Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

WHC

Witam serdecznie, Byłem pracownikiem tego zakładu przez kilka długich lat, więc mogę się wypowiedzieć jakie panują realia dotyczące pracy na stanowisku produkcji. Cóż jeśli chodzi o szkolenia to bardzo słabo - tak naprawdę jesteśmy zależni od osoby do której nas przydzielą i od tego czy ta osoba będzie chciała nam coś pokazać i nauczyć czy nie. Zazwyczaj kończyło się tak, że zamiast szkolić to pracownik musiał naginać żeby wyrobić normę. Druga sprawa to tak zwani "karierowicze" naprawdę zero kompetencji tylko stanowisko za uprzejme donoszenie przełożonemu na pracowników produkcji. Osoba z konkretnym i nawet kierunkowym wykształceniem oraz z bardzo ogromnymi kompetencjami jest na siłę duszona bez możliwości jakiegokolwiek awansu i jest traktowana jako wróg numer 1 bo może zaszkodzić tym którzy trzymają stanowisko za wyżej wymienione czynności. Tak więc opcji rozwoju niestety brak, opcji UCZCIWEGO awansu niestety także brak.

Pip

Witam serdecznie szanownych pracowników produkcji i tych biurowych. Zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie informacji oczywiście anonimowo co dokładnie nie jest zgodne z kodeksem pracy apropo firmy o której mowa na forum. Zwracam się do Państwa dlatego, ponieważ jak dobrze wiemy ciężko jest powiedzieć w prost o problemie władzy co tak naprawdę leży nam na sercu i co nam utrudnia pracę w zakładzie. Zebrane informacje wraz z moją grupa przeanalizujemy i wyciągniemy konkretne wnioski a następnie poinformujmy konkretne sluzby o danej nieprawidłowości.

łopatolog

Czy do Chify zatrudniają w ogóle na produkcję? Na stronie jak już to tylko praca dla księgowych lub dział handlowy. A produkcja gdzie? W Chinach?

Obserwator
@łopatolog

Produkcja poszła w CH do Radzynia i tak to wyszło że 40% zamówień łóżko się j.

Anty palenie

Kolego Z mikro łysy w okularach który ostrzy KR możesz przestać palić w łazience I oglądać filmiki na telefonie z głosem że wszędzie słychać? Oraz ten co jest "wywalony" z nogami do przodu też mikro Ale CNC też możesz przestać palić? Łazienka to nie palarnia!!!

Papier Regina

Czy chodzi o brygadzistę z mikro?

@Anty palenie

Anty palenie bądź odważny i podejdź do tych panów których opisales i powiedz to prosto w twarz akurat nie mam z nimi nic wspólnego ale chętnie zobaczył bym taka konfrontację pracowników

baba z jajami
@Bądź odważny

Skoro piszesz że "nie mam z nimi nic wspólnego" to pewnie jesteś jedynym z tych panów to teraz się skup chamie i prostaku... NIE WOLNO PALIĆ W TOALETACH!!! także amebo umysłową szanuj zdrowie współpracowników i pracę sprzątaczek. Nie pozdrawiam.

@baba z jajami

Prace sprzątaczek?chyba trochę za duże określenie same pala w miejskiej szatni w kiblu notorycznie codziennie aż człowiekowi nie chce się wejść i chociażby umyć ręce więc widzę że się nie orientujesz nie palą w damskiej bo by je kobiety zjadły za to A tak w męskiej wali fajami to żadnej różnicy nie będzie A później jeszcze jakie mądre że pala w szatni A same to robią śmiech na sali akurat ja nie mogę sobie zarzucić trucia pracowników nie korzystam z dłuższych posiedzeń w pracy bo brzydza mnie os.....e Kible ale takie zachowanie wynosi się z domu więc współczuję jak wygląda w domu

@Bądź odważny

W męskiej szatni przepraszam za literówkę

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Róża

Co to za liderki na przepakowni.Kto to wymyślił.Te osoby to wielka porażka.Prosze pomyśleć zanim coś jest zrobione

Przerwa

A Pan z piasku P30 nie wie gdzie jest palarnia? Przypomnę, że nie w kabinie w toalecie. Może najwyższy czas wyhodować sobie fałdy na mózgu, polecam

Chirurg

Dla fizycznego 850 brutto... A ciekawe ile zgarnęli kierownicy, dyrektorzy no i pani szefowa z kadr. 10 razy tyle ??? Skandal!!! Tak nas wynagradzcie za to że my ten (usunięte przez administratora) ciągniemy. I tylko słyszymy że za mało robimy. Czy ktoś się za to w końcu weźmie? Ktoś zrobi z tym porządek? Już nie wspomnę o podwyżkach których niema w grupie pracowników fizycznych za to dla kierowników oczywiście kasa się znajduje na podwyżki i spore premie co kwartał. (usunięte przez administratora)

olek
@Chirurg

Zaraz tobie napiszą ze trzeba było się uczyc buhahahaha

Buszmen

Na odchodne decenili mnie premią 229 zł! Z tym że nikt nie pamięta tych rzeczy które usprawniłem albo tego że choćby dzięki mnie ,,motylki" przestały się cofać z niemieckiej kontroli... Tylko to że spał, chodził do kibla lub siedział... Pozdrawiam już zza bramy;)

Obserwator
@Buszmen

I wszystko na temat. Tak traktuje się pracowników-niewolników w tej firmie. Zarząd ma spokój bo plan wykonany, a resztę mamy w (usunięte przez administratora)

Borys
@Obserwator

W tym zakładzie pracują lenie śmierdzące, nieuki i ci którym poprostu jest dobrze. Mają wszystko co im potrzeba i nic więcej od zycia nie wymagają. Mozna zachorować , lecieć w kulki, popic na nocce. Fajnie nie? Kasa jest, ciuchy wyprane, sklepik z żarciem. Kiedyś pracowali u prywaciaża więc chify juz do śmierci nie opuszczą bo im lepiej nigdzie nie będzie. To jest obraz typowego pracownika chify. Dojną krowe racz zachowac nam panie jak najdłuzej.

Bambus

Co to? Nikt nic o premiach, nagrodach rocznych nic nie pisze?! Co się dzieje? Czyżby miało ich nie być?

Ciekawy
@Bambus

Na jakiej podstawie są one przyznawane ?

Podobno 840-850 zł

@Ciekawy

Na podstawie widzimisię. Połowa wyjściowej jest przyznawana jakoś przez system. Chorobowe itp itd. A druga połowa przez kierownika działu. Może dołożyć więcej. Jest to premia też uznaniowa. Więc jak poczujesz się pokrzywdzony bo za mało no to życie. Nic nie zrobisz

Xxd

Żenada- firma na Mikołaja dla dzieci wnioski daje na początku listopada- karty upominkowe tak jal ostatnio po 6 grudnia będą? No brawo Wy... Naprawdę ciężko ogarnąć że Mikolajki są 6 grudnia?!

zenon
@Xxd

to nie są karty na Mikołaja, tylko na gwiazdkę. W tradycji naszej jest dawanie prezentów na gwiazdkę a nie na 6 grudnia.

Xxd
@zenon

Pracuję w firmie 20 lat i jak były paczki to zawsze max do 5 grudnia, więc na Mikołaja jak znalazł, a teraz nagle że niby na Święta? Taaaa jasne, na święta są bony i jałmużna górnolotnie nazywana premią roczną....

Bystry

...o sobie myślą a nie o dzieciach... A po co dzisiaj wielkie spotkanie zrobili, żeby pochwalić się jaki to ten rok był super i sobie premie za słupki przyznać. Oczywiście przy winku i nie bylejakim jedzonku. A nam jak co roku po kilka stówek na odczepne. Tylko że to my robimy na te słupki i wykresy.

Sidopodobny klepacz bzdur
@Bystry

Zaraz tobie napiszą cwaniaczki że trzeba było się uczyć.

KARAĆ PALACZY

Ludzie kur... mać skończcie palić w toaletach... są osoby które chcą skorzystać A nie wąchać ten smród. Mam nadzieję że zrobią szybko te czujniki :)

technik

Ile zarabia technik serwisu? Pytam bo po raz kolejny jest ogłoszenie i nie wiem czy wysyłać zgłoszenie....

Mało
@technik

Jak po raz kolejny to pewnie mało

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Aesculap ChifA?

