Opinie o Ice Mastry w Czaniec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ice Mastry. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ice Mastry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ice Mastry w Czaniec

Czytałem w komentarzach że na produkcje zwykle przyjmują więcej ludzi w sezonie. Kiedy on się zaczyna? Wiem że na lody jest w lecie ale chyba przygotowania i produkcja zwiększa się już wiosną. W najbliższym czasie będą rekrutacje? Praca na zmiany po 8 godzi czy dłużej? Pytam pod kątem ewentualnego zatrudnienia.

Basia Nowy wpis

Witam czy ktoś może wie czy przyjmują na produkcję bez doświadczenia????

Ewelina Nowy wpis
@Basia

Może zadzwoń do nich i zapytaj? Myślę, że tak najszybciej dostaniesz odpowiedź

Byly Nowy wpis
@Basia

Najszybciej przyjmuja poczatkiem roku aby mial kto narobic na sezon. Pracy nie polecam, w wiekszosci przypadkow podziekuja po sezonie ( sierpien-wrzesien) w gorszym przypadku przedluza umowe, a jak wiadomo jak sie juz pracuje to ciezko odejsc. Co do pracy, Praca ciezka, maszyny z || wojny swiatowej wiec jezeli cos sie popsuje to twoja wina ( ewentualnie mechanik- jak go znajdziesz klepnie mlotkiem i moze ruszy), przy sezonie pakuje sie byle co Bo tir czeka na Wegry/Rumunie wiec puszcza maszyne na maxa a wtedy nawet nie ma jak sprawdzic czy to polowka loda czy caly. Jezeli produkcja nie pojdzie to zawsze cos znajda do roboty: plewienie parkingow, mycie okien, ladowanie na rampie, malowanie, gipsowanie scian itp- mozna nabyc nowych umiejetnosci. Co do Twojego urlopu, w sezonie nie dostaniesz a jezeli tak to na wyplacie spodziewaj sie mniej, wypoczynkowy ustalany z dnia na dzien. Co do szacunku szefostwa wzgledem pracownikow- zaden. Kobiety dzwigaja i (usunięte przez administratora) jak roboty za to jezeli jestes facetem to Praca wlasnie dla Ciebie idealna- tu sie schowasz, tam pogrzebiesz przy maszynie I cyk zmiana minela :D

G

oby nikogo z was nigdy nie podkusiło.

Ilona
@G

A cóż takiego ma nas nie podkusić?

Czy pracownicy w Ice Mastry dogadują się między sobą?

były lodziarz

niestety nie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ice Mastry? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Nordiiss

Ice mastry nie daje rady szkoda czasu na ta firme

Olek

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zaglądacie na forum?

zadowolony

Praca jak wszędzie robić trzeba.Uważam,ze nie jest zle praca od pon-piątku po nad 2 tyś się wyjdzie.

xXx

Praca jest ciężka. Atmosfera kiepska. Zarobki w miare, wypłata zawsze na czas!

Maja

@lola a są jakieś ogłoszenia na nabór na produkcję do Ice Mastry, bo nic nie widzę? Myślę, że najlepiej jakbyś się zgłosiła na rekrutację i wtedy dowiesz się dokładnie jak wygląda praca, jakie są stanowiska oraz o wszystkich warunkach umowy. Chyba, że już się zdecydowałaś i pracujesz w tej firmie. Wtedy poproszę Cie o opisanie swoich wrażeń z pracy.

lola

Jak wygląda praca na produkcji?jak zarobki?

Maja

Pracujesz w Ice Mastry? Chętnie dowiemy się na jakie benefity i możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy firmy.

milena

Witam.jak wygląda praca na produkcji,ciężko?

ajak

Przecież jak jest zawsze jakiś problem to warto negocjować. Zastanawia mnie jednak czy oprócz benefitów można liczyc na jakieś premie do tego, wiecie może? Pewnie tak bo znacznie urozmaicają zatrudnienie, a oni wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracownika..

pola

Witam.czy wie ktoś może czy są jeszcze przyjęcia na sezon do ice mastry?jak wygląda tam praca na produkcji i zarobki?

lip

Słyszałem że jest tam bardzo ciężko..i krótko ludzie wytrzymują.

lip

Słyszałem że jest tam bardzo ciężko..i krótko ludzie wytrzymują.

lip

Witam.jak wygląda praca w ice mastry na produkcji?są jeszcze przyjęcia i czy jest ciężko?

Dyli

Witam. Może jakiś pracownik wypowiedzieć się na temat umowy?(czy jest o pracę?)dostałem propozycję pracy na przedstawiciela handlowego powiedziano mi że jest umowa o pracę ale pieniądze wypłacane są w kopercie co budzi moje podejrzenia co do pełnego zus-u i wszystkich składek. Czy ktoś może rozwiać moje obawy? Z góry dzięki

Dyli

Witam. Może ktoś napisać jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie po za sezonem? Czy wtedy są jakieś możliwe do realizacji plany i czy można po za sezonem zarabiać jakieś godne pieniądze?

Zostaw merytoryczną opinię o Ice Mastry - Czaniec

• Jak się pracuje w Ice Mastry?

Zobacz opinie na temat firmy Ice Mastry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ice Mastry