Eniro Polska Sp. z o.o.

Opinie o Eniro Polska Sp. z o.o.

ex-odus 2015-11-02 23:41:53
To logiczne, że do psychiatry z pakietu nie trafił, skoro mu przysługiwał po sześciu miesiącachpracy. Po prostu nie wytrzymał tyle czasu!
exEniro 2015-12-09 09:38:47
Pracowałem tam wiele lat. Te bzdury, które tu piszczecie, że w eniro się nie zarabia? Zarabia się i tą dobrę pięniądze w Eniro w Warszawie handlowcy w tele potrafią zarabiać od 10-20 tyś złotych. Jeżeli jesteś w czymś dobry to i tam dasz sobie rade. Jeżeli natomiast Twoim głownym zadaniem jest lecieć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nigdzie sobie nie poradzisz. Jeżeli chodzi natomiast o atmosfere, kiedy zaczynałem była bajka. Wszystko zależy od kierownika SV do którego trafisz. Są bardziej i mniej wpożądądu są też tacy których odrazu dał bym na paragraw nagrał i do UWAGI i jęsli to czytają mam nadzieje, żę wiedzą o kim mówię :) Ogólnie firma jest dobra jeżeli Ty jesteś dobry i zangażowany w to co robisz. Jeżeli natomiast to pierwsza praca albo nie czujesz się jako handlowiec stanowczo ODRADZAM.
pytek 2015-12-13 14:25:29
@Eniro- "Pracowałem tam wiele lat. ... nie czujesz się jako handlowiec stanowczo ODRADZAM. "
Skoro już nie pracujesz, rozumiem że nie czułeś się jak handlowiec. Skoro "była tam bajka" , zarabiałeś do 20 tyś zł to chyba zacząłeś "lecieć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]"!
Gdzie teraz pracujesz, masz lepiej? ;)
xxx 2015-12-29 10:29:47
zapraszam na rekrutacje osoby z doświadczeniem w sprzedaży przez telefon
Poznań jow78@wp.pl
miejscowy 2015-12-31 00:06:16
A za dojazd do pracy z Warszawy do Poznania, to eniro zwraca?
trk 2016-01-04 08:56:38
@miejscowy a mało ludzi chce sie przeprowadzić? to że ty nie chcesz to nie znaczy, że takich tu nie ma
migrant 2016-01-08 10:34:27
Ja chętnie się przeprowadzę mam tylko pytanie: Czy eniro zapewnia mieszkanie, koszty przeprowadzki i utrzymania?
Klient 2016-02-15 09:43:05
UWAGA!!! ENIRO JAWNIE OSZUKUJE SWOICH KLIENTÓW SKRACAJĄC IM CZAS EMISJI REKLAM.
PRacownik musi wysłać maila na specjalną skrzynkę, żeby nie oszukać klienta, reszta klientów jest oszukiwana. Np: klient w pierwszym roku podpisał umowe w czerwcu, reklame przygotowano 1 lipca i od tego dnia umownie liczymy publikacje, oraz czas trwaniareklamy 12 miesięcy. Następnie handlowiec dzwoni do tego klienta w lutym proponując kontynuacje klient nieświadomy zgadza się na nią z myślą że umowa będzie obowiązywać do 1 lipca roku następnego. NIC bardziej mylnego umowa będzie opiewała od momentu kiedy handlowiec opublikuje reklamę, a może to być już w marcu także w pierwszym roku 4 miesiące przepadają :)
Pozdrawiam i strzeście się przed tą firmą :)
jag 2016-03-02 17:17:08
Firma eniro żąda pieniędzy / nie małych/ powołując się na jakąś fakturę, której nigdy nie wysłała. I pytanie skąd ma adres - bo w tej samej sprawie i wobec tej samej osoby wystąpiło kilka firm żądając zapłaty i podając - każda z nich inny numer konta. Dobrze, że ktoś uprzedził, że eniro to firma krzak,może ktoś to potwierdzić- czy to prawda ?
Yoschi 2016-03-09 12:48:58
Ja też pracowałam, dobrych kilka lat, z atmosferą w pracy bywało różnie, ale jak podpisujesz umowy z klientami to jesteś cacy, pamiętają tylko przez chwilę, kolejny dzień- muszą być kolejne umowy, zmiany z prowizji na premię obniżyły pensję, o chorobowym możesz zapomnieć, chyba, że nie chcesz wypracowanej "premii" to możesz iść na chorobowe. Pomimo, że wypracujesz premię będąc na chorobowym nie dostaniesz. Zabierają stałych klientów, musisz nadrabiać podpisując z nowymi. Skracają długość wizytówki w internecie, telemarketing do sprzedaje za plecami dodatkowe usługi, które ty w kolejnym roku masz do odnowienia. Przyznaję kiedyś można było zarobić, teraz nie koniecznie. Musisz na każdym kroku kontrolować, a i tak myślę, że obliczają na swoją korzyść, np: klient wpłacił miesiąc temu, a dostajesz informację, że jest dłużnikiem. Żeby mieć pełną kontrolę musiałbyś dzwonić do klientów i prosić o potwierdzenie wpłaty, a na to nie ma czasu, bo musisz się skupić na spotkaniach i sprzedaży.
EX Eniro 2 2016-03-10 10:16:12
Potwierdzam w 100% co napisała osoba powyżej :) materiał nadaje się do uwagi w kwestii skracania czasu emisji reklam :)
jegger 2016-03-10 14:20:37
@jag - to podszyw.. dużo firm działa w ten sposób. kiedyś nawet samo eniro przed nimi ostrzegało, bo zdobyli dowody od jednego z klientów. bez dowodów nie bardzo moga to robić.
@yoshi i @exeniro2 jak ktoś ma trochę serca to nadal może zarobić. wszystko zależy od podejścia, bo bez względu na branżę będą narzekać ze ciągle mało. łatwo nie jest, ale to ze względu na nasycenie rynku.
Yoschi15 2016-03-10 15:23:52
Mam takie samo zdanie, jak ktoś chce to wszędzie zarobi. Ale Eniro nie polecam szukają jak największych oszczędności, dlatego zmienili z prowizji na premię i teraz mogą wypłacić, ale nie muszą. Dlaczego dyrektorzy sobie nie obetną pensji, przecież to osoby sprzedające powiększają im pensję.Trochę latek pracowałam i poznałam wiele interesujących rzeczy, telemarketing i bezpośrednia przynoszą zysk firmie a są traktowani jak zło konieczne, jak ktoś dba o swoje interesy to jest bebe.....
i 2016-03-10 15:37:04
nie polecam! począwszy od atmosfery, warunków pracy po traktowanie. z olx'a kazali dzwonić, szukać sobie tam klientów, aż to odciął sam olx, szkoda ze nie mówią tego na rozmowie, ciągła rekrutacja, non stop
Yoschi 2016-03-10 16:05:59
Atmosfera zależy gdzie się trafi, w niektórych biurach jest jak w łagrach, ale w niektórych jest super jak w domu. W każdej branży trzeba szukać nowych klientów, bo wiadomo, że po roku współpracy nie wszyscy chcą dalej współpracować, chociaż są bardzo dobrze obsłużeni.
betty 2016-03-11 12:24:26
Ja mam dobre wspomnienia. Da sie zarobić jesli się chce.
tteby 2016-03-23 20:33:15
To prawda, jak się chce to się da zarobić! (nawet zbierając puszki)
Ja też mam parę dobrych wspomnień jak ze szwagrem ... ale tu nie będę opisywał.
PJ 2016-03-29 13:07:23
Brawo! Również byłem tam na rozmowie, ale pierwszy raz spotkałem się z rekrutacją grupową - totalny idiotyzm.
Mistrz 2016-04-13 11:07:09
Pracowałem w tej rzeźni na CC. Open Space, czyli ferma gdakających kur - (hałas jak skurczysyn). Nad Tobą panoszy sie kogut (czyt. kierownik), który chodzi i strzela batem jesli za mało gdakasz siedząc na swojej grzedzie. Jeśli ktoś chce podćwiczyc umiejętności sprzedażowe to jak najbardziej podszlifuje sie w tej firmie. Zarobki cinkie bo realizacja planów nie jest zależna często od tego jak sprzedajesz, tylko jakie rekordy Ci wrzucą do bazy. Ogólnie moge polecic dla tych, którzy chca zdobyc wieksze doswiadczenie. Na dłuższą metę odradzam, chyba ze dokonasz sobie zabiegu lobotomii, wtedy dasz rade dłuzej pociągnąc w tym obozie
gruby 2016-04-27 23:10:12
pracowałem w tej firmie ,od lat ci sami ludzie kierują tą firmą w szczególności gwiazda z Gdyni wielka pani dyrektor I.... N-ska.manipulantka która nauczyła się sztuczek ,pseudo menadżer. totalna porażka.i tak pozostanie w mojej pamięci.jak sobie pomyślę to mi się na wymioty zbiera.
gruby 2016-04-27 23:10:50
Skania 2016-04-27 23:37:21
Szkoda ludzi pracujących w Eniro.... Szczególnie tych których poznałem pod przywództwem Pana Paw.... Ludzie zajebiści, otwarci mili sympatyczni. Patrzyłem na nich z zajebistym podziwem.... Ci ludzie potrafią sprzedać wszystko ich umiejętności mnie zawstydzały (pracowałem jako handlowiec dobre 6lat) ale oni są jak by robili w tym przez jakieś nawet 30 lat... Szacun dla nich.... Zajebiści handlowcy i nie tylko.... zajebiści ludzie którzy faktycznie pragną żeby klient nie był tylko frajerem do podpisania ale i też partnerem do współpracy. Patrząc na to wszystko chciałem zrobić też wszystko żeby zostać w tej robocie. Podobało mi się.... Już tam nie pracuje... spokojnie nikt mnie nie zwolnił... sam odpuściłem.... Chociaż nie wiem co byłoby dalej bo nie byłem tak zajebisty jak inny... Do tej pory podziwiam na maxa Pana Li..., Panią Ca... i jednego SV e.dZ Ludzie magiczni. Kiedyś było to dla mnie całkowicie opce że ulegają takim presją szacun ja uważam to za zwykły mobbing i tak niestety jest Pan Paw... zapomina o wszelkich normach.... życie. Wydawało mi się zawze, że bycie dobrym handlowcem to pstryk i masz innego pracodawce, tak nie jest najlepsi z nich dostają może i propozycję pracy na najniższą krajową od psełdo GDP czyli g.do pod. czyli od ich potencjalnych klientów których nie stać na reklamę, a co dopiero na dobrego handlowca. Szacun dla was drodzy klienci... pomiatacie tymi ludźmi jak by byli gorsi od was... Ale jak to teraz czytacie to powiem wam jedno. Są to ludzie którzy są na maksa inteligentni, obyci,mądrzy, doświadczeni.... i przykro to stwierdzić ale często zarabiają miesięcznie więcej niż największe sknery (ich klienci) tro są ludzie którzy potrafią rozłożyć skrzydła. Ktoś to może traktować jako reklamę lub anty reklamę lub nie wiem co. Ja tam już nie pracuje poprostu opisałem odczucia. Szanuje tych ludzi są warci dużo i jeszcze więcej.... napewno nie zasłużyli na mobbing który dostają od pana paw.... który po za jeba... nich nic tam więcej nie robi
lisica 2016-04-28 14:59:38
ja pracuje w GD i jest luzik. widać komuś nie poszło że wylewa żale ;)
maleńki 2016-05-04 00:10:43
@duży a widziałeś reportaż - wyznania telemarketerki ... ?
Majkel 2016-05-10 14:59:10
Zarabiałem dobrze, produkt nie jest łatwy do sprzedaży.
Szkoła życia ;) . Byłem tam 3 miechy było w miarę ok, ale roku bym chyba nie dał rady. - Raczej dla twardych ludzi pracujących pod wynik. Miałem inną ofertę, jeśli jej by nie było zostałbym pewnie jeszcze "chwilę".
xxxx 2016-05-11 17:53:37
UWAGA DO PRZEDSIĘBIORCÓW!

NIE POLECAM FIRMY ENIRO REKLAMY W INTERNECIE JEDNO POTKNIECIE I ZNAJDUJECIE SIE PAŃSTWO W BIKU PONADTO
Z NIMI NIEMA DYSKUSJI A PROPO REZYGNACJI REKLAMY NACIĄGANIE LUDZI NA KOSZTY FINANSOWE JEST ICH DOMENA
NACIĄGACZE BEZLITOSNI I BEZWGLEDNII
stm 2016-05-20 17:31:30
Witam, jest wiele opinii z którymi się mogę zgodzić jeśli chodzi o firmę Eniro ale nie z tym , że bezpodstawnie wystawiła Fakturę czy ze usiłuje wyłudzić pieniądze od klienta. Dzwoniac na BOK wszystko można wyjaśnić, a jeśli doszło do zawarcia umowy telefonicznej z osobą nieupowazniona reklamacja jest uznana.
stm 2016-05-20 17:44:37
Jaki BIK człowieku? To chyba ponad rok nic nie placiles, a teraz wymyslasz. Brawo. Rezygnacja jest zrobioną zgodnie z prawem. Klient to dorosly przedsiebiorca więc jak się zgadza to treści do reklamy sa robione od razu. Za wykonanie pracy się nie płaci? Jak u Państwa w firmie nie to ja namiary poproszę.
owustm 2016-05-22 23:16:00
"... Klient to dorosly przedsiebiorca więc jak się zgadza to treści do reklamy sa robione od razu." - OWU
9.8 Niniejsze OWU stanowią integralną część Umowy/Aneksu i są dostępne w BOK oraz w CK na stronie... OWU nie mogą być zmieniane przez żadną ze stron.
9.9 Umowa/Aneks określa w pełni prawa i obowiązki stron oraz zastępuje wszystkie ustne lub pisemne uzgodnienia poczynione podczas negocjowania warunków niniejszej Umowy/Aneksu.
byłypracownik 2016-05-28 23:24:26
Nie polecam pracy w dziale Tele. Kierowników zmusza się do agresywnych postaw..przeklinania, do wyładowywania emocji w brutalny sposób. Tak, firma ukrywa mobbing, codziennie krzyk= nie masz umowy to jesteś nikim, masz umowę to zrób następną..nie ma normalnego podejścia do pracownika. Z L4 jest paranoja..jestes u lekarza dostajesz telefon : czemu nie ma Cie w pracy..źle sie czujesz..ból bbrzucha ..przecież mozna pracować..to co mam wypisać urlop na żądanie..nigdy nie zobaczysz czegoś tkaiego jak tutaj..to jest chora patologiczna firma. Częśc kierowników powinno iśc do więzienia za znecanie sie psychiczne nad pracownikami. Nie wszyscy ale firma toleruje i przyzwala na takie zachowania
były 2016-05-30 08:07:12
dziwne rzeczy piszesz.. jak można zmusić kierownika do postawy agresywnej? jak ktoś jest agresor to sie wyładowuje.. a jak nie to reszta teamu go lubi i nie narzeka./ nie słyszałem o firmie w której było by przyzwolenie na takie akcje, a jako również były sv nie bardzo mogę się zgodzić. jak ktoś był agresywny to miał wolna rękę, ale w szukaniu sobie nowej pracy. pamiętam jeszcze czasy rogera, wtedy było gorzej, ale teraz..? podkolorowana historia
była 2016-06-01 09:13:29
Historyjka to może i troszkę podkolorowana ale takie są reguły skrótowych wypowiedzi na forach.
KA ntka 2016-08-05 21:16:59
Nie polecam tu pracy, trzymajcie się od tej firmy z daleka,
I uprzedzę , mam dobre wyniki w sprzedaży i zaliczam sie do kilku najlepszych
Znam natomiast układy tu panujące, na najwyższym poziomie powiązania od 20 lat , a chyba najgorsze to stosunek do ludzi
ala 2016-08-07 14:57:57
Zwolnili Cię? Czy sama się zwolnilas? No w Eniro to połowa rodziny pracuje s przynajmniej tak mówią
gerald 2016-08-17 16:38:11
Nie polecam. Musiałem odejść ze stażu żeby podjąć szkolenie (bezpłatne - pff...) , wszystkiego pilnie słuchałem, uczyłem się po nocach ile to ludzi korzysta z usług, nadal mam w głowie wszystkie cenniki. W końcu nadszedł dzień egzaminu w którym teoretyczny zdałem bez problemu, a praktycznego nie zdałem z powodu kaprysów kierownika, nie dał mi nawet drugiej szansy chociaż osoba przede mną taką otrzymała. Serdecznie nie polecam, ich produkty to beznadzieja, zmarnowałem tylko czas na te ich szkolenia, przez cały czas dbałem o to żeby dobrze się prezentować a oni wypieprzyli mnie na zbity pysk bo najwyraźniej im się nie spodobałem. Panie B. nie każda rozmowa kończy się sprzedażą, musiałbym stanąć na głowie żeby sprzedać ten wasz "produkt" bo postawiliście poprzeczkę tak że nawet najlepszym by się nie udało.
