Ice Mastry

Czaniec

Opinie o Ice Mastry

Ania 2010-12-29 20:17:07
Pracowałam tam przez 3 sezony. I chyba znowu tam wróce. Nie narzekałam na prace, choć czasami ciężko było. Wypłata zawsze w terminie, premia też. Najgorzej że przez weekendy też trzeba pracować. Ogólnie polecam.
Anenia 2012-03-11 20:20:10
Wynagrodzenie nie jest adekwatne do pracy. Prawda. Szczera prawda. I dlaczego jest tak że kobiety które tam pracują mają cięższa i bardziej odpowiedzialną prace od mężczyzn a otrzymują mniejsze, znacznie mniejsze wynagrodzenie???????????????????????? Co???????????????????
Madohor 2012-03-16 15:05:19
Jeśli kobiety mają tam cięższą pracę, to ja jestem...papieżem...zapraszam na paletowanie drogie panie
Lukasz 2013-05-24 20:56:21
Dostaniesz umowe na miesiac , a potem do konca lipca :)
ice 2013-06-28 10:52:28
anonim - 2013-05-19 13:25:17

Hej, pracuje ktoś teraz w Mastry? Jak wygląda sprawa od strony zarobków? Pensja dociera na czas? Ile proponują na początku? Istnieje jakiś system nagród, jak bony lub premie pieniężne? Zdarzyło się może komuś, że miał trudną sytuację i dostał wsparcie od firmy w postaci pomocy finansowej? Na jaki czas proponują umowę nowemu?
Hahahahaha!
lol 2014-01-07 17:28:52
pensja w terminie, nagrod niet, bonów niet, premia w pensji a co do pomocy to stali pracownicy mogą liczyć na pomoc
natalia 2014-02-25 11:01:43
witam chciałam zapytać na ile zmian się tam pracuje? i czy w weekendy też?
anik165.. 2014-03-18 17:13:33
pracuje się na trzy zmiany, nie każdy weekend jest pracujący.... ! praca jest czasami ciężka ale są dni kiedy można dychnąć. Jeżeli ktoś szuka pracy na sezon tak aby dorobić... POLECAM :)
ice mastry 2014-04-12 13:35:31
W tym roku mamy dwa dni urlopu więcej

Do długiego majowego weekendu coraz bliżej ale też nie wszyscy wiedzą, że ten rok pod względem wolnych dni jest dla nas szczególny. Pracodawca musi nam oddać dodatkowe dwa dni., za 3 maja i 1 listopada czyli święta przypadające w sobotę.
Dwa dni urlopu więcej w 2014 /123RF/PICSEL

Dwa dni urlopu więcej w 2014
/123RF/PICSEL

To efekt wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2012 roku, realizowany dopiero teraz bo w ubiegłym roku nie mieliśmy takiego przypadku. Ten przywilej nie przysługuje jednak pracownikom przebywającym w danym momencie na zwolnieniu lekarskim lub urlopie macierzyńskim.

Oni otrzymują świadczenie za każdy dzień zwolnienia. Pozostali pracownicy w zależności od umów o pracę. Dzień wolny będzie bowiem przysługiwał każdemu, kto pracuje 5 razy w tygodniu po osiem godzin. W przypadku kiedy pracuje 4 czy 3 dni po 12 godzin do odbioru będzie miał 8 godzin a nie cały dzień (usunięte przez administratora) Z kolei prawniczka z zakresu prawa pracy Małgorzata Staszewska dodaje, że o tym kiedy zatrudnieni odbiorą wolne, decyduje pracodawca. Musi się on jednak rozliczyć z dnia wolnego w okresie, który w większości firm wynosi maksymalnie 4 miesiące. Warto pamiętać, że firmy, które zawarły porozumienie na podstawie nowych przepisów pozwalających na elastyczne rozliczanie czasu pracy, będą miały na to nawet 12 miesięcy.

Jeśli pracodawca złamie przepisy inspektor pracy może nałożyć na niego karę do dwóch tysięcy złotych, chyba, że będzie się to zdarzało częściej to do pięciu tysięcy złotych. Każda wyższa kara będzie skutkiem postępowania sądowego. To oznacza, że konsekwencje zależą od rozmiaru złamania prawa.

mosia 2014-06-10 18:22:12
Nie oreintuje się ktoś czy przyjmują do pracy na te wakacje? Chciałabym sobie dorobić przez wakacje, polecacie to miejsce?
gosc 2014-06-24 17:12:25
Można jechać zapytać czy przyjmują,z tego co wiem juz raczej nie...a sezon zaczyna się chyba tak od lutego marca...
Ula 2015-01-15 15:43:49
dzieki za podpowiedź, ja tak zrobię i za wczasu wyślę też swoje zgłoszenie :-) A Ty tam pracowałeś/aś? Możesz napisać na jakie zarobki mogę tam liczyć jako nowy pracownik i czy studenci zaoczni też mają szansę? Opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania, które wystepują u nich
gość 2015-01-21 19:18:12
Zarobki są różne,wachają się ale raczej nie można narzekać,praca ciężka ale nie należy rezygnować tylko pracować:-) pracowałem tam a co do rozmowy to raczej nie było.
g7421 2015-03-14 02:41:01
Nerwowo ostatnio w ice.ludzi brakuje. Chyba☺
hello_world 2015-04-09 19:34:54
Słuchajcie, chciałabym podjąć prace w okresie od maja do października, pomyślałam, że Ice Mastry byłoby dobrym miejscem(to byłaby moja pierwsza praca) Może oreintuje się ktoś czy byłaby taka możliwość? Aa i lepiej napisac mailowo czy mogłabym tam pracować czy podejść i zapytac osobiście? :)
mimi 2015-04-16 17:00:53
Zapytać osobiście:-)
paweł 2015-04-17 22:17:34
Praca typowo fizyczna ,bez wody 2l nie raz nie idzie wydolić. Pot leci z ciebie za raz na dzień dobry , trzeba wchodzic na wysokie obroty i napiepszać kartony setkami.no i nie raz ugonić się trzeba ,łatwo poodparzać palce u nug .hmm kasa w terminie . Wacha sie i zależy od dni w miesiącu i nocek.aaaaa przerwa 15 min nie raz po 15 albo za raz po 22 i trzeba się potem męczyć do końca zmiany :(
Chłopak młody jest od tego aby zapiepszać.he he młody jestes dasz sobie rade :) albo tekścikii typu ,ruszaj sie to dasz rade. Praca nie dla osòb ktòre chciały się opiepszać bo nie ma czasu na nic cały czas to samo do znudzenia.plusy można spaść z wagi :) sezon nawet od stycznia do końca sierpnia chyba ale dla wytrfałych;)
thurs 2015-07-04 23:31:07
znajdz cos lepszego i bedziesz miec porównanie polecam budownictwo i noszenie cegieł ew siporka a nóz sie trafi praca w'lesie'o/
Dyli 2015-12-19 09:44:41
Witam,
Czy ktoś może napisać jak wygląda w tej firmie pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego? chodzi mi o zarobki, samochód czy można go wykorzystywać do celów prywatnych i ogólnie o warunki pracy. Dzięki
niedźwiedź 2015-12-19 17:10:58
Jakie są relacje z ludźmi w ice-mastry
xxxx 2015-12-22 12:47:21
Szkoda tylko, że nie doceniają pracownika i socjal jest zerowy. Nie ma mowy o bonach na święta czy czymś podobnym.
kita 2016-01-03 21:02:47
Witam.jak wygląda praca w ice mastry?zarobki?atmosfera? I ogólnie czy jest ciężko?
Dyli 2016-01-06 20:31:03
Witam. Może ktoś napisać jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie po za sezonem? Czy wtedy są jakieś możliwe do realizacji plany i czy można po za sezonem zarabiać jakieś godne pieniądze?
Dyli 2016-01-21 18:42:59
Witam. Może jakiś pracownik wypowiedzieć się na temat umowy?(czy jest o pracę?)dostałem propozycję pracy na przedstawiciela handlowego powiedziano mi że jest umowa o pracę ale pieniądze wypłacane są w kopercie co budzi moje podejrzenia co do pełnego zus-u i wszystkich składek. Czy ktoś może rozwiać moje obawy? Z góry dzięki
lip 2016-07-04 15:14:49
Witam.jak wygląda praca w ice mastry na produkcji?są jeszcze przyjęcia i czy jest ciężko?
lip 2016-07-04 15:15:14
lip 2016-07-05 15:43:35
Słyszałem że jest tam bardzo ciężko..i krótko ludzie wytrzymują.
lip 2016-07-05 15:43:56
Słyszałem że jest tam bardzo ciężko..i krótko ludzie wytrzymują.
pola 2016-07-08 19:03:52
Witam.czy wie ktoś może czy są jeszcze przyjęcia na sezon do ice mastry?jak wygląda tam praca na produkcji i zarobki?
ajak 2016-07-09 22:00:16
Przecież jak jest zawsze jakiś problem to warto negocjować. Zastanawia mnie jednak czy oprócz benefitów można liczyc na jakieś premie do tego, wiecie może? Pewnie tak bo znacznie urozmaicają zatrudnienie, a oni wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracownika..
Zostaw swoją opinię o Ice Mastry - Czaniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice Mastry