Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Dla Pana Dyrektora

Prosił bym nie robić zebrań bo to szkoda czasu nikt bez motywacji nie będzie dbał o jakość po tym jak nas traktujecie.Premie które mają być wkrótce muszą być na odpowiednim poziomie za 100czy 200złoty nikt nie będzie się starał więcej niż teraz proszę sprawdzić jakie są premie na innych zakładach bo tylko się ośmieszycie takimi kwotami wczasy pod gruszą 300 złoty premie roczne wychodziły15zloty na miesiąc po podzieleniu.Wy albo jesteście idiotami albo nas uważacie za idiotów więc nie wprowadzajcie takich śmiesznych kwot bo to w perspektywie ani wydajności ani jakości nic wam nie da tylko wywalone amerykańskie pieniądze w błoto.Niegdyś pracowałem w firmie gdzie też wprowadzono premie były na poziomie od 300 do 600złoty i były jeszcze konsultowane z załogą wtedy było widać jak z miesiąca na miesiąc poprawiła się frekwencja wydajność i jakość.Problem w tym że nasza firma jest nie uleczalnie chora

WSPOLNOTA ZAKLADOWA
@Dla Pana Dyrektora

Popieram 100% mojego przedmówce jesli zamierzacie nam dac 200 zl premi to dajcie sobie spokoj bo te pieniadze benda wyrzucone w błoto rozmawiajac z pracownikami doszedłem do wniosku najlepsza alternatywa dla nas i was była by premia wysokosci 600zl biorac pod te 600zl trzy czynniki wyplacajac za kazdy czynnik ktory spełnimi po 200żł: Obecnosc Normy i Braki kto je wszystkie spełni zbiera pełna pule lub drugi wariant biorac pod uwage ze mamy problem z brakami to płacąc nam po 150zł za Obecnosc i Normy daje nam to 300zł i drugie 300zł za brak braków jestem pewny ze wtedy by firma zyskała a nie straciła a tak to DALEJ BEDZIE JAK BYŁO NIKT SIE STARAŁ NIE BEDZIE Chciałbym jeszcze wspomniec nasze wczasy pod grósza żenada w innych firmach to nasz5-10krotnie bija na głowe.

Prawda

Jak Koszyk miał zostać majstrem to borkows.i poszedł do góry i powiedział że czemu nie on Kolny go poparł i koszyk nim nie został a w ramach rewanżu Rymer nie chciał Borkowskie.o Co za ludzie

ameryki nie ma

Firma tonie w długach, brak nowych projektów, brak nadgodzin, pomysły na oszczędzanie, zwiększanie norm. Czy Wy jeszcze tego nie zauważyliście? Przecież nie trzeba widzieć księgowości z firmy, żeby to zobaczyć. A Was jeszcze prowokują do kłótni między działami stara zagrywka psychologiczna stosowana przez nazistów. Nie będzie nic oprócz oszczędności ci co mogli uciekli zostaliście na lodzie.

robin

Patrzcie jakie kozaki z tloczni uwzięli sie na Borka, a gościu tylko ma poczucie humoru dobre, przynajmniej nie wchodzi w (usunięte przez administratora) jak wy kierownikowi przydupasy bo nawet wytloczyc polwyrobu nie potraficie tylko filmy na telefonie oglądacie, ale moze w końcu pan dyrektor zobaczy przez ile prasy chodzą a ile czasu chłopcy z dużymi pyskami siedzą w szatni.Sami na siebie napierdalacie między tloczarzami a tu słyszę jagielo a to zaczyk powiedz mu to w twarz pracujesz z nim a jesteś pizdaa bo zazdrość was zżera. Powodzenia

pap
@robin

dobre nie wchodzi dupe kierownikowi a jak myslisz jak sie wybil K.B chodzac na góre i podpier..lajac pracowników i nie tylko nawet nie miał skrupółow i majstra podpierdalał i nie mów ze to dobry chłopak bo chyba tu miesiac pracujesz i go nie znasz i kto pracuje dłuzej to wie jaki on jest.skad wiesz czy juz na Ciebie nie doniósł

Leszno
twarda bania

nie strasz bo sie zesrasz gamoniu he patrzcie jacy twardziele hehe

st

A fotelik ma do tego vw? Ach te kompleksy...

Mazda 6 + Volkswagen Passat Alltrack albo Variant nie jestem pewny na 100% = 300 000 tyś. a teraz dajcie pomysły do skrzynki jak zaoszczędzić w firmie pieniądze - komisja to rozpatrzy.

Co wy ludzie odpierdzielacie tak samo jak wy jestem fizolem i czy na produkcji czy na robotach czy nawet na bebnie robota jest przerabana a wy se do gardeł skaczecie jak dzieci a tak naprawdę firma robi nas wszystkich w balona.Wiecznie jest ta sama gadka o oszczędnościach i innych pierdolach z tym związanych kaizenach itd.na podwyżki nie ma a na nowe auto jest tak wiec na tym sie skupmy a nie ktora robota jest gorsza wszyscy jedziemy na jednym wózku pora sie zjednoczyc i cos z tym zrobic

Dobrze napisałeś cwelu podpisz się a zaraz ci odpisze z imienia i nazwiska i zobaczymy kto ma twardsze ząbki na ustawkach jeszcze nie leżałem może bedziesz pierwszy masz szanse sie zaprezentować

Ja jestem za!!

Szkoda ze nie można lajkowac opini. . W końcu ktoś miał odwagę napisać prawdę! Szacunek dla tych co się nie boją! !!!

peace

Panowie i po co ta spina między sobą,a góra czyta i się śmieje jak plebs się żre między sobą.

Lol

To chodz na spawalnie skoro taki fachowiec z ciebie Bedziesz czy pekasz?

Xxx

To zapraszam na spawalnie cwelu pier....ciekawe czy bys tam stal przez caly czas w jednym miejscu a jak masz problem to napisz gdzie i kiedy to sie zjawie jak masz jaja bo zabki stracisz a pisac to kazdy moze patalachu

10p600

Na tłoczni produkujemy w dziesiątkach tysięcy detali a czasami w setkach na minutę więc będziesz (usunięte przez administratora) 5 razy sprawdzał żebym mógł pograć na telefonie posłuchać muzyki i wysłać sms-a ewentualnie pojemnik zmienić

Jestem

Lepiej zajmij się cwelu produkcja dobrych detali na tłoczni żeby spawacze nie musieli oglądać twojego złomu 5 razy

DO PANA DYREKTORA

To taki sam kombinator jak jego mentor Staszek a ty nie (usunięte przez administratora) o spawalni bo spanie,łażenie i fajeczka co 20 minut to norma Panie Rymer wywalić invenio i będą oszczędności zanim robot pospawa detal to 5 razy można go obejrzeć czy jest dobry bez wad.Tylko idiota może narzekać że na spawalnie idzie się za karę normy są śmieszne bo robot blokuje a i tak nie idą na 100% swojej wydajności proszę zapytać Pana Misztalskiego dlaczego.

Xxx

Nie masz jaj podejdz do borka i mu to powiedz a nie pisz frajerze sam byl ci jedynki wybil za te bzdury

Tte4

Co wy za glupoty wypisujecie ma hu,..u sie znacie a piszecie jak cos chcesz pisac to najpierw sie zastanow czy to prawda gowno wiecie a piszecie baranie łby

forest gamp

oszczędności przy takim długu na pewno by się przydały , wszyscy klienci już wiedzą że die-tech jest firmą totalnie zadłużoną i sprawdzili ją we wszystkich agencjach i niestety nie są wiarygodni aby dostać jakiekolwiek projekty, a urzędy państwowe zaczną pukać do drzwi i się księgowości przyjrzą

News

Dyrektor ma nowego wolkswagena aby mógł dojeżdżać do pracy. Teraz piszcie o oszczędnościach.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy