Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Look

A jak się pracuje przedstawicielom? Jakie pieniądze, auta, atmosfera?

Kalafior
@Look

Pensja poniżej średniej w branży. Od niedawna skodziany Octavie. 5 biegów i kierownica. Choć może zależeć od stażu (znajomosci). Wczesniej Focusy. Atmosfera zależy od działu. Odnoszę wrażenie, że niektóre działy to jak inna firma. Ciśnienie jak wszędzie.

sunny
@Look

Jak wspomniano poniżej, podstawa wynagrodzenia zdecydowanie poniżej ofert konkurencji (czytaj PH u producenta sprzętu medycznego, chociaż niejednokrotnie dystrybutorzy mają też lepiej) Wynagrodzenie premiowe zależne jest od działu - nie ma spójnej polityki premiowej dla całego Sales Force'u. Dużo zależy od bezpośredniego przełożonego a tutaj bywa różnie. Pracować trzeba jak wszędzie, chcesz mieć spokój (albo nadzieję na spokój) musisz obronić się słupkiem. Narzędzia pracy jak wszędzie, telefon, lapek, Octavia lub Golf, wcześnie były Foki, jak pisał ktoś poniżej. Postrzeganie firmy na rynku jeszcze jest całkiem dobre ale relacje wewnątrz pozostawiają wiele do życzenia. Ogólnie, nie polecam. Dobry PH znajdzie zdecydowanie lepsze warunki w innym miejscu.

Neutral

" Dokąd zmierzasz Chifo ? " Mówią " Nie szata zdobi człowieka ", i jest to przysłowie idealnie pasujące do obecnej sytuacji jaka panuje w zakładzie. Piękna zieleń od strony ulicy, piękne oszklone biurowce, nowe inwestycje, wielkie budowle i piękne stoiska targowe. Nie jedna osoba którą spotkałem/spotykam wypowiada się na temat firmy jak by to kraina mlekiem i miodem płynąca była z wielkimi zarobkami. Lecz jaka jest prawda wiedzą tylko pracownicy tej firmy którzy raczej nazwali by ją Mordorem na Tysiąclecia. Znam bardzo dużo ludzi z firmy zajmujących różne stanowiska, i bardzo dużo różnych rzeczy słyszałem. Jest natomiast jedna rzecz która łączy wszystkie wątki " Wymiana zarządu ". Wszyscy są zdania, że dopóki nie zmieni się zarząd nie zmieni się nic w firmie. Lata 90-te minęły i trzeba iść do przodu. Co raz więcej firm konkurencyjnych pojawia się na rynku, a o dobrego pracownika ciężko. Ale nie tutaj... Tutaj zatrudnia się ludzi za najniższą krajową z minimalną premią i szkoli od początku. Lepiej zatrudnić dwóch nowych pracowników niemających o niczym pojęcia, i zatrudnić na umowę zlecenie pracownika który odszedł bo nie dostał podwyżki żeby ich szkolił niż, dać jemu podwyżkę. Gdzie tu sens, gdzie tu logika ?! Dział sprzedaży - nie wiem ile dziewczyn przewinęło się w ciągu ostatnich dwóch lat. Klienci wkurzają się bo już nie nadążają kto ich obsługuje. Ledwo przyzwyczają się do swojej opiekuna, i już jest nowy. Kierownik transportu - wyrzucony bo trzeba było zrobić miejsce dla emerytowanego policjanta. Główny magazyn - zamknięty bo trzeba było otworzyć nowy pod Poznaniem gdzie po pierwszych 3 miesiącach nowi pracownicy narobili takie manka, że bójcie się Bog. Powiększenie kuźni - czy ktoś zastanowił się wcześniej skąd wziąć kowali do pracy którzy zapełnią stanowiska ? W sumie mogą zachęcić pieniędzmi... 2000zł na rękę , a później po latach podwyżka o 0,35gr brutto/h. A najlepsze to i tak jak mówią " Na twoje miejsce za bramą to się biją żeby pracę dostać ". Jakoś nie widzę, żeby ktoś tam stał. O bezsensownych awansach, premiach i pieniądzach które by szło zaoszczędzić w tej firmie nie będę się już rozpisywał. No, ale jak z wazeliny jesteś to do niczego innego się nie nadajesz. Czekamy teraz na finał sprawy w którą zamieszany jest Pan B, ciekawe czy zarząd podejmie odpowiednie kroki. Uważam, że światowa korporacja takiego formatu nie może sobie pozwolić na takie rzeczy, ale czas pokaże. Co nie zmienia faktu, że UKŁAD to chyba znak firmowy. Szanujcie się i walczcie o swoje. Niech wrócą te lata kiedy praca w Chifie była zaszczytem i przyjemnością. Pozdrawiam P.S - A najlepsze co usłyszałem to, że liczy się Prestiż. Tylko, że Prestiżem rodziny nie wykarmię.

Kajleziesz
@Neutral

Zarząd zapomina, że pracownicy też mają rodziny... Ciekawe ile by sami pociągnęli za te pieniądze... Chifa to dramat- pracownik fizyczny ma tylko robić, nie gadać, nie myśleć - tylko robić. I to najlepiej rypać nadgodziny- wtedy Ci powiedzą, że wypłata jest ok ( nieważne że czas pracy z 40 h/tyg wydłuża się do min 48 h/tyg) PRZ jak tam Wasz strajk? Nadgodziny nie są obowiąwe, ale nacisk z góry już idzie co nie? ???? Biurowi kiedy Wy zaczniecie strajkować? Pensje żałosne a obowiązki rosną... I za co to wszystko? I po co to? Żebyśmy się dowiedzieli, że tym na górze też niestarcza! Jak kraść to miliony co nie? Chifo dokąd zmierzasz? Będziesz miała siłę się podnieść jak wkoncu Bozyszcze i inni wydoją Cię tak że spadniesz na dno?

@Neutral

to nic chyba nie da zeby walczyc o podwyzke traktuja pracownika jak smiecia nie mowie akorat o kuzni ale niech probuja walczyc

werta
@Neutral

Troche sie kolega rozpisal. Ja bym to napisal w kilku słowach. (usunięte przez administratora) w zlotym papierku.

Cwaniak
@Neutral

Jak już wyrzucają pracowników ze stanowisk aby zrobić miejsce dla swoich - to firma idzie po "bandzie". Takimi działaniami zarząd daleko nie zajedzie, a i o zaufanie normalnych ludzi będzie im trudno. Z drugiej strony ciekawe jak czuje się ten emerytowany policjant, może jest lepszym fachowcem od poprzednika.

Anty pies
@Cwaniak

Policjant jak pies - mierny ale wierny.

Olaf
@Anty pies

Takich sie lubi. Tacy sa najlepsi.

Pejo
@Neutral

Fajnie to opisaleś ale przecież mamy zwiazki zawodowe.Co o nich mozesz napisać.Uważam że mało ich interesuje los pracowników.

regres
@Neutral

Widzę, kolega dobrze zorientowany w realiach wielu obszarów ACP. Również tutaj pracuję i z wieloma uwagami się zgadzam. Myślę, ze spokojny sen Zarządu i HR powoli się kończy, gdyż opinie z GoWork zaczynają być poważnie traktowane przez specjalistów HR w skali całego kraju oraz przez poszczególne podmioty działające na rynku agencji doradztwa personalnego.

Wykończony

Uwaga uwaga.... Czwarty Bambus w chifie!! To już prawdziwa plaga!! Dlaczego nikt tego nie kontroluje?!

lityl pony
@Wykończony

A co masz do bambusów? Wole ich jak niektórych(usunięte przez administratora) z nożyczek. Tam jest ich cała masa do zwolnienia łacznie z góru.

Gero
@Wykończony

Kolego, może to ten sam, którego cztery razy razy spotkałeś w ciągu dnia ale Ty w swoim (usunięte przez administratora) postrzeganiu świata nie potrafisz odblokować swojego wiklinowego rozumku?

Szukam pracy

Halo - chodzą słuchy że stanowisko kierownika na proto ma się zwolnić. Ktoś coś?

Zdzich
@Szukam pracy

A kto kierownikiem proto.

toolmaker
@Szukam pracy

No właśnie, kto jest kierownikiem prototypowni?

Szukaj

Polecam inną firmę ....

toolmaker
@Szukaj

A napiszesz jaką???

Inna
@toolmaker

Jakąkolwiek inną i Poznań bo tam są inne stawki

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Nie tu

Za dużo tu powiązań rodzinnych i innych takich.... więc jeśli nie jesteś w żadnym układzie to nie licz na awans lub podwyżkę lub inne ulgi...

Prawda
@Nie tu

To prawda... do tego bezpłatne nadgodziny do odebrania ale nie ma kiedy....

Wojciech
@Prawda

Z reguły dużo jest tych nadgodzin do odebrania? Chciałbym dowiedzieć się właśnie, czy często zdarzają się sytuacje, że trzeba zostać dłużej w pracy. Mam nadzieję, że są to sporadyczne sytuacje.

Godziny
@Wojciech

To zależy od działu, czasem bywa że nazbiera się tyle że możesz z miesiąca odebrać 2-4 dni wolnego.

Miszcz

Zasady BHP nie dotyczą Pani która myje okna na podnośniku???

mistrz
@Miszcz

Weź się za robotę zamiast przy oknie wisieć i się gapić. Pani myje okna z kosza do takiej pracy przeznaczonego.

Róża

Witam.Czy ktoś zajmie się sprawą robót budowlanych na magazynie.Po całym dniu pracy pracownicy narzekają na bóle głowy brzucha od tego zapachu a w buzi pełno kurzu.Szok

Olaf Ludwig 2

A ten święty jeszcze nie został zwolniony!!? Dziwię a ie zarządowi i związkom. Jaki on przykład D a je?! Jeż Li kombinuje na zewnątrz yo tylko można dobie wyobrazić ile nakradl we firmie!

@Olaf Ludwig 2

Pewnie czekają na zarzuty i wyrok. Mam nadzieję, że nie jest taki głupi i nie podpisuje nic, skoro jest zawieszony w obowiązkach a biuro ma oplombowane.. PIP by mogła się popisać i sprawdzić porządek w papierach.

Wasyl
@ja

Nie dosyć że pracuje, to jeszcze nowy samochód dostał ...

Niewinni??
@Wasyl

Widocznie nic im nie udowodnili skoro dalej pracują...

Kamor
@Niewinni??

Szok.

Syn Onana.

Te sid! Ty wiesz co o tobie myślę! Bu ha ha ha.

Stefan
@Syn Onana.

Takie personalne wyrzuty na tym forum nie są mile widziane, głównie z tego względu, że jeśli ktoś tu zagląda, to po prostu jest ciekawy jak wygląda praca w Aesculap ChifA i takie posty jak Twój wnoszą niewiele. Jednak Twój wpis sugeruje, że jesteś lub byłeś jakoś związany z firmą- mógłbyś w takim razie powiedzieć jak wygląda tu praca? Jak kształtują się zarobki, atmosfera jest w porządku? Pracownicy mogą liczyć na jakieś szkolenia dodatkowe oraz benefity pozapłacowe?

Onan
@Syn Onana.

Dobre !

Odbiegne od tematu ...czy Pani w kiosku umie szybciej sie poruszac bo jak narazie idąc w naszą 15-sto minutową przerwe nie jestes w stanie kupic i zjeść trzy osoby obsłużone w 15 minut a gdzie reszta osób ..ruchy 90-cio letniej osoby nie obrażając staruszków ..swoją drogą nie wyobrażam sobie tej Pani np.na szlifierni z taką szybkością maaassakra!!!!

Teresa

Macie tylko jedną przerwę 15-minutową w ciągu 8 godzin pracy? Napisz proszę o warunkach pracy w firmie.

W.K

Najlepszy i tak jest kierownik, który: "z robolami" Nie będzie rozmawiać :)

@W.K

Przepraszam ale takich kierowników nie ma w naszym zakładzie.

W.K
@Brygadzista

Haha, brygadzisci to ich pupilki i donosiciele więc nawet nie będę dyskutować z kimś takim jak ty :) W.K to inicjały tego najlepszego kierownika jakiego chifa miała ????

Swój
@W.K

A kto to? Jak w niku? Dobrze rozumuje? Hihi.

@W.K

Ja nie jestem nikogo pupilkiem i donosicielem tylko mam największe pojęcie o pracy którą wykonuje i dlatego jestem brygadzistą... I proszę nie obrażać Pana W. bo jest najlepszym kierownikiem jakiego Chifa miała i niech nami dowodzi jak najdłużej.

eDMUND NOZYCORĘKI
@W.K

Nie ma lepszego niz adaś. Bu ch acha cha cha.

Helena
@eDMUND NOZYCORĘKI

Zauważyłam, że zaczęliście odbiegać od najważniejszych tu tematów, a więc przerwę na chwilę Wam tę dyskusję. Przeglądałam ostatnio z ciekawości aktualne oferty pracy od Aesculap ChifA i natknęłam się na jedną, która mnie szczególnie zainteresowała. Mówię mianowicie o stanowisku Młodszego Specjalisty ds. PR/CSR. W ogłoszeniu nie zaznaczono jednak, na jaką formę umowy można byłoby tam liczyć na samym początku. Może Wy zatem posiadacie taką wiedzę?

@Helena

Oczywiście na czas nieokreślony bo jak już złapią niewolnika to już nie puszczą...

Jaro
@Helena

Czy tylko ja mam wrażenie że te wypowiedzi o tym jak to ktoś jest zainteresowany tą robotą, że ciekawi go atmosfera bo 60 letnia firma bije swoim prestiżem po oczach itp. piszą jakieś trolle z HR, marketingu czy innych sekretariatów żeby choć na chwilę odciągnąć uwagę od tego wiadra pomyj wylewanego słusznie na ten zakład ?

Ona

Bożo się wymigał... a właściwie podjęli z siostrą decyzję, że ona na siebie wszystko weźmie. Zostanie przy korycie- wałki dalej będzie kręcił tylko ostrożniej. W końcu ktoś musi ich wszystkich utrzymać.

Zdziwiony
@Ona

Jak to możliwe ?

Karma
@Ona

Jeżeli siostra faktycznie weźmie wszystko na siebie to znaczy, że firma jest też w to wplątana, a to z kolei może pociągnąć roszady w samej firmie. Jaki właściciel firmy chciałby mieć pracowników, którzy go kręcą lub swoimi działaniami szkodzą wizerunkowi firmy. Co na to właściciel firmy Pan Braun lub choćby prezes Chify? Co z prestiżem firmy, na który zarząd cały czas się powołuje? Przykład idzie z góry.

KAzia
@Karma

Ciekawe ile rzeczy chifoskich mozna znalezc u niego w domu czy w przedszkolu? Świętoszek psia mać! Chate tez ogarnialo mu wielu pracowników np. elektryke. Tak! To są ci co tak mało zarabiaja i do kościoła w pierwszym rzędzie siedzą.

Tom Chuck

No Panowie Konstruktorzy - to kto następny? Jak mogliśmy przekonać się na ostatnim pożegnaniu kolegi, są w zakładzie osoby które w szczególny sposób ukazują swoją drugą naturę. Szkoda że osobę która włożyła wiele inwencji i pozytywnych emocji dla zakładu, nawet nie potrafią pożegnać w należyty sposób......

aleksandra
@Tom Chuck

Norma. Tak jest w tym zakładzie. Każdy kto ma troche godności i poczucia własnej wartości potrafi odejśc z Chify bez problemu.

Złoty
@aleksandra

Pokazał gdzie nas ma. Niektórym nie służą wysokie stanowiska, bo kiedyś ten facet był zupełnie inny. A tak ogólnie, to coraz mniej tych inżynierów.

Harcerz
@Złoty

Co to za inżynierowie?! Nic nie umieją a zwykli robole muszą po nich poprawiać błędy. Inżynier za pieniądze rodziców.

Zdziwiony
@Harcerz

Jak to - tyle zarabiają i nic nie umieją - to wykopać ich. Albo dajcie operatorów do biur, a tych leszczy do maszyn.

Teresa
@Tom Chuck

Jak oceniasz pracę w Aesculap ChifA jako konstruktor? Masz dużo pracy i możesz się wykazać w tym co robisz? Jako pracownik możesz przekazać wiele istotnych informacji osobom, które szukają tu zatrudnienia.

@Tom Chuck

Jeszcze paru robaków odejdzie to się będzie szefo musiął sam wziąć za rysowanie

Natalia

Może ruszy ktoś (usunięte przez administratora) i naprawi ten (usunięte przez administratora) kołowrotek od strony stołówki bo się zacina

JackNoStrong

Witam, Jak wygląda obecnie praca w CHIFie? Ile zmian, czy pracujecie w weekendy i jak wyglądają widełki stawek jeżeli chodzi o pracę na produkcji dla początkującego pracownika?

Helena
@JackNoStrong

Super, że zapytałeś właśnie o takie kwestie, ponieważ mnie też one bardzo interesują. Aesculap ChifA to firma z 60-letnią tradycją, a zatem można byłoby przypuszczać, iż taki pracodawca stwarza dogodne warunki zatrudnienia swoim pracownikom. Ale na konkrety musimy poczekać. Jestem jednak ciekawa, dlaczego wybrałeś akurat tę firmę? Co Cię do nie tak przyciągnęło?

Snupek

Coś słyszeliście, że chudy aferowiec odchodzi z firmy?

@Snupek

Nikt nie odchodzi. Brednie i Bzury.

Eratopsik

Powinnien odejść! Do swojego przedszkola byle kto nie moze się dostać .Podobno trzeba być z ''dobrej i porządnej''rodziny. Dlatego uważam ze za takie coś powinien wylecieć jak najszybciej z zarządu bo nie jest godzien piastowania takiej funkcji .

Zainteresowana

Widzialam ciekawe oferty pracy m.in. księgowa ds zobowiązań oraz pracownik castomer service and marketing? Czy ktoś ma jakieś opinie o działach, do których potrzebują tych pracowników? I jak kształtują się zarobki na tych stanowiskach?

Nie
@Zainteresowana

Radzę poszukać innej firmy. Z tego co się orientuję to najniższa krajowa, za nadgodziny (usunięte przez administratora) tylko do oddania. Poczytaj resztę komentarzy

Kamena

Zapewnienie zimnych napojów w pracy to nie jest dobra wola pracodawcy – to jego obowiązek. Jeśli temperatura uniemożliwia normalną pracę, szef może zarządzić przerwy w pracy lub szybsze wyjście do domu. Jeśli zaś nie będzie dało się pracować, pracownik ma prawdo opuścić swoje stanowisko pracy, a i tak otrzyma pełne wynagrodzenie. Prosze wpisujcie w jak sposób przełożeni z poszczególnych działów zareagowali na długotrwałe upały. Stworzymy w ten sposób obraz "dobrego pracodawcy"

Prawdziwy pracownik
@Kamena

Jak sami zauważyliście zakład nie zrobił NIC. Tak ma wszystkich w poszanowaniu. Także chciałem z całego serca szczególnie podziękować dyrektorowi produkcji który nie przejmuje się losem swoich pracowników. Przywilejem jest do że pozwolono zaczynać pracę od 4 rano. Dyrektorze - połowa załogi nie ma zdolności do pracy w godzinach nocnych także przy jakimkolwiek zdarzeniu w tych godzinach....to już sam Pan wie co wtedy . Pracownicy w ten sposób narażają się łamiąc regulamin aby dla Pana wykonać plan a Pan nawet nie wprowadził dodatkowej przerwy. Dziękujemy, zapamiętamy.

Lopez

Ludzie.. czytam te wasze beznadziejne wpisy i stwierdzam że dobrze wam w tej chifie, i atmosfera też jest super. Bo kto inny jak nie wy sami napedzacie też zły stan co niby się tam panoszy po zakładzie. Sami jesteście sobie winni. Pracownicy powinni się z sobą bratać i ewentualnie występować przeciw władzy a tu szarak przeciw szarakowi.. Nigdy niczego nie ugracie postępując w ten sposób. Brawo Wy!!!

Jacko
@Lopez

Ty chyba się napiłeś czegoś z tej hetmańskiej czarki! Jaśnie oświeconego! :D

Kamena

Jak co roku nasz zakład zwleka z wyplacaniem zaświadczenia dofinansowania do wypoczynku. Wypłata zaświadczenia przysługuje pracownikowi w każdym momencie po złożeniu wnioski. Warunkiem jest aby wziąć 10 dni urlopu . Niech zakład w końcu zacznie myślę bo być może ktoś wolałby zimą jechać na narty i wziąć pieniądze niż czekać do lata skoro i tak nie lubi morza. I niech za chwilę nie mają pretensji że jak wypłaca pieniądze tak ja" oni tego chcą " w jednym czasie to pół załogi pójdzie od razu na urlop bo albo wyjadą na wakacje albo będą remontować albo z wypłatą będą mieli tyle pieniędzy że nie będzie się chciało pracować....Gdyby pieniądze były wypłacane jak pracownik chce wypocząć wszystko rozeszło by się w czasie, i zgodnie z przepisami. Ale to trzeba pomyśleć i tu jest problem

Sam
@Kamena

Macie związki w zakładzie. Tam idz sie pożalic. Moze ktoś cię wysłucha jezeli akualnie nie jest na wycieczce.

Marzena
@Sam

Takie problemu, owszem, warto jest rozwiązywać już wewnątrz firmy. Ale z drugiej strony dobrze, że @Kamena zechciała podzielić się z innymi osobami na forum tym problemem. Dzięki takim wpisom również poznajemy danego pracodawcę - w tym przypadku firmę Aesculap ChifA. A Ty pracujesz w tym przedsiębiorstwie, czy wypowiadasz się z perspektywy jego obserwatora?

Weź się do roboty
@Kamena

Chciałabym Panu przypomnieć że te świadczenie nie jest obowiązkowe i zakład nie ma przymusu wypłacać.... A po drugie nie chce mi się wierzyć że te kilka set złotych tak ratuje budżet i ludzie mogą lecieć na Majorke odrazu. Weź się Pan do roboty a może przez cały rok zaoszczędzisz na wakacje...

Weź się za naukę
@Weź się do roboty

Nie mam zwyczaju odpowiadać ale zrobię wyjątek. Zakład nie ma przymusu tylko obowiązek, bo zostało to zawarte w umowie sprzedażowej Chify a pieniądze nie pochodzą z ich kieszeni tylko z funduszu socjalnego. Sądzę że nie wiesz co to jest tak samo jak nie wiesz że kilkaset piszemy razem. Chyba że lubisz strzelić sobie kilka set ze "śwagrem". A dla twojej wiadomości Majorka jest tańsza niż polskie morze i za dofinansowanie na pewno by starczyło.

Weź się do roboty
@Weź się za naukę

Dziękuję poprostu zapomniałam że jestem na lekcji języka polskiego Panie profesorze :) skoro mają taki obowiązek jak twierdzisz to weź naprawdę się do roboty a kasa wpłynie :) mam nadzieję że nie ma błędów a Pan się marnuje na produkcji taki oczytany, elokwentny i wszystko wiedzący:) nie pozdrawiam

wertykulator
@Weź się do roboty

A skąd wiesz że na produkcji ty ciemna szara trąbo. Jak dwoch pracuje to spory budżet by wyjechac na zasłużony odpoczynek.

Róża
@Kamena

Ciekawe kiedy będą wypłacone wczasy pod grusza.????

Robert
@Róża

Świadczenie urlopowe czyli tak zwane wczasy pod gruszą powinny być wypłacone najpóźniej ostatniego dnia przed rozpoczęciem urlopu. Jednak wiele firm ma na to osobne zasady, które regulują wypłatę tego świadczenia. Jeżeli zgłosisz się do kadr na pewno uzyskasz potrzebne informacje. Chętnie dowiedziałbym się jakie jeszcze inne benefity wchodzą w skład pakietu socjalnego i czy dodatki do wynagrodzenia obejmują też premie? Liczę, że mi odpowiesz.

stan
@Weź się do roboty

Buraku, ale jednak do końca m-ca stycznia pracodawca powinien powiadomić załogą, że taką decyzję o zmianach w zakresie świadczeń z zfśs podjął.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o