Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

marianek

Link2Europe to solidna i wypłacalna firma. Panie koordynatorki zawsze ci pomogą w przypadku zaistniałych problemów. Polecam.

dam-ian

Witam Link2 Europe z którą miałem zaszczyt współpracować jest najlepsza w jakiej pracowałem.Pewna solidna wszystko zgodnie z kontraktem. Naprawdę polecam L2E.Pozdrawiam Panią Hanię oraz załogę .Polecam jeszcze raz):)

Ntx

Tomek, stacje bazową masz zawsze w ofercie, potem może być tylko lepiej :)

marek

dostajesz tyle kasy ile jest podane w ogloszeniu (podawane jest przewaznie brutto ale podatki to inna sprawa niz procent od twoich zarobkow dla linka bo czegos takiego nie ma) to co masz brutto to dostajesz minus normalne podatki- wiadomo i za mieszkanie o czym tez cie informuja. a agencja bierze kase za ciebie bez posrednio od tego pracodawcy, u ktorego faktycznie pracujesz ale to jest kasa miedzy nimi a ciebie to nie obchodzi. Dobra firma, pracuje 5 sezon we dwoch firmach. jedna uwaga, trzeba pracowac, nie robic jaj i dobrze znac jezyk chocby angielski jesli wystarcza a nie pisac w cv ze sie zna a potem plakac...

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Beata

Witam....Ja nie dawno wrocilam z pracy w niemczech wyjechalam wlasnie z tej firmy...i szczerze przyznaje ze jest do biuro godne polecenia wszystko jest powiedziane czarno na bialym niema zadnych haczyków....Serdecznie polecam to biuro...pozdrawiam

gość33

Witam zainteresowany jestem współpracą z firmą link2, pracowałem w wulkanizacji 3 sezony w Holandii, ale potrzebuje bardziej stabilnej pracy, planuję teraz w Belgii znam niderlandzki,angielski, niemiecki, posiadam doświadczenie w budowlance, zrobiłem uprawnienia na operatora koparko ładowarek może się przyda. Zaaplikowałem na 2 stanowiska u Państwa. Pozdrawiam. G.

Link2europe

Dzień dobry, W przypadku pytań dotyczących szczegółów ofert, związanych np. z kwestią zakwaterowania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby uzyskać precyzyjne odpowiedzi. Pytania można zgłaszać drogą mailową: info@link2europe.pl lub telefoniczną: +48 503 028 187. Mamy nadzieję, że uda nam się udzielić Państwu wyczerpujących informacji i rozwiać wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy, Zespół Link2europe

Ntx

Mieszkanie na lokacjach nie jest obowiązkowe.

gość

Czytałem ofertę pracy w Zele płacą za jedną osobę 14 euro za to co powinny być min 4 osoby czyli mechanik maszyn, ślusarz, tokarz, spawacz to jest chore wyzysk ludzi robia z nas niewolników

maniek

Może ktoś powiedzieć coś o pracy w likierem?

sebastian10.1971@o2.pl

Panowie szukam pracy jako suwnicowy (lub na wozki widlowe) posiadam wszystkie uprawnienia najlepiej w Niemczech. W chwili obecnej pracuje za 1700 zl., ale to malo z moimi problemami. Mam 43 lata jestem bez nalogow. Jestem w trudnej sytuacji finansowej nie z wlasnej winy. Jesli ktos zna porzadna firme itp. prosze o kontakt na maila. Dziekuje Sebastian

Lukasz

@Vechta: 90% osób które pamietają żeby ocenić pracodawcę/agencję to Ci niezadowoleni, bo skoro jest dobrze to po co pisać. Bardzo dobrze że proszą o opinię na gowork'u, a proszą o szczerą opinię a nie o pozytywną. Bo zdecydowanie więcej jest osób zadowolonych niźli tych którzy myśleli że przyjechali na wakacje i będą chlać piwko i grilować.

Lukasz

@10 lat za granica - miałem styczność z wieloma koordynatorakmi z kilku agencji, żadna się nikim tak naprawdę nie interesowała. Tutaj jest zupełnie inaczej. Żadna z koordynatorek (w przeciewieństwie do tych z L2E) nie wyszła sama z propozycją załatwienia zasiłków na dzieci itp. Padło pytanie czy chcę konto w BE. Akurat tak się złożyło że ostatnio mam coraz większe problemy z płatnością kartą z holenderskiego banku (coś kartę nie zawsze czyta), więc się zgodziłem. Powiedziałem jakie mam wymagania co do konta. Tydzień później dostałem tylko informację że mogę sobie podjechać do banku podpisać papiery i odebrać nową kartę. Podjechałem, 2 minuty w banku i załatwione. Jeśli mam jakieś pytania związane z pobytem w BE, zawsze chętnie udzieli odpowiedzi lub jeśli czegoś nie jest pewna to sprawdzi/poda namiary do osoby która się takimi rzeczami zajmuje. Poprostu podchodzą do Ciebie jak do człowieka, a nie tylko jak do maszynki która na nich zarabia.

marek

bo jak sie chcesz czegos dowiedziec to sie dowiesz ,, w sumie to nie wiem nic o biurze w opolu bo pracowalem za poleceniem kumpla i wszystko zalatwialem na miejscu w Puurs ale tak jak pisza inni tamtejsza Pani ma czas zeby pomóc i wytlumaczyc wszystko :) no i praca ok (profile tyre center), kasa w terminie:)

Janek

Dla mnie firma spisuje sie wzorowo. Pracowalem 3 miesiace i napewno jeszcze powroce do wspolpracy z ta firma. Nie pisze anonimowo w razie pytan wawaikorezerwacje@gazeta.pl Pozdrowienia dla Sandry z Purs i Magdy z Opola.

@Janek

tak pani Dominika L2E jak najbardziej na plus

Mateusz

Jest dokładnie tak jak pisze wyżej Łukasz z którym razem pracowałem i mieszkałem w Belgii :-) Był to mój pierwszy wyjazd i naprawde szczerze polecam firmę L2E !!!! Jeśli będzie propozycja kolejnej pracy to bez zawahania zgodzę się i pojadę :-)

Adrian

Jesli chodzio Link2europe to bardzo solidna agencja polecam wysztkim zainteresowanym praca w Belgii. Wypłaty na czas, mila atmosfera i moglbym tak jeszcze wymieniac jeszcze raz goraco polecam :)

Sławek

Ludzie,którzy piszą negatywną opinię na temat firmy Link2Europe mieli bardzo dużego pecha,ale raczej jest to czysta złośliwość z ich strony po prostu pomylili się z powołaniem lub mają obydwie lewe ręce i totalni lenie,myślący że np.w Austrii to za pozorację pracy kasa leci.Ja chociażbym chciał się źle wyrazić to naprawdę musiałbym perfidnie skłamać i nie potrafiłbym tego zrobić.Naprawdę pod każdym względem było tak jak mówione było w Opolu a kasa lepsza jak się spodziewałem,kontrakt się skończył i staram się ponownie.Naprawdę jeżeli ma ktoś możliwość to z całego serca polecam.

ghul17

W skrócie Warunki OK,odnośnie wynagrodzenia to jeżeli w Polsce nic nie można znaleźć to każda oferta pracy za granica jest dobra. Napotkałem w internecie ofertę pracy z Link2Europe zaryzykowałem i się opłaciło pracowałem na wulkanizacji czas pracy ok zakwaterowanie bardzo ok , zależy poprostu gdzie sie trafi na mieszkanie, mi sie udało.Link daje ubranie robocze co tez jest na plus, Z góry wiedziałem że to praca sezonowa na 2 miesiace, co tydzien nowa umowa.Wszystko jest sprawnie i bezproblemowo załatwiane, pomoc przy wypełnianiu dokumentów zapoznanie z pracodawcą. Pani zarówno w Polsce jak i Panie z biura w Purs miłe,kompetentne,szybko i fachowo prowadzą od początku do końca, nie miałem żadnych problemów.Pojechałem zrobiłem co swoje i wróciłem. i jak bedzie mozliwość to z checia pojade jeszcze raz.

Ja byłem w ubiegłym roku w pracy w Belgii, przez tą właśnie agencję pracy Linke2Europe i jestem zadowolony. Od samego początku, tu w Polsce jeszcze, byłem informowany, że to praca sezonowa, na max 3 miesiące, z możliwoscią przedłuzenia do pół roku. Wiem, że ile ludzi, tyle opinii, ale ja miałem tam świetną opiekę koordynatora, mówię tu o Paniach z biura w Puurs, umowy, wiadomo, podpisywane co tydz, ale jak juz wspominałem, wyjezdzalem tam z swiadomosicą ze to praca sezonowa i tak było. Jestem bardzo z nich zadowolony i gdyby nie fakt, że znalazłem prace w Polsce, na stałe, to pojechałbym jeszcze raz przez Link2Europe do pracy, a pracowałem w Intersig, w dedermonde. Gorąco polecam tę Agencję pracy i nie oszukujmy się, są cięzkie czasy i nie ma co wybrzydzać, trzeba nie tylko brać cos od losu, ale też coś od siebie dawać. Jeśli będziecie współpracować z biurem, to będziecie zadowoleni również jak i Ja.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe