Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

rec

szykuje się SANEPID, PIP, US, PINB, UOŚ i wiele innych instytucji do kontroli - musimy pisać to może wreszcie coś drgnie na zakładzie

Rew

A ja tam bende robil normy dla paru zl oplaca sie Do pracy przychodzi sie pracowac a nie opierdzielac

Oj nie znacie realiów w innych firmach .To jest w miarę dobry system premiowy.Na poczatek załatwia wiele kwestii i rozwiązuje wiele problemów.Premia za absencję ,jakość i produktywność jest wyjściem z tego impasu.A co do podwyżek poczekajmy ,jestem dobrego przeczucia że będzie dobrze.To nie jest tak od razu zmiany ,podwyżki ,,na to trzeba czasu .W innych fabrykach system premiowy jest dużo gorszy ,dokładnie to Wiem .

Tyle

Wiecie co :-) nic z tego nie bedzie wiec zostawmy ten temat premi tak jak by wogole go nie bylo :-) i nikt sie nie bedzie denerwowal ! zarabiamy dalej TYLE co zarabialismy hehe . A tak panowie miedzy nami tloczarzami . nie dostaniemy premi za wyrobienia nie dla tego ze prasy nie ida przez nas tylko przez narzędzia i slusarzy. Slusarz ma w (usunięte przez administratora) taka premie bo i tak ma wysaka stawke hehe a my bedziemy tylko sie wkurzac i bedzie bardzo zle cos czuje ...

KOD

Dokładnie, wszyscy dobrze wiedzą w jaki sposób zostały podniesione normy. Przyznanie się dyrektora że system premiowy jest jeszcze niedoskonały to źle o nim świadczy. Dziadostwo, dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo!!!

operator

Pan R bronił dzisiaj na zebraniu pana G za normy, a ten burak podnosił normy nawet wtedy gdy narzędzia leżały na regałach. Jeśli coś jest niedoskonałe, to należy to natychmiast poprawić panie R! Nie kupi nas pan tymi premiami, bo nie jesteśmy idiotami.

lukas
@operator

troche przesadziles ;)))) idiotow u nas jest co niemiara beda na przerwach produkowac zeby norme zrobic heheheh ale jaja beda

operator
@lukas

no mam nadzieję, że słynne Leonówki już nas czegoś nauczyły, a ten niedoskonały system premiowy daje do myślenia...

schorowany

zapraszamy SANEPID do firmy - hałas i opary gazów mnie rozwalają - prosimy o dokładne sprawdzenie, a nie wybiórcze.

sam

żeby podnieść normy musi byc zrobiona analiza - jak jej nie ma udokumentowanej to można podać firmę do PIP

@sam

Kiedy będzie zebranie znowu się doliczyć nie umiecie i nowe ubrania bo nie będę z jajkami na wierzchu chodził święta już się skończyły no i kiedy będą wypłacane premie roczne o ile wogòle będą

KOD

Takiego dziadostwa jak jest teraz, to jeszcze nie było!Podnoszenie norm o kilka tysięcy na postępach to jakaś kpina. Nie zauważyłem, żeby ktoś to robił rzetelnie, tylko przychodzą spisują licznik i w biurze wymyślają kosmiczne cyfry. Mam nadzieję, że dyr. R szybko podzieli los poprzedników. Kierownikowi też powinno się dostać za brak jakiejkolwiek reakcji na to co się dzieje.

postępowiec

Panowie normy wymyślił pan Gwóżdż a więc niech sobie sam te normy robi , podnoszą normy aby nie płacic premi bo nie masz wyrobienia .Ale za to ucieszą się ślusarze bo roboty będą mieli bardzo dużo .Śmiech na sali a kiero nawet słowem się nie odezwie ,tak BOJI się o swój stołek

Wonk

Jak zobaczyłem dziś normy to ten który je zrobił nie zna się na produkowaniu nawet za1000 złoty tego ludzie nie będą robić bo niektóre są nie realne chyba że nasz robot Pękala panie Rym... wszystko robione jest na (usunięte przez administratora) a pan nawet ich zjebać nie umie źle to wróży.

beduin

dostałem tyle kasy, że zastanawiam się co za to można kupić...

Wujek

No to kasa na swieta juz jest i do Biedronki na zakupy :-)

A co z premią na święta ,będzie

daje do myslenia

Ot taka mała podpowiedź o zarobkach w Lidl i Biedronka. Lidl: Nowo przyjęty pracownik Lidla otrzymuje 2400 zł brutto.Przy stażu pracy dłuższym niż dwa lata pensja wzrasta do co najmniej 2850 zł brutto (ok. 2052 zł na rękę). A część pracowników otrzyma nawet 3250 zł brutto (ok. 2331 zł na rękę). Biedronka: Od 1 kwietnia warunki płacowe będą jeszcze lepsze – pracownicy dostaną na start 2250 zł.Sieć sklepów podkreśla, że w przedsiębiorstwie pracownicy mogą też liczyć na comiesięczne premie w wysokości 350 zł, a podstawa pensji wzrasta wraz ze stażem pracy – po trzech latach pracownik dostanie 200 zł podwyżki.

Biedronka - Dietech 1:0
@daje do myslenia

Kiedyś przełożeni straszyli że jak się nie podoba praca na produkcji to zawsze można iść na kasę do Biedronki pewnie teraz w Biedronce straszą że jak się nie podoba praca na kasie to zawsze Pan/Pani może pracować w Dietechu tam za gorsze pieniądze wycisną z Pana/Pani siódme poty :( Linka do całego artykułu na samym dole a poniżej parę cytatów dla porównania :) "Pensja minimalna, jaką otrzymuje nowy pracownik sieci na start, wynosi 2400 – 2800 zł brutto (1738 - 2017 zł netto)" "Dodatkowo firma zamierza mocniej inwestować w program szkoleń. -Zależy nam, aby nasi pracownicy nie tylko byli zadowoleni z warunków finansowo-socjalnych, ale też kształcili się, dlatego inwestujemy w ich rozwój." "Ponadto pracownicy sklepów mają możliwość otrzymywania miesięcznych premii nawet do 350 zł miesięcznie. W ubiegłym roku średnio miesięcznie objętych premiami było ponad 80 proc. zatrudnionych w sieci." http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/lidl-i-biedronka-ujawniaja-zarobki-pracownikow-sa-tez-podwyzki/yyehb0

Bajkopisarzu

Kto ci naopowiadał że przyleciał kogoś zwalniać

admin

Od tego jest by zwalniał!!

gosc

Myslcie co piszecie na innych.Znowu przylecial ksiegowy by kogos zwolnic bo amerykanie tez czytaja wasze wpisy.Czy tym razem to bedzie pan K czy pan M? Piszecie bzdury na innych i w ten sposob mozecie kogos pozbawic pracy bezmozgi.

Boczek

Pan M to cwana bestia dzwiga normy bo mysli ze dostanie od firmy ekstra pensje a wtedy bedzie mogl sobie kupić parę świń i założyć mala hodowle

kob do ciebie

To chyba male masz doświadczenie skoro tak go chwalisz znam kierowników co sa ludźmi, a nie marionetkami nic osobiście do niego nie mam, ale mógłby więcej zadziałać w imieniu naszym czyli pracowników, a on tylko dba o swoje interesy. Co do pana z brzuchem jak u obelixa to się zgodzę panoszy sie jak kuropatwa tylko mu pióra powoli wypadają...

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy