Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe

Wulkanizacja

Myślałem się wybrać z ta agencja na wulkanizacje na ten sezon ale jak tak czytam te opinie i porównam bajki pani z Opola to chyba się jeszcze zastanowie

Zbycho

Cud miód malina lepszego bagna nie widziałem.

Lumpeks

To po ch.... się pchacie tam jak macie tyrać za czapkę gruszek mają CE spokojnie w Polsce możesz mieć 4-6 tys na łapę to pytanie po co wam to potrzebne ? Zbiorowe pokoje przycinanie na wypłatach itp.

Norbi

Chodza sluchy ze agencja kasuje negatywy...ostatnie wpisy sprzed paru lat..ciekawe kiedy i te skasuje :) zostana same pozytywy :) jak na firmowej stronie:) pisza " dodaj komenta" ale ta opcja nieaktywna...same superlatywy sa:)

Kierowca

440 euro i 145 za zakwaterowanie to ile jest??? na reke??? 295 euro to na miesiac 1200 euro do reki buahahaahhhaahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahhahahahaa

dno !!!!

Grzesio

Ta firma powinna sie nazywac Link 2 problem:) ...problem z zameldowaniem, z grupa podatkowa , z zwiazkami zawpdowymi kierowcow...mikrofali zero..obskurne pokoje odpadajaca farba zero szaf ...jakies wieszaki...pokoje dwuosobowe...prysznic z zepsuta galka mini lodowka...2 osoby w pokoju..warunki basic podstawowe albo spartanskie.no i te kontrole mieszkan nawet pod nieobecnosc...to juz przegiecie...

RPK
@Grzesio

To ma być normalna agencja gdzie mieszka 9 osobowe na jednym mieszkaniu jak króliki nie dość że na każdej godzinie zarabiają to jeszcze zbiorowe pokoje i cię kroją na mieszkaniu (1050€) za pokój na miesiąc na 3 to jest normalne ja się pytam ??? To Ukraińcy w Polsce w lepszy warunkach mieszkaja. Żenada na się dałem na to nabrać ale radzę się zastanowić dobrze za nim się ktoś tam wybierze. Ja rozumiem 300-400€ za pokój jedynkę ale nie żeby 300 płacić i mieć jeszcze 2 lub 3 klientów towaru w pokoju.Tak się traktuje pracownika ???

Krzysio

Rekrutuja do belgijskich Dziad Transow gdzie nikt jezdzic nie chce...zarobki podobne jak belijskiej sprzataczki 1600 ...lepiej poszukac innej agencji albo samemu na indeed...zenua:)

Antwerpia v
@Krzysio

Polaków zawsze biorą na jakieś gównian e stanowiska zap.... Jak na wyścigach a jeszcze mają jakieś pretensje w (usunięte przez administratora) takie agencje

Arnold

Witamy Was-_mamy Was:) takie powinni miec motto( przed umowa i po podpisaniu tak zmienia sie podejscie)

Jurek Szofer z Podhala

Nie wiem dlaczego takie zle opinie piszecie o tej agencji pracuje dla nich od roku wszystko jest ok kasa jak w umowie, może tylko na minus to że bonów na jedzenie nie dostaje ale to sobie mogę spokojnie na paliwku i dodatkach zrobic . Tak więc panowie że tak powiem trzeba korzystać z okazji ;)

BartO

Robia ludzi w trabe...obiecuja gruszki na wierzbie a wychodzi jak zazwyczaj z polskimi agencjami..kazda rekruterka rekrutuje swoich zeby dostac prowizje a potem pracy na miejscu nie ma...nie polecam

Boski

Polecam , robota lux:) pol wsi w ich szmatach chodzi...za punkt honoru biore sobie wezykiem 5 literkow do passata na dzien i wszyscy zadowoleni:) zonie torebek nawiozlem:) co tydzien ma inna:)

Mariusz

zastanawialem sie nad ta agencja ale widze ze lepiej wrocic do Randstad niz z polaczkowem sie zmagac...moze jak troche jeszcze urosna ...albo znajde cos sam przez indeed jobrer pl

Arturro

To ta agencja jeszcze istnieje ? Podobno ma problemy finansowe i znow zmienila siedzibe...zdecydowanie nie polecam

Adrian PP

Z tego co czytam kolejna agencja zerujaca na rodakach...a ja mam prace bez agencji z neta na wozku widlowym za 14 . Mozna? Mozna:)

Robert

Tak to jest jak się ma od głowy płacone że bierze się każdego jak leci bez żadnej weryfikacji później się trafiają takie "Asy"co to prawo jazdy kupili albo dostali prze przypadek.

Przed tobą trzeba ostrzec wszystkie agencyjne człowieku bo ty nie dość że stwarzasz zagrożenie dla siebie to jeszcze dla ludzi wokół. Nie wiem czy masz problemy z alkoholem czy narkotykami ale twoje komentarze są oderwane od rzeczywistości tak jak i ty sam . Radzę zastanowić się nad sobą a ku przestrodze dla innych pracodawców warto przekazać informację że taki człowiek bez umiejętności prowadzenia samochodów chce być kierowcą.Kpina

Ryszard

Sympatyczna (usunięte przez administratora)od reki pomoze zlatwic konto belgijskie...mowi ze wspolpraca ok byla a gdy chcesz sie dostac przez inna agencje abc work ( ma tez prace na kontenerach i dla sieci C and a) mowia ze spowodowalem wypadek...(usunięte przez administratora)

@Ryszard

Dla takich kierowców jak pan to nigdzie nie ma "dobrej" pracy.

@Ryszard

Spowodowałeś nie jeden ale aż 4 i jeszcze piszesz bzdury na agencje, a za pośrednictwem kolegi próbowałeś się dostać do kolejnej firmy.W Belgii nie ma miejsca dla takich pracowników i kiepskich kierowców jak ty.

Zlatý

Co by nie mówić z polskimi agencjami za granicą to zawsze podobnie. Z pewnością zawsze działają na swoją korzyść rzadziej na pracownika, a jak wiadomo pracownik jest kołem napędowym każdej agencji bo bez niego to nie zarobią. Ja osobiście preferuję pracę bezpośrednio dla firmy. Jeżeli już pracować dla agencji to takiej w której przynajmniej kontrakty są dłuższe niż 7 dni, takie rzeczy jak bony na jedzenia idą na konto pracownika a nie agencji. Tak samo zakwaterowanie 80f to masz pokój jedynkę ,a nie zbiorowy pokoj. Powodzenia.

Wwwwwwwww ...

Przyjeżdża człowiek z polski z kompletem badań i dokumentacji a oni cię jeszcze na badanie moczu wysyłają ?? (usunięte przez administratora)Ich to obchodzi co ja robię poza pracą to jest jakiś (usunięte przez administratora) czy ki (usunięte przez administratora). ? Nie dość że (usunięte przez administratora) Przy tych używanych szmatach babrasz się w tym to jeszcze w życie prywatne ci się(usunięte przez administratora). Zenada

Bernard
@Wwwwwwwww ...

Myslalem ze tylko mnie tak potraktowali...niech jeszcze kal i mocz badaja i wyjdzie im czy przysZly pracownik ma prace we krwii czy w (usunięte przez administratora)

Jacek

Na stronie link to europe same pozytywy...tu chociaz pisza jak jest...

Karol

Mowia ze raz w tyg w victrans musisz 8 ton przerzucic gdy masz pelna ciezarowke na bazie firmy sie rozladowac...prawda jest taka ze wrzucasz 8 ton na podloge aut a a potem za grodzie w srodku skaczesz przez grodzie i ukladasz worki z ciuchami w szeregach to znaczy Ze przerzucasz kazdy worek 3 razy czyli 8 ton 3 razy to 24 tony plus rozladowac to 32 tony:)

@Karol

Wielka szkoda że z prowadzenia samochodu nie jest pan tak dobry jak z liczenia . W umowie było jasno napisane że jest to praca fizyczna,a pan widocznie się do takowej nie nadaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2Europe - Opole

• Jak się pracuje w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 34 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Rekrutacyjna Link2Europe?

Kandydaci do pracy w Agencja Rekrutacyjna Link2Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Rekrutacyjna Link2Europe