Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Spragniony

Perry dlaczego nie ma wody na dziale ???

Wlkp

Witam. Czy wiadomo coś na temat wczasów pod grusze?

Wolne

Dziękujemy za długi wolny weekend dla wszystkich. Oby więcej takich...

irmina
@Wolne

Wolny weekend to zasługa tarczy,proszę o tym pamiętać 28 06.

@irmina

Oczywiście. Ale ja dziękuję za to że się dostosowali do wytycznych i wszyscy powinni podziękować za tylko 5%, że niema więcej. A w szczególności mieszkańcy firmy,to znaczy ci co beczą że nadgodzin nie robią... Docencie to MATERIALISCI jedni i spędzicie czas w domu z rodzinami.

Myśl
@Wolne

A nie pomyślałaś że może oni nie są materialistami tylko mają na utrzymaniu rodzinę, kredyt na dom, chcą zapewnić dzieciom lepsze życie i dlatego tyle pracują?!

@Myśl

Pracoholizm to jest choroba. Nadgodziny nie są zapisane w umowie na stałe. Jak się bierze kredyt to trzeba o tym pomyśleć a nie potem buksolić jak frankowicze. A dzieci potrzebują rodziców w domu. A nie tak jak większość ucieka do pracy bo mu dzieci przeszkadzają....

???
@Myśl

Jeżeli ktoś mieszka z mamusią i tatusiem do 40, obiady pod buźkę postawione, brak dzieci i żadnych zobowiązań to nie musi być materialistą i pracować społecznie za najniższa krajową nawet. Jak ktoś od życia nic nie wymaga to potem są takie jelonki

@???

Takie przypadki też bym zbadał. Bo to też nie jest normalne. Najniższa krajowa? Co ty opowiadasz? Zawsze można spróbować gdzieś indziej jak tak bardzo jest tu źle . Droga wolna. A rusz może wypowiedzeniem coś sobie załatwisz. Tylko czasem trzeba mieć j..a i się odważyć. Ludzie za tę siano i to co się robi to mamy naprawdę bajkę. Wczasy, bony socjal, wszystko na czas, urlopy na żądanie, stażowe i jubilatki.... To mało?

Wolne

Cenię sobie każdą wolną chwilę od pracy która mogę spędzić z rodziną... To jest najcenniejsze co mamy. A nie całe dnie w pracy. Wszystkiego dobrego.

Dekarz
@Wolne

Kazdy (usunięte przez administratora) zarobi jak presiedzi we firmie ze 300godzin. Co to za sztuka? to czysty (usunięte przez administratora)

Pika

Czy ktoś wie co się dzieje w tej naszej chifie? Różne wersje się słyszy, ale nic oficjalnie. Wolne piątki, darmowe nadgodziny, czy koronawirus zjadł nie które mózgi?

Ola
@Pika

No właśnie czy ktoś może podsumować co się dzieje w chifie? Wiem póki co że od czerwca do sierpnia nie ma nadgodzin i wezmę z pensji 5% to znaczy że jedne piątek wolny w , w tym miesiącu jest to piątek po Bożym ciele. Tyle wiem A coś więcej, proszę napiszcie. Pozdro

m
@Pika

Jeden piątek w miesiącu ma byc wolny. Nadgodziny mogą być wyplacone pod koniec roku lub na początku kolejnego roku kalendarzowego

Absurd
@m

Nadgodziny wypłacone pod koniec roku lub na początku ?! W tym czasie to pracownik może już dawno pracę zmienić ha ha ha

Fred
@Pika

Zakłady chcą wyciągnąć kase od rządu więc sie kombinuje w papierach.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Elll

Kiedy wróci jedna zmiana ? Czy to prawda że się prezes nie zgodził na powrót jeden zmiany ?

xdd
@Elll

Bardzo dobrze i niech nie wraca jedna zmiana w koncu miejsce jest na parkingu, mniejsze tłumy a nie, ze kazdy chce sobie na jedna chodzic bo wygoda czy cos. 2 lub 3 zmiany i tyle jestem na nie.

Jgy

A gdzie są związki?! jak 12miesiecy okres rozliczenia!? Czy to ma związek z tarcza?

Xyz
@Jgy

Oczywiście, że ma związek z tarczą. A co związki, związki nie mają nic do gadania. Podziękuj rządowi za formę obecnej tarczy. Pracodawca ma wolną rękę aby w ramach tarczy "utrzymać" miejsca pracy. Firma weźmie pieniążki z tarczy i to duże. Ciekawe na co zostaną rozdysponowane bo nie na pracowników. Teraz nie dość, że nie będzie nadgodzin i pensja podstawowa niższa o 5% to za 3 miesiące będziesz robił przymusowo 32 nadgodziny. A potem i tak zobaczysz pieniądze jak świnia niebo i będziesz wybierać dni wolne. Także powodzenia

Miki
@Xyz

Ale jak pxcw chciał wprowadzić 12 miesięczny okres rozliczeniowy to związki umiały wywalczyć 3 miesiące więc na hu ** macie związki w chifie

Romek

Biura podróży Solidarnośc nie nazywaj związkiem bo pęknę ze śmiechu. Związki w chifie to ogólnie śmiech na sali. (usunięte przez administratora)i to od wieluuuuuu lat.

Hahahah

To teraz zapraszam na kawę omówimy temat realistycznie nie online :)

Havo

p80 CNC pan strazak co ma nazwisko takie jak wódz związków (z wąsem) nie wiesz gdzie jest palarnia? Bo na pewno nie w kabinie w toalecie.

Gruby
@Havo

Bo on jest DJ i mu wolno

Jgy

Należę, inaczej bym nie zabierał głosu

Koneser
@Jgy

Jeżeli należysz do związków no to serio masz się czym chwalić to jakbyś napisał że należysz do zgrupowania anonimowych alkoholików kafeleria kawuseria

PIS

A większość ludzi na niego pluje ,A to jeden z największych i najwybitniejszych naszych polityków

PIS

Jarosław jest wielkim politykiem potrafi rządzić oraz ma genialne pomysły

PIS

Gdyby nie nasz prezydent nic nie mieli byśmy w naszym pięknym kraju warto iść się pomodlić by zaraza ustala i wróciły piękne czasu

PIS

Mamy wspaniały rząd pozwala na utrzymanie stanowisk pracy A wy plujecie im w twarz

Przywódca

Domagasz się #

Przywódca

Jgy A widziałeś gdzieś podpis obu związków pod 12miesiecznym okresie rozliczeniowym bo ja nie to tylko propozycja zarządu pod którą żaden związek się nie podpisze może powinno się zacząć od tego czy należysz do jakiegoś związku ze pomagasz się naszej interwencji

W

Większość tu jest takich co by za 4 tysie wylizalo komuś co nieco i jeszcze by mówili ciesz się że masz robotę żal mi Was i szczerze jak spotkam w cztery oczy na ulicy kogoś z tych co wymieniłem nazwiska to wątpię żeby mnie ruszyli więc nara wszystkim i życzę Wam dorabiania się albo urabiania PS łysy nie pisz do mnie ze jestem nieźle (usunięte przez administratora)

XYZ

P80. Nie rozumiem układu między mistrzem R.K. a pracownikiem R.P. Pracownik z niemałym doświadczeniem a robi najłatwiejszą i najlepiej opłacalną pracę, która oczywiście daje mu mistrz a nie przydzielony majster, bądź też mistrz dzwoni do tegoż pracownika (poza godzinami pracy) czy zechciałby takową pracę wykonać. Nas pracowników tego działu bardzo to denerwuje i czujemy się niesprawiedliwie traktowani, bo tej 'lepszej' pracy nie możemy wykonać żeby sobie polepszyć sytuację, tylko szybciej i więcej piłować

@XYZ

W końcu jakieś konkrety no bo to są po prostu układy Pan Pigla łapie się kogo może bo sam nic nie osiągnie w życiu niestety wybacz Robert, a Pan Koga to gościu w jensach który swoje w życiu wypił i wiedział z kim wypić w Aesculapie dlatego mogą sobie robić poniekąd co chcą nie licząc się z nikim. Oni jak siedzą u Pana Kulusa to mówią tylko to co on chce usłyszeć zero sprzeciwu, więc Pan Wojciech myśli że wszystko jest ok niestety a jest bardzo źle pracownicy ciężko pracują bo muszą poprawiać robotę z CNC po zajebi... Programiście Panu Grześkowiaku Wszystko w tym zakładzie niestety spada na zwykłych szaraków którzy niestety nie zrobią z tym nic ponieważ do Pana Kulusa nie dojdzie ta informacja z tego powodu że tacy którzy mają mu ja przekazać po drodze ja z modernizują po swojemu i na końcu jest jak w głuchym telefonie.

@W

A w tym przypadku jednak chodzi o układ między Pajchrowskim a Koga poprawka mala więc w sumie ma to samo wychodzi :)

aaa
@W

Myslicie że kogoś to obchodzi? Idz do zwiąkow choc wątpie by tam ktokolwiek palcem ruszyl.

W

Dzięki pozdro :D przynajmniej nie mam gaci osranych ze strachu tak jak Ty ;)

P
@W

Chyba jednak masz osrane skoro wymieniasz nazwiska innych a sam nie potrafisz się przedstawić, tylko ukrywasz się pod nickiem W (nie ze strachu?) Takich odważnych jak ty są miliony.

No raczej nie wyniosą Bożka on jest nie tykalny

Stary dobry nosacz
@Anonim

Nietykalny to jest trendowaty

@Stary dobry nosacz

Bożek przekręty robił i robić będzie z księdzem od siedmiu boleści ????????

Stary dobry nosacz

Po prostu spójrzcie prawdzie w oczy jesteście tchórzami którzy mają majty ofajdane na samo myśl o spotkaniu z Bożkiem w cztery oczy, sory Bożek to za wysoko dla Was macie ofajdane majty jak widzicie majstra z działu żal, i jak ma być lepiej peda.... Tchórze i podpierdalacze Amen

Mmmmmmmm

Jeżeli idzie ktoś sam na parking to po co maseczka? Więcej szkody niż pożytku sami sobie robimy tymi maseczkami tymbardziej na świeżym powietrzu nie powinniśmy ich nosić.

@Mmmmmmmm

Czytajcie że zrozumieniem ludzie. Pisze przecież że idzie nie sam i nie jest na parkingu tylko na terenie zakładu i wkoło tłum ludzi kończących pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o