Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Wiecie co:) a mi sie tam podoba !!!!!!!!!!!!!

staś

A ja pracowałem u mało inteligentnej mistrzyni [usunięte przez moderatora] wiecznie siedziala w mistrzowce na komputerze na NK.i na niczym sie nie znała pusta babka.

SHREK

kolo - 2009-12-03 16:42:23 Co za barak taktu i delikatnosci ze strony [usunięte przez moderatora]. Zastanow sie co piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MNIE SIE PODOBAŁO W ELPENIE ŻAŁUJE,ŻE ODESZŁEM MOGE TAM WRÓCIĆ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

inna bajka

ale jaaja zajmuje to stanowisko dzieki b.dobrej znajomosci jezyka ;-) nawet nie pytam po jakich studiach jest ów kierownik

tola

szukam pracy ile zarabia sie na produkcji w Elpenie?

czytalniczka

Wszyscy wzięci na tym forum najpierw oceniajcie siebie a potem oceniajcie innych. Jeżeli macie sobie coś do zarzucenia to powiedzcie sobie to w oczy a nie na forum. a w pracy atmosfera jest nawet miła a to że kogos ktoś obgaduje to w każdej pracy tak jest jesteś lubiana(ny) albo nie. A co do kierownictwa do mistrzów to żeczywiście jest wiele do życzenia ale nad nimi wyżej też ktoś jest i że tak powiem ktoś też nimi dyryguje i mówi co ma robić a czego nie. Ale co mi się w tej pracy nie podoba zawsze wszystko zostawiaja na ostatnią chwile i zawsze wszystko jest pilne i zawsze szybko bo to juz wyjeżdza a skat pużniej buble. No zarobki też są marne nie jest rewelacyjnie. Ps. Przestańcie na siebie tak najeżdżać i szanujcie sie ludzie bo jak wy nie szanujecie kogoś innego to znaczy ze siebie też nie szanujecie.

była pracownica

Ciepło wspominam lata spędzone w elpenie. Praca chodź ciężka i mało płatna to atmosfera bardzo miła. Na kierownictwo i mistrzów nie narzekałam. Pozdrawiam serdecznie Teresa

corrado

fajnie tam było ale się skończyło zawsze będę ciepło wspominał ten zakład dobrze tam się czułem. ciepło wspominam (usunięte przez administratora) pewnie ona się domyśli kto to napisał (usunięte przez administratora) oczywiście a nie narzekajcie na mistrzów kierowników nie są tacy najgorsi jak tu ich opisujecie tam i nie piszcie kto z kim co robi bo to jest niesmaczne

młot(d)szy operator

Praca jak każda inna. Nic nie robimy-nic nie zarabiamy. Maszyny starocie a mechanicy nie potrafią nic innego tylko pić wódę. Ogromna ilość niekompetentnych osób na odpowiedzialnych stanowiskach.

gwiazda

ale się czepiacie!!! firma jak każda inna, a jeśli nie potraficie poradzic sobie z plotkami i atmosferą, która, przyznaję, nie zawsze jest ok to co wy tam jeszcze robicie. Załóżcie własną firmę, a zobaczymy czy na was nie będą narzekac.

gg

a ktoś już z elpeny się zwolnił

olek

zyzio o kim mówisz że leci na [usunięte przez moderatora]

aaa

Praca w Elpenie szczegolnie dział PZ to tragedia. Porąbany kierownik i jego świta mistrzowie. Wszyscy strasznie przejeci rolą z najmniejszego problemu robią straszną aferę.Dobrało się na PZ ciekawe towarzystwo.

Nie polecam pracy w tej firmie.Ludzie rózni.Najgorszy dzial PZ ile by nie zrobić to zawsze mało.Mysle ze taką atmosferę tworzy kierownictwo.

pp

No wypłaty to są kolosalne! łysy wrócił to teraz czepiają się wszystkiego, nawet jedzenia na hali, a dziewczyny z góry są ok. mają troche lepiej bo nie sa na produkcji ale można się z nimi pośmiać. Straszne są te kible i zimno na hali. ale poza tym nie jest tak źle. Niektóre laski, szczególnie te co się tak przymilają, obrabiaja (usunięte przez administratora) ale to normalne, zawsze zdarzy się jakaś menda.

tołdi

elpena.........firma faktycznie nieco inna powiedzial bym specyficzna brud na halach,kible z czasów PRL-u , zarobki szkoda mówić marne ,marne,marne.Bardzo dobrze ze jest Łysy zrobi troche pożądku jedyna myslaca osoba w tej firmie

ZYZIO

W ELPENIE WSZYSCY NA WSZYSTKICH GADAJĄ ALE I TAK DA SIĘ TAM PRACOWAĆ ALE NIEKTÓRZY MYŚLĄ ŻE SĄ LEPSI OD PRACOWNIKÓW PRODUKCJI A LECĄ [usunięte przez moderatora]

corrado

patelec elpena macie rację zarobki marne ale akurat klimat pracy przez ostatnie dwa lata był bardzo dobry do powrotu łysego ale wracając do zarobków myślicie że w innych firmach lepiej płacą?

hello

co racija to racja omijajcie ten zakład szerokim łukiem bo naprawde zarobki marne wykożystują pracowników a mistrzowie so do bani kturzy myslą ze są jakimis kierownikami a nieznajom sie wogule na pracy którą wykonuja

linka

Witam Patelec Elpena już dawno i bezpowrotnie pożegnala czasy swojej świetności. Zarobki są marne (na granicy najniższej krajowej) , praca cięzka i do tego pomiatają czlowiekiem na kazdym kroku. Firmą zarząca banda patałachów [usunięte przez moderatora] poczawszy od dyrektora poprzez kierowników na mistrzach skonczywszy. Proponuje omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.