wie po co przychodzi to proponuję lepiej sie rozejrzeć(usunięte przez administratora) bo praca sama w sobie nie jest zla a atmosfera bardzo dobra.

Klient

Jeśli nie przedstawili się, że dzwonią z Panoramy Firm, to sprawa jest prosta. Najwyraźniej rozmówca wprowadził klienta w błąd i umowa jest nieważna.

Dziękujemy za Pana opinię. Jeśli mógłby Pan podzielić się z nami informacjami w sprawie, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Prosimy o kontakt na adres kontakt@pf.pl. Zespół Panoramy Firm

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

Aktualność
pytaj nas osobiście, jak się u nas pracuje! Wyślij CV, umów się na rozmowę video lub przez telefon, poznaj Panoramę Firm i zdecyduj, czy chcesz z nami pracować. Stworzymy Ci możliwości, a Ty zapracujesz na swój sukces! Zdaniem wielu z nas to przyjazne miejsce pracy na lata, dobre, by rozpocząć karierę, ale też by awansować i rozwijać się w wielu dziedzinach.

Kogo szukamy? Specjalistów ds. telesprzedaży, osób z doświadczeniem lub bez. Lubisz rozmawiać z klientami? Zapraszamy. Nauczymy Cię całej reszty.

Gdzie? Stacjonarnie w naszych biurach, zdalnie - w całej Polsce.

Co oferujemy? Etat, dobrą podstawę i prowizję. Pracę w nowoczesnych i bezpiecznych biurach lub wygodę pracy z domu. Pracujemy od poniedziałku do piątku 8-16.

Jak aplikować? Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie w sekcji Kariera.

A napiszesz więcej jaki to sukces odniosła Twoja firma? Najlepiej z konkretnymi przykładami. Na pewno wielu chętnie sprawdzi jak się Twoja firma wyświetla w internecie...

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ex pracownik

Nie polecam. Sama płaca i system premiowy jest zrobiony tak, żeby jak najwięcej było dla firmy. (usunięte przez administratora) Co do benefitów też kiepsko. Karty multisport za wysokie sumy, ubezpieczenie, z którym ogłaszają się na pracuj pl wcale nie zapewnia pracodawca. Pracownikowi odciągają kwotę za ubezpieczenie z pensji. Są również trudności w urlopach. Jeśli chcesz dłużej, np tydzień to musisz mieć oczywiście zgodę, którą uzyskujesz chwile przed , albo wcale. Ja szczerze nie polecam. Wiele się zmieniło. Pracowałem kiedyś w oddziale łódzkim. Tak "chorej" atmosfery dawno nie widziałem. Prezesi, jak również właściciele firmy powinni mocno zastanowić się nad osobą, kierownikiem regionalnym w telesprzedaży. Wiele skarg słownych niv nie dało. Osoba sobą kompletnie nic reprezentuje. Na pewno nie menedżera. Daleko do niego. Ogólnie, nie polecam.

Zapytanie

Dzien dobry, Jestem lekko zmieszana. Na portalu związanym z rekrutacją do Państwa firmy pojawiły się ogłoszenia, a wraz z nimi w profilu ogłoszenia innej firmy. Jak przeczytałam na forach, to jesteście dwiema spółkami pod tak naprawdę jednym właścicielem? Pytam, bo jako przyszła kandydatka chciałabym się dowiedzieć gdzie składam aplikacje. Proszę o odpowiedź

Szanowny Panie, sytuacja, która Pan opisuje to nie jest działanie naszej firmy. Nasza firma nie zawiera umów przez kuriera, nie pobiera również opłat w gotówce. Proszę nie odbierać przesyłek i nie płacić kurierom. W przypadku pytań nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji. Zespół Panoramy Firm

Odp

Polecam zerknąć, zweryfikować czy to Panorama Firm, czy ktoś się za nią podaje. Panorama Firm nie wysyła kuriera, tylko zawiera umowy po podpisie, albo telefonicznie. Zerknij skąd to przyszło. Po NIPie, po adresie i zweryfikuj jaki jest to nr telefonu i czy faktycznie do Noch należy. Pozdrawiam

obecny pracownik

Zastanów się nad tm co piszesz , PF nie wysyła kurierów z umowami a tymbardziej fakturami . Jest coś takiego jak Panorama Firm Polskich z Poznania . Wpisz sobie w Google i zobacz czy to ta sama firma . Pozdrawiam

Dobry wieczór, czy może mi ktoś przybliżyć jak wygląda praca Panoramie Firm? Czy to ta sama firma co "Cs Group" ? Czytając na różnych forach ponoć tak, ale wolę się dowiedzieć od obecnych pracowników. Jak wygląda sprawa benefitów, ubezpieczenia i samej umowy i wynagrodzenia? Będę wdzięczny za odpowiedź. Dziękuję

Benek

Chciałem powiedzieć że Panorama Firm to zwykli (usunięte przez administratora) Proponują swoje usługi i wciskają umowę. Człowiek nie może się dokładnie z nią zapoznać a na odstąpienie od umowy jest tylko 1 dzień. Czyli takim zachowaniem potwierdza że jest nie wiarygodna. W każdej umówienia po między uczciwym firmami lub podmiotami jest 7 dni do zmiany decyzji. A Panorama Firm ma 1 dzień to o czym to świadczy.

Andrew

Stare dzieje przełom 1000 leci - 9 lat.

zainteresowana

Witam, na stronie pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko "Konsultant Telesprzedaży". we Wrocławiu. Gdzie znajduje się siedziba? I czy realne jest to, że po okresie próbną zostanie zaproponowana umowa o pracę? Czy można ubiegać się o minimum 2500 netto?

@zainteresowana

Dzień dobry, nasze biuro znajduje się w budynku Atal, przy Al. Armii Krajowej 61. Wynagrodzenie w Dziale Telesprzedaży to podstawa i prowizja zależna od osiąganych wyników, stąd jak najbardziej - zarobki w kwocie 2500 netto są realne. Zapraszamy do aplikacji, wszystkie warunki zaproponowane w ogłoszeniu są aktualne.

Aktualność

Szukasz stałej pracy, którą możesz wykonywać zdalnie? Lubisz rozmawiać z ludźmi i masz dar przekonywania oraz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? Chcesz pracować na etacie bez wychodzenia z domu? Mamy pracę dla Ciebie! Uruchamiamy właśnie możliwość stałej pracy zdalnej w naszym Dziale Telesprzedaży.

Sprawdź szczegóły i aplikuj!
Marian

@Marek Opach czego się spodziewałeś? .Każdy ma trudniejsze czasy . Czy Ty zrezygnowałbyś ze swojego wynagrodzenia bo mam trudno czy tylko odłożyłbyś ją w czasie ?

Marek Opach

Dzień dobry.Ja chciałbym tylko powiedzieć że po pierwsze reklama panoramy firm nie dała mi żadnych dodatkowych klientów w mojej branży ponadto na czas panowania pandemi prosiłem o umorzenie kwoty w okresie 3 miesięcy ponieważ moja firma w tym okresie nie była wstanie obsługiwać klienta.Moja kwota owszem na prośbę mija została obnizona lecz dzisiaj zostałem poinformowany przez panoramę firm ze musze to im teraz wyrównać. To przepraszam bardzo w takim razie nie zostałem zwolniony z żadnej płacącej do tej pory raty a jest ich 12 rat o kwocie 190.65.To jest za rok 2 287,80.Dziekuje.Czuje się (usunięte przez administratora) dzisiaj pani dzwoniła i za kolejne miesiące mam do końca roku zapłacić po 324 zl.To jest Firma która nie idzie klientowi w żaden sposób na rękę nawet w takiej trudnej sytuacji jak się z nalazł cały naród polski na czas panującej epidemi.Dziekuje.

Ile jest zmian w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Mariano

Jedna.8-16

Dzień dobry, pracujemy tylko w systemie pn-pt w godz 8-16.

Mam pytanie odnośnie pracy jako opiekun klienta? Jak wrażenia, jak wyglada praca?

Robson

Czy jako konsultant ds sprzedaży da się wyciągnąć konkretne pieniądze 6-7 tys netto? Czym się różni oferta pracy Cs Group od Panoramy firm konsultant ds. Sprzedaży?

@Robson

CS to właściciel Panoramy z tego co się orientuje od stycznia tego roku, więc można wyciągnąć wnioski, że prawdopodobnie warunki takie same

barbara

zostałam (usunięte przez administratora)w umowę na 24 miesiące. Miała być na 12 dostaję faktury po 100zł miesięcznie. Moja Zgłaszałam reklamację. Oczywiście bez odzewu. (usunięte przez administratora)

Marian
@barbara

Miała być na 12 a masz na 24 ?? To kto potwierdził taką Umowę ?

Jolanta
@barbara

Ja na 24 miesiące po prawie 200zl z podatekiem

Zen

Dlatego czytamy umowę przed jej zawarciem. Jeśli przedsiębiorca nie wywiązuje się z zawartej umowy a druga strona jest stratna. Przedsiębiorca może zarządzać rekompensaty za nie wywiązanie się wykonawcy z umowy i tym samym straty spodziewanego zysku wynikającego z zawartej umowy. Dla chętnych K.C do przeczytania.

Abc
@Zen

Umowy się nie podpisuje,(usunięte przez administratora), proponuję jakieś strony po czym mówią że szczegóły umowy są do zaakceptowania na mailu. Nic takiego nie przychodzi. Tylko wysyłają maila z projektem strony i jeśli nie Wniesiesz zastrzeżeń w ciągu 7 dni to znaczy że umowę akceptujesz. (usunięte przez administratora)

@Abc

Akceptujesz umowę telefonicznie, dlatego czytamy umowy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Panorama Firm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panorama Firm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panorama Firm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Panorama Firm Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panorama Firm Sp. z o.o.