Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Romulus

3x od nich wyjechałem jak na razie ale chyba nie będę tego zmienial.za pierwszym razem byłem troche zaskoczony ale po kilku dniach zalapalem, wkrecilem się w rytm i poszlo. plus dla nich za to ze placą czesc kosztow mieszkania i jest ok.

wariaty ?
@Romulus

80 E za pół albo 1/3 pokoju to jest dla was ok ?

tylko pytam
@wariaty ?

czemu nikt z biura nie odnosi się do tego pytania ?

Odpowiadam
@tylko pytam

bo ci z biura nie mieszkaja po 2-3 na pokoju . :) A jak nie pasuje mozesz zmienic prace . Nikt cie tutaj nie trzyma na twoje miejsce jest 10 nastepnych . Tez mam pytanie- jak pojde do wiezienia to ilu mam przydzielonych wspolokatorow ?? Bo poziom patoli ten sam

@tylko pytam

Chętnie byśmy się dowiedzieli kto otrzymał od nas pokój 3 osobowy i gdzie, bo większość naszych pokoi jest jedno lub dwuosobowa. Jeśli komuś to nie odpowiada to może wynająć mieszkanie na własną rękę. Podejmując pracę, nie ma obowiązku korzystania z naszego zakwaterowania.

strzał w stopę
@Link2europe

Gratuluję podejścia do pracowników, z których żyjecie.Właśnie pokazaliście swój stosunek do ludzi i do czego jesteście zdolni w przypadku sytuacji kryzysowych.

@strzał w stopę

Prawda jest taka, że cokolwiek nie napiszemy to natychmiast odzywają się anonimowe osoby, które chcą dokuczyć...

Ola
@Link2europe

No właśnie, więc po co karmić trolle. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał nadmiar rożnych życiowych frustracji i kanał ujścia znajdzie w pisaniu negatywnych opinii. Ludzie zadowoleni z pracy nie piszą czesto pozytywnych opinii z rożnych przyczyn np. z obawy o to że będzie więcej chętnych na ich miejsce pracy....wolą polecić pracę znajomym lub rodzinie niż anonimowym "czytaczom" tego dosyć słabego forum.

słaba
@Ola

to jest wasza agencja i zaklinanie rzeczywistości wymyślonymi bajeczkami,niczego nie potraficie ogarnąć jak należy,a forum pozwala ludziom uniknąć wdepnięcia w to w co ich pakujecie

Strzał w dychę
@słaba

Dokładnie tylu słodzacych komentarzy się naczytałem . Pojechałem i wdepnalem w(usunięte przez administratora)Teraz widzę ze ludzie zmądrzeli i ostrzegają siebie nawzajem . Nigdy więcej L2E

anonimusveritas
@Link2europe

Jak na tak dużą i dojrzałą (11lat?) agencję - wyraźny brak opanowania i kultury osoby dbającej o Waszą opinię w internecie . Nie świadczy to dobrze o doborze kadry. Znając realia pracy dla agencji , największym problemem są zazwyczaj koordynatorzy. Nie potrafią w części przypadków dobrze zorganizować pracy dla swoich podopiecznych. Najgorszym jest brak umiejętności właściwego wytłumaczenia zasad odnośnie wypłacania wynagrodzenia. Wszystkie nieścisłości odnośnie finansów wychodzą od koordynatorów . Umiejętność posługiwania się obcym językiem plus ukończenie szkoły średniej, nie powinno być głównym atutem osoby której powierza się zadania koordynatora. Kulturalne odnoszenie się do drugiego człowieka i poświęcanie mu należytej uwagi , pozwoli na uniknięcie jakichkolwiek uwag na temat agencji. Z przeczytanych opinii wnioskować można , że osoby zatrudnione nie były dobrze poinformowane o swoich stawkach. W gestii agencji powinno być zadbanie o swój wizerunek poprzez dyplomatyczne odpowiedzi na zaczepki ze strony słusznie sfrustrowanych pracowników. Ludzie wyjeżdżający do pracy , jadą po pieniądze. Dobrą radą dla każdego wyjeżdżającego jest zakup notesu lub kalendarza i regularne dbanie o spis godzin przepracowanych.

@anonimusveritas

Dziękujemy za komentarz. Pana opinia pomoże nam usprawnić nasze usługi świadczone w stosunku do przyszłych pracowników. Zapoznaliśmy się z uwagami, ale potrzebujemy więcej informacji, by rozpoznać przyczynę problemu współpracy z naszym biurem w Belgii i/lub w Polsce. Prosimy o kontakt z pracownikiem ds. rozpatrywania skarg pod numerem 0032 37407676. Dziękujemy, Zespół Link2europe

Heniek

Te wszystkie czeski henki to są tępe dzidy z biura. Sami sobie dodają pozytywne komentarze bo żaden z pracowników tego nie zrobi. WYMIENIC KADRE W BIURZE. ALBO TO ZAMKNĄĆ

heniek

nie wiem tak uczciwie jakim cudem taki lament, pracowałem w tym biurze i naprawdę nie ma się tak naprawdę do czego przyczepić, z tych co znałem to praca była, kwit się zgadzał, wiadomomo na domku jak sobie pościelesz tak się wyśpisz, akurat ludzie w biurze pomocni, przynajmniej w moim przypadku, serdecznie pozdrawiam (usunięte przez administratora) - serio nie rozumiem czego wy ludzie oczekujecie, wymagania jakieś z kosmosu - przyznam w kwestii takich biur mam duże doświadczenia i powiem zdecydowanie mogę polecić tą agenturę, jeszcze jedno jeśli nie ma opisanego konkretnego przypadku co jest nie tak - te wszystkie wysrywy to jednak typowa polaczkowa zazdrość ? zawiść ?? - jak macie serio jakieś obiekcje to akurat w Belgii są instytucję co szybciutko takie kwestie wyjaśniają, zdresztą nikt by nie ryzykował jakiś numerów, gdzie za sami musieli płacić, wiec jak widzisz jakieś nieścisłości - sygnalizuj, jak nie potwierdza fakt - że to po prostu nie prawda. Już wam polaczki wyliczam waszą pensję na konto netto 350 tyd. /-50 jaranie -45 browar - 40 szlugi - 30 feta - 70 szama ....zostaje 100. Dziekuję. Dobranoc.

Czechu
@heniek

No jak się z meliny przyjechało to jak w domu co ? Ktoś pisał jaki element wam się ostaje na lokacjach . Nikt normalny nie da sobie chomonto na plecy założyć . Tobie się zgadzało reszcie najwidoczniej nie . Mało chętnych owiec do strzyżenia nudzicie się w biurze ? Nie macie co robić . Przecież ludzie wiedza ze piszecie sami sobie te pozytywne komentarze . Odradzam ta agencje . Jeśli się zdecydujecie to cóż chętnie poczytam wasze lamenty . Miłej pracy dla l2e

@heniek

Dziękujemy bardzo za wpis, i za pozytywną opinię!

@heniek

To już 70 euro na jedzenie trzeba płacić z własnej kieszeni ?? Jak pracowałem dla tych (usunięte przez administratora)to były jakieś Malten czeki czy coś . 30 euro na tydzień .(usunięte przez administratora)

@Rysiek

proszę czytać ze zrozumieniem, ręce opadają... wyżywienie zawsze pozostaje we własnym zakresie i nie, nie okradamy nikogo z czeków, proszę to przyjąć do wiadomości.

@Link2europe

To z czego okradacie .? Ze ludzie piszą ze im brakuje w wypłatach ?? Tyle pomyłek macie ? Nie potraficie sobie poradzić ? To straszne może potrzebujecie wymienić kadrę ? Kryzys idzie taki ze od 1929 r nie było takiego mam nadzieje ze was zaboli bo agencje pracy pójdą na pierwszy ogień . Stad pewnie te wasze dramatyczne posty . Próbujące zakłamać rzeczywistość . Brakuje wam taniej siły roboczej ? To może czas założyć safety buciki ? Trzeba ratować biznes. Tylko najlepsi zostaną , a wy to amatorzy . Sumienie was nie gryzie ? A może już nastąpiło tzw wyparcie ? Taki tam termin z psychologii poczytajcie na wikipedi .

@Link2europe

Jeszcze jedno pytanko kochane mordeczki z L2E . Dlaczego nie zatrudniacie Belgów ? Albo uchodźców z bliskiego wschodu oraz Afryki . Ci ostatni przecież potrzebują pracy . Po tym co przeszli na tych łodziach . Mój ból jest lepszy niż twój ? Nic się nie stało ? Czy jak to jest ?

Scarface

Witam . Ja tu tylko zajrzałem poczytać komentarze dla śmiechu . Widzę ze nic się nie zmieniło . Mnie tez oszukiwali i kumpla tak samo . Widzę ze liczba poszkodowanych rośnie :D . (usunięte przez administratora)

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Czy pracodawca Agencja Rekrutacyjna Link2europe motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Link2europe motywuje swoich pracowników w następujący sposob : Polacy w biurze prosto w oczy udawadniaja Tobie że jesteś dla nich debilem ,świetnie się przy tym bawiąc -jest to swietna zabawa, tylko dla tych za biurkiem bo beke mają z ciebie tepaku. Następnie co motywuje pracowników link2europe to są twoje wypłaty co tydzień coraz mniejsze - to pracowników link2europe chyba najbardziej motywuje bo mają możliwość sobie dorobić twoim kosztem. Moje odczucie po nie udanej współpracy z tymi psycholami jest MAXYMALNIE NEGATYWNA czułem się jak śmiec. zostałem (usunięte przez administratora) nie nie boje się tego powiedzieć ZOSTALEM (usunięte przez administratora) PRZEZ LINK2EUROPE NA PIENIĄDZE W WALUCIE EURO. Kolejnym

@Odpowiedz

dziękujemy za szczere wyrażenie opinii. Z pewnością wykorzystamy to, aby poprawić obsługę naszych przyszłych pracowników. Jeśli wyśle Pan do nas wiadomość e-mail na adres: info@link2europe.be, wyjaśniając, kim Pan jest i co się nie zgadza w wynagrodzeniu, sprawdzimy i zweryfikujemy co poszło nie tak. Bez tych informacji nie możemy pomóc w rozwiązaniu problemu. Link2Europe to belgijska agencja pracy tymczasowej, która w 100% przestrzega belgijskiego ustawodawstwa. A wiec to Belgijska agencja pracy tymczasowej, w tym przypadku Link2Europe, jest opłacana przez klienta / firmę, a nie pracownika. Nie zarabiamy na wynagrodzeniach pracowników, firma korzystająca z usług pracy tymczasowej płaci Link2Europe za nasze usługi, jaką jest znalezienie i dostarczenie odpowiedniego pracownika do wykonania pracy. Powszechne nieporozumienie budzą też różnice między agencją pracy tymczasowej a firmą delegującą ludzi z Polski do Belgii. Różnice płac w Belgii wynikają z przepisów podatkowych i dotyczą zarówno każdej osoby pracującej w Belgii jak i każdego rodzaju pracy

@Odpowiedz

Powinni albo wymienić ludzi w biurze albo zamknąć ten (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej agencji . Mi również brakowało w wypłatach pieniędzy . I to nie raz . Są lepsze agencje w be

@Andrzej

Przeczytaliśmy komentarz od Pana i chcielibyśmy wyciągnąć odpowiednie wnioski z Pana współpracy z Link2Europe Belgia i / lub Polską. Dzięki temu dowiemy się jakie nieścisłości miały miejsce a co za tym idzie, co jeszcze możemy usprawnić w obsłudze naszych pracowników. Chętnie wysłuchamy Pana co się nie zgadzało w rozrachunkach, prosimy zadzwonić pod numer 572 325 580. Dziękujemy zespół Link2Europe. „

@Link2europe

Trzeba było czytać moje e - maile kiedy pisałem że brakuje mi za nadgodziny itd . Nie chcę miec z wami nic wspólnego . Usprawnić chyba wyzysk i korekty z którymi się borykają wasi pracownicy . Mam nadzieje że ta UE padnie razem z wami . A wtedy prosty Lud was rozliczy . Co do euro .

@Andrzej

Dziękujemy za uwagi!

Emigrant

Niestety komentarze okazaly się prawdą . Nie potrzebnie przyjechałem . Odradzam wszystkim L2E w celu uniknięcia rozczarowań . Pozdrawiam serdecznie użytkowników forum .

@Emigrant

Informujemy, że na 12.01.2020 nie mieliśmy zaplanowanego żadnego przyjazdu nowego pracownika. Więc ktoś tu się mija z prawdą. Pozdrawiamy

Emigrant

Kłamstwo ?? Ja nie przyjechałem 13 . Ja wyjechałem jakiś czas temu czytam komentarze i utwierdzam się w przekonaniu ze miałem racje .

Seba

Mialem dokladnie tak samo . Więc jeśli dana sytuacja się powtarza - To nie może być przypadek . Tez moge solarisa wstawic jak coś .

Link2europe

Jesteśmy głęboko poruszeni Pańską formą oczerniania nas na forum publicznym. Nie ma również naszej zgody na ordynarne smsy pisane przez Pana do naszych współpracowników. Od pierwszego momentu kiedy został Pan zatrudniony w warsztacie samochodowym nie był Pan zadowolony z mieszkania. Natychmiast otrzymał Pan samodzielne mieszkanie w pobliżu miejsca pracy za co był Pan bardzo wdzięczny. Właściciel obniżył Panu także cenę czynszu i nie zażądał kaucji płatnej z góry. Pomimo to nie zapłacił Pan uzgodnionego czynszu za 2 miesiące, a następnie 9.10.2019 roku porzucił Pan pracę nikogo o tym nie informując. Przywłaszczył Pan sobie również firmową odzież roboczą należącą do naszego klienta. W związku z powyższym mając na uwadze koszty jakie poniósł klient z tytułu umowy, z której to Pan się nie wywiązał agencja wypłaciła Panu należne wynagrodzenie za ostatni tydzień w wysokości 17 €. Oferowaliśmy Panu długoterminowe, stabilne zatrudnienie z którego mógł Pan korzystać po dzień dzisiejszy, wybrał Pan jednak inną drogę. Wnosimy o wstrzymanie się z negatywnymi komentarzami ponieważ mija się Pan z prawdą.

Michu
@Link2europe

Ja też jestem głęboko poruszony . Nie ma zgody na to żeby mi brakowało co jakiś czas pieniędzy w wypłacie i żebym musiał pisać maile i dzwonić do was . Wnoszę o zaprzestanie tej praktyki . Skąd mam wiedzieć że @Mechanik nie uciekł od was bo miał tego dosyć ?? Wybrał inną drogę . Wybrał drogę wolności i sprawiedliwości . Zachowujecie się jak porzucona kobieta . Odszedł to niech płaci za rzeczy . Jeszcze alimenty powinien ... ? A może potrzebował tych rzeczy w następnej lepszej pracy ? A tam mu wypłaty się zgadzają ?? NIe zachowujcie się jak toksyczna baba z PKS-u . Ludzie nie są tacy głupi jak wam się wydaje .

Mechanik

Jest wiele innych biur w Belgii i żadne z nich nie płaci tak mało jak Link2eurpa ,żadne z nich nie ma problemu z oszukiwaniem wiem bo pracowałem w Belgii. Każde inne biuro tyko nie to nie polecam żadnemu fachowcowi rozpoczęcia z nimi pracy. Dobre biuro dla ludzi co jedzą dropsy.

Zbyszek Stonoga

Dziękuje za opinie o mały włos a pojechałbym przez tą agencje . Miałem przeboje już w Holandii . I nie chciałbym wpaść w to samo (usunięte przez administratora) . Dlatego sprawdzam zawsze opinie na temat Agencji. W tym wypadku okazały się bardzo pomocne . Kolega mi powiedział kiedyś że te agencje to taka wspólczesna forma niewolnictwa . Muszę się z nim zgodzić niestety . Tylko KAASA się liczy a człowiek jest nikim . Mam nadzieje że w ciągu kilku lat Polacy zaczną wracać z emigracji . Już teraz cześć znajomych wróciła z UK . A wtedy niech przyjmą do pracy samych lekarzy inżynierów . Nie mogę nic złego napisać o tej agencji . Szukam dopiero pracy ale lepiej dmuchac na zimne niz stracic nerwy i poczuć się bezsilnym w tej niewolniczej maszynce .Mam nadzieje ze kiedyś ci wszyscy nadludzie co pracują dla tych (usunięte przez administratora) kiedyś wróca do polski . A wtedy otrzymaja zaplate .W holandi mowi sie na nich Kappo . :D JAk ktoś zna jakieś dobre agencje pracy w belgii czy w holandii prosze napisac pod postem .

Haribowa Pannna
@Zbyszek Stonoga

Zbyszek podbijam temat. Mam podobne zdanie o polskich "agencjach" / obozach pracy. Równieżwnież szukam lojalnej agencji, ale jak widać po opiniach jest coraz gorzej. Szkoda że wszystkich wrzuca się do jednego worka. Ja wyniosłam się z Holandii z powodu tragicznych warunków mieszkaniowych oferowanych przez agencję. Dodatkowo ciągłe imprezy współlokatorów którzy zmieniali się mniej więcej co 5-6 tygodni. W tym dwie kradzieże w domku agencyjnym. W prywatnie wynajętym mieszkaniu nie chcieli zwracać za koszt dojazdu, mimo iż wcześniej zapewniali że tak będzie... Więc sprawdzam każdą agencje i ciągle to samo! Drogi pracodawco lub przyjaciele szukający uczciwych pracowników piszcie! AsPolsky@ogarnij.se

Maciej

(usunięte przez administratora) Byłem po 2 tygodniach w tył zwrot i cała naprzód . Teraz robię prawko w pl na tiry i będę miał takie same pieniądze . Nie polecam . Odradzam

Irek

Czytam tę walkę z wiatrakami pomiędzy Damianem, a L2E. Radzę wam odpuście sobie z tym Damianem komentarzy, bo to jakiś T... Skoro nie pracował u was to, po co jego wpisy zasłyszane od rzekomych kolegów, może sam się wypowie na temat rzeczowy pracy w firmie, a nie jakieś głupoty wypisuje. Ja pracuje od początku tego roku i nie mam takich sytuacji z pensją czy naliczaniem nadgodzin.

Link2europe

Przykro nam, że zasugerował się Pan wyłączenie anonimowymi, negatywnymi opiniami. Jesteśmy obecni na rynku ponad 11 lat i zapewniamy, że zdecydowana większość naszych pracowników jest zadowolona ze współpracy.

Link2europe

Panie Damianie, tak jak wiele innych firm mamy w zwyczaju przeprowadzanie ankiet na temat swoich usług, tak aby badać poziom zadowolenia i móc usprawniać swoje działania wobec pracowników a nie tylko dobrze wyglądać w necie.

Bylem nie polecam do dzis czekam na zwrot kaucji 150 euro . Na mojej lokacji patola gorzej jak w Holandii . Odradzam ta agencje

Szczepan
@Marek

Mi tez jeszcze nie oddali stwierdzili ze brudny pokoj zostawilem . A zostawilem czystszy niz go otrzymalem . Nikogo nie bylo , jak odbieralem pokoj z koordynatorow. A nie mieszkalem sam . Ktos wie gdzie mozna zglosic ta agencje ?? Gemente czy sa jakies inne organizacje co sie tym zajmuja ?? Daj znac jak tobie oddadza .

@Marek

Panie Marku, Bardzo prosimy, aby skontaktował Pan się z nami w tej sprawie. Postaramy się wyjaśnić ewentualne nieporozumienia.

Mariusz Warszawa

Nie polecam ... Pokoje dwu osobowe co to ma byc cela nr ?? Koordynatorzy tez tak mieszkaja z nowo napotkanymi czeskami , mirkami itd ??

@Mariusz Warszawa

Panie Mariuszu, od początku rekrutacji informujemy jak wygląda zakwaterowanie. Jeśli pracownikowi nie odpowiada pokój dwuosobowy, to może wynająć mieszkanie na własną rękę. Podejmując pracę, nie ma obowiązku korzystania z naszego zakwaterowania.

Ja również nie polecam tej agencji . Do końca roku przerobię i zawijam szukać innej pracy . Dla Polaków w Belgii polecam agencje Asap przynajmniej nie ma polskich koordynatorów . Wiadomo jak to z nimi jest

Krzychu
@Marcin

Marcin , cos sie chlopie mijasz z prawda, ja tez pracuje w Linku i tam nie ma polskich koordynatorow ;) z Belgami wszystko zalatwiasz odnosnie pracy. Ja sie w kazdym razie nie zawijam szukac innej pracy......

@Krzychu

Dziękujemy za odzew i życzymy dalszej, udanej współpracy!

@Marcin

Zaniepokoił nas Pana komentarz. Będziemy wdzięczni za kontakt z dokładnym opisem problemu

Masakra Jakas

Kto wam to dyktowal :---- pieniadze zawsze na czas .?? hahaha No tak na czas sa zawsze tylko mniej niz powinno byc . Za nadgodziny chodzilem przez miesiac do biura zeby je odzyskac . Za depozyt jeszcze czekam . (usunięte przez administratora) Domy w miare ok . Omijac ta agencje szerokim lukiem .

@Masakra Jakas

Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie, w wiadomości prywatnej. Będziemy wdzięczni za podanie informacji, co się Panu nie zgadzało w wynagrodzeniach. Postaramy się pomóc.

Link2europe

Przykro nam, że praca za naszym pośrednictwem nie spełniła Pana oczekiwań. Nie jesteśmy nastawieni na pomyłki. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, abyśmy mogli zweryfikować Pana roszczenie i wyjaśnić sytuację z oddziałem w Belgii.

Damian

Gdy czytam te negatywne opinie to mi się trochę śmiać chce :D i mam wrażenie że piszą to jakieś pół mózgi. Podjąłem zatrudnienie z Linkiem już po raz trzeci. Za każdym razem nie miałem problemu z pracą , płacą czy warunkami mieszkaniowymi. Wszystko dokładnie wyjaśnione a problematyczne sytuacje szybko załatwiane . Jeśli jesteś osobą chodź troche intelektualnie rozwiniętą to nie masz się czego obawiać . Szczerze polecam i pozdrawiam ;)

Jak się pracuje z ludźmi z Agencja Rekrutacyjna Link2europe?

frezer

nie polecam kontaktu i aplikowania o pracę z tą agencją. Na początku niby wszystko ok, przebiega proces rekrutacji z siedzią agencji w Polsce, następnie z agencją zagranicą, wstępne rozmowy na temat warunków umowy, zakwaterowania, itp. itd. Następnie następuje długa cisza z ich strony która trwa nawet 2 do 3 tygodni a w rezultacie po 4 tygodniach dostajesz od nich informacje nie o tym, że nie dostałeś się na dane stanowisko, lecz o tym, że z przyczyn niewiadomych nie potrafili się dogadać z zleceniodawcą zagranicą lub kontakt z nim został zerwany tak samo jak z nami przez cały ten śmieszny czas oczekiwania na jakiekolwiek informacje od Link2Europe nie polecam, szkoda waszego czasu, robienia sobie nadziei i stracenia nerwów. Następnie po całym tym cyrku z ich strony, widzę że ponownie wrzucają to samo ogłoszenie, po co ? nie mam pojecia, może starją sobie podbić jakieś statystyki.

@frezer

Szanowny Panie, Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Zawsze zależy nam na wyjaśnieniu każdej sytuacji, a konstruktywna krytyka pozwala usprawnić nasze usługi. Gwarantujemy, że zaistniałą, niepokojącą również nas sytuację wyjaśnimy z naszym belgijskim partnerem. Przykro nam, że musiał Pan tyle czekać, nie było to oczywiście celowe i pozostaje nam mieć jedynie nadzieję, że będzie Pan otwarty na inne nasze oferty w przyszłości. Nie mamy w zwyczaju publikować nieaktualnych ofert, czasem odświeżają się automatycznie. Zaznaczamy jednakże, że mamy wielu zadowolonych kandydatów oraz pracowników, bo to jest najważniejsze – praca, która się opłaca. Pozdrawiamy!

Mayeusz
@frezer

Widocznie się nie nadawales. Ja też czekałem 2 tygodnie na odpowiedź I zostałem przyjęty. Teraz mam kontrakt bezpośrednio z firmą.Dla mnie wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe