Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Kolooo

Taryfikator kar podniesiony, pytanie czemu nie dacie nam podwyżki? Ceny w sklepach też rosną. Wszystko idzie w górę, a wy daliście nam jedna podwyżkę w styczniu i tyle. Zobaczcie ile ludzi w tym roku od was odeszło, zero szacunku do pracownika, szczerze daje wam jeszcze Maks 5/6 lat i firma pada, nowi ludzie przyjadą i odrazu będą uciekać. A i za te pieniądze nie wymyślajcie kolejnych pomysłów, bo i tak będziemy mieć to (usunięte przez administratora) Jaka płaca taka praca! Zwalniając ludzi robicie im przysługę, bo każdy inny magazyn na start ma takie stawki jak u was po 3latach.

Ada

Co się dzieje na dziale księgowości, że aktualnie są aż 3 ogłoszenia, na księgową, samodzielną księgową oraz na główną księgową? Jakie jest przewidywane wynagrodzenie dla samodzielnej księgowej? Jaka panuje atmosfera w zespole?

@Ada

Też bardzo chętnie się dowiem!

@Gość

Pani @Adranno, Jako pracodawca prowadzimy rekrutacje związane z uzupełnianiem wolnych wakatów, jak również z nowo tworzonymi miejscami pracy lub zakresami odpowiedzialności i kompetencji. W sprawie warunków zatrudnienia na stanowisku samodzielnej księgowej prosimy o bezpośredni kontakt z rekruterem przypisanym do danej oferty. O atmosferę należałoby zapytać naszych pracowników: w Mszczonowie w ostatnim badaniu satysfakcji pracowniczej wzajemna pomoc i współpraca między pracownikami zostały ocenione na 5 punktów a szacunek okazywany przez przełożonych na 4,9 punktu, co daje wysoki wynik w sześciostopniowej skali. Pozdrawiamy, dział HR

@Magdalena - Dział HR

Odpowiedz jest trochę zbyt ogólna jak na pytanie dotyczące stricte księgowości. Przyzna Pani szczerze, że z punktu widzenia kandydata wygląda to niepokojąca jeśli szukają Państwo aż 3 osób do jednego działu. Albo dużo osób odeszlo, albo zostało zwolnione, a i jedna i druga opcja nie wygląda zbyt obiecująco ;)

Kandydatka
@Gość

Nie jest to dziwne, jeśli ktoś zainteresuje się firmą i poszuka informacji o niej w internecie. Z tego co widzę mają kilka tysięcy pracowników w Polsce, wszędzie artykuły o otwieranych nowych oddziałach, pozyskanych nowych klientach. Skoro firma rośnie, to wszystkie inne działy też, w tym księgowość.

@Gość

Dzień dobry, Tak jak wcześniej informowaliśmy – ostatnio prowadzone procesy rekrutacyjne wynikały z rozwoju firmy w ramach czterech spółek, a także uruchamiania nowych oddziałów, co zawsze generuje dodatkową pracę we wszystkich obszarach administracyjnych. W ostatnim czasie część zespołu zdecydowała się zrezygnować z dalszej współpracy z naszą firmą, natomiast wynika to z osobistych decyzji pracowników, których nie będziemy ujawniać ani komentować w żaden sposób na forum. Pozdrawiam, Dział HR

Kandydatka
@Magdalena - Dział HR

Witam . Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w nowo powstałym magazynie w Przyłękach woj. Kujawsko-Pomorskie . Wszystko pięknie tylko zastanawia mnie jedna kwestia o której nie było ani słowa a jest bardzo istotna. Mianowicie czy w firmie obowiązują jakiekolwiek normy do wypracowania przez pracownika.

@Kandydatka

Opowiesz coś więcej? Bo też jestem właśnie umówiona.

Leszek
@Anonim

Byłaś już na rozmowie? Napisz proszę jak przebiegała? Zaproponowali ci w miarę dobrą kasę? Też chciałbym się przyjąć tylko nie wiem jak płacą. Będę wdzięczny za info.

@Kandydatka

czy napiszesz cos wiecej o rozmowie

Byly pracownik
@Kandydatka

Weź sobie odpuść naprawdę jak szanujesz siebie to daruj sobie jest dużo leprzych firm pozdrawiam

Wanda
@Byly pracownik

To co tutaj jest złego w tej firmie? Że radzisz odpuścić?

BEHAPE

A teraz cały magazyn trąbi trąbi trąbi!!!! :) A jak nie to -100 :D:D

Nieponogach

W tej firmie nie ma szacunku do pracowników magazynowych. Kierownictwo tylko szuka pretekstu żeby uwalić pracownikowi premię. Jak pracownik się stara i pracuje ponad swoje możliwości i wnosi coś do tej firmy to nikt tego nie zauważa, ale niech mu się noga powinie to od razu po premii. Pracuje w tej firmie już kilka lat, a ostatnie L4 miałem jakieś 3 lata temu i nic z tego nie mam, a osoby co robią bumelke przez pół roku, wracają z L4 i po 3 miesiącach nagle wygrywają 300 zł w durnej loterii. Jako pracownik, który pracuje sumiennie w tej firmie mam ochotę zmienić robotę albo wyłożyć się w regale jak reszta i dostawać pensję za siedzenie na tyłku. Jak człowiek ma mieć motywację do pracy skoro dostaje taką samą pensję jak nieroby co przesiedzą połowę dniówki w regale. Dopóki w tej firmie nie zmieni się stosunek do uczciwie pracujących ludzi to nigdy nie będzie dobrze.

RB DG
@Nieponogach

Dokładnie, można się starać i dymać cały miesiąc a wystarczy jeden durny powód żeby móc poucinać premie - dzięki temu pracownicy mają brak jakiejkolwiek motywacji do pracy skoro wiedzą, że i tak nic z tego nie wyniknie, oczywiście nie licząc pupilków kierowników. Do tego przymusowe urlopy: nie ma pracy to wypisz urlop i nie przychodz - większość twojego urlopu "zjada" pracodawca, bo urlop bierzesz z przymusu a nie dla siebie. Firma oszczędza na prądzie i każe pracować przy maksymalnej oszczędności światła, niestety pracownicy nic na tym nie zyskują, premie nadal są niskie a pracownicy jeżdżą wózkami po ciemku między regałami.

Wanda

co to za loteria?

Zyczliwy
@RB DG

Ludzie nie macie się czym zająć to może lepiej trzeba się przyjrzeć kierownikom i super ochronie która nic nie widzi jak Pan P.... najpierw wrócił do fiege odrazu na lidera a teraz przychodzi do pracy się wyspać i okradac firmę na grube tysiące.... Brawo dla Fiege Ochrony i Kierowników... Rączka rączkę myje????

@Zyczliwy

No nareszcie ktoś poruszył ważny temat, może wkońcu się zabiorą za takich leserów i cwaniaków!

Panie korsarzu

Nie atakuj już mojego stażu by zarzut na kolarzu że zwycięża wyścig z parzu, żur w kałamarzu, zwiększa popyt od podażu, złota płyta, znika w czeluściach bagażu,o la Boga, nie wiem czy mundurek, czy tez toga? Może pracy płaca? A może zapomoga? Może koka w nocha? Lub kątomierz w kącik oka? Ja nie wiem, nie jestem pewien, jestem leniem, popadam czasem w zapomnienie lub odrętwienie.

Melo
@Nieponogach

Domyślam że wspominasz o stock controli. Idealnie trafiłeś!

SC
@Melo

Picker musi j ebac ????

Kabanos
@SC

Widać jak się pracuje w Fiege. Zamiast pikować na nocnej zmianie to piszą komentarze na gowork bo ich piecze tylna część ciała.

Leser
@Melo

Praca adekwatna do płacy, nie ma sensu się spuszczać bo zamiast dołożyć prędzej zabiorą :)

Mojepalce

Musi!!!!!!

Mojanoka

Musi!!!!!

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Brak słów

Fiege Dąbrowa Górnicza fair play hasło roku. Tytuł:Przyjmują gościa ponownie. Gość pracował parę lat w fiege, został liderem na krótko, bo najwyraźniej nie ogarniał, potem został zdegradowany i z fochem postanowił się zwolnic. Poszedł do innej pracy też jako lider i tam też szybka degradacja, po roku wraca do fiege na starych warunkach, a po miesiącu pracy na magazynie kolega kierownik bierze go jako swojego lidera nie dając szans pracownika ktorzy na to naprawdę zasługują czyli np. Zastępców liderów. Takie rzeczy tylko w fiege, a wielki prezes Pan Dawid na to wszystko pozwala. Brawo

@Brak słów

Dzień dobry, zgodnie z polityką wewnętrzną firmy, podczas rekrutacji brani są pod uwagę wszyscy kandydaci spełniający wymagania dla danego stanowiska. Po wstępnym etapie weryfikacji następuje część praktyczna, na której badane są zachowania i umiejętności kandydata w określonych sytuacjach. Wszyscy kandydaci otrzymali te same zestawy pytań i zadań. Kryterium wyboru nie był staż, a zdobyte doświadczenie i kompetencje kandydata oraz umiejętność radzenia sobie z poszczególnymi zadaniami. Tak opracowany proces ma za zadanie wyłonić najlepszego kandydata do pełnienia powierzonej mu funkcji. Z szacunku dla wszystkich kandydatów nie dzielimy się publicznie przebiegiem rozmów kwalifikacyjnych, gdyż stanowią one poufną informację pomiędzy rekruterem, a kandydatem. Kandydatom, którzy w danej chwili nie sprostali zadaniom rekrutacyjnym, staramy się udzielić wskazówek, które mogłyby być pomocne przy kolejnych rekrutacjach. Nadmienić możemy jedynie, że z grup, które wspomniano w poście, w tej rekrutacji aplikowały dwie osoby. Na przyszłość prosimy o więcej inicjatywy ze strony osób, które chciałyby awansować. Pozdrawiam, Agnieszka

@Brak słów

pozwalał i będzie pozwalał a taki pionek jak ty nie będzie miał nic do gadania a tobie wszystko przeszkadza i wszystko jest złe i niedobre.

Wolnosc
@Brak słów

Porażka! Przeszli samych siebie! Ciężko co kolwiek powiedzieć na temat tej sytuacji brak słów... kompromitacja osób decyzyjnych.

Jolanta
@Brak słów

Mało tego, mówił że nigdy nie wróci

@Jolanta

nigdy niemów nigdy. tacy jak on tez byli i nadal pracujom.

Jan Kowalski
@Fiege Sp. z o.o.

Uważacie,że to jest sprawiedliwe wobec innych długoletnich pracowników ? Jaki przykład dajecie swoim postępowaniem ? Idąc tą drogą ludzie bez obaw będą się zwalniać,bo wiedzą,że gdy powinie im się noga w innym miejscu pracy to zawsze mogą wrócić na " stare śmieci" na tych samych warunkach,a nawet dostać awans. Powoła Fiege wie, że Łukasz miał zostać nowym liderem, a ta cała Wasza rekrutacja była tylko ustawką.

Jan Kowalski
@Fiege Sp. z o.o.

Dodam jeszcze,że na to stanowisko startowało kilku kandydatów i nie chce mi się wierzyć,że osoba która została dwukrotnie zdegradowana ( z czego raz w innym zakładzie), ze stanowiska lidera okazała się być najlepsza aby ponownie je objąć Chociaż byście się nie ośmieszali.

Nie rozumiem
@Fiege Sp. z o.o.

Grupa zastępców lidera to 3 osoby z czego 2 wystartowały - jaką więcej można się wykazać inicjatywą jeśli pełnią zasadniczo tę funkcję zastępując lidera we wszystkich obowiązkach (podczas jego nieobecności) zderzając się z rzeczywistymi sytuacjami na magazynie? Czy sugerujecie tym samym że nie nadają się na zastępców?

Brak słów
@Fiege Sp. z o.o.

Znam go trochę gdyż pracowałem na jego zmianie jak był liderem, nic do chłopa nie mam, ale pisze tylko że jest to niesprawiedliwe kosztem ludzi z przyjęć.

@Fiege Sp. z o.o.

"Z szacunku do innych kandydatów ..." Właśnie pokazaliście jaki macie szacunek do innych pracowników. A sam zainteresowany teraz chodzi i się cieszy,jak to wszystkich zrobił w ch...

KKK
@Nie rozumiem

Jaką jeszcze inicjatywą? Najwyraźniej trzeba być koleżką kierownika zmiany i sukces murowany. Koleś miał swoją szansę i ją zmarnował,to chore ze strony kierownictwa, że w ogóle wzięli pod uwagę jego kandydaturę.

@Nie rozumiem

czego nie rozumiesz? to nic trudnego żeby to zrozumieć.

Terefere
@Fiege Sp. z o.o.

To nie pierwszy raz kiedy rekrutacja wygląda w ten sposób, skoro bierzecie pod uwagę innych kandydatów to dlaczego tydzień przed wyborem Dawid pogratulował mu awansu? Ja do nikogo nic nie mam ale osoby które zasługują na awans często sa pomijane bo stanowisko jest już obstawione przez przydupasa kogoś wyżej ustawionego

@Wolnosc

wielkie halo o wybór lidera. zobaczcie ile powstalo specjalistuw. co roku ich przybywa ha ha ha

Damian
@Nie rozumiem

startowało 5 osób i nikt z nich nie zastępował lidera. Złe masz informacje koleżko. Opowiadają głupoty a ty w to wszystko wierzysz a później sam powtarzasz. Mogłeś iść na rozmowę a nie pisać swoje żale.

Pan
@Damian

A skąd wiesz nie był na rozmowie? Na rozmowie było dwóch zastępców lidera i to jest sprawdzone info.(usunięte przez administratora)

Oscar
@Pan

(usunięte przez administratora)i ci to nie przeszkadza od 10 lat hahahahhaa

Pola
@Brak słów

My name is Franek her name is Jola Mistrzyni disko miss rock and rolla W stylu new wave z San Francisco zaczynamy białe disko i nowy lider ci popali jeszcze będziesz ryczał Y

@Brak słów

Nadaje się tylko samochody ładować a nie ludźmi zarządzac.

Halina
@Brak słów

Jeżeli jeszcze pracuje, przekażcie panu Władimirowi kocherginowi czy jak mu tam, żeby pilnował żony bo intensywnie próbuje zaczepić się w Polsce zagadując Polaków. Że tak powiem próbując ich "poderwać" :)

Elżbieta
@Halina

Myślę, że takie kwestie prywatne to raczej nie nadają się tutaj na forum publiczne, które jest pracownicze ;) Lepiej wypowiadać się bezpośrednio na temat zatrudnienia w danym miejscu :P Może na ten temat masz coś do napisania?

@adam

To prawda. Już nie ma "zwykłych" pracowników są tylko sami specjaliści.

Zyczliwy
@Brak słów

Ludzie nie macie się czym zająć może wkoncu się ktoś zajmie ta cała szajka kierowników i super ochrony skoro pan P... wraca do firmy najpierw dostaje stanowisko lidera a teraz przychodzi do pracy się wyspać i okrada fiege na grube tysiące... Gdzie są kierownicy monitoring i ta super ochrona???? rączka rączkę myje brawo????

Chudy

Siema, serio dali wam wczasy pod grusza, 300zl do ręki ???? może na jedną noc w lepiance starczy na wakacje w swoim mieście, bo na benzynę już nie starczy by dojechać autem gdziekolwiek. Fiege, wy jesteście śmieszni, pracuje 2km dalej od waszego magazynu. Pracuje 2 lata i mam 600zl do ręki na wczasy, a ludzie z większym stażem mają większe progi. 700,1000 i 1400 brutto. Zacznijcie szanować trochę lepiej ludzi.

Małgorzata
@Chudy

Większa kasa na wczasy zawsze mile widziana, ale skoro pracujesz gdzieś indziej to skąd wiesz o tych 300zł tutaj?

Chudy
@Małgorzata

Może byś pomyślała że mam tam znajomych z którymi utrzymuje kontakt.... Daj znać ile paliwa zalalas za 300zl Pozdro

Gruby
@Chudy

40 litrów. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Edyta
@Gruby

Haha, widzę, że pomocny jesteś. ;) Tak z ciekawości to jest tu według Ciebie na co narzekać czy celowo gruszy się uczepił, bo już nie ma na co więcej?

Robin Hood
@Chudy

W FIEGE nie ma mowy o szanowaniu pracownika, na każdym kroku jest zastraszany, że premię zabiorą za to czy tamto. Nie usłyszysz tego że dołożymy Ci do premii jeśli coś robisz bardzo dobrze. Człowiek pracując tam nie ma motywacji do niczego. Już nawet za nadgodziny chcą dawać odbiory, więc zapomnij o tym że dorobisz coś do tej słabiutkiej wypłaty....

