Simply Finance Sp. z o.o.

Opinie o Simply Finance Sp. z o.o.

byly pracownik 2013-04-28 19:08:34
Witam
więc:
Jeśli chodzi o pogodę ducha, możliwości, atmosferę to jest super.
Alee podstawy nie dostaniesz żadnej - zarobki w systemie prowizyjnym
(sprzedasz - masz )
Dodatkowo jak pracujesz pare msc i w końcu ci sie uda komuś wcisnąć kredyt to znajdą jakiś powód dla którego obniżą Ci Twoją prowizje.
Przy mnie było tak ze 4 razy...Ja finalnie sprzedałem jeden kredyt...psie pieniądze - nawet nie mieli z czego mnie oskubać..
A nie daj Boże niech im przyjdzie na myśl, że sprzedasz kredyt chcesz wziąć kase i odejść to raczej będą cie zwodzic z wypłatą.
A jak już myślą ze zaraz odejdziesz to jak masz jakiś klientów
do obrobienia to zaczynają wmawiać, że z tego klienta nie wiele może być...a raczej w ogóle nic nie bedzie. Wtedy klienta przejmuje
[usunięte przez moderatora]..
Po odejściu choćbyś pracował rok i w koncu Ci sie uda...
niech zawali Ci sie dom i wyjdzie ze chcesz odejsc nie dostaniesz nawet 1tys zł...jak juz jakiś czas temu sprzedałeś kredyt...
Pan Prezes super gość Marcin też...drugi Piotr też...ale co z tego
jak nie grają do tej samej bramki - znaczy grają ale tylko chwile..
były pracownik 2013-07-22 23:18:28
wyjątkowe [usunięte przez moderatora].a nie firma.
[usunięte przez moderatora] kasy nie wypłacają w terminie,ciągłości pracy też nie zapewniają.Na rozmowie wszystko jest piękne a w rzeczywistości....szkoda słów.
prowizji nie wypłacają wszystkie lepsze firmy biorą od razu pod swoje skrzydła,tu się na pewno nie dorobisz co tam tu nawet na życie nie zarobisz.
prezes nie ma kasy na wypłaty na święta dla pracowników ale na urlopy ,markowe ciuchy i sprzęty to go stać.Za sam jego zegarek przeżyła bym/ł bym miesiąc no ale ma na kim się dorobić, przecież tylu idiotów dało się nabrać na jego słodkie słówka i pracuje na niego.
Na do widzenia miałam/em coś powiedzieć co o nich myślę ale wychodzę z założeniem że[usunięte przez moderatora] nie ruszam!!!!!!!
Kolejny były pracownik 2014-09-28 18:38:08
Pracowałam w Simply Finance przez 2 miesiące jako hostessa (formalnie nazywało się to "doradca klienta"). Co zaobserwowałam?
1. Straszny BAŁAGAN w firmie. Grafik dotyczący godzin i dni pracy zmieniał się z dnia na dzień, czasem po parę razy.
2. UMOWA skonstruowana została tak, żeby była możliwość niezapłacenia pracownikowi, z czego prezes firmy chętnie korzysta. Nie płaci nawet, kiedy po długim użeraniu się podpisze się rachunek, wg. którego pieniądze powinny być zapłacone w ciągu 7 dni. Niedawno parę osób czekało na swoje pieniądze za lipiec 3 tygodnie od podpisania rachunku i prawie 2 miesiące od końca lipca, ja obecnie czekam kolejny tydzień za pieniądze za sierpień. Kilka osób w ogóle nie dostało pieniędzy za swoją pracę.
3. WARUNKI pracy: rozlatujące się stendy i konieczność wysyłania do firmy zdjęć dowodów osobistych klientów mmsem na własny koszt - miesięcznie całkiem spory wydatek, którego oczywiście nikt nie zwraca.

WNIOSKI: Bałagan, nie chcą płacić i jeszcze trzeba dopłacać.

Dodam jeszcze że prezes to facet, który kilka razy w ciągu kilku lat zmieniał firmy w których pracował (informacje łatwe do znalezienia w internecie), co również daje do myślenia.
ivona 2014-11-26 19:44:14
pracowałam w firmie prawie rok, pracę wspominam bardzo dobrze, atmosfera nieporównywalna, wszyscy pomocni i życzliwi. Brak podstawy wynagrodzenia od początku nie był tajemnicą, wiedziałam na co się godzę. Po podpisaniu każdej umowy, od razu wypłacano mi prowizję, nie mogę powiedzieć nic złego o firmie i szefostwie. Wygrałam nawet konkursy motywacyjne z cennymi nagrodami, które również bez problemu otrzymałam.
Anty simply 2015-02-16 16:39:12
Nie ma to jak pisanie postów przez Samą Firmę.
Nikt, kto za moich czasów, tam pracował, nie mówi o pracy tam pochlebnie.
Według tego postu, ta osoba tam pracowała w tym samym czasie co Ja.
Żenada...
antysimply 2015-06-10 14:46:40
Argument jest taki, że nie płacicie ludziom...!!! Dajecie śmieciową umowę z której i tak się nie wywiązujecie.
Rotacja pracowników mówi sama za siebie, w ciągu kilku miesięcy "przewinęło się" kilkadziesiąt osób, ten fakt mówi/ocenia Państwa firmę w najlepszy sposób.
pracownik 2015-06-10 15:13:31
Uczciwa FIRMA nie ogłasza się, że zatrudni (pseudo) HOSTESS skoro szuka DORADCÓW KLIENTA i nie zawiera w UMOWIE PUNKTU gdzie pracodawca ma możliwość nie wypłacenia WYNAGRODZENIA po rozwiązaniu umowy.
nanana 2015-08-11 03:59:22
Dziwie się, że ta firma jeszcze działa. Ogromna rotacja. Sprzedaje nowym pracownikom ZŁUDZENIA o dobrych pieniądzach. Jasne, wśród 100 które przewiną się tam w ciągu roku ze 3 się dorobią, ale są to starzy wyjadacze doskonale znający systemy bankowe. Młodzi, bez doświadczenia, są tam takimi młodymi pieskami. Chwilę poszczekają, ale i tak nic z tego nie wyniknie. Nawet jak po kilku miesiącach uda się im coś ugrać, to z wyciągnięciem należytej wypłaty z firmy są problemy.
ania 2016-05-13 22:23:00
nie wiecie czy poszukują pracowników w Simply Finance @jkjks też szukasz od nich oferty??
Zostaw swoją opinię o Simply Finance Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simply Finance Sp. z o.o.