Opinie o Bio-Ekos S.C. w Nowe Chechło

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bio-Ekos S.C.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bio-Ekos S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Ekos S.C. w Nowe Chechło

Padło w wątku jakoś 2 lata temu, że umowy w formie to te o dzieło. Aktualnie jako kierowca w firmie mógłbym liczyć, że dostanę umowę o pracę? Muszę się rozejrzeć na rynku. Doszły wam jakieś dodatki pracownicze na przestrzeni lat?

Monia 85 Nowy wpis

bio-ekos czy ogłosi upadłość ciągłe zwalniają ludzi co się tam dzieje?

Ciekawski Nowy wpis

Czy ta firma jeszcze w ogóle działa? Obiło mi się o uszy że mają problemy z wypłacalnościa.

W Bio-Ekos S.C. trwa rekrutacja na stanowisko Konserwator. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Monia

Jaka rozmowa kwalifikacyjna jak oni zatrudniają samych pijaków i ludzi którzy nie mają pojęcia o robocie tak jak kierownik. Ogulnie brak saczunku dla pracowników traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) zero dodatków obecnie nie polecam tam pracować

jestem chętny .proszę o odpowiedż

siwy Nowy wpis

raczej rozmow tam nie ma , i biora kogo chca , kierowcy jezdza nacpani nawet dwóch znam !!!!!!!!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bio-Ekos S.C.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik do prac przy terenach zielonych?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Aaaa 86

firma wykorzystuje jak moze,i choc pracownik się stara jak najlepiej to go okradają na pieniądzach i w końcu zwalniają. Nie polecam

@Aaaa 86

ja również

Jeremi

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy. Myślę, że pandemia zweryfikuje pracowników i przestaniemy narzekać na dobrych pracodawców.

@Jeremi

Przeżyłam prawdziwy horror w tej firmie a pandemia powinna zrobić porządek z tymi zlodziejami na górze jeśli jest jakaś sprawiedliwość na świecie.Pozdrawimy nigdy was nie opuscimy skrzywdzeni pracownicy.

jestem za Tobą :)

siwy

raczej umowy o dzielo , to sa kpiny i nie szanuja ludzi

raczej o dzieło

john

w zyciu premii nie widzialem w tym (usunięte przez administratora) , firma jest do (usunięte przez administratora) ludzi nie szanuja zwalniaja za nic i kiedy chca nawet na umowie ( (usunięte przez administratora) ) nikomu nie polecam tej firmy.Pani K i Pani druga K oszukuja ludzi i wykorzystuja,nigdy nie polecam tego burdelu,bo ludzie czasami czekaja na umowe normalna nawet 3 lata

Kosa

Firma to jakoś kpina a kierownictwo jest bardzo aroganckie i nie ma pojęcia o robocie a sami wymagają nie wiadomo co niech ktoś zrobi tym jakiś porządek !!!

@Kosa

Najlepiej omijać tą firme szerokim łukiem i nie będzie narzekania,.. ! bo to najgorsza firma wśród firm zajmujących się zielenią i sprzątaniem ,jest tyle firm do wyboru że ho ho ho ho.. ,ale widocznie ktoś jest gamoniem albo patolem i lubi tracić czas na takich wyzyskiwaczy albo idzie łatwą drogą i idzie do tej firmy. Bo oni przyjmują wszystkich od kulawych po ćpunów,alkoholików a szczególnie na sezon, To gościu miej do siebie pretensje że narzekasz i się żalisz !

Justyna
@Helenka

Możesz napisać dokładniej dlaczego określasz firmę Bio-Ekos mianem wyzyskiwaczy? Czy długo pracowałaś w firmie? Spotkałaś się z jakimiś nieprzyjemnościami? Co spowodowało, że radzisz innym omijać ich szerokim łukiem?

Szef
@Kosa

Firma stosuje nieuczciwe praktyki na przetargach radze mieć się na baczności,każdemu kto ma z nimi do czynienia.Fatalnie wykonuje uslugi i krzywdzi zatrudnianych pracowników.Jednym zdaniem kompletnie ich nie polecam.

Kobieta
@Kosa

Czy pani K koszmar każdego pracownika taka blondynka co jej podpowiadają co ma mówić przez telefon dalej tam pracuje?Tak z czystej ciekawości jednak są firmy poniżej poziomu O.Długo nie idzie zapomnieć bo dalej nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Ferdek

Naciągacze, (usunięte przez administratora) współpraca z tą firmą to koszmar

Packi

Na edukacji zapomnieliście po sobie pozbierać jak przy ostatnim koszeniu się (usunięte przez administratora) siano zrobiło i dopiero coś ruszyło ma. To być zabrane z tych chodników inaczejj pójdzie skarga tam gdzie powinna nie pozdrawiam!

Ola

firma nazywa się BIO Ekos(https://bio-ekos.pl/), ale z ekologią nie mają nic wspólnego!!!! Rozjeżdźają trawniki, nie szanują zieleni. Byłam świadkiem jak Pan z firmy pozostawił traktor przed Żabką na włączonym silniku i kupował kawę. Dzisiaj mieliśmy podobną sytuację ;(Pan na prośbę wyłączenia silnika auta pod którym stał przez 10 min stwierdził, że go na to stać) To jest podejście ???Ta firma niszczy zieleń i przyrodę w naszym mieście!!! Jestem zbulwersowana !!!!

Byly pracownik
@Ola

Jak kazali im odśnieżać całą jednostke wojskową zasypali piaskiem,wszystko się wnioslo do środka.Sprzatanie tego bylo makabra.Kierowniczka jak przyjechala na obiekt byla arogancka dla wszyskich jak ktoś z wojskowych zwracal jej o coś uwage uciekala przed nimi do auta.Do dziś tę firme wspomina się z drwinami a ludzie ostrzegają się przed nimi.Wygrali przetarg za śmieszną stawke gdzie wszyscy wiedzieli że to niewykonalne i tylko nas pracowników żałowali.A większość ,która pracowala tam dłużej odeszla albo zostala wyrzucona bez podania konkretnego powodu.

obserwator
@Ola

po co wpisujesz, że jesteś pracownikiem? podpisz się konkurencja:)

@zenonimus a na jakich umowach tam pracujecie?

Zenonimus

Relacje Ok, zatrudnienie i dla osób bez wykształcenia a do sprzątania czy ogarniania zieleni pensji profesora nie można oczekiwać Nie spotkałem się z jakimiś przykrymi sytuacjami. Szefostwo Ok , cierpliwe sam byłem świadkiem jak jednego „profesora” kiedy nie stawił sie do pracy bo zapił przyjmowano spowrotem zamiast wyrzucić z hukiem Nie wiem skąd tyle złych opinii

Kobieta
@Zenonimus

A ty jesteś podstawiony przez górę czy frajera udajesz .Ja widzalam taką beznadzieje i patologie odstawianom przez kierownictwo. W żadnej innej firmie jakie się u nas przewinęły.Dziwcie się że tylko takie opinie ,a i owszem to wszysko prawda taka firma jest.Te najtrafniejsze od razu usuwają ,ale ludzie i tak zdążą przeczytać.

Xyz

Nikomu nie radzę brać takiego wykonawcy bo krzywdzą ludzi, który zatrudniają i fatalnie wykonują usługi.Takie rzeczy jak odśnieżanie to nie mają pojęcia.Nie liczą się z opiniami tych co pracę im zlecili.Kierownictwo na żenującym poziomie bardzo aroganckie.

Krystyna

Można na priv Helenko?

Compensus.com

Odszkodowania dla pracowników!!! Witam w związku z zaistniałą sytuacją na rynku pracy i praktyk stosowanych przez niektórych pracodawców pragniemy państwu zaoferować usługi w zakresie: uzyskania odszkodowań od pracodawców , rozwiązania spraw dotyczących zwolnienia przez pracodawce. skutecznego dochodzenia należności prac. odszkodawania za bezpodstawne zwolnienie z pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt +48 535 000 555 odszkodowania@conpensus.com. Uwaga wynagrodzenie pobierane wyłącznie po uzyskaniu świadczenia.

Helenka

Szkoda czasu ,wysiłku i nerwów na tą firme.! Zwalniają pracowników kiedy im się podoba bez podania żadnej przyczyny, liczą godziny pracy jak im się podoba, obcinają godziny pracy jak im się podoba .Zero Szacunku dla pracownika ODRADZAM !

@Helenka

Jak ta firma wejdzie na jakiś obiekt to lepiej samemu się z stamtąd zwinąć i szukać sobie innej roboty.Zwalnianie ludzi bez powodu i podania przyczyny to ich zagrywka.Pozbywają się osób które,są obrotne i dociekliwe mogłyby narobić im problemów.Firma ze wszyskim jest na bakier.Kto mial z nimi doczynienia nie weźmie takiego wykonawcy co lamie wszelkie prawa pracowników.Nie potrafią wykonać usługi i ze wszyskim jest problem.

Helenka

Tak to prawda ale firma swoją drogą, ale Największym problemem firmy to chory podły człowiek (dyspozytor) zły omen na zielonym skuterze, którego nawet nie idzie wystrzelić na Madagaskar bo zwierzęta byłyby zagrożone przez jego głupotę ,prawdopodobnie dinozaury też przez niego wyginęły, człowiek nieobliczalny szaleństwo w szaleństwie ,tylko Egzorcysta jest w stanie mu pomóc ,módlmy się za jego powrót do świata zdrowych Amen.

@Helenka

Tak modlmy się,ale tej firmie już nie pomoże ani święty Boże.Bo by usiadl i plakal.

Irek

Po co tak narzekać jeśli mozna zmienić firmę? Firma dobra, rozwojowa więc zawsze znajdzie ludzi, którzy docenią dobrą firmę.

@Irek

O kim piszesz firma dobra rozwojowa nie ogarniam czlowieku?Kierowniczka mloda blondynka co kręci coś na boku i zneca się nad ludzmi.Pracuje 25 lat większe go dziadostwa nie widzalam.

Justyna
@Xyz

Miej proszę na uwadze fakt, że jest to forum publiczne i każdy ma tu prawo do własnego zdania. I trzeba to uszanować. W Bio-Ekos, jak sam powiedziałeś, pracujesz od 25 lat - to bardzo długo. Ale skoro twierdzisz, że Kierowniczka znęca się nad pracownikami, to chyba należałoby to zgłosić Dyrektorowi firmy. Co Ty na to?

@Justyna

Pracuje 25 lat,ale w tej cienkiej firmie nie za dlugo.Przyszli na obiekt,rozwalili ekipe.Ludzie pouciekali albo zwolnili,jak ktoś coś mial do powiedzenia.W oczy rzucalo się brzydkie zachowanie mlodej kierowniczki,którą ktoś pouczal przez telefon.Naszczescie dla mnie to już przeszłość.Złe wspomnienia bo ciężko patrzy się na ludzką krzywde.Dawno mam inną prace.Nikomu nie polecam tej firmy,ani mieć do czynienia z panią K......a.

Zosia197816

Do kończę wykorzystywanie przez firmę jest bardzo duże nie myślą co robią zatrudniają kogo chcą był gość że kosę zajechał walił na pełnym gazie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Ekos S.C. - Nowe Chechło

• Jak się pracuje w Bio-Ekos S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Bio-Ekos S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bio-Ekos S.C.?

Bio-Ekos S.C.