Masakra

Dzisiaj w Dąbrowie Górniczej tytuł rzetelnego pracownika Fiege otrzymała osoba która przesiedziała pół roku na L4 ???? Gratulujemy

Dział Personalny
@Masakra

Zgodnie z naszym regulaminem, który wisi na tablicach informacyjnych, pkt 3 : Pracownikiem zakwalifikowanym do udziału w loterii jest każdy pracownik, który: • jest zatrudniony na dzień przeprowadzania losowania, • w dniu losowania nie znajduje się na wypowiedzeniu, • w okresie którego dotyczy losowanie nie korzystał z: wynagrodzenia chorobowego, zasiłku chorobowego, zasiłku opiekuńczego, zasiłku macierzyńskiego, świadczenia rehabilitacyjnego, urlopu wychowawczego, urlopu na żądanie, nieobecności nieusprawiedliwionej, • w okresie którego dotyczy losowanie nie otrzymał upomnienia, nagany lub kary porządkowej. Obecne losowanie dotyczyło okresu styczeń-marzec 2022, nie ubiegłego roku, w związku z tym wszystkie osoby, które w tym kwartale spełniły powyższe regulaminowe warunki zakwalifikowały się do udziału, jeżeli nadal istnieją wątpliwości to zapraszamy do Działu Personalnego, chętnie udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na nurtujące pytania. pozdrawiam Agnieszka

Dno
@Masakra

A drugie pół roku na zdalnym przesiedzieć

xyz
@Dział Personalny

Najsprawiedliwiej byłoby gdyby zamiast loterii każdy otrzymał kwotę na konto - choćby mniejszą niż ta z loterii, ale jednak każdy wiedziałby że doceniany jest brak l4 w tych konkretnych okresach, a obecnie tak nie jest

Remik
@xyz

Masz rację, każdy kto przepracuje 3msc bez l4, powinien dostać przynajmniej min.250zl, a cały rok to nagroda z rzędu ok. 1tys.

Remix
@Remik

Że jak? Chyba żartujesz.

Eliksir

Impreza integracyjna w tym roku w dg. Udana, dzięki fiege... Jedyny minus za rok musi być min. O godzinę dłużej

Danuta
@Eliksir

Ooo a gdzie byliście? Często w ogóle macie takie integracje czy ten raz do roku?

klekot

a w Mszczonowie co godzinkę można

Kimidzongun

Witam. Co trzeba zrobić na magazynie w DG żeby mieć przywilej chodzenia co 30 min na papierosa? Jedni mają 2 przerwy w trakcie pracy, a inni (zwłaszcza kobiety) mogą sobie robić co chwilę przerwy na papierosa. Jak to jest, proszę o odpowiedź.

Wiktoria
@Kimidzongun

A może mozna chodzić kiedy się chce? Czy nie?

Maruda

Poziom zarządzania po zmianach na inboundzie to (usunięte przez administratora) totalne. KM nie ogarnia co się dzieje,dwóch nowych KZ-ów podobnie. Takiego bajzlu nie było dobrej pory na wejściach.....

Sankcje!?

Dlaczego z Fiege w Dąbrowie Górniczej wyjeżdżają auta do Rosji? Proszę o komentarz!

Grupa osób sprawiedlieych

Chcielibyśmy poruszyć dwie bardzo ważne kwestie, mianowicie: 1. RWK, nad którym niby trzyma pieczę(usunięte przez administratora) - czy tego nikt nie widzi,  naprawdę nikt nie słyszy,  my widzimy, słyszymy i o tym piszemy jak ona zwraca się do obcokrajowcow którzy u nas pracują sa takimi samymi ludzmi jak my;(usunięte przez administratora) nagminna łacina taka leci ze uszy bola, wyklinanie, (usunięte przez administratora), krzyk - (usunięte przez administratora) W "antresoli" wszystko słychać, prosimy o wyciagniecie konsekwencji. 2. Kierownik magazynu(usunięte przez administratora) Naprawde... ile można przymykać oko na tak nieudolne decyzje tego dzialu. Skrot: Reorganizacja, degradacja liderow, możliwość zlozenia CV na kierownikow (takze liderzy) Mianowicie tyczy się to jednego byłego lidera(usunięte przez administratora)nie składa swojej kandydatury, na zmianie nie robi nic, chodzi narzeka, zachowuje się dalej jak lider, kierownik magazynu traktuje go jak męczennika - jaki biedny i poszkodowany - czy złożył CV na kierownika? -NIE. Wiec w czym rzecz.....P(usunięte przez administratora) OSOBIE NA TYM STANOWISKU MÓWI ZE NIE MA CO ZROBIC Z BYŁYM LIDEREM I MUSI GO TU PRZENIESC, BEZ REKRUTACJI, ROZMOWY ITP. - poprostu oznajmia to osobie która zajmuję obecnie to stanowisko "FIEGE FAIR PLAY" LICZYMY NA POZYTYWNE STANOWISKO ZARZĄDU W OBU SPRAWACH. Z powazaniem Grupa osób sprawiedliwych

Dział Personalny
@Grupa osób sprawiedlieych

@Grupa osób sprawiedliwych, forum publiczne nie jest właściwym miejscem do skutecznego ani uczciwego rozwiązywania kwestii wewnątrzfirmowych, zwłaszcza dotyczących relacji międzyludzkich. Po to stworzyliśmy dla Pracowników szereg kanałów komunikacji wewnętrznej (od anonimowych skrzynek przez dyskretny kontakt z Działem Personalnym, po możliwość bezpośredniej rozmowy z przełożonymi wyższego szczebla), aby z nich korzystali i mogli zgłaszać problematyczne kwestie w sposób dla siebie komfortowy, umożliwiający ustalenie i wyjaśnienie rzetelnego obrazu sytuacji. Zależy nam, aby każdy z Was został wysłuchany, a Wasze potrzeby spotkały się z konkretnymi działaniami z naszej strony. Apelujemy o wzajemny szacunek oraz o korzystanie z kanałów komunikacji, pozwalających budować zaufanie wewnątrz firmy i faktycznie rozwiązywać problemy. Z poważaniem Dział Personalny

Picking
@Grupa osób sprawiedlieych

Mnie natomiast zastanawia jedna rzecz tam na wyjściach u Artura. Mianowicie skoro zdegradowali liderów i żaden z nich nie mógł zostać kierownikiem zmiany, to czemu na pierwszym miejscu nie zdegradowano dotychczasowego kierownika Łukasza, czy to nie jego wina że liderów wyrzucili na magazynierów?

Felek

No i co dali Wam 300zł podwyżki i nikt teraz nie komentuje ????

Bartosz
@Felek

W sensie to dużo czy mało twoim zdaniem? I czy co rok są takie podwyżki? Jak to wygląda w praktyce?

Pro
@Bartosz

Przecież 300 zł to jest mega mało

Rychu

Witam, pytanie do HR i ludzi odpowiednich o podwyżki. Czy macie pomysł by dać nowy próg dla najstarszych magazynierów? Czy w roku 2022. Będzie dodatkowy pakiet socjalny "wczasy pod grusza"?

@Rychu

Żarty sobie robisz? Weź sobie urlop wyjedź na łąkę usiądź pod gruszą i będziesz miał wczasy pod gruszą lol

Rychu
@Alek

Słuchaj chłopcze... Jeżeli mają dać 100zl podwyżki to ludzie sie rozejdą, powstaje dużo miejsc pracy w pobliżu, ceny idą w górę a zarobki stoją w miejscu.

Jaa552

Czy orientuje się ktoś czy z Mszczonowa jeżdżą jakieś busy po 22 do Żyrardowa, bądź z Żyrardowa, ale wcześniej niż 6 rano

Krzysiek
@Jaa552

Jeżdżą autobusy o 22:32 na Żyrardów

Świca

Słyszałem że obecny kierownik inbound nie ogarnia i będzie ich aż trzech teraz, nic dziwnego w końcu nic nie robił jak i za czasów kiedy był pracownikiem.

może nowy

Cześć jest ogłoszenie na magazyniera i chciałem zapytać o zarobki. Pisza ze zarabiasz 3500 brutto a dalej w ogłoszeniu jest "wynagrodzenie zasadnicze od 3100 zł brutto + 465 zł brutto przeciętnej premii miesięcznej". To ta premia jaka jest ? Regulaminowa czy uznaniowa ?

@może nowy

Dzień dobry, jest to jest premia miesięczna (uznaniowa), która przy realizacji założonych celów wynosi 15% (465 zł brutto). Pozdrawiam, Karolina

up
@Fiege Sp. z o.o.

No to słabo. A jakie są kryteria do otrzymania premii?

Ona
@up

Musisz się podobać kierownikowi, czyli inaczej ujmując musisz mu wchodzić, to pewnej części ciała.

Bimberek
@może nowy

Premia uznaniowa w granicach 900zl i premia ekstra od klienta w granicach 500zl. Na okresie próbnym jest 4600zl i wczasy pod gruszą 1500zl. Do łapy weźmiesz około 7,5tys.

Krystian
@Bimberek

Specjaliści otrzymują dodatkową premię od wykonanych projektów.Premia jest w wysokości maksymalnej 1500zł brutto.Również jest premia miesięczna wypracowana przez zespół specjalistów w wysokości maksymalnej 950zł brutto.Co roku są progi wynagrodzeń.Pierwszy próg jest 6300zł brutto,drugi próg 6600 i trzeci próg to 6900zł brutto.Dodatkowo raz w tygodniu jest katering.Z dodatkowych benefitów jest zniżka na paliwo na stacji orlen,komputer z dwoma monitorami 32 cale,telefon służbowy,karta multisport oraz bielty do kina.Praca jest super,atmosfera przyjazna.Mnie się bardzo podoba.Za kilka miesięcy będzie nabór na specjalistów.

Spec
@Krystian

@Krystian zapomniałeś o premii od klienta w wysokości średnio 750 złotych netto miesięcznie :)

Popopopo

Uznaniowa ;)

Jak w Fiege Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Odpowieć

Jakie stanowiska cię interesujom ?

Mirabelka

Pojawiły się rekrutacje do księgowości. Czy jest ktoś kto mógłby podzielić się opinią o pracy w tym dziale? Jakie oczekiwania, jakie wynagrodzenie i czy są perspektywy na rozwój?

@Mirabelka

Dzień dobry, bardzo się cieszymy, że zainteresowała się Pani prowadzonymi rekrutacjami do działu Księgowości. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z Koleżanką, która prowadzi ten proces - Katarzyną Wacewicz. Dane kontaktowe: katarzyna.wacewicz@fiege.pl, tel. 695445676 Pozdrawiam, Dział RR

A.
@Mirabelka

Zdecydowanie odradzam podejmowanie pracy w księgowości Fiege, zresztą nie tylko w księgowości. Jeśli chodzi o rekrutację, to raczej nie są zbyt wybredni, bo nie oferują nic nadzwyczajnego jako pracodawca. Wynagrodzenia dużo poniżej rynkowych, brak wsparcia przełożonego, ciężko wejść w zespół, bo jest jakiś trzon zespołu, który pracuje od lat i chyba przyjaźnią się poza pracą. Jak jesteś nowa to nie dopuszczają Cię do "kręgu wtajemniczonych". Upewnij się co do miejsca pracy, bo wg. mnie księgowość jest w Żyrardowie. Z tego co widzę na Linkedin to zarząd się nie zmienił, co oznacza, że nie liczą się Twoje kompetencje czy wyniki tylko to czy jesteś w gronie "znajomych królika". Co do Twojego ewentualnego przełożonego to jeśli personalnie nic się nie zmieniło, to musisz mieć silną psychę, żeby wytrwać. Jak masz coś innego i chcesz to zostawić dla Fiege to zastanowiłabym się dwa razy.

Elżbieta
@A.

Napiszesz coś więcej odnośnie wynagrodzeń w Fiege? Niestety nie za bardzo się orientuje jakie to są rynkowe wynagrodzenia.. Jaka jest stawka i jak wyglądają ewentualne dodatki płacowe? I za co są?

A.
@Elżbieta

Nie chcę podawać konkretnych kwot, ale powiem tylko tyle, ze tyle co w Fiege zarabia zwykła księgowa, możesz z powodzeniem zarobić na kasie w Lidlu.

Bartosz
@A.

Mówisz o samej podstawie, tak? A czy w Fiege można też zebrać jakieś premie? Jeśli tak, to za co? I jaka panuje atmosfera w firmie? Czekam na to co mi powiesz! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.