Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Lech

Dzień bobry interesuje mnie praca w Belgii przez waszą agencje niestety nie mogę się z wami z kontaktować dzwoniłem kilka razy nikt nie odbiera

@Lech

Dzien dobry Panie Leszku, Prosze przeslac nam numer telefonu do Pana. Zadzwonimy. Nasz mail: info@link2europe.be Lub prosze sprobowac zadzwonic jutro do poludnia na: +32 3 740 76 76 Do uslyszenia, Link2Europe

Radex

Mam pytanie jakie agencje są polecenia w Belgii?

@Radex

Dzień dobry Radex, W Belgii jest wiele agencji pośrednictwa pracy. Wybierając agencje musisz zobaczyć co jest dla Ciebie ważne. Jaka praca Cię interesuje? Czy jesteś już w Belgii, czy dopiero chcesz wyjechać? Czy mówisz już w lokalnym języku, czy tez nie. Od tego w dużym stopniu będzie zależało czy dana agencja będzie miała dla Ciebie odpowiednia prace. Typowe belgijskie agencje nie oferują zakwaterowania, pomocy administracyjnej w załatwianiu formalności związanych z przeprowadzka do Belgii i nie maja ofert pracy, gdzie język angielski byłby wystarczający. Niektóre agencje tak jak Link2Europe specjalizują się w rekrutacji zagranicznej, relokacji pracowników i posiadają oferty pracy gdzie język angielski będzie wystarczający w początkowej komunikacji. Także nie polecamy ani nie odradzamy konkretnych agencji. Jeżeli wiesz co jest dla Ciebie kluczowe, to na pewno znajdziesz dobra agencje, która poprowadzi Cię do nowej pracy w Belgii. Pozdrawiamy, Link2Europe

Mateusz

Pytanie do link2 Europe . Jak to jest czytając tyle negatywnych komentarzy na wasz temat w internatach . Jak to jest kiedy patrzycie sobie w oczy przed lustrem ? Jestem ciekawy co myślicie o sobie ? Ze jesteście lepsi ? Ze ludzie są głupi i się nie zorientują ?? A może kasa się tylko dla was liczy zero wyrzutów sumienia i moralności . To daje wam ta iluzje lepszości ? Nie ważne ze wasi rodacy są nie zadowoleni . Przyjadą następni . Kasa , kasa , kasa ...

@Mateusz

Dzien dobry Panie Mateuszu, Czytanie negatywnych komentarzy nie jest przyjemne dla nikogo ani dla osob ani dla firm. Niemniej jednak takie komentarze pojawiaja sie i beda sie pojawiac. Na szczescie sa one malo merytoryczne i czesto budza watpliwosci ich autentycznosci. Pana pytania rowniez budza watpliwosci. Nie wiemy czy byl Pan naszym pracownikiem, czy moze zna Pan naszych pracownikow. Byc moze nigdy razem nie pracowalismy. Takie komentarze/pytania moga wprowadzac potencjalnie zainteresowane osoby w blad. Link2Europe zawsze stawia dobro pracownikow na pierwszym miejscu. Jestesmy dumni, ze juz przez prawie 14 lat pomagamy osobom w znalezieniu pracy. Jestesmy szczesliwi, ze codziennie nowe osoby rozpoczynaja wspolprace z nami. To sprawia, ze mamy motywacje aby kontynuowac nasza misje. W razie kolejnych pytan prosimy o bezposredni kontakt z nami. Pozdrawiamy, Link2Europe

Mateusz
@Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Dziękuje za obszerną odpowiedz. Merytorycznie to się nieźle wkopaliscie tym postem . Moja babcia mówiła kłamstwo ma krótkie nogi . Powiadacie ze codziennie zaczynaja prace nowi pracownicy . To gdzie są starzy pracownicy się pytam ? Naczytali się forum i uciekli ? Czy porównali ich sytuacje z wpisami na forum i ich nagle oświeciło ?? Cuda się dzieją .

@Mateusz

Panie Mateuszu, Przepraszamy, ze nie wyrazilismy sie dokladniej. Starzy pracownicy pracuja i nowi przyjezdzaja. Przypominamy, ze jestesmy agencja pracy tymczasowej. Zalozenie jest takie, ze po danym terminie wspolpraca z nami sie konczy a pracownik albo dostaje umowe na czas nieokreslony albo szuka innej pracy po zakonczonym projekcie. Jeszcze raz podkreslamy, ze osoby zainteresowane praca powinny czerpac informacje u zrodla a nie z forum. Wierzymy, ze kazda osoba kieruje sie zdrowym rozsadkiem w trakcie poszukiwania pracy i o tym wie. Bardzo prosze kolejne pytania kierowac do nas bezposrednio. Pozdrawiamy, Link2Europe

walić

Witam firma dla której pracuje sama patologia, zarobki marne, sytuacja mieszkaniowa tragiczna ogólnie strata czasu są lepsze biura

@walić

Dzień dobry, Przykro nam, ze Pana doświadczenie nie jest takie jakbyśmy sobie tego życzyli. Kazdy kandydat jest informowany o zarobkach przed przyjazdem do pracy. Zarobki nie zależą od agencji tylko od pracy którą się wykonuje i sektora, w którym się pracuje. Zgodnie z prawem belgijskim nasi pracownicy zarabiają tyle samo ile inne osoby na tym samym stanowisku. Posiadamy wiele mieszkań w Belgii, które są regularnie kontrolowane i jeśli trzeba to są odświeżane a sprzęty są wymieniane na nowe. Robimy to na prośbę lokatorów, którzy tez powinni dbać o swój dom. Jeśli Pan faktycznie dla nas pracuje proszę skontaktować się z biurem i podać więcej szczegółów. Jeszcze raz apeluje do osób czytających komentarze: jeśli znajdziecie ofertę pracy, którą jesteście zainteresowani skontaktujcie się z Link2Europe. Wszystkim udzielamy szczegółowych informacji na temat pracy w Belgii, zarobków tygodniowych i warunków mieszkaniowych. Nie chcielibyśmy żeby bardzo ogólnikowe informacje wpływały na Państwa decyzje o przyjeździe do Belgii. Pozdrawiamy, Link2Europe

Radex
@walić

A można wiedzieć jakie agencje ???

Ava
@walić

Lepsze biura to jakie? Na go work wszystkie mają złe opinie.

@Radex

Dzień dobry Radex, jesteśmy przekonani, ze wszystkie agencje pośrednictwa pracy w Belgii dokładają wszelkich starań aby doświadczenie ich pracowników było pozytywne i czerpali jak największą satysfakcje z pracy. Wszystkie agencje różnią się usługami, które oferują swoim kandydatom. Przed wyborem agencji pracy warto jest dowiedzieć się tego u źródła czyli w samej agencji. Jeśli chodzi o Link2Europe to rekruterki udzielą wszystkich istotnych informacji: jak będą wyglądały zarobki, na jaka pomoc mogę liczyć, jaka jest kultura firmy, w której będę pracował itd. Zaglądanie na fora możne być uzupełnieniem tej wiedzy ale nie powinno rozpoczynać się szukania pracy od forum. Jeżeli rekruter nie jest w stanie od razu odpowiedzieć na dane pytanie to należy go poprosić aby zdobył nietresująca nas informacje lub aby poprosił osobę, która ma ta wiedzę o kontakt z Panem. Podjecie tak kluczowej decyzji o wyjeździe do pracy za granice nigdy nie może być oparte o komentarze z forum, które często są mało merytoryczne, bardzo ogólnikowe i pisane przez anonimowych użytkowników. Pozdrawiamy Link2Europe

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Damian

Piękna manipulacja . Cudowna wręcz . Link 2 bieda dodaje pinezki do swoich ulubionych postów . Znów wszystko wyglada tak pięknie . W biurze odetchnęli z ulgą . Zaczęli pisać jak natchnieni pozytywne komentarze o rajskiej agencj z krainy szczęścia i dostatku . Jesli szukasz pracy u nich to radzę zjechać w dół tego forum . W stronę piekła ! Tylko tam się prawdy dowiesz .! Swego czasu też się naciąłem na te ich piękne wersety , o tym jak to wspaniałe jest . Realia szybko zdeptaly moją wyobraźnie . Te nerwy że znowu brakuje w wypłacie . Nie dziękuje nigdy więcej trzeba się szanować .

