PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton

Przygodzice

Opinie o PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton

nowy 2014-05-13 16:15
szef nie płaci pieniedzy na czas cięzko go złapac i płaci bardzo niechętnie, dobrze maja tylko Ci co są jego ulubieńcami reszta musi sie prosic o pieniadze
senior 2015-07-14 12:23
zgadzam sie z przedmówca
Student 2016-10-24 18:22
Obecnie pracuję 270 dniowy ale dzieli dni na godziny tak skrupulatnie że z 23 robi się 19.5 dnia.nic nie idzie zaplanować bo robota haotyczna . Płaci na czas obciążenia za zbite lusterko itp gdyby nie przemycik piwa fajek i wódki do irlandi to bym uciekał. Niestety dużo w podwojnej obsadzie średnio mi to pasuje ocena 3+
Byly 2016-12-15 15:30
Szef to typowy burak
Przemek 2017-01-10 17:43
Ja pracuje od ponad roku i wnioski mam takie:
-Kasa na czas
-Auta na stan
-Brak zbędnych kontaktów ze strony biura
-Mnie szef nie obciążył za rozbite lusterko tak że zgodzić nie mogę się z przedmówcą
-Czasem kuleje logistyka ale da się przeżyć
-Obsady jednoosobowe jak i podwójne wszystko kwestie dogadania
-Wszystko idzie zaplanować ale wiadomo trzeba to wcześniej zgłosić i zawsze jest jakiś kompromis
A pracować trzeba jak wszędzie.
Mnik 2017-01-27 22:06
Oj Przemo ty się zajmij autami nie bzdura mi
Chętny byłem do pracy na spedytora 2017-02-14 15:21
Wystawili ogłoszenie na spedytora na olx, gdzie nie podpisali że to oni. Dopiero po dłuższej rozmowie telefonicznej wyszło że to oni. Firma jest niepoważna do pracy szukają totalnych frajerów najlepiej zapożyczonych, co będą pracować za frajer i będą się cieszyć z ochłapów.

Umówiłem się na rozmowę z tymi oszustami i w taki sposób, że baba miała mi dać znać telefonicznie na którą następnego dnia. Nic cisza - to sam zadzwoniłem żeby dopytać a ona mówi, że zapomniała.
Stwierdziła że zaraz zapyta szefa i oddzwoni - znów cisza - minęła godzina i sam dzwoniłem - nie odbierała telefonu. Mija kolejne 15 minut i dostaję sms, że szef jest dziś zajęty i że da mi znać kiedy.

A jeszcze wcześniej na pierwszej telefonicznej rozmowie pyta się baba mnie czy znam angielski - ja mówię że tak że mam b2+ a ona się mnie pyta co to znaczy. A za chwile mówi do mnie że ona też taki ma stopień i że zapomniała i nie wie jak go sklasyfikować. HAHAHA - barany jakieś gamonie - chcą mieć pracownika który wie wszystko i pracuje za darmo i pewnie jeszcze by chcieli żeby przed nimi klękał. Masakra po prostu gamonie - sugeruję zgłosić gości do urzędu pracy aby nie przyjmowali od nich ogłoszeń bo jeszcze ktoś się na nich natnie.
Kik 2017-02-23 17:18
Baba już odeszła,nie dała rady nerwowo.Jest dwóch nowych specmajstrow ale zero samodzielności bo do szefa adehadowca muszą dzwonić że wszystkim.Prawna jest taka jako nieprzydupas to nerwowa robota
Zostaw swoją opinię o PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton - Przygodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton