Opinie o PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton w Przygodzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton w Przygodzice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton? Czy trudno jest zdobyć awans?

Basia Nowy wpis

ODRADZAM ! Zlecenie wziete z tygodniowym wyprzedzeniem,Dzis pytam Pana Lukasza B. jak sytuacja na poniedzialkowy zaladunek,ale sie odbilam echem,tel nie odpowiada,na transie tez cisza. Zadzwonilam do Pana Mirka,pytajac czy nic sie nie zmienilo z nasza realizacja i wtedy uslyszalam,ze jak chce szukac towaru nie wiadomo gdzie,albo czekac na dostawe z tydz/dwa to spoko,ale Pan Lukasz juz nie pracuje i on sie nie zajmie moim zleceniem,nie interesuje nikogo,ze teraz zostalam z ladunkiem w czterech literach i musze szukac inna solowke ....no poprostu szok i niedowierzanie,jak mozna tak postapic 3 dni przed zaplanowanym zaladunkiem.... napisalam maila do ww Pana ale totalna olewka,zero odzewu. Dobrze ze oferta klepnieta na transie to tez wystawie dodatkowa opinie zasluzona i wyciagne finansowe konsekwencje\ NIE POLECAM NIKOMU

Jakub. Nowy wpis

Jestem klientem zlecającym transport tej firmie. Dawno nie widziałem tak nie solidnej firmy . Nawet gdy jest problem z transportem zawsze staram się dogadać z przewoźnikiem, jednakże tutaj kłamstwo za kłamstwem. transport opóźniony o ponad 24 godziny . NIkt nie był w stanie przekazać informacji gdzie jest towar. Dramat. PO 8 latach w transporcie myślałem że widziałem wiele, jednakże takich przewoźników jeszcze nie widziałem. Stracone na transporcie 2000E ponieważ klient z góry powiedział że nie zapłaci za tak zły transport, Towar załadowany w środę w Hiszpanii dostawa na poniedziałek w Irlandii . a Firma podobno specjalizuje się w transporcie do Irlandii .

K.P. Nowy wpis

Kto w Mirco trans pracuej ten w cyrku się nie śmieje... ;(

Aplikowałeś do firmy PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Robcio

Szczerze nie polecam. Ostatnio o nim głośno. Podkupuje kierowców z innych firm, obiecuje wiele, a potem nic z tego nie wychodzi i wielka klapa. Kasa kiepska, żadnych systemów, zasad z tym autem na stan to tez nie bardzo. Nikt nic nie wie, wsparcia nie ma, spedycji nie ma, decyzji nikt nie podejmie, o wszystkim decyduje jedna osoba, a kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Lepiej szukać innej firmy.

@wcale a ile na początku oferują ?

Co jaki okres czasu w PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton można ubiegać się o podwyżkę?

Wcale

To co ustalisz na początku to dostaniesz. Potem się bujaj

Franek

@Nexx To zawsze można zmienić firmę! Dla mnie jest to dobry pracodawca tylko trzeba sobie zapracować.

Ktoś może mi powiedzieć co jest nie tak w tej firmie, że ogłoszenie widnieje 24/7? Zastanawiam się nad pracą, ale ta ciągła rekrutacja u nich mnie przeraża hmm.

Nexx
@Gość

Po co pytasz, skoro sam sobie łatwo odpowiedziałeś na to pytanie; ciągła rotacja mówi sama za siebie

Janusz

Czyli wszystko z szefem się ustala i on wszystkim kieruje tak .zadzwonimy zobaczymy dzięki

Janusz

Panowie jak tam u was w firmie weekend wolne ?? Logistyka się wywiązuje i najważniejsze płacą z kilometra czy dniówki dajcie znać bo szukam czegoś dzięki

Nexx
@Janusz

Wyjazdy typowo na weekendy, płaca na czas za doby, logistyka najgorsza jaką spotkałem do tej pory, kontakt tylko z szefem on ustala wyjazdy brak spedycji

Kasa na czas na konto, auto generalnie na stan, szef trochę czasem namiesza, czasem trochę za dużo ale generalnie tragedii nie było.

Julia

@Michał Też chętnie się dowiem na jaką umowę zatrudnia PHU MIRCO-TRANS? W ogłoszeniu o pracę, jest umowa o pracę http://www.mirco-trans.pl/. Napiszcie, czy faktycznie tak jest?

Arek

Panowie masakra,proste jedna trasa 6 dni i wszystko wiesz. Hardkor

@Arek

Opisujesz, jak wygląda typowy tydzień pracy kierowcy zatrudnionego w firmie PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton, czy może Twoja wypowiedź dotyczy zupełnie czego innego? Na chwilę obecną nie wiem, czy dobrze interpretuje Twój wpis, dlatego, proszę, abyś sprecyzował go, aby mógł być zrozumiały dla każdego czytelnika. Czekam na Twoją odpowiedź.

Najgorsza firma w jakiej pracowałem . Szef Mirosław kawał ch...a . Udaje bogacza a płótno z kieszeni wystaje . Nie polecam !

@Adam

Dlaczego tak surowo oceniasz swój okres pracy w firmie PHU MIRCO-TRANS? Będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami uzasadnieniem Twojego zdania o pracy w tym miejscu? Chciałbym dokładnie poznać, jak wyglądały warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, na które można liczyć, pracując w tym miejscu? Proszę również, abyś w swoich wypowiedziach nikogo nie obrażał oraz nie nazywał w ten sposób, ponieważ jest to forum publiczne, na którym obowiązują zasady kultury wypowiedzi.

Mariusz

@anonymous, rozumiem, że chodzi o to, że pracodawca firma PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton rekompensuje pracownikom niewykorzystane urlopy w postaci zapłaty na koniec roku? Napisz, jak wyglądają sytuację, kiedy w trakcie jazdy zdarzy się losowa sytuacja związana z awarią samochodu? Można wtedy otrzymać odpowiednie wsparcie od firmy, czy raczej samemu należy radzić sobie z tym problemem?

Mariusz

@Pret a porter, jeżeli ludzie sami uciekają z firmy PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton to na pewno nie jest to dobre zjawisko, jednak nie znam powodów, dlaczego tak się dzieje, więc może Ty jesteś w stanie opisać, czemu ma miejsce taki stan rzeczy? Czym są spowodowane odejścia pracowników z tej firmy?

@Mariusz

Wyjazdy na tel siedzisz i czekasz. Za siedzenie nie płacą. Szef mówi jedziesz na 1 załadunek A okazuje się że nie będzie cie 3 dni. Każdy ma ten sam tekst na odejscie jezdzisz jak wariat. Zresztą ma kuzyna przydupasa ktory mu swietnie doradza i ludzie uciekają. Słucha go jak św. Krowy Sam jest mrukiem uwaza się za Boga ktory wie najlepiej wszystko.

5000-6000 A z urlopem jest problem bo placi na koniec roku

Spanie w aucie

Mariusz

@Andrzej, dziękuję za odpowiedź. Jesteś w stanie przedstawić, jak wygląda poziom wynagrodzenia, które oferuje firma PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton swoim zatrudnionym pracownikom? Kierowca, który wyjeżdża na 3 dni na załadunek, który opisałeś w komentarzu może liczyć na jakieś zakwaterowanie, czy nocowanie odbywa się w samochodzie?

Mariusz

@Pret a porter, widzę, że posiadasz jakąś wiedzę o pracy w firmie PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton. Możesz podzielić się z nami szczegółowo tym, co wiesz na temat pracy w tym miejscu? Na jakie warunki może liczyć nowo zatrudniony pracownik? Czym spowodowana jest rotacja, o której wspomniałeś? @Niki, jakiego rzędu wynagrodzenie oferuje firma PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton swoim pracownikom? Czy składa się ona jedynie z podstawy, czy również możliwe jest otrzymanie dodatków do pensji? Odpowiedz, proszę, co wiesz na ten temat. @Krzak, mimo wszystko, czy jesteś w stanie swoją wiadomość napisać tak, aby rozwiać wątpliwości o tej firmie? Dlaczego tak uważasz?

Pret a porter
@Mariusz

Rotacja w firmie to zjawisko pozytywne, czy negatywne? Sam sobie odpowiedz, czy jeśli jest dobrze w firmie to ludzie uciekają z niej?

Stella

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie żeby napisać kilka zdań o firmie i pracy?

Niki
@Stella

Praca jak praca pensja zawsze na czas wszystko legalnie. Trochę logistyka jest do (usunięte przez administratora) Szef w rozmowie trochę mrukowaty ale jest ok.

Krzak
@Stella

Konkretnie o tej firmie? Ha-ha.... dlatego, ze lepiej o niej nic nie pisać a jeśli już to na pewno nie pozytywnie.

Crispy
@Stella

Idź, poznaj szefa i wszystko będzie jasne

Zostaw merytoryczną opinię o PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton - Przygodzice

• Jak się pracuje w PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton?

Zobacz opinie na temat firmy PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PHU MIRCO-TRANS Mirosław Kułton
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Zębcowska 53b lok. 19
    63-400 Przygodzice