W skrócie - zwolniłem się ze stażu bo po dwóch rozmowach z niedoświadczonym rekruterem postanowił mnie on przyjąć na szkolenie, po czym chyba jednak zmienił zdanie oblewając mnie na jakimś śmiesznym egzaminie.

Ukradliście mi poprzednią pracę i tydzień czasu, mogłem w tym czasie zarabiać pieniądze a siedziałem na bezpłatnym szkoleniu
jeszcze to podziękowanie "mamy nadzieję że wiedza którą pan nabył w trakcie szkolenia przyda się panu w przyszłości"... tak, przyda, bedę mówił wszystkim firmom żeby nigdy niczego od was nie kupili, bo wasze ceny są horrendalne.

Pozdrawiam Wiedźmin Gerald
Pawel 2016-08-23 12:00:19
Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy mają predyspozycje do wykonywania tego zawodu :)
Polecam kwestionariusz określający profil osobowościowy i związane z nim predyspozycje do wykonywania zawodu handlowca.
Aktualnie potrzebujemy odpowiedniej liczby wypełnień, żeby zakończyć proces normalizacji. Oczywiście, na życzenie każdy respondent otrzyma swoje wyniki po zakończeniu tego procesu. Warto poznać swoje mocne strony :)

Badanie jest anonimowe, wyniki nie będą przekazywane osobom trzecim ani publikowane.
Poniżej link do badania.

Sucha 2016-09-01 16:34:17
Unikajcie tej firmy szerokim łukiem.! Firma z zerowym socjalem. Team Leaderki z przypadku a menedżerowie to polglowki. Masakra zakładanie ludzie.
TeleMele 2016-09-13 22:15:11
Presja na wynik jest i ciśnienie na codzienną sprzedaz. Szkoła życia na słuchawce, ale podstawa w tele to 3 tysie plus umowa o prace i stałe godziny pracy.
dumający 2016-09-25 22:52:22
Skoro " Cześć kierowników powinno iść do więzienia za znęcanie się psychiczne nad pracownikami. " to jakim cudem jeszcze ich tam nie ma? Dlaczego tak niewielu potrafi się przeciwstawić? Rozumiem, że niekiedy lepiej jest odsunąć się i zapomnieć ale czy nikt nie ma na względzie tych co przyjdą do firmy po nich?
al 2016-09-26 17:37:42
Makabra , przestrzegam ,spytajcie o rotacje wśród pracowników , a najgorsze, że po prawie dwóch latach pracy wpisując w cv doświadczenie w eniro narażasz się na pobłażliwe traktowanie na rozmowach kwalifikacyjnych i komentarze typu ' czy nie miał Pan innych ofert, skąd decyzja o pracy w eniro ?"
Rura 2016-09-28 10:31:56
Oszuści!! Nie polecam zastanówcie się dziesięć razy!
Blekota 2016-10-02 23:15:46
Ekipa była jedną z lepszych, jakie spotkałem w korpo. Umowa o pracę, pensja na czas też ok. Tylko codzinnie musi być kwit i kasa na tablicy.
ciekliwa 2016-10-05 01:05:31
Rozumiem, że pracowałaś w Bydgoszczy! Słyszałam, że tam eniro już interes zwinęło?
matt 2016-10-08 12:45:51
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie firma, naciągacze
A. 2016-10-11 11:21:15
Zastanawiam się na jakiej zasadzie usuwane są niepochlebne komentarze dotyczące firmy Eniro i managmentu tam pracującego
Internauta 2016-10-12 12:42:07
Dziwne, gowork chyba się popsuł! Wszystkie fora o placówkach eniro w terenie jak Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Gdańsk, Kraków itd. przekierowują do Warszawy.
Dominik 2016-10-23 21:03:33
Kupe siana włożyłem w reklamę jako młody i naiwny inwestor... Na błędach człowiek się uczy dlatego nie działajcie we współpracy z tą firmą. Oni po prostu na naiwnych żerują. Złodzieje
stef 2016-10-28 13:27:57
Zaczęło się od natarczywych telefonów o reklamowaniu. Starałem się, pomny ostrzeżeń w internecie nie wyrazić zgody na jakieś telefoniczne zaakceptowanie umowy. Mówiłem nawet, że ewentualne zaakceptowanie umowy może nastąpić wyłącznie na piśmie. Ostatnio otrzymałem sowity rachunek za rzekome podpisanie umowy. To, nie koniec. Fikoły, jakaś inna firma, reprezentująca rzekomo PF, podała mnie do tej PF, ale jeszcze do innych firm reklamujacych firmy. Raz dziennie od tych koprofagów, Eniro, otrzymuję telefon który nieopatrznie im wydałem. Raz dziennie przychodzą śmieci na skrzynkę którą też nieopatrznie im podałem. Na razie patrzę na to ze śmiechem i zbieram materiały do UOiK, Sądu i innych instytucji o których się dowiem, że ich będą niszczyć.
Tajemniczy_SV 2016-11-16 11:54:19
No cóż czytam to i zastanawia mnie jedno: Cześć komentarzy pisze konkurencja nie mająca bladego pojęcia. Ja osobiście przepracowałem tam ładnych parę lat. Jeśli chodzi o socjal to zapomnijcie (pokrywają z niego srajtaśmę i wodę oraz obrzydliwą kawę instant z automatu). Paczki dla dzieci na święta no way. Bony jakiekolwiek na święta - zapomnijcie. Zgodzę się z jednym - wyścig szczurów. Mobbing jak cholera. Siedzisz w domu z temperaturą 39 stopni a Twój kierownik drze ryja że powinieneś być w pracy. Mało tego bierzesz uż to pytają się co się stało. A powinieneś powiedzieć to urlop na żądanie i moja sprawa a oni że firma nie uznaje czegoś takiego. Godziny pracy 8:00 16:30 no cóż wg mnie dzień pracy ma 8h a nie 8:30. Przychodzą tzw"nówki" - nowiu pracownicy i mają większą podstawę niż Ty. Trochę to denerwujące ale jak się ogłaszają pod adresem : http://www.praca3000.pl/ pracownicy, którzy mają kilkanaście lat pracy nawet nie mają takiej podstawy. Jak remontowali biuro w jednym z ośrodków to do pracy trzeba było przychodzić - sterta kurzu i syfu na telefonie, komputerze. Rozpadające się krzesła z innych ośrodków, bez kółek, podłokietników. Kiedyś konkursy sprzedażowe robili an nowe krzesła i szafki pod biurko paranoja. Nie masz czasu na wypełnienie wizytówki klienta w czasie pracy. Często po pracy w domu musisz to robić albo jak sprzedaż dobrze w danym dniu to ok zajmij się treścią czy stronami internetowymi. Jak jesteś chory a kwalifikujesz się do podwyżki która maiłeś obiecaną to zapomnij bo byłeś na L4. Cóż tak już jest. Klient jak usłyszy ze właściciel PanormyFirm to odkłada słuchawkę. Najlepsze że masz zrobić konkretny biling w ciągu dnia ale nie odbierają klienci to kierownik Ci mówi zrób tak żeby odebrali. To tak jakbyś mu powiedział nie chce ci sie kupy to idź się załatw, zrób tak żeby ci się zachciało. Najgorsze to są romanse!! Kierowniczka z konsultantem, kierownik z konsultantką lądują w łóżku. Od razu takim dać dyscyplinarkę. Najlepiej by było samą Panią dyrektor i kierowników regionów posadzić na słuchawkach i zobaczyć jak oni sobie poradzą. Jest ochrona danych osobowych a Twoje imię i nazwisko wyświetla się na telewizorze na którym miejscu danego dnia jesteś w sprzedaży.

Praca dobra na początek i dla ludzi z mocnymi nerwami. Dobre szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne. Pózniej uciekaj gdzie pieprz rośnie i jak najdalej. Jest jeszcze kilka wad ale o tym nie wspomnę.
gen 2016-11-17 15:45:58
"Kierowniczka z konsultantem, kierownik z konsultantką lądują w łóżku. Od razu takim dać dyscyplinarkę."
Przesadzasz, najważniejsze aby przyrost naturalny był! Wszyscy przecież narzekamy że jest za mały a nasz kraj się wyludnia.
Zostaw swoją opinię o Eniro Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eniro Polska Sp. z o.o.