Opinie o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA w Piła

Szymon Nowy wpis

Nigdy nie kupujcie tego internetu. Packet loss, ciągłę błędy i wyrzucanie z rozgrywki. Trzeba sie prosic w mailach zeby naprawili bledy ktore same zaczely wystepowac a telefon techniczny twierdzi ze to moja wina. Nie zmienialem nic w ustawieniach routera i po jakims czasie wszystkie problemy sie pojawily, niektore gry na ps5 i pc sa poprostu niegrywalne i nie polecam totalnie

Jak tu jest z pracą dla instalatora internetu i kablówki? Przyjmują nowe osoby do przyuczenia? Dają auto na dojazd do klientów? W weekendy też jeździ się na instalacje albo awarie?

Łukasz

Oczywiście że przyjmują nowych instalatorów i to bardzo chętnie , najlepiej przyjść do centrali i zostawić cv. Jest też możliwość by sporo się nauczyć, wystarczy tylko chcieć.

Norbik Nowy wpis
@Łukasz

To nawet jak nie ma oficjalnych ogłoszeń rekrutacyjnych to warto wysłać CV w ciemno i się odzywają? Trzeba mieć wykształcenie techniczne albo elektroniczne czy to nie jest priorytetem?

Cześć, dzięki za info, skorzystam z rady i podbije z cv;) Podpowiedziałbyś mi jak płaci firma? Mam na myśli widełki, lub słowo czy płacą bardziej rynkowo, czy może konkurencyjnie?

Klara

Hej, znajdę tu kogoś, kto pracuje jako monter? Błagam, odezwijcie się i napiszecie coś na temat warunków, przyjęć :) Chłopak szuka pracy, mamy bardzo blisko firmy, więc fajnie byłoby się tu załapać.

Łukasz Nowy wpis
@Klara

Niech przyjdzie do siedziby i złoży cv

Grzegorz

Wszystko super, Internet fajnie chodzi, polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Veratian

Internet z Asta Netu to (usunięte przez administratora). Za pomocą play podpisałem umowę na kablach astan net. Umowę mam od 6 marca, mamy 9 czerwca. Jest to z 5 awaria w tak krótkim czasie. Kiedy nie ma internetu, głównie w weekendy, szczególnie te długie. Od środy do dziś (piątek po bożym ciele) nie mam internetu. (usunięte przez administratora) gdybym wiedział, że ten internet to taki (usunięte przez administratora) to zostałbym przy mobilnym z play. Był stabilniejszy

Czy zdarzają się nadgodziny w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

Jan

Nie bierzcie od nich internetu, nic nie jest zgodne z umową. Działał w miarę ok przez 2 miesiące od podpisania umowy. Teraz nie da się korzystać, ciągłe awarie, kilkadziesiąt razy dziennie przestaje działać, prędkość nawet 3 razy mniejsza niż w umowie jeśli akurat chwilę działa. Konsultanci serwisu to kpina, wmawiają ci że internet chodzi dobrze tylko ty masz takie wrażenie że nie działa. Najgorszy internet jaki miałem

@Jan

Wiesz ja akurat mam dobry, a jeśli faktycznie masz prędkość poniżej tego co w umowie to możesz zerwać umowę, Każdy operator ma obowiązek zamieszczać limity prędkości maksymalnej oraz minimalnej, Więc jeśli u ciebie faktycznie jest tak słabo to możesz zerwać umowę :) Chyba że jesteś z konkurencji i szkalujesz po to by robić zamieszanie.

@Jan

Czuję że kolejny złośliwiec, czegoś nie zrozumiał bądź jest inaczej niż myślałem o to powoduje u niego dyskomfort. Plucie jadem i oczernianie. A tak na serio to czemu mógł ci zwolnić internetu no niech się pan zastanowi ? Problemy z kartą sieciową urządzeń? Coś zakłóca zasięg wi fi ? Lub niech aktualizuje sterowniki? Jak masz jakieś problemu to lepiej dodzwonić do centrali, Tak sądzę ;) zamiast wyładowywać agresję w Internecie :)

@Jan

Ja właśnie powiem aby brali Internet z Asty, Naprawdę nie mam na co narzekać, mam światłowód, telewizja dobrze działa a i co jakiś czas dostaje pakiety telewizyjne w prezencie i dodatkowo mam numer w Ascie. Polecam

kazik

Jest dobrze. Osiągam prędkość 800/200 (niezależnie od pory) i mam niski ping np. w grach. Mam jeszcze podłączone po przez wifi: TV, dekoder, 4 telefony, i drugi komputer i wszystko działa bardzo dobrze. (usunięte przez administratora)

PAtec
@kazik

Mam już internet pół roku, przy dwójce dzieci i mnie nie ma większych problemów.

Karol
@kazik

Niech ktoś jeszcze wstawi swoje wyniki, bo u mnie podobnie jeśli chodzi o jakość łącza. 300mb\s zakupione i 280 mb\s jest realne do osiągnięcia !!!

Renata
@kazik

Zdecydowałam się na firmę astanet, podłączyli telewizję oraz internet do dnia dzisiejszego nie miałam żadnej awarii.

Magda
@kazik

Astanet zamontowana od ponad dwóch lat w Czarnkowie i bardzo sobie chwalę, nie ma potrzeby zmiany.

Ktoś tam

Internet jest słaby ciągle zacina a przez rok nawet nie był dobrze zamotany dopiero po roku zorientowali się że coś jest nie tak i go podłączyli.

Robert
@Ktoś tam

Jak by przez rok nie był podłączony to by nie działał, a jaką prędkość masz obecnie ? Teraz już działa ? u mnie 300mb\s i realnie 250mb\s osiągam więc nie jest źle :)

TRV
@Ktoś tam

Sprawdź może swoje urządzenia lub czy coś nie ogranicza zasięgu wi fi

Robert

Firma godna polecenia wczoraj miałem montaż w Zachodniopomorskim i panowie super wykonali swoją pracę, Sam internet również działa dobrze, dzieci zadowolone :)

x

jak wygląda sprawa światłowodu? szybkość i stabilność internetu

Agnieszka
@x

Ja niestety nie wiem, ale też bym chętnie się dowiedziała. A co ogółem sądzisz o ofercie ASTA-NET? Który pakiet wydaje Ci się najciekawszy?

@x

Mamy wykupiony pakiet z tego co pamietam 120 Mbps lub więcej , internetu potrafi byc 0.05mbps . Stabilność w tej sieci nie istnieje , nie mialem internetu tydzień bo podobno zepsuł sie router , po tygodniu ktoś łaskawie przyjechał i założył nowy internet działał 1 dzień po czym znowu nie działa :)

Kazimierz
@Firekkk

Takie sytuacje powinieneś zgłaszać do instalatora, a oczekiwanie tydzień na naprawę to dość długo. Czy dostałeś w związku z tą sytuacją jakiś rabat obniżający comiesięczną opłatę?

@Kazimierz

Nic nie dostałem , najlepsze jest to ze przyjechał ktos to zrobic , klnął jak szewc bo router był wysoko przy balustradzie , z wielka laską to naprawił , internet działał niecały dzień po czym znowu sie zepsuł i ktos musiał przyjechać od nowa zakładać światłowód

@Firekkk

Od nowa zakładać światłowód? Jesteś pewny?

@Marek

Tak, pan zakładał nowe kable do routera od światłowodu bo stwierdził ze „ poluzował sie lut” gdzie nigdy nie był dotykany

kazik

gość
@x

Chcesz wiedzieć jak działa świałowód Asta-net wejdź na strone speedtest.pl ranking dostawców internetu zaznacz tam światłowód i Ci pokarze. Z tego co sam sprawdzałem Asta net z prędkościami przesyłu nie kwalifikuje sie do światłowodów

Yrek58
@gość

Chyba masz jakiś problem z obsługą speedtest. Mam pakiet Jedyny z internetem 600 Mb. Wynik speedtestu na kablu 580 Mb na wifi 278Mb. Jeśli są to zle wyniki to zmień lekarza.

Moris

słabo

@Moris

Dalej? I pracownicy jeszcze niczego z tym nie zrobili? No chyba, że trafiają tu tylko niezadowoleni klienci, bo jak mogliby do dziś funkcjonować, gdyby usługi były takie słabe?

Gosc
@x

Porażka nawet tv się zacina jak zadzwonisz jakieś dwa dni ok śmiga a za chwilę znowu mieli wszystko jak betoniarka jak mają przyjechać na pomiar znowu śmiga jak powinien i od nowa (usunięte przez administratora) nie polecam

@x

U mnie w zachodniopomorskim wszystko śmiga. Polecam

Iwona
@x

Mieszkam w Grzybowie i jak dla mnie to super. Wszystko działa i panowie sprawnie podłączyli .

Marek K
@x

U mnie bez żadnej znacznej przerwy, czasem się zdarza że prędkość składa ma klika godzin, ale ogólnie usługi polecam. Trzcianka.

Grzegorz
@gość

W może tylko w twoim przypadku, zależy na czym mierzyles prędkość ? U mnie na kablu przy 600 mbs mam 560 mbs

Zdecydowałem się na internet światłowodowy czy ktoś z uczestników ma podłączony światłowód z asta net i jakie są plusy i minusy czy z internetem nie ma żadnych problemów?

Tt
@Adam

Odradzam tego dostawce multimediów w tej cenie jest to karygodne aby internet 600mb/S według speedtestu pokazuje 200-300 wieczorami w weekend można zapomnieć i stabilnym łączu internetowym oraz telewizja nic lepszego często oglądam piksele niż telewizje

@Tt

A wcześniej korzystałeś może z usług innych dostawców? Wtedy wszystko działało ok czy też były problemy skoro zdecydowałeś się na nich? Może to problem z Twoją lokalizacją jest?

Yrek58
@Tt

Jak rozumiem te wyniki masz na kablu bo jeśli na wifi to nic dziwnego. Straty prędkości na wifi mogą wynosić od 30 do 605. Wszystko zależy od grubości ścian i materiałów użytych przy budowie ścian.

@Yrek58

No to teraz pytanie do czego tutaj powinien mieć pretensje? Do firmy czy do własnych warunków?

Patrycja
@Adam

Mam podłączony w Bobolicach i nie narzekam, Podpisałam umowę z przedstawicielem handlowym i wszystko było zrealizowane tak jak mi wytłumaczył. Co prawda jest drożej od konkurencji ale warto .

Oliwia
@Adam

Plus to napewo sprawny i solidny montaż, oraz sam Internet, Nwm czemu ludzie wylewają tak swoje żale na operatorze , no bo jeśli było by tak źle to by zmienili a nie wciąż narzekali i nic z tym nie robili. U mnie na leśnej w Wieluniu nie narzekam.

@Adam

W Zachodniopomorskim a dokładnie w Smardzewie, działa wszystko bez zarzutu. Było wielu przedstawicieli u mnie ale zdecydowałem się jednak na Astanet i nie żałuję.

Yegor
@Adam

Ping u mnie bardzo niski poniżej 5 dla prędkości 600mb\s, Jak dla mnie super pod względem takich wyników.

Józef
@Adam

Ja również się zdecydowałem i nikt z rodziny nie narzeka. Zamontowany na koniec stycznia w Gorawinie.

Jak długo trwa proces awansu w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

kola

same nazwiska już odpychają od tego internetu !

@kola

A co w nich takiego, że masz takie odczucia?

Pytanie typu, ile kosztuje samochód ? Wszystko zależy od umiejętności i kompetencji

@Tomek

Długość stażu pracy nie ma znaczenia?

JM

Awans? W tej firmie awansu są bardzo rzadko, nie wspomnę o zwolnieniach z każdych działów pod koniec września....

@JM

A to co się stało, że były zwolnienia? To już od razu zapytam, jak tam jest właśnie ze stabilnością, głównie pod tym względem, są umowy o pracę normalnie?

Wiktor
@Marta

Są umowy o pracę i stabilnie się pracuje, Jak ktoś daje z siebie dużo to też dużo zarobi, szczególnie w sprzedaży .

Ilona
@JM

Tak awans jest możliwy jak najbardziej, tym bardziej w przypadku młodych ludzi z wykształceniem. A co do zwolnień było one zasadne jest wolny rynek i pracodawca ma prawo zwolnić osoby najmniej produktywne, i nie musi to wynikać z słabej kondycji firmy, Tak postępuje się w biznesie.

Ilona
@Krystyna

Oczywiście że ma znaczenie, tak samo jak wyniki które się osiągnęło przez ten okres.

Jaka umowa obowiązuje w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA podczas okresu próbnego?

Radek

Umowa o pracę i mnie się dobrze pracuję, Tym bardziej w takich czasach jak inni pracodawcy szukają tylko by zaoszczędzić i proponują większości pracowników B2b lub umowę zlecenie.

Witold
@Radek

Rzeczywiście jest tak, że w dziale sprzedaży nie ma górnego limitu wynagrodzenia? Bo pisali tu, że jak ktoś chce to nawet dobrze zarobi tylko trzeba się wykazać. A no i czy przy b2b, jak ktoś się zdecyduje, to są jakieś płatne urlopy, czy po prostu za brak dłuższego urlopu jest wypłacana rekompensata? W każdej firmie inaczej to wygląda stąd chcę ustalić.

Radek
@Witold

Tak rzeczywiście nie ma górnych limitów wynagrodzeń. Co do umowy b2b to nwm bo większość jest tutaj na UOP i tak samo ja .

Ryszard

Dzisiaj TVP 1 potrafiło podać wiadomość o prowadzonej corocznie w Czarnkowie akcji " urodzaj na dziewczynki z zapałkami", natomiast Wasza stacja "ASTA-NET" (Piła jest położona około 35 km od Czarnkowa) jakoś tego nie zauważyła. O co tu chodzi? Pozdrawiam.

Krystyna

Jak czytam tę opinię to aż boję się pomyśleć jakie wyrazy tu ocenzurowało, skoro te które padły widać normalnie. :o Te powielone literki mają udawać laggi? I ogólnie skoro aż tak Cię to frustruje to czemu nie zmienisz dostawcy?

Krystyna

Ogólnie to jest normalna reakcja podczas pracy tutaj czy rzadko to się zdarza? Bo serio teraz nie wiem czy warunki takie nietypowe czy o co tu chodzi

Nie polecam astnet

Nigdy już nie kupię rutera od astanet Ponieważ jest taki slapy nie polecam nikomu tego producenta intertowego

@Nie polecam astnet

A to nie przypadkiem wina samego w sobie łącza? Jakie masz parametry w nim?

@Nie polecam astnet

Asta net nie sprzedaje routerów i nie jest ich producentem. Dostarcza usługę do MODEMU z funkcją routera. Zgłosić do serwisu problem z łączem, prędkością. Dla lepszego zasięgu polecam wzmacniacz sygnału.. jeez ludzie ...

HotKacper69

internet tragiczny STFU

Beata
@HotKacper69

Widzę, że wiele osób ma problemy z tym internetem. Nie da się jakoś zerwać z tą firmą umowy czy co?

Niezadowolenie

Jestem strasznie zawiedziony. Nie polecam

MarcinJ

(usunięte przez administratora)mówią jedno a prawda jest zopelnie inna. Skarga już w drodze

Zostaw merytoryczną opinię o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA - Piła

• Jak się pracuje w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

"ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA
2.9/5 Na podstawie 55 ocen.

"ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA