Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Ośmiornica

Hahahahhahaha dobrze napisanie :)

Wolynska osmiornica bis
@Ośmiornica

Osmiornica ,zreszta wolynska

Ntx

Muniek przeczytaj sobie opinie Tadka z 02.07.2015. Wnosi tyle do sprawy co post co ty wskazałeś. A nie, jednak wnosi więcej, opinie osoby która pracowała przez 4 lata a nie 4 tygodnie i pracodawca się jej pozbył bo była słaba, czy też się nie sprawdziła. W mojej pracy rotacja też była. Ale wcale się nie dziwie że wylecieli. Bo jak ktoś myśli że przeszedł rekrutacje to teraz może w pręta lecieć - to sorry. Piszą w CV doświadczenie niewiadomo to jakie, a w pracy stoją i robią z siebie "id**tów". Co do Twojego stwierdzenia: czytaj ze zrozumieniem, nie pracuje "dla nich", tylko "przez nich", nie pracuje jako mechanik - co też tam jest napisane. Nie pracuje jako spawacz, choć mógłbym. Adwokat też ze mnie słaby. A skromność to moja największa z zalet xD

muniek
@Ntx

Szkoda,że nie potrafisz merytorycznie odnieść się do tego co zostało napisane szukając bzdurnych usprawiedliwień.Agencja poszukując odpowiednich pracowników prowadzi rekrutację,jeśli jest profesjonalna,nie wyśle do pracy byle kogo.Najprościej jest obarczyć winą pracownika,tak jak ty to zrobiłeś,tylko w jakim świetle to stawia rekruterów z Opola,których zadaniem jest znaleźć jak najlepszych kandydatów(moim zdaniem wykonali swoją pracę właściwie).Drugą sprawą jest to,że wg ciebie kandydat odpada po dwóch miesiącach pracy dla link2europe bo jest słaby,gdzie wcześniej pracował 10 lat u poprzedniego pracodawcy i za słaby nie był.Może jednak coś jest nie tak z agencją w Puurs,która nie potrafi ogarnąć tematu i od hydraulika wymaga żeby piekł bułki. Jeszcze jeden drobiazg dla potencjalnych pracowników,miejsce za łóżko-80E za tydzień,w pokoju 2 lub 3 osobowym,mieszkanie po Turkach lub Marokańcach,od 6 do 10 osób z 1 łazienką i kuchnią(w tej cenie można znaleźć naprawdę przyzwoite lokum),tylko kto wynajmie coś na własną rękę mając tygodniową umowę-kto był za granicą wie o co chodzi.Ogólnie agencja nastawiona na maksymalny zysk,zapominają,że istnieją dzięki pracownikom.I ostatnie-zamiast nieudolnie atakować użyj argumentów bo mamy rozpaczliwą próbę ratowania wizerunku agencji LOL

Xnxx
@muniek

Trafnie napisane

"Prokurator"

To forum służy do pisania konstruktywnych faktami popartymi realnymi sytuacjami jeśli złapałeś kogoś na kradzieży bonu to zgłoś sprawę tam gdzie trzeba a nie pisz na forum na którym możesz napisać jako gal anonim

Gruby Janek
@"Prokurator"

Ale ty się chyba oderwany/ oderwana od rzeczywistości jesteś trochę ??? O jakie bony chodzi ?? Kto kogo łapał i za co ?? Napisane zostało że nie można pisac komentarzy które nie są przychylne firmie. Ale widzę że ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem że o pisaniu już nie wspomnę.

Siergiej

Cala ta agencja to jakas kpina przygotowuja cie ,sprawdzaja jakbys mial leciec w kosmos .Sto pytan telefonow przeciaganie, telefony zawracanie (usunięte przez administratora) a finalnie powiedza ci ze juz maja kogos na twoje miejsce. Jak to mowia jaka firma taka rotacja o czyms swiadczy fakt ze co chwile szukaja nowych naiwnych pracownikow. Nie polecam.

@Siergiej

Nowych pracowników szukają bo na tym polega ich praca i jak pracownicy pracują to koleje stanowiska obsadzają... jakby nie mieli rekrutacji to mogli by się zamknąć!

Zenek Szofer z Podhala

Jaki Pan mądry przez internet jako Gal Anonim, i wypowiada się jakby tam conajmniej pracował!

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Ewa z Opola

wszystko jest super agencja jest swietna wszystko tak jak obiecuja zawsze duzo i kazdemu...wspolpraca uklada sie pomyslnie a pieniadze doslownie za granica na ulicy leza zakwaterowanie prima sort no i...tez mam bony...pelno bonow...bony zywieniowe sa wszedzie:)

Eksio

uważam, że wiele zawiści i zranionego ego jest w ponizszych komentarzach, szczerze? nawet bym sie nimi nie przejmował specjalnie.

Eksio Eksio
@Eksio

Eksio sie zawiesil sie?:)

Eksio

widzę w tych komentarzach tylko i wyłącznie urażoną męską dumę i zdecydowanie za dużo czasu wolnego. bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.

Eksio

uważam, że wiele zawiści i zranionego ego jest w ponizszych komentarzach, szczerze? nawet bym sie nimin ie przejmował specjalnie.

Agencja Link2europe

Szanowni Państwo, Niektóre z przedstawionych na tym forum opinii naruszają w sposób ewidentny dobra osobiste spółki Link2europe Sp. z o.o. oraz jej pracowników, w szczególności zaś uderzają w ich dobre imię. Wypowiedzi te zawierają informacje nieprawdziwe i wprowadzające w błąd potencjalnych pracowników i kontrahentów spółki. Uprzejmie przypominamy, że stosownie do przepisów art. 23 i 24 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 - Kodeks cywilny (opubl. Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 z późn. zm.) dobra osobiste podlegają ochronie prawnej, a osobie, której dobra naruszono przysługują m.in. roszczenia o zadośćuczynienie pieniężne. Podawanie nieprawdziwych informacji na temat innej osoby może stanowić też przestępstwo pomówienia za pomocą środków masowego przekazu, o którym mowa w przepisie art. 212 § 2 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (opubl. Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553 z późn. zm.), zagrożonego karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Pragniemy przypomnieć, że o naruszeniu dóbr osobistych innej osoby można mówić nie tylko w przypadkach podawania faktów nieprawdziwych oraz przypisywania danym osobom popełniania przestępstw czy czynów nieetycznych (np. wyłudzenia), ale także wypowiedzi relacjonującej co prawda fakty, ale fakty dobrane pod z góry założoną tezę, pomijające inne okoliczności istotne dla sprawy. W każdym przypadku naruszenia dóbr osobistych spółki Zarząd podejmie działania prawne adekwatne do sposobu ich naruszenia. Zapewniamy jednocześnie, że zarząd spółki dokłada wszelkich starań aby eliminować ewentualne nieprawidłowości i zapewniać wysyłanym pracownikom komfortowe warunki pracy. Podkreślamy też, że nigdy nie doszło też do sytuacji kiedy po podpisaniu umowy, z winy spółki, jakikolwiek pracownik nie udał się do pracy zagranicą. Jesteśmy otwarci na krytykę, jednakże wyrażaną w sposób rzeczowy i taktowny, popartą faktami. Tylko taka forma krytyki może sprawić, że ulepszymy jeszcze sposób naszego działania i zapewnimy naszym pracownikom jeszcze bardziej komfortowe warunki pracy zagranicą. W tym celu wszelkie nieprawidłowości prosimy zgłaszać pod adres poczty elektronicznej: info@link2urope.pl. Przesłane wiadomości trafią bezpośrednio do zarządu spółki. Z poważaniem, Zarząd Link2europe

Agencja Link2europe

Zawodowy

No tak jak piszo na tych używanych ciuchach jak masz zbyt, jak masz się gdzie rozładować ton też idzie dobrze urobic . Paliwko jak masz diesla to i pod chata zlejesz . Tam gośc jeden gadał że jakieś nowe ciuchy wozi ale tam mało opcji tylko się ubrać darmo można .

Dziku PO

Nie możesz tak mówić, co niektórzy to na boczku druga pensja albo i trzecia wyciągną. zapytaj tych z tego Victransu czy u nich kasa się zgadza każdy się tylko uśmiecha :) wiadomo w nocy zaczynaj auto pod domem czasem z pąki coś spadnie i tak dają radę. Zresztą jak popatrzeć na szefa tam i cała reszte to aż się prosi żeby to kroić oni i tak nic nie kumajo . Pozdrawiam wszystkich szoferów , driverów i widlowcow chłopaki tak trzymać .

Link to Paradise

Tu coś przytną kilka godzin tam jakieś bony i takim sposobem się zarabia . Szkoda tylko tych ludzi co jadą i za tydzień albo dwa trzeba wracać bo godzin nie ma albo jedziesz jako kierowca, a kończysz na magazynie albo przy rozładunku kontenerow. (usunięte przez administratora)

Dionizy

Kto wybiera się w tym roku 2017 na sezon do wulkanizacji w belgi .warto jest jechać? Jest sens ?

@Dionizy

jESTEM tutaj i lipa malo nadgodzin nie da sie zarobic

TikTak
@Dionizy

A no za ciepło jest jeszcze, później będzie zapewne armagedon ????

@Dionizy

mamy dużą grupę osób, które jeżdżą na każdy sezon i o pracę pytają ściągają kolegów dostają za to bonus 150€ uważam że to rekomendacja sama w sobie

Janek

Czy Ktoś pracował/pracuje obecnie w Brasschaat w Belgii-Pracownik do rododendronów? Jeżeli tak to proszę o podanie czy opłaci się tam jechać. Czy te kwatery za 80 euro/tydzień to nie za dużo?Ile na rękę jest 10.59?

@Janek

to jest praca na plukart wiec tam niski podatek ale do 65 dni można pracować

Ryszard

Przeciagaja rozmowy od listopada zeby dac oferte od grudnia a to zatwierdza (usunięte przez administratora)a to manager Victrans (usunięte przez administratora)a to (usunięte przez administratora)na ulopie a to (usunięte przez administratora)zajety a to to a to tamto a to referencje a to cos tam...a potem znow nowych szukaja w styczniu zeby po 20 lutego mieaiac przed swietami wziac nowego kierowce a potem wypad:)

ddddddd
@Ryszard

No ten caly Henio managier i procesowanie w Opolu to jest jakis kabaret . Masz racje kolego nie dosc ze grzebiesz w smieciach jak lupm ojebiesz sie w tym (usunięte przez administratora) .nawigacje dostaniesz na auto osobowe a wysylaja cie w waskie uliczki ze nawet ciezarowka nie powinna sie tam znalezc to jeszcze pretensje. Ale jak ci ktos daje umowe na tydzien to czego sie spodziewasz. pozdro

Dariusz.N
@Ryszard

Właśnie miałem się tam wybierać do pracy z tą agencja ale widzę że warto się zastanowić lub szukać dalej.

....
@ddddddd

Panie Ryszardzie a jednak dwóch Pana kolegów pytało o ta pracę a Pan próbował jeszcze raz przez inną agencję no to jak to jest bo już wkońcu nie rozumiem???? do beznadziejnej roboty Pan chce za wszelka cenę iść????

Ryszard

Mieszkanie ok ,pensja na czas...biora do victransu praca na ciezarowce przed swietami a potem dziekuja po paru tyg...kolejnych szukaja w polowie lutego przed kolejnymi swietami:) umowy tygodniowe wypad mega szybki...przerysowalem auto osobowe cofajac w waskiej uliczce...bylo ok a trzy tyg pozniej po sezonie w styczniu to byl pretest do zerwania wspolpaacy gdy odwaliles czarna robote gdy pelne kontenery bo na swieta cZyszczone garderoby

Dominika
@Ryszard

Proponuję panu zacząć od jazdy rowerem bo na kierowcę to pan się nie nadaje. Cztery stłuczki w 3 tygodnie plus jeszcze jakieś pretensje. Jak pan pewnie zauważył jest pan kierowanie ciężarówka nie jest pana mocna strona ,kierowcy którzy pracują w tej samej firmie nawet przez rok nie mieli tyłu incydentów co pan. Proponuję odbyć powtórne szkolenie z jazdy . Życzę powodzenia w szukaniu pracy

Filip
@Dominika

Pracownica na forum?:) czy kobieta kierowca?agencja nigdy nie jest winna:) zawsze to pracownik ktory naduzywal alkoholu albo kierowca ktory nie umial jezdzic, wulkaizator ktory nie umial wulkanizowac i spawczacz ktory nie umial spawac:) i wszyscy Ci ludzie przypadkiem akurat odwiedzili naraz te agencje:)

Jacek
@Dominika

Na stronie link to europe same sponsorowane pozytywne komentarze...na szcescie go work jest jeszcze...ciekawe usuwaja tu lome

Jonasz
@Dominika

Wpisy pracownic pokazuja jaki na xodzien jest stpsunek agencji do pracownika:) ladnie do podpisania umowy a potem z gory i z buta:) nie polecam:)

Eve
@Ryszard

Widzę że nieudolny Ryszard pisze sam do siebie te komentarze. Proponuję tobie lepiej iść na magazyn układać pudełka może tam nie narobisz szkód. Jako kierowca to zdecydowanie się nie nadajesz. Takie przypadku formy nad treścią to już dawno nie widziałam pozdrawiam.

Bruno
@Ryszard

Rysiek powiedz coś więcej o tej firmie bo się zastanawiałem nad tą oferta, co innego mówią w Opolu co innego tu widzę . Umowy zobaczyć nie mogę a to wszystko tak na dwa razy.

Rysiek z klanu
@Bruno

Bede te prace polecal wrogom hehe:)

Rysiek z klanu
@Bruno

Jak to mowia nie ufaj usmiechowi pokuratora i rekruterki z link2 europe:)

Krychoo
@Ryszard

a ja pracuję jako kierowca za ich pośrednictwem już prawie rok i nie narzekam, robię swoje, nie mam stłuczek to pracuje. jak ktos długo nie pojeździł to sami sobie odpowiedzcie czemu......

1class driver

Dziwne że w tej agencji nie ma bonów przy żadnej z ofert dla kierowców, a tak swoją drogą dla agencji dobry biznes niech zatrudnia nawet 100 osób i każda na dzień dostanie 5-8€ razy 30 dni daje to pokaźną sumkę ;)

Johny

Jedyny raz kiedy widzisz vouchery zywieniowe to jak czestuja cie po przyjezdzie do biura w Belgii...produktami zakupionymi za te bony...pozniej o bonach zapomnij:)

Luck

...polecam agencje...trzeba miec dobre podejscie to i bedzie dobrze:)../jak dobrze je podejdziesz to i wszystko zalatwisz np pokoj jednoosobowy i przed biurem na parkingu joincika z Toba zapala..to Belgia ...wiec luz...a inni niech sie na forach pruja i mieszkaja w 9 a na zywo sie nie odezwa heh

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe