Eniro Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Eniro Polska Sp. z o.o.

Yoschi15 2016-03-10 15:23
Mam takie samo zdanie, jak ktoś chce to wszędzie zarobi. Ale Eniro nie polecam szukają jak największych oszczędności, dlatego zmienili z prowizji na premię i teraz mogą wypłacić, ale nie muszą. Dlaczego dyrektorzy sobie nie obetną pensji, przecież to osoby sprzedające powiększają im pensję.Trochę latek pracowałam i poznałam wiele interesujących rzeczy, telemarketing i bezpośrednia przynoszą zysk firmie a są traktowani jak zło konieczne, jak ktoś dba o swoje interesy to jest bebe.....
7
i 2016-03-10 15:37
nie polecam! począwszy od atmosfery, warunków pracy po traktowanie. z olx'a kazali dzwonić, szukać sobie tam klientów, aż to odciął sam olx, szkoda ze nie mówią tego na rozmowie, ciągła rekrutacja, non stop
8
Yoschi 2016-03-10 16:05
Atmosfera zależy gdzie się trafi, w niektórych biurach jest jak w łagrach, ale w niektórych jest super jak w domu. W każdej branży trzeba szukać nowych klientów, bo wiadomo, że po roku współpracy nie wszyscy chcą dalej współpracować, chociaż są bardzo dobrze obsłużeni.
6
betty 2016-03-11 12:24
Ja mam dobre wspomnienia. Da sie zarobić jesli się chce.
6
tteby 2016-03-23 20:33
To prawda, jak się chce to się da zarobić! (nawet zbierając puszki)
Ja też mam parę dobrych wspomnień jak ze szwagrem ... ale tu nie będę opisywał.
8
PJ 2016-03-29 13:07
Brawo! Również byłem tam na rozmowie, ale pierwszy raz spotkałem się z rekrutacją grupową - totalny idiotyzm.
4
gruby 2016-04-27 23:10
pracowałem w tej firmie ,od lat ci sami ludzie kierują tą firmą w szczególności gwiazda z Gdyni wielka pani dyrektor (usunięte przez administratora) i tak pozostanie w mojej pamięci.jak sobie pomyślę to mi się na wymioty zbiera.
4
Skania 2016-04-27 23:37
Szkoda ludzi pracujących w Eniro.... Szczególnie tych których poznałem pod przywództwem Pana Paw.... Ludzie zajebiści, otwarci mili sympatyczni. Patrzyłem na nich z zajebistym podziwem.... Ci ludzie potrafią sprzedać wszystko ich umiejętności mnie zawstydzały (pracowałem jako handlowiec dobre 6lat) ale oni są jak by robili w tym przez jakieś nawet 30 lat... Szacun dla nich.... Zajebiści handlowcy i nie tylko.... zajebiści ludzie którzy faktycznie pragną żeby klient nie był tylko frajerem do podpisania ale i też partnerem do współpracy. Patrząc na to wszystko chciałem zrobić też wszystko żeby zostać w tej robocie. Podobało mi się.... Już tam nie pracuje... spokojnie nikt mnie nie zwolnił... sam odpuściłem.... Chociaż nie wiem co byłoby dalej bo nie byłem tak zajebisty jak inny... Do tej pory podziwiam na maxa Pana Li..., Panią Ca... i jednego SV e.dZ Ludzie magiczni. Kiedyś było to dla mnie całkowicie opce że ulegają takim presją szacun ja uważam to za zwykły mobbing i tak niestety jest Pan Paw... zapomina o wszelkich normach.... życie. Wydawało mi się zawze, że bycie dobrym handlowcem to pstryk i masz innego pracodawce, tak nie jest najlepsi z nich dostają może i propozycję pracy na najniższą krajową od psełdo GDP czyli g.do pod. czyli od ich potencjalnych klientów których nie stać na reklamę, a co dopiero na dobrego handlowca. Szacun dla was drodzy klienci... pomiatacie tymi ludźmi jak by byli gorsi od was... Ale jak to teraz czytacie to powiem wam jedno. Są to ludzie którzy są na maksa inteligentni, obyci,mądrzy, doświadczeni.... i przykro to stwierdzić ale często zarabiają miesięcznie więcej niż największe sknery (ich klienci) tro są ludzie którzy potrafią rozłożyć skrzydła. Ktoś to może traktować jako reklamę lub anty reklamę lub nie wiem co. Ja tam już nie pracuje poprostu opisałem odczucia. Szanuje tych ludzi są warci dużo i jeszcze więcej.... napewno nie zasłużyli na mobbing który dostają od pana paw.... który po za jeba... nich nic tam więcej nie robi
4
lisica 2016-04-28 14:59
ja pracuje w GD i jest luzik. widać komuś nie poszło że wylewa żale ;)
6
maleńki 2016-05-04 00:10
@duży a widziałeś reportaż - wyznania telemarketerki ... ?
4
Majkel 2016-05-10 14:59
Zarabiałem dobrze, produkt nie jest łatwy do sprzedaży.
Szkoła życia ;) . Byłem tam 3 miechy było w miarę ok, ale roku bym chyba nie dał rady. - Raczej dla twardych ludzi pracujących pod wynik. Miałem inną ofertę, jeśli jej by nie było zostałbym pewnie jeszcze "chwilę".
3
xxxx 2016-05-11 17:53
UWAGA DO PRZEDSIĘBIORCÓW!

NIE POLECAM FIRMY ENIRO REKLAMY W INTERNECIE JEDNO POTKNIECIE I ZNAJDUJECIE SIE PAŃSTWO W BIKU PONADTO
Z NIMI NIEMA DYSKUSJI A PROPO REZYGNACJI REKLAMY NACIĄGANIE LUDZI NA KOSZTY FINANSOWE JEST ICH DOMENA
NACIĄGACZE BEZLITOSNI I BEZWGLEDNII
10
stm 2016-05-20 17:31
Witam, jest wiele opinii z którymi się mogę zgodzić jeśli chodzi o firmę Eniro ale nie z tym , że bezpodstawnie wystawiła Fakturę czy ze usiłuje wyłudzić pieniądze od klienta. Dzwoniac na BOK wszystko można wyjaśnić, a jeśli doszło do zawarcia umowy telefonicznej z osobą nieupowazniona reklamacja jest uznana.
3
stm 2016-05-20 17:44
Jaki BIK człowieku? To chyba ponad rok nic nie placiles, a teraz wymyslasz. Brawo. Rezygnacja jest zrobioną zgodnie z prawem. Klient to dorosly przedsiebiorca więc jak się zgadza to treści do reklamy sa robione od razu. Za wykonanie pracy się nie płaci? Jak u Państwa w firmie nie to ja namiary poproszę.
4
owustm 2016-05-22 23:16
"... Klient to dorosly przedsiebiorca więc jak się zgadza to treści do reklamy sa robione od razu." - OWU
9.8 Niniejsze OWU stanowią integralną część Umowy/Aneksu i są dostępne w BOK oraz w CK na stronie... OWU nie mogą być zmieniane przez żadną ze stron.
9.9 Umowa/Aneks określa w pełni prawa i obowiązki stron oraz zastępuje wszystkie ustne lub pisemne uzgodnienia poczynione podczas negocjowania warunków niniejszej Umowy/Aneksu.
4
byłypracownik 2016-05-28 23:24
Nie polecam pracy w dziale Tele. Kierowników zmusza się do agresywnych postaw..przeklinania, do wyładowywania emocji w brutalny sposób. Tak, firma ukrywa mobbing, codziennie krzyk= nie masz umowy to jesteś nikim, masz umowę to zrób następną..nie ma normalnego podejścia do pracownika. Z L4 jest paranoja..jestes u lekarza dostajesz telefon : czemu nie ma Cie w pracy..źle sie czujesz..ból bbrzucha ..przecież mozna pracować..to co mam wypisać urlop na żądanie..nigdy nie zobaczysz czegoś tkaiego jak tutaj..to jest chora patologiczna firma. Częśc kierowników powinno iśc do więzienia za znecanie sie psychiczne nad pracownikami. Nie wszyscy ale firma toleruje i przyzwala na takie zachowania
11
były 2016-05-30 08:07
dziwne rzeczy piszesz.. jak można zmusić kierownika do postawy agresywnej? jak ktoś jest agresor to sie wyładowuje.. a jak nie to reszta teamu go lubi i nie narzeka./ nie słyszałem o firmie w której było by przyzwolenie na takie akcje, a jako również były sv nie bardzo mogę się zgodzić. jak ktoś był agresywny to miał wolna rękę, ale w szukaniu sobie nowej pracy. pamiętam jeszcze czasy rogera, wtedy było gorzej, ale teraz..? podkolorowana historia
3
była 2016-06-01 09:13
Historyjka to może i troszkę podkolorowana ale takie są reguły skrótowych wypowiedzi na forach.
3
KA ntka 2016-08-05 21:16
Nie polecam tu pracy, trzymajcie się od tej firmy z daleka,
I uprzedzę , mam dobre wyniki w sprzedaży i zaliczam sie do kilku najlepszych
Znam natomiast układy tu panujące, na najwyższym poziomie powiązania od 20 lat , a chyba najgorsze to stosunek do ludzi
12
ala 2016-08-07 14:57
Zwolnili Cię? Czy sama się zwolnilas? No w Eniro to połowa rodziny pracuje s przynajmniej tak mówią
3
gerald 2016-08-17 16:38
Nie polecam. Musiałem odejść ze stażu żeby podjąć szkolenie (bezpłatne - pff...) , wszystkiego pilnie słuchałem, uczyłem się po nocach ile to ludzi korzysta z usług, nadal mam w głowie wszystkie cenniki. W końcu nadszedł dzień egzaminu w którym teoretyczny zdałem bez problemu, a praktycznego nie zdałem z powodu kaprysów kierownika, nie dał mi nawet drugiej szansy chociaż osoba przede mną taką otrzymała. Serdecznie nie polecam, ich produkty to beznadzieja, zmarnowałem tylko czas na te ich szkolenia, przez cały czas dbałem o to żeby dobrze się prezentować a oni wypieprzyli mnie na zbity pysk bo najwyraźniej im się nie spodobałem. Panie B. nie każda rozmowa kończy się sprzedażą, musiałbym stanąć na głowie żeby sprzedać ten wasz "produkt" bo postawiliście poprzeczkę tak że nawet najlepszym by się nie udało.
W skrócie - zwolniłem się ze stażu bo po dwóch rozmowach z niedoświadczonym rekruterem postanowił mnie on przyjąć na szkolenie, po czym chyba jednak zmienił zdanie oblewając mnie na jakimś śmiesznym egzaminie.

Ukradliście mi poprzednią pracę i tydzień czasu, mogłem w tym czasie zarabiać pieniądze a siedziałem na bezpłatnym szkoleniu
jeszcze to podziękowanie "mamy nadzieję że wiedza którą pan nabył w trakcie szkolenia przyda się panu w przyszłości"... tak, przyda, bedę mówił wszystkim firmom żeby nigdy niczego od was nie kupili, bo wasze ceny są horrendalne.

Pozdrawiam Wiedźmin Gerald
8
Pawel 2016-08-23 12:00
Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy mają predyspozycje do wykonywania tego zawodu :)
Polecam kwestionariusz określający profil osobowościowy i związane z nim predyspozycje do wykonywania zawodu handlowca.
Aktualnie potrzebujemy odpowiedniej liczby wypełnień, żeby zakończyć proces normalizacji. Oczywiście, na życzenie każdy respondent otrzyma swoje wyniki po zakończeniu tego procesu. Warto poznać swoje mocne strony :)

Badanie jest anonimowe, wyniki nie będą przekazywane osobom trzecim ani publikowane.
Poniżej link do badania.

http://talenthunter.badanie.net/
3
Sucha 2016-09-01 16:34
Unikajcie tej firmy szerokim łukiem.! Firma z zerowym socjalem. Team Leaderki z przypadku a menedżerowie to polglowki. Masakra zakładanie ludzie.
10
TeleMele 2016-09-13 22:15
Presja na wynik jest i ciśnienie na codzienną sprzedaz. Szkoła życia na słuchawce, ale podstawa w tele to 3 tysie plus umowa o prace i stałe godziny pracy.
3
dumający 2016-09-25 22:52
Skoro " Cześć kierowników powinno iść do więzienia za znęcanie się psychiczne nad pracownikami. " to jakim cudem jeszcze ich tam nie ma? Dlaczego tak niewielu potrafi się przeciwstawić? Rozumiem, że niekiedy lepiej jest odsunąć się i zapomnieć ale czy nikt nie ma na względzie tych co przyjdą do firmy po nich?
3
al 2016-09-26 17:37
Makabra , przestrzegam ,spytajcie o rotacje wśród pracowników , a najgorsze, że po prawie dwóch latach pracy wpisując w cv doświadczenie w eniro narażasz się na pobłażliwe traktowanie na rozmowach kwalifikacyjnych i komentarze typu ' czy nie miał Pan innych ofert, skąd decyzja o pracy w eniro ?"
10
Rura 2016-09-28 10:31
(usunięte przez administratora) Nie polecam zastanówcie się dziesięć razy!
6
Blekota 2016-10-02 23:15
Ekipa była jedną z lepszych, jakie spotkałem w korpo. Umowa o pracę, pensja na czas też ok. Tylko codzinnie musi być kwit i kasa na tablicy.
3
ciekliwa 2016-10-05 01:05
Rozumiem, że pracowałaś w Bydgoszczy! Słyszałam, że tam eniro już interes zwinęło?
3
matt 2016-10-08 12:45
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie firma, naciągacze
6
A. 2016-10-11 11:21
Zastanawiam się na jakiej zasadzie usuwane są niepochlebne komentarze dotyczące firmy Eniro i managmentu tam pracującego
8
Internauta 2016-10-12 12:42
Dziwne, gowork chyba się popsuł! Wszystkie fora o placówkach eniro w terenie jak Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Gdańsk, Kraków itd. przekierowują do Warszawy.
4
Dominik 2016-10-23 21:03
Kupe siana włożyłem w reklamę jako młody i naiwny inwestor... Na błędach człowiek się uczy dlatego nie działajcie we współpracy z tą firmą. Oni po prostu na naiwnych żerują. (usunięte przez administratora)
5
stef 2016-10-28 13:27
Zaczęło się od natarczywych telefonów o reklamowaniu. Starałem się, pomny ostrzeżeń w internecie nie wyrazić zgody na jakieś telefoniczne zaakceptowanie umowy. Mówiłem nawet, że ewentualne zaakceptowanie umowy może nastąpić wyłącznie na piśmie. Ostatnio otrzymałem sowity rachunek za rzekome podpisanie umowy. To, nie koniec. Fikoły, jakaś inna firma, reprezentująca rzekomo PF, podała mnie do tej PF, ale jeszcze do innych firm reklamujacych firmy. Raz dziennie od tych koprofagów, Eniro, otrzymuję telefon który nieopatrznie im wydałem. Raz dziennie przychodzą śmieci na skrzynkę którą też nieopatrznie im podałem. Na razie patrzę na to ze śmiechem i zbieram materiały do UOiK, Sądu i innych instytucji o których się dowiem, że ich będą niszczyć.
4
Tajemniczy_SV 2016-11-16 11:54
No cóż czytam to i zastanawia mnie jedno: Cześć komentarzy pisze konkurencja nie mająca bladego pojęcia. Ja osobiście przepracowałem tam ładnych parę lat. Jeśli chodzi o socjal to zapomnijcie (pokrywają z niego srajtaśmę i wodę oraz obrzydliwą kawę instant z automatu). Paczki dla dzieci na święta no way. Bony jakiekolwiek na święta - zapomnijcie. Zgodzę się z jednym - wyścig szczurów. Mobbing jak cholera. Siedzisz w domu z temperaturą 39 stopni a Twój kierownik drze ryja że powinieneś być w pracy. Mało tego bierzesz uż to pytają się co się stało. A powinieneś powiedzieć to urlop na żądanie i moja sprawa a oni że firma nie uznaje czegoś takiego. Godziny pracy 8:00 16:30 no cóż wg mnie dzień pracy ma 8h a nie 8:30. Przychodzą tzw"nówki" - nowiu pracownicy i mają większą podstawę niż Ty. Trochę to denerwujące ale jak się ogłaszają pod adresem : http://www.praca3000.pl/ pracownicy, którzy mają kilkanaście lat pracy nawet nie mają takiej podstawy. Jak remontowali biuro w jednym z ośrodków to do pracy trzeba było przychodzić - sterta kurzu i syfu na telefonie, komputerze. Rozpadające się krzesła z innych ośrodków, bez kółek, podłokietników. Kiedyś konkursy sprzedażowe robili an nowe krzesła i szafki pod biurko paranoja. Nie masz czasu na wypełnienie wizytówki klienta w czasie pracy. Często po pracy w domu musisz to robić albo jak sprzedaż dobrze w danym dniu to ok zajmij się treścią czy stronami internetowymi. Jak jesteś chory a kwalifikujesz się do podwyżki która maiłeś obiecaną to zapomnij bo byłeś na L4. Cóż tak już jest. Klient jak usłyszy ze właściciel PanormyFirm to odkłada słuchawkę. Najlepsze że masz zrobić konkretny biling w ciągu dnia ale nie odbierają klienci to kierownik Ci mówi zrób tak żeby odebrali. To tak jakbyś mu powiedział nie chce ci sie kupy to idź się załatw, zrób tak żeby ci się zachciało. Najgorsze to są romanse!! Kierowniczka z konsultantem, kierownik z konsultantką lądują w łóżku. Od razu takim dać dyscyplinarkę. Najlepiej by było samą Panią dyrektor i kierowników regionów posadzić na słuchawkach i zobaczyć jak oni sobie poradzą. Jest ochrona danych osobowych a Twoje imię i nazwisko wyświetla się na telewizorze na którym miejscu danego dnia jesteś w sprzedaży.

Praca dobra na początek i dla ludzi z mocnymi nerwami. Dobre szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne. Pózniej uciekaj gdzie pieprz rośnie i jak najdalej. Jest jeszcze kilka wad ale o tym nie wspomnę.
8
gen 2016-11-17 15:45
"Kierowniczka z konsultantem, kierownik z konsultantką lądują w łóżku. Od razu takim dać dyscyplinarkę."
Przesadzasz, najważniejsze aby przyrost naturalny był! Wszyscy przecież narzekamy że jest za mały a nasz kraj się wyludnia.
4
pola 2016-12-14 13:09
Zgadzam się z Panem (usunięte przez administratora) to mało powiedziane potrzebuje dokumenty o zerwanie umowy dzwonie dzwonię i nic cisza albo proszę dzwonić pod innym numer telefonu i znów dzwonię i znów cisza wysyłam maila codziennie jeden a odpowiedzi brak a jeżeli chodzi o podpisanie umowy to nawet przedstawiciel się pojawi w domu sprawa do telewizji takie jest moje zdanie
4
Ewcia 2016-12-15 09:13
Ja wysłałam im wiadomośc przez fejsbuka Panoramy Firm i załatwili reklamację w ciagu dnia. Moze tak sprubuj?
4
nikt_inny 2016-12-16 13:37
Eniro posiada biura nie tylko w Warszawie. Można pracować w Gdański, Katowicach Krakowie Łodzi i Poznaniu.
3
Tele-Mele 2016-12-20 22:55
Tele jest w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Warszawce i Łodzi. Szczecin, Lublin czy Bydzia to małe biura, tylko bezpośrednia.
2
Olaf 2016-12-27 11:20
Ale jaja, reklamacja przez facebooka! Hahahaha może to zgłosić jako Rekord Guinessa!
A co z pkt. 8 Ogólnych Warunków Umowy z eniro?
3
eselka 2017-01-08 21:54
Przepracowałem w Eniro łącznie 11 lat, 8 lat w Wawie i 3 w Gdańsku. Jak zaczynalem bylo inaczej i jak konczylem bylo inaczej. Przez lata zmienil sie produkt, sama firma, i pokolenie ludzi skladajace tam cv. Zaczynalem na sluchawkach jak wiekszosc, ale po 3/4 miesiacach praxy zobaczylem, ze to, fajna praca. Rozmawia sie z ludzmi z calego kraju, nawija im sie makaron na uszy sprzedajac ramke do katalogo, ktory nigdy do nich nie dojedzie, bo to wioska na koncu Polski, albo ksiedza z dzwonnicy sie sciagalo zeby 3 kilm rowerem jechal na poczte podpisac fax. Stopniowo przechodzilem do innych grup, gdzie byly inne fiszki no i kasa. Kase to dopiero czlowiek zaczal robic w sprzedazy bezposredniej i na wyjazdowych kampaniach. W Plocku czy Bialymstoku robilo sie po 4/6 tys dziennie. Z czasem produkt sie zmienial na lepszy, ale firma tracila wizerunek zatrudniajac idiotow w dziale windykacji. Sama polityka firmy po zmianie zarzadu wizerunkowo na +, ale dzialania pozostaly te same. Co trzeba powiedziec o Eniro, na czas kasa, w dobrych miesiacach grubo ponad 10 tys w slabych 5/7 tys, auto systematycznie wymieniane na nowe, tak samo tel czy laptopy, imp firmowe itp. Czyli firma dawala wszystkie narzedzia do pracy tylko trzeba bylo cos dac od siebie. Jedna wazna rzecz dla wszystkich narzekajacych jaka ta firma jest chu..wa, co wy daliscie od siebie zeby tam zarobic kase? Ja jak poszedlem na rozmowe do innej firmy i powiedzialem ze chce podstawy 8 tys na reke, to zaczeli sie usmiechac, troche mi sie glupio zrobilo. Okazalo sie ze z moim doswiadvzeniem handlowym dostalem 12 tys podstawy + prowizje i premie od wynikow mojego dzialu. Dzis zarzadzam grupa marketingowcow w jednej z Gdynskich firm. To wlasnie dala mi praca w PF.
2
Kick 2017-01-09 20:01
W Łodzi szukają osobę na stanowisko: Office Managera. Jak wygląda atmmosfera w tym oddziale?
1
oselka 2017-01-20 00:06
@eselka, to Ty dyrektorem byłaś?
Maciej 2017-03-30 19:45
Zdecydowanie odradzam marnowanie czasu na rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowy składają się z dwóch etapów. Po pierwszym zaprosili mnie na drugi...po czym na godzinę przed spotkaniem napisali sms że muszą przełożyć spotkanie na następny tydzień po czym już się nie odezwali. Bardzo nie kompetentni ludzie. Aż strach pomyśleć co się dzieje po zatrudnieniu! Specjalnie nie żałuję praca jakich pełno.P.S. zatrudniając się pamiętaj że przerwę trzeba opracować a za L4 nie dostaniesz premi.
gość 2017-04-12 15:31
W Łódzi straszne rotacje a firma liberalnie podchodzi do zwolnien pracowników z byle powodu i powrotów kiedy mają ochotę. Nawet tych pracowników którzy jawnie mając muchy w nosie chodzili na zwolnienia i odeszli bo taki mieli kaprys.
Widocznie braki kadrowe robią swoje ... a starzy i nowi pracownicy uczą sie bardzo szybko.
gość 2017-04-12 15:34
Jak w każdej korporacji. Obecnie firma jest bardzo liberalna i jak się komuś praca znudzi to odchodzi i wraca kiedy chce ;)
Kolo 2017-04-13 20:35
W warszawie nie ma czegos takiego jak powroty - chyba ze w wyjatkowych sytuacjach :)
Michu 2017-04-18 15:57
Słodko gadają przez telefon, opiekun opowiedział mi pół życia prywatnego zaprzyjaźnił się naciągnął i więcej się mną nie zainteresował… nie licząc Pani z windykacji po tygodniu spóźnienia z opłatą. (usunięte przez administratora)
Klaudia 2017-04-20 09:45
Dla ludzi o mocnych nerwach he he mi nie polecali ale postanowiłam podjąć pracę i.... (usunięte przez administratora) to mało trzeba wiać jak najszybciej.
Zostaw swoją opinię o Eniro Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eniro Polska Sp. z o.o.