Opinie o ZPH STAPAR w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ZPH STAPAR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZPH STAPAR o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH STAPAR w Żnin

dolores

Czy pracują również kobiety?

orczi

Rozwój... po prostu ludzie nie wytrzymują i rezygnują. :)

praca

Eges - Później, czyli kiedy?

Jarko

Skoro piszecie że tam jest tak kolorowo to dlaczego w necie są ciągle ponawiane ich ogłoszenia o pracę? I nie piszcie że firma się rozwija tak że co dwa tygodnie nowych przyjmuje bo jakby tak było to już tam by cały Żnin pracował. Moim zdaniem coś jest tam nie halo skoro nie mogą znaleźć pracowników,najpewniej chodzi o głodowe stawki bo wszyscy twierdzą że ich nie stać dać większe pieniądze a sami luksusami opływają i mają Cie w d..pie. Niech ktoś w końcu napisze prawdę ile tam się zarabia,będziemy wtedy wiedzieć dlaczego ciągle są ich ogłoszenia w necie.

@Jarko

Jarko. Ogłoszenia są ponieważ z tego co wiem to szef chce stworzyć nową grupę osób na 3 zmianę. Niestety większość się nie nadaje, Płaca tak jak w inny zakładach w Żninie plus premia i dodatek paliwowy. Jarko zapewniam, że praca jest rozwojowa. Z roku na rok rosną stawki im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz na korzystniejszych warunkach. Osobiście każdemu życzę pracy w takiej firmie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZPH STAPAR? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Jaras

Ogłoszenia są regularnie dodawane na olx.pl w dziale praca. Szukaj w miejscowości Żnin a znajdziesz, zawsze też możesz osobiście przyjechać do firmy i zapytać czy możesz zostawić cv. Pozdro

klarowna klara

również bardzo ciekawi mnie kwestia zarobków w tej firmie, może ktoś się w miarę kontruktywnie wypowiedzieć na ten temat? z góry dziękuję bo przy wyborze nowego pracodawcy teraz najważniejsze są dla mnie warunki finansowe, a jako że jestem fachowcem na wagę złota walczy już o mnie kilku pracodawców. przekona mnie czymś ZPH STAPAR?

k.barski

"mistrzu" śmiało zanieś tam swoje CV. Nie potrzebujesz żadnego wielkiego doświadczenia , wystarczą chęci do pracy , komunikatywność i pozytywne nastawienie , przecież od czegoś trzeba zacząć, a w tej firmie bezstresowo możesz zacząć zdobywać swoje doświadczenie. Kolego "Baca" widzę że jesteś sceptykiem . Doskonale nadajesz się do zdobywania doświadczenia w Rosyjskiej propagandzie. Powtarzam ! ZPH STAPAR to jedna z najlepszych firm w jakich pracowałem !

łukasz w

pracowałem w tej firmie praca bardzo dobra miła atmosfera

Baca

Cymsz - przeczytaj ostatnie zdanie. k.barski może to udowodnić świadectwem pracy? Przecież je się otrzymuje po odejściu z pracy, a po drugie żaden to dowód. Sam pracowałem w firmie, której właściciel na początku był super, w pracy nieomal sielanka, praca 6 godzin dziennie, szef ciągle na wakacjach. Niestety z czasem przestało być różowo - zaczęły się kontrole firmy i właściciel przestał być taki miły. W firmie napięta atmosfera, nie wiesz kiedy Cię wywalą, a co najważniejsze nie wiadomo, jak długo firma będzie istnieć. Informacje, że właściciel jakiejś firmy jest super, a w firmie rewelacyjnie się pracuje, to stek bzdur. Prędzej uwierzę w bardziej stonowane wypowiedzi.

Cymesz

k.barski pewno jestes podstawiony przez firme zeby pisac same dobre rzeczy o niej to jest ciekawe ze jedni pisza ze jest tam zle a ty piszesz ze super komu tu wierzyc

k.barski

Ludzie co wy tu wypisujecie !!! Ci którzy wystawiają na tym forum negatywne opinie na temat firmy ZPH STAPAR, głośno wam mówię (stuknijcie się w swoje puste głowy i odrobinę powagi !!!) A dlaczego ??? Już wam wyjaśniam !!! To co piszecie to pomówienia i bzdury wynikające z waszej zazdrości , podłości i zawiści !!! Boli was że Chłopak w przeciwieństwie do innych radzi sobie w tym p******ym kraju gdzie nie daje się żadnych szans młodym przedsiębiorcom. STAPAR dzięki swojemu właścicielowi z tymi przeciwnościami radzi sobie doskonale, podziwiam go i WIELKI SZACUN. !!! Skąd to wiem ??? Bo osobiście miałem przyjemność tam pracować przez 2 lata jako automatyk . W mojej dwudziestoletniej karierze nie spotkałem się jeszcze żeby pracodawca był tak dostępny i dobry dla pracowników (czasami nawet za dobry) . Atmosfera jak w domu , żadnej presji , pełen luz , właściciel dbający o pracowników. Z każdym problemem można śmiało do niego iść (zawsze pomoże). Najważniejsze to to że bardzo szanuje swoich pracowników i traktuje ich jak jedną wielką rodzinę . On ufa im a oni jemu , i niech nikt nie wypisuje tu oszczerstw i bzdur pod adresem tej firmy i jej właściciela. A jeśli ktoś zazdrości to proszę bardzo !!! niech założy sobie firmę i spróbuje. A zapomniałbym jeszcze , niech nikt nie wierzy w 5 zł na godzinę . Stawki są o wiele większe i dokładnie adekwatne do stanowisk. Proszę więc administratora tego forum o usuwanie negatywnych opinii wystawianych na tym forum które są sprzeczne z prawdą. Zaświadczam iż moja opinie jest zgodna z prawdą i mogę udowodnić to moim świadectwem pracy. Dziękuję !

Goska

Prawda jest taka ze ludzie pisza te wszystkie bzdury z czystej zazdrości

bliski firmy

jakieś dziwne te komentarze z tego co się orientuję to ci którzy tam prawie od początku pracują nadal w tej firmie są czyli nie jest tak źle. Narzekanie to jest polski zwyczaj, jeśli komuś się nie chce pracować to niech takich bzdur nie pisze i szuka szczęścia nieróbstwa dalej . Rozwój firmy widać gołym okiem. Podziwiam młodą osobę ,która ma taką odwagę aby w takich czas rozwijać firmę, pracując po 15-16 godzin dziennie. Dodatkowo wspomnę iż obecny szef ma ogromny szacunek do pracowników- sam byłem tego świadkiem a nie tak jak w innych firmach w żninie. Życzę całej firmie jak i szefowi tylko powodzenia.

Jerzy
@bliski firmy

pamiętam początki firmy był światkiem rozwoju. Znam ludzi znam szefa znam dyrektora.:-)Zapewniam, że szef robi wszystko aby rozwijać firmę nie tylko patrzy na swój czubek nosa ale głównie na potrzeby zespołu. Każdemu kto chce tam pracować polecam.

aga

MaTrloSzKa może byś spróbowała tam pracować i zobaczyć jaka jest prawda, a później wstawiać bzdurne komentarze.

aga

pawulon mijasz się z prawdą pewnie jest Ci żal, praca jest ok niech każdy ma takiego szefa to będzie ok.

pawulon

helga jesteś desperatka skoro twierdzisz że to praca normalna za 5 zł. Właściciel to "hiena" dorobkiewicz na ludzkiej krzywdzie , kilka instytucji powinno zobaczyć te prowizore pod lasem. Dziwie się że to jeszcze istnieje jako firma. Szczególnie polecam "wigilię" z owym właścicielem siedząc na pojemnikach od chloru i nie stosownie do sytuacji słuchać pustych opowieści "co to nie on" Szkoda tylko że nie było poczęstunku w postaci drinka z dawno juz zakazanym "metanolem" który leje się tam wszędzie

helga

praca normalna, 5 zyla na start, bez ciśnienia

S5610

Praca za 5 zł na godzinę , umowa "śmieciowa"

nickelodeon

Radzę omijać "szerokim łukiem"

właściciel w porządku trochę tylko zestresowany,

Zostaw merytoryczną opinię o ZPH STAPAR - Żnin

• Jak się pracuje w ZPH STAPAR?

Zobacz opinie na temat firmy ZPH STAPAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPH STAPAR?

ZPH STAPAR
  • al. Aleja Jana Pawła II 27