Opinie o Ice Mastry w Czaniec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ice Mastry. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ice Mastry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ice Mastry w Czaniec

kita

Witam.jak wygląda praca w ice mastry?zarobki?atmosfera? I ogólnie czy jest ciężko?

xxxx

Szkoda tylko, że nie doceniają pracownika i socjal jest zerowy. Nie ma mowy o bonach na święta czy czymś podobnym.

niedźwiedź

Jakie są relacje z ludźmi w ice-mastry

Dyli

Witam, Czy ktoś może napisać jak wygląda w tej firmie pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego? chodzi mi o zarobki, samochód czy można go wykorzystywać do celów prywatnych i ogólnie o warunki pracy. Dzięki

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ice Mastry? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
thurs

znajdz cos lepszego i bedziesz miec porównanie polecam budownictwo i noszenie cegieł ew siporka a nóz sie trafi praca w'lesie'o/

paweł

Praca typowo fizyczna ,bez wody 2l nie raz nie idzie wydolić. Pot leci z ciebie za raz na dzień dobry , trzeba wchodzic na wysokie obroty i napiepszać kartony setkami.no i nie raz ugonić się trzeba ,łatwo poodparzać palce u nug .hmm kasa w terminie . Wacha sie i zależy od dni w miesiącu i nocek.aaaaa przerwa 15 min nie raz po 15 albo za raz po 22 i trzeba się potem męczyć do końca zmiany :( Chłopak młody jest od tego aby zapiepszać.he he młody jestes dasz sobie rade :) albo tekścikii typu ,ruszaj sie to dasz rade. Praca nie dla osòb ktòre chciały się opiepszać bo nie ma czasu na nic cały czas to samo do znudzenia.plusy można spaść z wagi :) sezon nawet od stycznia do końca sierpnia chyba ale dla wytrfałych;)

hello_world

Słuchajcie, chciałabym podjąć prace w okresie od maja do października, pomyślałam, że Ice Mastry byłoby dobrym miejscem(to byłaby moja pierwsza praca) Może oreintuje się ktoś czy byłaby taka możliwość? Aa i lepiej napisac mailowo czy mogłabym tam pracować czy podejść i zapytac osobiście? :)

mimi
@hello_world

Zapytać osobiście:-)

g7421

Nerwowo ostatnio w ice.ludzi brakuje. Chyba☺

gość

Zarobki są różne,wachają się ale raczej nie można narzekać,praca ciężka ale nie należy rezygnować tylko pracować:-) pracowałem tam a co do rozmowy to raczej nie było.

gosc

Można jechać zapytać czy przyjmują,z tego co wiem juz raczej nie...a sezon zaczyna się chyba tak od lutego marca...

Ula
@gosc

dzieki za podpowiedź, ja tak zrobię i za wczasu wyślę też swoje zgłoszenie :-) A Ty tam pracowałeś/aś? Możesz napisać na jakie zarobki mogę tam liczyć jako nowy pracownik i czy studenci zaoczni też mają szansę? Opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania, które wystepują u nich

mosia

Nie oreintuje się ktoś czy przyjmują do pracy na te wakacje? Chciałabym sobie dorobić przez wakacje, polecacie to miejsce?

ice mastry

W tym roku mamy dwa dni urlopu więcej Do długiego majowego weekendu coraz bliżej ale też nie wszyscy wiedzą, że ten rok pod względem wolnych dni jest dla nas szczególny. Pracodawca musi nam oddać dodatkowe dwa dni., za 3 maja i 1 listopada czyli święta przypadające w sobotę. Dwa dni urlopu więcej w 2014 /123RF/PICSEL Dwa dni urlopu więcej w 2014 /123RF/PICSEL To efekt wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2012 roku, realizowany dopiero teraz bo w ubiegłym roku nie mieliśmy takiego przypadku. Ten przywilej nie przysługuje jednak pracownikom przebywającym w danym momencie na zwolnieniu lekarskim lub urlopie macierzyńskim. Oni otrzymują świadczenie za każdy dzień zwolnienia. Pozostali pracownicy w zależności od umów o pracę. Dzień wolny będzie bowiem przysługiwał każdemu, kto pracuje 5 razy w tygodniu po osiem godzin. W przypadku kiedy pracuje 4 czy 3 dni po 12 godzin do odbioru będzie miał 8 godzin a nie cały dzień (usunięte przez administratora) Z kolei prawniczka z zakresu prawa pracy Małgorzata Staszewska dodaje, że o tym kiedy zatrudnieni odbiorą wolne, decyduje pracodawca. Musi się on jednak rozliczyć z dnia wolnego w okresie, który w większości firm wynosi maksymalnie 4 miesiące. Warto pamiętać, że firmy, które zawarły porozumienie na podstawie nowych przepisów pozwalających na elastyczne rozliczanie czasu pracy, będą miały na to nawet 12 miesięcy. Jeśli pracodawca złamie przepisy inspektor pracy może nałożyć na niego karę do dwóch tysięcy złotych, chyba, że będzie się to zdarzało częściej to do pięciu tysięcy złotych. Każda wyższa kara będzie skutkiem postępowania sądowego. To oznacza, że konsekwencje zależą od rozmiaru złamania prawa.

anik165..

pracuje się na trzy zmiany, nie każdy weekend jest pracujący.... ! praca jest czasami ciężka ale są dni kiedy można dychnąć. Jeżeli ktoś szuka pracy na sezon tak aby dorobić... POLECAM :)

natalia

witam chciałam zapytać na ile zmian się tam pracuje? i czy w weekendy też?

lol

pensja w terminie, nagrod niet, bonów niet, premia w pensji a co do pomocy to stali pracownicy mogą liczyć na pomoc

ice

anonim - 2013-05-19 13:25:17 Hej, pracuje ktoś teraz w Mastry? Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Istnieje jakiś system nagród, jak bony lub premie pieniężne? Zdarzyło się może komuś, że miał trudną sytuację i dostał wsparcie od firmy w postaci pomocy finansowej? Na jaki czas proponują umowę nowemu?Hahahahaha!

Lukasz

Dostaniesz umowe na miesiac , a potem do konca lipca :)

Madohor

Jeśli kobiety mają tam cięższą pracę, to ja jestem...papieżem...zapraszam na paletowanie drogie panie

Anenia

Wynagrodzenie nie jest adekwatne do pracy. Prawda. Szczera prawda. I dlaczego jest tak że kobiety które tam pracują mają cięższa i bardziej odpowiedzialną prace od mężczyzn a otrzymują mniejsze, znacznie mniejsze wynagrodzenie???????????????????????? Co???????????????????

Pracowałam tam przez 3 sezony. I chyba znowu tam wróce. Nie narzekałam na prace, choć czasami ciężko było. Wypłata zawsze w terminie, premia też. Najgorzej że przez weekendy też trzeba pracować. Ogólnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ice Mastry - Czaniec

• Jak się pracuje w Ice Mastry?

Zobacz opinie na temat firmy Ice Mastry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ice Mastry