Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Aneta

@sebaświetnie, że trafiłeś na agencję, która jest godna polecenia. Rozumiem, że nie miałeś żadnych problemów podczas pracy na projekcie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądały Twoje warunki mieszkaniowe? Czy mieszkanie było załatwione przez agencję?

seba

Wlasnie wrocilem z jednego projektu od Nich wszystko wporzadku wyplaty godziny warunki mieszkaniowe I obsluga pani Sandra najlepszy Koordynator z jakim wspolpracowalem polecam

flandria
@seba

A byłeś może w tym Boom? Na magazynach converse ? Czy wogóle ktoś tam wyjechał bo miało tyle ludzi tam je hac ok.60 a nie wiem czy nawet 10ciu tam zatrudnili hehe

krzysztof Jośko
@seba

Musiałeś ją chyba "używać " i robić "patelnię" bo to widać i czuć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aneta

Jakie są Twoje doświadczenia ze współpracy z Agencją Rekrutacyjną Link2europe? Chętnie dowiemy się więcej jak przebiega kontakt i proces rekrutacyjny za ich pośrednictwem.

Ta firma to jakas porazka, obiecuja „gruszki na wierzbie”, a jak przychodzi do konkretow, to pracy brak. Poza tym golą pracownikow z diet dziennych, placa 3 euro, przy czym w Belgii 7 euro netto to standart. Moja „przygoda” z L2E potoczyla sie tak, ze obiecano mi prace w stabilnej firmie z perspektywa stalego zatrudnienia po kilku miesiacach pracy w Belgii - nastapila wymiana dokumentow, wszystko dopiete na ostatni guzik, zrezygnowalem z obecnej pracy, a wszystko po to zeby nagle okazalo sie ZE PROJEKT SIE OPOZNIL!!! Szczyt, musialem odkrecac wypowiedzenie w dotychczasowej firmie, dzieki czemu zrobilem z siebie kretyna.. Szczescie w nieszczesciu udalo mi sie, ale wobrazcie sobie moje samopoczucie.... Firma jest taka jakich mnostwo na rynku, nie wyroznia ich nic nadzwyczajnego, poza tym kroją na dietach dziennych i stawce godzinowej. Aha i uwaga na podatki, zarobisz u nich w tydzien nieźle, ale przy progu podatkowym 18%, a w nastepnym roku przy rozliczeniu podatku niespodzianka – WYSOKA NIEDOPLATA! Jeszcze wysylaja na mail'a filmik z youtube z jakims podstawionym typkiem, ktory to w L2E zrobil kariere, pfff... NIE POLECAM!

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Pedro

Olejcie tych (usunięte przez administratora) Te idiotki z Opola tylko bajki opowiadają a na miejscu okazuje się ze jest zupełnie inaczej.Jak najdalej od takich agencji

tommi

Witam ktoś jedzie na sezon na wymiane opon od 13.03.2017?

Czy wyjechał ktoś do pracy w przy butach converse? Poprosze o jakieś opinie

Holender

Maja niuaktualne oferty i kombinują jak tylko mogą na swoja korzyść.Co chwile zmiana terminu wyjazdu a w ostatniej chwili informuja ze jednak cos jest nie do końca dograne.Omijac z daleka tych niekompetentnych krętaczy..

Jumbo

Zdecydowanie nie polecam.Nie zawracajcie sobie glowy z ta agencja

tymian

zdaje sie ze nikt nigdy nie wyjachal do tego Boom, zbieranie danych osobowych albo chuje wie co, w kazdym razie nie ma opinii kogokolwiek tam pracujacego

Słowik

Ktoś pracuje już w Firmie converse -Boom ( jak jest )

guttek55

Robią ludzi w balona!!! Jeśli z każdym robią takie jaja to nie dziwią mnie zamachy bombowe w ich kraju!!!!!

ciekawy
@guttek55

Wyjechał ktoś może do Boom na magazyn jako pakowacz zamówień order picker bo najpierw miałbyc wykaz na 2 stycznia a później na 9stycznia?

Paweł PS 1948

Wodzu, sir roger, Jarek - Ja również zostałem zaproszony na 2.01.16 do Boom. Pracowałem wcześniej dla Ceva Logistics w Polsce i nie narzekałem. Pytanko do Was: Jakim transportem, skąd i kiedy wyruszacie z PL? Pozdrawiam. Paweł

@Paweł PS 1948

GTV Bus z Opola jadę 30 grudnia koszt 270 zl a ty którego jedziesz i na jaką lokalizację?

Paweł PS 1948
@Wodzu

Lokalizacja Boom, Belgia. Operator Wózka Widłowego. Praca początkowo miała się rozpoczynać 2.01, z tym że zadzwoniła pani z agencji z informacją, że start jednak 5.01. lub 9.01. Czekam na dalsze szczegóły. Pozdrawiam.

Mam pytanie do ludzi co pracowali przez Linka w Cevie. Jakie warunki kwater załatwia link, czy można liczyć na pokój jednoosobowy i max 4 ludzi w domu.?Bo już mieszkałem z lokatorem w pokoju i w 6 osób w mieszkaniu i było nieciekawie, kolejki do kibla i do kuchni.

Jarek

Witam kto jedzie do conversa do Belgii od stycznia?13.65 na godz brutto czy ktoś się orientuje ile wyjdzie netto?wydaje mi się ze 9-9.5netto ale nie jestem pewien proszę o info

@Jarek

ja jade Jak robisz 6 dni w tygodniu to masz 470euro bo za niedziele 200% normalnie 5dni 360

belg z flandrii
@Jarek

Normalna stawka to jest 11,87 brutto + dodatek za nocne 13,65 brutto to jest ok 9,75 a 10 euro na rękę umowa jest co tydzień przedłużana jednak nie ma tu odprowadzanych składek emerytalnych tylko tax insurance i day off ale z tego co dzwoniłem to ma jechać mniej osób wie ktoś cos na ten temat???

@belg z flandrii

Z tego co wiem to poszukują właśnie dużo osób. Pracodawca już w tamtym sezonie mówił że otwierają nowy magazyn i potrzebna będzie nowa załoga

sir roger
@Wodzu

wodzu i jarek kiedy jedziecie w styczniu czy przed swietami? yellowbee@tlen.pl dajcie namiar

@sir roger

startujemy z robotą 2 stycznia. Ja mam zamiar być już na miejscu 30 lub 31 grudnia

Maciek

Agencję w skali 1-5 oceniłbym na 3 jeśli chodzi o zakwaterowanie i pracę wszystko bardzo dobrze jednak agencja nie jest w pełni wypłacalna lubią zawsze trochę urwać z wypłaty

3e4r

no i dodatkowym plusem jest to ze sa tutaj oferty pracy za granice np. do Belgii przecież to jest swietna szansa na to eby podszkolić się z jezyka obcego oraz wiadomo ze zarobki tez wyższe będą tutaj..

@olo

@ada Ale takie umowy to standard 99% agencji.

qwart

opłacają się i to bardzo,głównie pracodawcy i agencji,pracownikowi zdecydowanie nie

stabilizacja
@@olo

w waszej agencji tak,w innych miesiąc,czasami trzy

max

umowy jednotygodniowe

link2dna

powiem tak przyjechalem z jezykiem i fachem w reku zostalem rzucony na robote dla bialych murzynow... pomoglem pani z agencji, a kiedy ja potrzebowalem pomocy odwrocono sie ode mnie... zagramanica miesza w (usunięte przez administratora) wiadomo nie od dzis..

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe