Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Dr. Pain

Pracowałem w tej firmie jakieś 7 lat, i to co tam się działo... Park maszynowy był w takim stanie, że skup złomu zza płotu zacierał ręce. Olej na podłodze, maszyny naprawiane tak zeby pociągnęły do końca zmiany, praktycznie zero usprawnień dla szeregowych pracowników. Planistki nie potrafią ogarnąć produkcji, kierowniczka prędzej by się odnalazła (usunięte przez administratora) tytoniu albo w przepompowni bigosu gdzieś na wsi za uralem. Mistrzynie mają swoje ulubione persony, ktore dostają lepszą i lzejszą prace niż reszta i liczy się dla nich tylko cyfra na koniec zmiany. Atmosfera jak na zakład produkcyjny przystało jest taka że kolega Cię po pleckach poklepie, a potem pójdzie dwie maszyny dalej i na twój temat porozmawia z kimś innym. Normalne. Kiedyś napiszę coś jeszcze.

Czesław
@Dr. Pain

Jak pracowałeś aż 7 lat to chyba nie było aż tak źle jak piszesz, co? BHP nie pilnowało żeby maszyny były w dobrej kondycji i nikomu nie przydarzył się przez to wypadek? W ogóle mieliście w firnie kogoś od bezpieczeństwa pracy?

No ciekawe, czy jeszcze kantynę macie, czy już nie ma gdzie jeść z dofinansowaniem firmowym :D Ale serio, kto by napisał, ile czego ma operator maszyn? Ponoć takie składniki wypłaty: stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna. Więc może i na Wielkanoc coś będzie, a już za pasem.

Dr. Pain

Czesław Nowy wpis
@Dr. Pain

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PATELEC Elpena Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pat Nowy wpis

Dziwne pytanie?A skąd taka wiadomość że pracownicy kończą współpracę???

W firmie PATELEC Elpena Sp. z o.o. podobno płacą nawet 6300 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Inżynier Jakości? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Inżynier Jakości.

Do pytający

Brutto czy netto?

Małgorzata
@Do pytający

Też się nad tym zastanawiam. A wiesz może czy jest tu jakiś system premiowy? Jeśli tak, to jak on generalnie wygląda?

sdvkonov
@Małgorzata

Pracownicy biurowi nie mają żadnych premii. Goła wypłata.

Agata
@sdvkonov

No ale np. nawet premii świątecznych też nie dostajecie? Ta podstawa jak wygląda w takim razie dla osób w biurze, są zadowalające biorąc pod uwagę, że nie ma regularnych premii?

Tołdi

Witam, mi się podoba praca w tej firmie! W porównaniu do niewolniczego traktowania na strefie, tutaj można poczuć ułamek swobody. Polecam serdecznie!!

Agent
@Tołdi

Chyba masz słabe porównanie do innych zakladów, pracowalem parę lat w elpenie i na szczęście w końcu zmieniłem pracę, teraz czuję że żyje

@Agent

Bardzo dobrze zrobiles zwalniając się z elpeny bo zrobili by Ci krzywdę

Czemu twierdzisz, że zrobiliby mu krzywdę? Skoro pracował parę lat no to chyba wtedy już powinni ją rzekomo zrobić jak już, co nie? Chociaż widać, że kamień z serca mu spadł, ciekawa jestem konkretnie czemu

@Tołdi

Jakiej swobody bo nie rozumiem? Może jak się ma jakieś układy to ma się swobodę, a tak to trzeba zasuwać od dzwonka do dzwonka.

pisząc o jakimś układzie co takiego masz na myśli? odnośnie tej większej liczy pracy, to jak człowiek zluzuje troszkę to może mieć jakiś problem? jaki? bo czasami trzeba chyba odpocząć to pytam

PATELEC Elpena Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Operator. Czy stanowisko Operator wymaga nadgodzin?

Franek

Obecnie nie ma zatrudnień. Słyszałem nawet plotkę, że nie będą przedłużać umów pracownikom z UK. Stanowisko operator maszyn nie wymaga nadgodzin. Na nadgodziny zapisy są dla chętnych. Obecnie nie ma nadgodzin.

Ewelina
@Franek

O kurczę, a wiadomo skad taka decyzja o tym nie przedłużaniu umów?

Lol
@Franek

UK to Anglia UA to UKRAINA pisz ze zrozumieniem

Stefan
@Lol

Faktycznie jakoś nie zauważyłem ogłoszeń o zatrudnieniu, wiadomo może, kiedy mają wznowić rekrutacje i na kogo będzie zapotrzebowanie?

Tołdi v2

Nadal podtrzymuje swoje stanowisko na temat tej firmy. Co prawda są drobne niedociągnięcia i zgrzyty, ale środowisko w którym pracuje zawsze jest pozytywne i uśmiechnięte. Naprawdę w porównaniu do strefy, nie jest tutaj źle i na fajke można wyjść, pożartować, nikt z kijem nad głową nie stoi. Jestem zadowolony z pracy w tej firmie, to już 2 rok :)

SI
@Tołdi v2

@Tołdi v2

A o co chodzi w takim razie z tą opinią o znęcaniu się nad pracownikami? To te wspomniane przez Ciebie zgrzyty właśnie?

Osoba na wyższym stanowisku Pani E. znęca się psychicznie nad innymi pracownikami. Dużo rzeczy uchodzi ludziom na sucho. Ta kobieta znęca się i pastwi nad ludźmi, obwiniając ich za własne mankamenty i decyzje. Nastawia ludzi przeciwko sobie, obgaduje za plecami zamiast zając się pracą

Ile wynosi miesięczne wynagrodzenie bez premii netto? Czy są soboty pracujące?

@Anonim

Po przepracowaniu miesiąca w tym 2tyg nocek.1tydz rano.1popoludniu dostałam 2100zł

haha
@Anonim

wszyscy przychodzą i od razu chcą miliony zarabiać na próbnym , a ile młody człowieku byłeś na L4?, premii jeszcze nie wypracowałeś, stażowego też nie, a do tych 2100 doliczyłeś kantynę?

Paula

Witam zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Proszę mi powiedzieć jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku operator maszyn produkcyjnych. Z góry dziękuję za odpowiedź

Czy w firmie PATELEC Elpena Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Rep

Nie ma żadnych szkoleń...

Ptak

Są tylko listy do podpisania że niby było szkolenie

Pirat

Uwaga. Po wejściu przez link do portalu instaluuje się wirus. Obojętnie czy jest to komp czy tel.

@Pirat

To takie oczywiste !

Gohaha

Nie którzy ludzie tacy (usunięte przez administratora) są w tym zakładzie a zwłaszcza brygadzisci, myślą że im wszystko wolno a najlepsze jest to że mają swoich ulubionych pracowników z którymi chodzą na fajkę itd a i tak ich obgadują za plecami...

Ehh
@Gohaha

Najlepsza jest brygadzistka (usunięte przez administratora) tu udaje twoja koleżankę a (usunięte przez administratora) obrabia aż miło taka pani bukietowa . Żenada

Co jaki czas w PATELEC Elpena Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Rep

Ubiegać można nawet co 2 miesiące ???????????? ale do skutku to jakieś 8 lat ????

Urszula

Jakoś w ostatnim czasie panuje tu dziwna cisza, co mnie zaskakuje. Może znów zaczniecie się tu udzielać, jak Wam powiem, iż w PATELEC Elpena trwa teraz rekrutacja - można ubiegać się m.in. o stanowisko Księgowego. Musicie jednak przy tym wiedzieć, że wymagają min. 2-3-letniego doświadczenia zawodowego w pracy na tym stanowisku. Ktoś ma takie doświadczenie?

Robin hud

DROGI PANIE ARKU Z KANTYNY JEDLI PAN MYSLI ZE DZISIEJSZYM ZAMKNIECIEM PAN UNIKNIE ODPOWIEDXIALNODCI ZA NAKLSDSNIE GIGANTYCXNYCH CEN I BRAKU KASY FISKALNEJ TO SIĘ PAN MYLI!!!! INSPEKCJA ZAPLANOWSNA W POŁOWIE GRUDNIA I TAK SIĘ ODBĘDZIE PREDZEJ CZY PÓŹNIEJ !!!MOWIMY DOŚĆ KANTOWANIA I NAPYCHANIE KIESZENI!!!

Mi
@Robin hud

JA BYM JESZCZE NASŁAŁA URZĄD SKARBOWY O ILE JUŻ NIE JEST POWIADOMIONY O JEGO POCZYNANIACH W KANTYNIE !!!CENY Z KOSMOSU DOBTEGO NIE WYDAJE PARAGONÓW JESLI KTOŚ BIERZE Z GOTÓWKĘ!!!TO JEST SKANDAL TEN PROCEDER CZAS ZAKOŃCZYĆ!!!

Ben
@Robin hud

Panie Robin HUD pisz pan z ortografią Polską błąd za błędem albo do szkoły wróć albo nie pisz (wstyd)

Wy wszyscy w tej elpenie jestescie zalosni piszecie bzdury a bo tamta pali tamta robi grila , ale nie stac was na nic wiecej tylko usiasc i pisac jak to nie jest zle a potem zwlec (usunięte przez administratora) i gnac do elpeny zeby sie czasem nie spoznic 5 minut. ludzie wy jestescie tak samo zaklamani jak ten wasz zaklad tylko nie wiem kto bardziej . jak ci sie cos nie podoba nieudaczniku jeden z drugim to zmien cos w zyciu a nie lazisz do tej pracy bo twoia ambicja zycioiwa jest isc tam obrobic d ... znajomym wyrobic norme a jak z tamtad przyniesiesz korone zarazisz bliskich i dzieci i tak elpena bedzie miala cie gdzies. ludzie zastanowcie sie jestesie zalosni upokazacie sie dla czegos gdzie i tak kazdy z was jest pionkiem i tania sila robocza. a te co tam dali wam troche wladzy i lazicie po hali i gnebicie polakow jestescie chyba njagorsi bo teraz bnebisz swich by sie przypodobac alke ciekawe czy w razie potrzeby wlosi ci pomoga nawet mi sie pisac nie chce bo jestescie tam tak zalosni osmieszcie sie i tyle

Sklepik

Czy te osoby, które podpisały sprzeciw dot. opodatkowania kartek, zdają sobie sprawę, że najprawdopodobniej kiosk zostanie zamknięty. Dyr. się wkurzył i zabierze nam to. Nie bedzie nawet gdzie picia kupić jak się automat zepsuje. Że nie wspomnę o jakiejś bułce. Przepisy się zmieniły i nie należą się nam już posiłki darmowe. Biura płacą od zawsze te 20 zł podatku ale zyskują 150zl. A my przez jakiś dziwnych naganiaczy latających przez trzy zmiany po podpisy i niedoinformowanie 170-u naiwnych stracimy też to:/ Ech.......

Przepisy się nie zmieniły od 1996 roku

@Sklepik

Dobrze, że Pani ze związków nie było przed wakacjami bo wczasowe też by poszły się typach. Szacun dla Pana Władka nie dał się omamić.

Niunia
@Sklepik

LUDZIE!NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ .NABIJACIE KIESZENIE WLASCICIELOWI SKLEPIKU CENY MA Z KOSMOSU I TERAZ WIE ZE KITA MU SIE PALI NIE WYCOFUJCIE SIE Z TEGO CO PODPISALISCIE STRACICIE PO STO PARE ZLOTY A ON W TYSIACACH POLECI!!!A DYREKTOR TO SIE UCIESZY BO KASE ODZYSKA SPOWROTEM NA KONTO!KANTYNA NIECH SOBIE BEDZIE ALE BEZ NASZEJ KASY TRUDNO

cacak
@Sklepik

to lepiej dać się kupić za Judaszowe pieniądze bądź dalej na kolanach i ciesz się może coś skapnie z pańskiego stołu ohyda

Super men

Dziś pani kierownik zabłysnęła pismem do operatorów pras chodzi między innymi o porządek na maszynach ciągłym jedzeniu i zaolejonych szmatach nie bez powodu ale pisała o oczywistych sprawach .A JA SIĘ PYTAM CZY TYLKO NA PRASACH TAKIE ZECZY SIE DZIEJA CZY KOLEZANKI BLISKIE PANI KIEROWNIK WIADOMO KTO NIE MAJA POKITRANYCH PALUSZKOW CUKIERKOW PACZKÓW?!!!!OJ CHYBA SIE KOŃCZY SIE UMOWA PANI KIEROWNIK I PRÓBUJE SIE WYKAZAĆ!!!TROCHE ZA PÓŹNO .NASZA RADA DLA PANI KIEROWNIK WIECEJ PRACY MNIEJ PALENIA!!!

Lutek

DZIŚ PRZEGLĄDAJĄC FB DOZNALEM SZOKU PANI KIEROWNIK SPEDZA SWUJ WOLNY CZAS NA GRILU Z LIZUSKAMI Z PRACY AŻ ŻAL PATRZEĆ JAK MOZNA NISKO UPAŚĆ ZEBY SIE WKRĘCIĆ W ZNAJOMOŚĆ Z KADRĄ.ALE WSZYSTKO MA SWÓJ POCZATEK I KONIEC NIEDLUGO KONCZY SIE UMOWA PANI KIEROWNIK CIEKAWE CZY BEDXIE PORZEGNALNE CIASTO!!!CZY MA SENS WLARZENIE (usunięte przez administratora)! ŻENADA

Art
@Lutek

Żałosne to jest anonimowe wylewanie jadu na wszystkich. Nigdy nie masz nic dobrego do powiedzenia o innych. A najbardziej żałosne jest to, że zamiast siedzieć gdzieś ze znajomymi w sobotę wieczorem przeglądasz fb. Widać ludzie mają dosyć ciebie i twoich złośliwości. I zazdrościsz innym, którzy się dobrze bawią.

Niunia

ZA ROBOTE NIECH SIĘ WEŹMIE PSEUDO KIEROWNICZKA WYDZIALU PZ NIC TYLKO JARA FAJKI KAWUSIA I PLOTECZKI AZ ZAL PATRZEĆ ZE FIRMA TO JESZCZE TOLERUJE!A NAJBARDZIEJ BRONIA JĄ CI KTORZY JARAJA Z NIA I ŻRĄ KIELBASY LIZUSKI TAKICH TU NIECHCEMY!!!

Art
@Niunia

Widzę, że ty też bardzo pracowita jesteś. O ile się nie mylę to o tej godzinie przerwy w pracy nie ma. Więc może zamiast wytykać innym, że nie pracują popatrz na siebie bo też tego nie robisz. A "niechcemy" pisze się osobno a nie razem.

Glutek
@Lutek

Użyj słownika i mózgu co Cię obchodzi z kim na grila chodzi wstyd mi z tych którzy tu plują jadem a nie powiedzą w oczy .kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie

Glutek
@Lutek

Zajmij się swoim życiem A nie tym z kim kierownik na grila chodzi co żal że nie z Tobą wstyd mi za tych co plują jadem dobrze że ona ma gdzieś te żałosne komentarze.kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie w oczy mów

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.