Gdzie

To zależy gdzie się pracuje

Znawca

To dlatego zaczynają zbierać karmę dla psów?

Ludzie pracujący w tym zakładzie to jakieś zera bez kultury bynajmniej większość. Niech tylko ktoś wejdzie do męskiej toalety.. kozy na ścianach i w kabinach jedna przy drugiej A ten smród papierosów to już przesada. Prezesie i zarządzie zalozcie w każdej kabinie nawet po 10 czujników dymu no nie każdy lubi ten smród i niektórym to bardzo przeszkadza bo skorzystać w spokoju nie można.

Pracowniks

(usunięte przez administratora).Co to za kultura osobista.Zeby toalety nie posprzątać bo sobie?!Dalej(usunięte przez administratora) palą po kiblach,sam (usunięte przez administratora) pale papierosy ale wyjdę na zewnątrz żeby innym nie smrodzic.

Kaszlący

Święta prawda.(usunięte przez administratora) Paniom sprzątaczkom współczuję z całego serca. Niektórzy to po prostu zwierzęta, papier obok, a smary na ścianie, szczotka obok, a muszla osrana. I wszechobecny dym papierosowy, bo pajace nie potrafią wyjść na zewnątrz

ten co pali i zapycha kible

A ja słyszałem że to pomysł z góry te osrane kible smród, smarki i mocz na podłodze żeby pracownicy nie czuli się tam komfortowo i tam nie przesiadywali... A ten cały gnuj robią tam brygadzisci.

Brązowa rysa na porcelanie

Mało tego wchodzą po dwóch do kabiny... Jakieś śmiechy chichy... Mam nadzieję że poprostu nie lubią być sami podczas oddawania kału a nie porównują i degustuja przyrodzenia...

Róża

Jak to możliwe że nikt nie zrobi coś z z tą świętą trójca na przepakowni którzy dowożą towar do przepakowni.Chowanie się gdzieś na uboczu i myślą nie nikt tego nie widzi.Czy to normalne .Może tak wygląda ich praca.Byle się nie narobić a jeszcze nadgodziny były .

3bit

Polecą głowy. Niemcy, się wkrótce dowiedzą o waszych zasługach, przetasowaniach beznadziejnych, wałach finansowych i polityce wewnętrznej firmy.

Solar
@3bit

Wałki są robione od lat! Dziwne ze od dawna nie zrobiono z tym porządku. Związki! Śmiech na sali.

Jesssika

Nt5 kleszczyki jeszcze 10 lat i nikt tu nie będzie pracować bo starsi pracownicy pójdą na emeryturę a młodsi się zwolnią. (usunięte przez administratora) Kierownik więcej niech wymyśla... ????

Wojciech
@Jesssika

Czemu masz taką opinię o firmie? Chodzi o wysokość wynagrodzenia, czy atmosferę w pracy? Czekam na Twój bardziej szczegółowy komentarz.

Edzio
@Jesssika

Bo on ma takich ćwoków glęboko w duszy. Martwi sie tylko o swoje 4 litery i nikt go nie obchodzi bo i po co.

kott
@Jesssika

Czemu tak sądzisz ? ? ? jest afera na kleszczykach ???

STR

Jak wygląda praca na serwisie na jakie zarobki można liczyć

@STR

Około 2500 zł /8h. netto. Dużo, mało odpowiedz sobie sam.

Ciekawy
@Pracujący

Na serwisie narzędzi ? ATS ?

Gim
@Pracujący

2500zl - jeżeli mówisz prawdę to uważam że to stanowczo za mało co do rodzaju wykonywanej pracy. Tyle to się w Biedronce na magazynie zarabia, nikogo nie obrażając bo tam też się narobią.

@Ciekawy

To bez różnicy na którym wydziale. Akordu już nie ma, a stawki godzinowe są zbliżone. Różnice groszowe. Wyobrażenie zewnętrzne o pracy w firmie jest odmienne niż zeczywistość.

@Gim

Otóż prawda. Ale nikt z przełożonych w firmie nie uważa żeby rodzaj wykonywanej pracy był w jaki kolwiek sposób wyjątkowy czy nadzwyczajny. A co do biedronki nawet wisiało swego czasu ogłoszenie bezpośrednie na tablicy w zakładzie 2750 netto.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o