WeNet sp. z o.o.

Opinie o WeNet sp. z o.o.

Aktualność
Sprawdź opinie naszych klientów na https://wenet.pl/opinie

"Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu firmy. Pani Julia, która jest moją opiekunką, zawsze gotowa do pomocy, gdy tylko mam problem. Jest świetna! Pragnę zwrócić także uwagę na Pana Jakuba. Dzięki Panu Jakubowi współpracuję z Państwem. Potrafił ukazać zalety takiej współpracy, za co jestem wdzięczna. Dla całej firmy WeNet daję pięć gwiazdek, ale dałbym co najmniej dziesięć, gdyby była taka możliwość. Pozdrawiam serdecznie!" Dorota

"Dobrze zaplanowane i konsekwentnie prowadzone i przemyślane prace w zakresie opisanym w umowie."  Mariusz

"Konkretna informacja przekazana na czas. Konsultanci kompetentni i pomocni."  Agnieszka
o
@Nie prawda

Całkowicie się zgadzam, jesteś tylko danymi w tabelce.

Keller Nowy wpis

Scam

Pracownik Nowy wpis

PRACOWNICY STĄD UCIEKAJĄ!!!

Masakra Nowy wpis

Ta firma to padaczka, w dziale sprzedaży trzeba się podlizywać, by dostać materiał do pracy , inaczej szukaj wiatru w polu

Wieloletni pracownik

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Typowe korpo, układy i układziki rządzą! Obiecują złote góry, z których nic nie wynika. Wieloletni pracownicy zarabiają tyle, co swieżaki,a jak domagają się podwyżek, to zostają zwolnieni. W tej firmie nie można mieć własnego zdania, musisz tańczyć tak, jak Ci zagrają. Spróbuj się wychylić, a gorzko pożałujesz. (usunięte przez administratora)

Były copywriter Nowy wpis
@Wieloletni pracownik

Niestety to wszystko prawda, wenet to beznadziejne miejsce pracy - zero nadziei na poprawę, tylko obiecanki bez pokrycia. Omijać szerokim łukiem radzę (usunięte przez administratora)

Digital Manager

Jak wygląda przebieg rekrutacji - dzwoni pani zadaje trzy dziwne pytania i dziękuję za rozmowę. O co chodzi?

Co mają na celu te pytania?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Szkoda tracić czasu

Firma stale zwalnia doświadczonych specjalistów i zastępuje ich AI, które służy jako maszynka do robienia tekstów. Ci co nie zostali zwolnieni sami odchodzą, a zostają ci, którzy nie widzą dla siebie perspektyw. Jakość usług dla klientów spada... Nie polecam. Szkoda nerwów i czasu. Zarobki marne. Lepiej poszukać miejsca, w którym pracownik jest szanowany.

@max

Co się stało max? Jak możemy Ci pomóc?

Jacek

Beznadziejne podejście do klienta. Klient ma płacić i zgadzać się na to co zrobią i to bez mrugnięcia okiem. Płać i płacz, a jak ci się nie podoba to i tak płać. Nawet poprawek nie wykonują. Odpowiedzi na pytania, bez szans. Trzymać się z daleka od tej dramatycznej firmy.

John

Przecież były podwyżki. Polecam prace w Wenet. Ja jestem zadowolony.

Wieloletni pracownik

Taka idealna, że zwalniają tych, którzy robią im wynik, ale nie podlizują się przełożonym

Ehh

Opiekun od strony internetowej to opiekun od strony internetowej... Nie mylić z konsultantem czy osobą w DOKu. Czy tak ciężko to zrozumieć? On nie ma nic do umowy, tylko jest na obsłudze. Proszę nie wprowadzać w błąd. Coś strasznego jak się czyta opinie naszych "przedsiębiorców". Pozdrawiam

klientka

NIE POLECAM, pieniądze wyrzucone w błoto, pół roku współpracy i ani jednego klienta z zewnątrz, widoczność mojej firmy żadna! nic się nie zmieniło dzięki działaniom tej firmy.. a przepraszam- zmieniło! mam co miesiąc miej pieniędzy.

Copika

Napiszę ktoś jak przebiegła optymalizacja zatrudnienia w sekcji artykuły? Ile procentowo osób zostało, ile zwolnili?

Zwolnienia
@Copika

Też jestem ciekawa. W innym dziale zwolnili 80% pracowników. Oczywiście byli na zleceniówkach.

I jak się czuje z tym, że totalnym „świeżakom” bez doświadczenia w branży na dzień dobry dają wyższą podstawę niż pracownikom nawet z kilkuletnim stażem???

Nie
@Kasia

Szukają tylko ludzi do obsługi klienta, zawsze tam była dużo rotacja. Reszta działów jest pomniejszana

Krystyna

nie ma potrzeby zmiany stawek rynkowych COPY, bo przecież oni sami decydują ile zarabiają... czyli czas pożegnać podwyżki..

Hahaha
@Krystyna

Chyba każdego to rozbawiło. Szkoda tylko, że to śmiech przez łzy. Otóż zarząd uważa, że skoro copywriterzy pracują na umowę zlecenie i mają elastyczny czas pracy, to SAMI DECYDUJĄ, ILE ZARABIAJĄ. Genialna myśl!

Ejaj

Pewnie, w końcu ejaj się nie męczy i nie pyta o podwyżkę. A że jakość treści to tu już od dawna nie ma znaczenia... oby tylko klient zaakceptował, a jak jednak nie zaakceptuje, to się wygeneruje jeszcze raz.

odpowiedź

chyba nie pracujesz w tej firmie. Bo tutaj już nikogo to nie dziwi. Tak! Bardzo dużo osób traci pracę przez AI. I nie ma możliwości przejścia do innego działu. W produkcji zapowiadana jest kolejna - jak to nazywają - optymalizacja zatrudnienia. Czas zwolnień zależy od tego, jak wyjdą testy AI :D

Hh

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku posprzedazowej obsługi klienta dotyczącą stron www? Jakie są cele dzienne, miesieczne do wykonania?

A jakie zatem to cele??

Hh

Aha.. Myślałam że na stanowisku obsługi klienta jest typowe call center. Z tego co słyszałam to na tym stanowisku dostaje się już zleadowanych klientów i przygotowuje się pod nich wersje demo stron internetowych do akceptacji + oferuje seo?

@Hh
@Hh

Pewnie chodzi ci o stanowisko Project Managera. Trafiają do nich podpisane umowy, które realizujesz tworząc strony i oferując inne usługi. Cele wysokie, podstawa ledwo ponad minimalną krajową.

Viki

Jestem zniesmaczona tym, jacy pracownicy tam pracują. Świeżo otwarłam firmę I po paru tygodniach zadzwonił do mnie człowiek z tej firmy, a konkretnie (usunięte przez administratora). Ten człowiek nie powinien pracować z ludźmi! Jako, że otworzyłam świeżo firmę I ten człowiek na pewno to wiedział, zaczął mi wmawiać rzeczy typu, że "to nie odpowiednie, abym teraz nie miała strony internetowej"(a strona ta była wtedy tworzona już przez inną osobę, więc ciężko, aby nagle istniała w momencie, w którym ledwo otrzymałam dane firmy...) A że dopiero zaczęłam swoją przygodę z biznesem to chodziłam ciągle w nerwach, mało sypiałam i mało jadłam, bo po prostu był to ciężki i jednocześnie nowy etap w moim życiu. No to co, ten człowiek zaczął mi wmawiać miedzy innymi to co wyżej podałam, doszło nawet do tego, że zaczął się na mnie unosić i nawet bezczelnie stwierdził, że osoba, którą wyznaczyłam do reklamy mojej firmy, jest (usunięte przez administratora) Moim błędem było to, że zaczęłam z niego żartować pod koniec, bo przez przypadek potwierdziłam, że chce zawrzeć z nimi umowę. Utworzyli rzeczy, które są antyreklamą mojej firmy i w ogóle tego zawodu, bo jak można w ofercie napisać "pielęgnacja odbytu"!?!? Moi znajomi po dziś się z tego śmieją. Po wykonaniu do nich telefonu wyjaśniłam całą sytuację, pani mnie wysłuchała, ale jej też musiałam mówić 3 razy(za 3 nawet się uniosłam), że ja nie chce żadnych poprawek tylko usunięcie wszystkiego co zostało wykonane, że nie zapłacę(swoją drogą dodałam od siebie, że za to co oni wykonali, nie dałabym złamanego grosza). Sprawa dopiero została złożona, mam nadzieje, że nie będę musiała latać po policji i sądach, bo mam ważniejsze sprawy na głowie, niż firma, która zatrudnia pracowników, którzy chcą wymusić na świeżych przedsiębiorców podpisanie umowy telefonicznej, jednocześnie strasząc, krzycząc i wyzywając kogoś od (usunięte przez administratora) Odradzam

Idel

Może tak, że wielu przedsiębiorców z branży budowalnej, na poziomie małej firmy w wielu przypadkach to również osoby, nie znające do końca ortografii, ale prowadzące dobrze biznes budowlany?

Melchior

Hej, chcesz coś opowiedzieć o stanowisku posprzedazowa obsługa klienta dotyczącą stron www?

Pytania do zarządu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Robią spotkanie z zarządem, po spotkaniu wysyłają formularz do zadawania pytań, mijają dwa tygodnie, a odpowiedzi nadal brak. To po co był ten formularz? 90% pytań dotyczyło zarobków i nie wiecie, co odpowiedzieć, zwłaszcza ludziom, którzy mieli obiecane podwyżki pod koniec poprzedniego roku, a teraz ani ich widu, ani słychu? #JesteśmyEtyczni czy jednak nie jesteśmy?

JJ

Cześć. Czy ktoś z was pracował na stanowisku posprzedażowej obsłudze klienta dotyczącej sprzedaży stron internetowych? Jak praca, obowiązki, wrażenia? Jakie są dzienne/miesięczne cele do wyrobienia?

Zostaw merytoryczną opinię o WeNet sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WeNet sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WeNet sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WeNet sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 28 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WeNet sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WeNet sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WeNet sp. z o.o.