@Damian

Dzień dobry Damian, Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony ze współpracy z nami. Pana opinia nie podaje żadnych konkretnych przykładów dlatego też nie jesteśmy w stanie podjąć żadnych konkretnych działań. Jeżeli jest coś co jeszcze możemy dla Pana zrobić prosimy zgłosić się do nas osobiście. życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Pozdrawiamy Link2Europe

Rysiek

Nie polecam, kontakt z agencja bardzo slaby. Ludzie pracujący w biurze niekompetentni. Na dodatek zdarzało sie tak, ze agencja potrafiła zalozyc konto bankowe pracownikowi na jego dane, bez jego zgody i prośby o założenie konta. Pomyłki w wypłatach/bonach żywnościowych. Ogolem TRAGEDIA a nie agencja pracy. Radzę skorzystać z innych agencji. NIE POLECAM!

@Rysiek

Przeczytaliśmy komentarz od Pana i chcielibyśmy wyciągnąć odpowiednie wnioski z Pana współpracy z Link2europe. Dzięki temu dowiemy się jakie nieścisłości miały miejsce a co za tym idzie, co jeszcze możemy usprawnić w obsłudze naszych pracowników. Chętnie wysłuchamy Pana co się nie zgadzało w rozrachunkach, prosimy zadzwonić pod numer 0032 37407676. Dziękujemy zespół Link2europe.

Rysiu
@Link2europe

Mysle ze mnóstwo osob juz wam zgłaszało nieścisłości w rozrachunkach i całej reszcie. Moze czas sie zabrac za prace... wniosków i tak nie wyciągacie ze zgłoszeń. Nie pozdrawiam.

Ava
@Rysiek

Inne biura ale jakie? Wszystkie mają na go work złe opinie.

Zezon

Agencja pracy w porządku. Dostaniesz odzież i gadżety firmowe, super komunikacja, pomogą z założeniem konta bankowego i ubezpieczenia. Wypłata na czas. Polecam.

@Zezon

Dziękujemy za opinie. Link2Europe dokłada wszelkich starań, żeby każdy szybko odnalazł się na belgijskim rynku pracy. Pozdrawiamy serdecznie. Link2Europe

Spoko pracodawca. Byłem z nimi dwa razy i miło wspominam. Praca jak w ogłoszeniu (reachtruck), mieszkania też okej. Miałem dwa razy jedynkę. Mieszkania wyposażone we wszystko co trzeba i o całkiem przyzwoitym standardzie jak na dzisiejsze czasy. Nigdy nie było problemów z komunikacją, wypłaty na czasu i zawsze można było liczyć na pomoc ze strony L2E. Pozdrawiam panie z biura i oczywiście polecam biuro. 5

@Michał

Dzień dobry Michał, Bardzo nam milo. Dziękujemy za współpracę i polecamy się na przyszłość :) Ekipa L2E

Kamil Gorski

Pracowałem i mieszkałem przez ponad pół roku przez Link2Europe. Pieniądze zawsze były na czas i wszystko się zgadzało. Bardzo miłe koordynatorki, które pozdrawiam i dziękuję za współpracę.

@Kamil Gorski

Dziękujemy Kamil za mile słowa. Pozdrawiamy! Link2Europe

Ryszard

Bardzo dobra agencja,profesjonalne podejście do każdego pracownika ,polecam

@Ryszard

Dziękujemy Panie Ryszardzie za mile słowa. Pozdrawiamy serdecznie. Ekipa Link2Europe

Marcin Bogacz

bardzo fajna wspolpraca z osobami w biurze w belgii. Polecam

@Marcin Bogacz

Dziękujemy za sympatyczna recenzje :) Pozdrawiamy z Belgii Link2Europe

Marcin Olesiak

Wyjeżdżałem kilkakrotnie Linkiem i zawsze byłem zadowolony. Oczywiście jak chodzi o samą agencję. Praca do której delegują to różnie bywa, ciężko za to winić samą agencję. Branża w której pracuję po prostu pełna jest buractwa (logistyka). Warunki mieszkaniowe całkiem przyzwoite. Zależy oczywiście z kim mieszkasz, ale raz w miesiącu (oczywiście na wcześniej zdeklarowanym terminie) wpada Johan sprawdzić czy mieszkańcy nie zrobili za dużej demolki i syfu, bo sami sobie rodacy tak dbacie niestety. Warunki finansowe przedstawione miałem przed podjęciem pracy i zawsze lądowałem w firmie, w której wylądować miałem. Kasa zawsze była na czas. Była to moja druga agencja w Belgii i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Dziewczyny z biura bardzo miłe i pomocne. Chyba że ktoś jest narkomańskim alkoholikiem i roszczeniowym burakiem ze słomą w butach, to jasne że się nie dogada. Bo niestety niektórzy dzwonią do agencji że im się żarówka w kiblu spaliła i żeby im wymienić. Sam święty nie byłem a i tak dużo cierpliwości mi okazali. Zawsze można się o to czy o tamto przyczepić, ale chyba tylko na siłę, jak ktoś ma dumę urażoną że w kulki przyleciał i poszedł w odstawkę. Pozdrawiam.

nie polecam

zdecydowanie nei polecam tej firmy, wypłaty się nie zgadzały.

@nie polecam

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, ze Pana doświadczenie nie było bardziej pozytywne. Niemniej jednak nie podał Pan konkretnego przykładu. Z jakiego powodu wypłaty się nie zgadzały? Ta informacja jest dla nas bardzo cenna. Bardzo prosimy o więcej szczegółów w wiadomości prywatnej: info@link2europe.be Pozdrawiamy. Link2Europe

KaBer

Witam. Wcześniej pisałem po 2 tygodniach, teraz mineły 2 miesiące. Moja opinia na temat L2E bez zmian. Wypłaty na czas, wszystko się zgadza, jeśli czegoś potrzeba wystarczy zadzwonić i agencja bez problemu załatwi. Polecam na 100%

Conor McGregor

Byłem widziałem i tez zrezygnowałem . Zdecydowanie najgorsza agencja w Belgii . Nastawiona na zysk czytaj wyzysk . Mi tez się nie zagradzały wypłaty . Nie polecam . Gdybym wcześniej czytał to forum to bym szybciej zrezygnował . Człowiek się łudził .

@Conor McGregor

Dzien dobry Conor, Przykro nam, ze Pana doświadczenie w Belgii odbiegło od Pana wyobrażeń. Niestety opinia jest mało merytoryczna a my nie mieliśmy nigdy pracownika o takim imieniu i nazwisku. Dlatego apelujemy do wszystkich potencjalnych kandydatów czytających forum, przed wyjazdem do pracy, która Was interesuje zapoznajcie się dobrze z oferta u źródła. Rekruterzy udzielają wszystkich niezbędnych informacji i w większości przypadków sa w stanie przedstawić tygodniowe zarobki netto. Dzięki temu będziecie mogli podjąć decyzje o rozpoczęciu lub nie nowej pracy w Belgii. Dla Link2Europe powodzenie naszych pracowników zawsze było, jest i pozostanie priorytetem. W razie pytań prosimy o kontakt. Link2Europe

@Link2Europe

Czytając te wszystkie negatywne opinie na temat linka mam wrażenie że to konkurencyjne agencje wypisują te bzdury. Znam wiele osób, które pracują przez l2e i to po pare lat i nikt nigdy nie miał problemów z wypłatami. Pozdrawiam.

Rafał

Haha No to pojechałeś .Szacun . Obserwuje sobie ten wątek zreszta nie tylko ja bo jest wielu pracowników z linka co tutaj zaluka . Ci z biura co jakis Czas piszą e-mail żeby ludziska im pisały Pozytywne komentarze . Jak widać niezbyt dużo ich jest . Dlatego sami sobie piszą . Śmieszni są . A tym którzy pojadą do linka mimo tych komentarzy nieprzychylnych . Mogę powiedzieć tylko jedno ich przygoda zacznie się od tego ze już na pierwszym spotkaniu będą wam mówić ze pomyłki się zdarzają . I ze należy je zgłaszać . I tak się zacznie wasza przygoda . Opowiedzą wam jaka fala hejtu spadła na nich z nieba . A oni tacy dobrzy są . Cały czas piszą o tym jak podnoszą jakość usług . (usunięte przez administratora)

Link2Europe

Dziękuję za dodanie swojej opinii. Przeczytaliśmy Twój komentarz i chcielibyśmy zrozumieć Twoje doświadczenia z Link2Europe w Belgii i / lub Polsce. Dzieje się tak, ponieważ nie podajesz informacji o tym, co poszło nie tak. Zadzwoń pod numer +32 03 740 76 76 i zapytaj osobę odpowiedzialną za rozpatrywanie reklamacji. Dziękuję Ci, Zespół Link2Europe

@Rafał

Dziękuję za dodanie swojej opinii. Prawdą jest, że Link2Europe aktywnie pyta o opinię wszystkich naszych pracowników. Ta opinia pomaga nam ulepszać nasze usługi dla przyszłych pracowników. Przeczytaliśmy Twój komentarz i chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twojej współpracy z Link2Europe Belgia i / lub Polska. Zadzwoń pod numer +32 03 740 76 76 i zapytaj osobę odpowiedzialną za rozpatrywanie reklamacji. Dziękuję Ci, Zespół Link2Europe

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Agencja Rekrutacyjna Link2europe?

Link2Europe

Dzien dobry, Link2Europe jest belgijską agencja pracy tymczasowej, a nie firmą podwykonawczą / delegującą pracowników, dlatego kandydaci podlegają działom HRu naszego klienta, u którego wykonują prace. Informacje na temat tego co Link2Europe oferuje w zakresie wsparcia dla naszych pracowników, można znaleźć na stronie https://link2europe.eu/. Koniecznie proszę sprawdź sekcje „Our promise” i „Q&A”. Tutaj z pewnością znajdziesz niezbędne odpowiedzi na temat tego, co robimy dla naszych pracowników podczas ich zatrudnienia w Belgii. Jeśli ma Pan/Pani inne, bardziej konkretne pytania na ten temat, prosimy skontaktować się bezpośrednio z naszym belgijskim zespołem: +32 03 740 76 76 lub info@link2europe.be Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy, Link2Europe

Anatoliy

Lubię pracować przez Link2. Interim oferuje akceptowalną pracę w Belgii dla obcokrajowców i nie tylko. Firma zapewnia również dobre zakwaterowanie za opłatą oraz zapewnia bezpłatny transport i paliwo do samochodów. W ciągu roku pracy pracownicy otrzymują również różne przyjemne bonusy! Generalnie jestem zadowolony z pracy tutaj.

@Anatoliy

Dziękujemy Anatoliy za opinie. Bardzo jest nam milo, ze pozytywnie odbierasz współpracę z nami. Jednocześnie chciałabym sprostować, ze Link2Europe nie pokrywa kosztów paliwa tylko tzw socjalny abonament, który jest dodawany do wypłaty pracowników w Belgii :) Pozdrawiamy!

KaBer

Pracuje w Belgii od dwóch tygodni. Współpraca z link2europe jest naprawdę na wysokim poziomie. Wszystko zgodne z ustaleniami z Polski. Polecam na 100%.

@KaBer

Dziękujemy za mile słowa i cieszymy się, ze wszystko przebiega zgodnie z planem :) Pozdrawiamy, Ekipa Link2Europe

Mietek

Dziękuje za to że istnieje taki portal jak gowork. Czytam opinie i po raz kolejny odrzucam kolejną agencję pracy polską jak i zagraniczną. Najwyżej nie wyjadę do pracy i nic nie zarobię,ale zyskam zdrowie i święty spokój :-) .

Yeti
@Mietek

Nie ma sensu przez te agencje jechać . Człowiek się nastawia ze zarobi . Po przyjeździe sobie kalkuluje . Nagle ciach brakuje raz , myśli sobie pewnie się pomylili . Po tygodniu ciach brakuje znowu . Nagle zaczyna dostrzegać realna rzeczywistość która go otacza . Na lokacji przydzielonej przez linka . Zauwaza ze wspolokatorzy to ludzie którym nie przeszkadza ze brakuje . Ich priorytetem jest bania jak u Cygana . Tacy zostają dłużej reszta ucieka szybciutko . Ja wróciłem do Polski zarabiam 3500 netto i żyje sobie na poziomie wyższym niż w linku . Jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne . Stabilność emocjonalna to nie polecam . Myśl przyszłościowo . Żeby się rozwijać potrzeba spokoju . Przebywając w negatywnym środowisku . Na dłuższa metę przegrasz . A ci pseudo Polacy z biura maja problemy z moralnością . Możecie im się w twarz śmiać . Oni i tak nie zrozumieją dopóki nie odwrócą się role

@Yeti

Dziękujemy za komentarz. Pana opinia pomoże nam usprawnić nasze usługi świadczone w stosunku do przyszłych pracowników. Zapoznaliśmy się z uwagami, ale potrzebujemy więcej konkretnych informacji jakie pomyłki ma Pan na myśli i czy może Pan wskazać osoby odpowiedzialne. Gdzie Pan pracował i czy życzy sobie Pan wyjaśnić nieścisłości. Prosimy o kontakt z pracownikiem ds. rozpatrywania skarg pod numerem 0032 37407676. Dziękujemy, Zespół Link2europe.

henryy
@Yeti

taaa 3,5 k netto - ale pewnie zapierniczasz 14 gdzin dziennie w jakiejś mega cięzkiej tyrce, stary jak aplikowałeś do Belgiii to wniosek z tego taki że raz nie jesteś zbytnio ogarnięty (stawiam gdzieś na okolice opolskiego) nawet na pracę w policji, a jak twoje iq to poziom pustego pudełka po pizzy to tak zgadza się zapraszamy do tyrki w Belgii, dwa ciekawe dlaczego na przykład na google opinie wiekszość jest pozytywna - dlaczego ??? haha bo dla was wolaczki zagraniczny wyjazd to primo- wóda, primo secundo - ćpanie, nawet pewnie nie zmieniacie bielizny. Ja na przykład pracowałem dla linka i potwierdzam firma jest godna polecenia - oczywiscie płatności zawsze na czas, bo chyba dzień czy dwa zwłoki na pół roku.....nigga please. Jeszcze raz powtarzam dla osób ogarniętych firma naprawdę godna polecenia, także dużo zdrowia wszystkim i jeszcze jedno yeti - nie głosuj na konfederacje to ściek dla półgłówków

Yeti
@henryy

Mam 3.500 zł na rączke kolego . Plus całoroczny pakiecik FIT od firmy na silownie z sauną , basenem , Pracuje maks 40 godzin w tyg . Mi nie ubliżaj że jestem pusty . A tak poza tym poczytaj sobie komentarze co ludzie piszą o LINKU . Nie macie w biurze co robić ?? To już nie działa . Nawet jak piszecie te swoje eseje na temat jaki to link nie jest wspaniały . To ludzie was rozkminili . A ci którzy nie przeczytali forum przed przyjadem do was . Napewno to zrobią jak im będzie brakowało raz . drugi ..... A wtedy będa wiedzieć co robić mając świadomość że nie są pierwsi z tym problemem . I po to jest to forum . Nie chce mieć z Linkiem nic wspólnego mi 3500 wystarcza w zupełności . Jestem w PL a to ma wiele innych plusów których ty nie rozumiesz .

puurs
@Link2europe

czy wy macie coś z głowami ? napisał człowiek,że na żywca rżniecie pracowników,a wy na to sztampowy tekścik,że dziękujecie,prosicie o szczegóły i będziecie pomagać :-) chyba właścicielowi w (usunięte przez administratora)ludzi !

Kaczor z zielonego lasu .

Witam wszyskich znalazłem taki oto komentarz na Gazeta pl . Z 2009/10 ””Warunki mieszkaniowe różne, można trafić na psychopate - alkoholika (Haacht), alkoholika - zboczeńca (Puurs), ale można też trafić do kawalerki w 4 osoby gdzie jeszcze podobno są 4 łóżka wolne.””””” Mam pytanie do Link2Europe . Czy to jest prawda ze w ciągu ostatnich 2 lat mieliście 2 samobójstwa ?? Czy zapewniacie pomoc psychologiczna dla swoich pracowników w dniu wypłaty ??

Link2europe
@Kaczor z zielonego lasu .

Dziękujemy za komentarz. Niestety, w zeszłym roku miało miejsce zdarzenie samobójstwa. Z racji szacunku i prawa do prywatności rodziny osoby zmarłej, nie możemy udzielić więcej informacji zwrotnych. Zdarzenie to, nie miało związku z pracą. Ze swojej strony okazaliśmy niezbędne wsparcie i zorganizowaliśmy pomoc w jednej z placówek psychologicznych. Link2Europe zapewnia pomoc psychologiczną za pośrednictwem zewnętrznego, poufnego psychologa, który jest rodzimym Polakiem. Wszyscy nasi pracownicy mogą skontaktować się z tą osobą, by uzyskać pomoc psychologiczną - bez względu na rodzaj sprawy. Jeśli jesteś pracownikiem Link2Europe i potrzebujesz konsultacji z psychologiem, nie wahaj się do nas zadzwonić, abyśmy mogli udzielić Ci niezbędnych wskazówek. Zadzwoń +32 03 740 76 76 i poproś o naszego doradcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe