Opinie o Media Markt II w Kraków Aleje Jerozolimskie 179

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Media Markt II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Media Markt II o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - sprzedaż sprzętu audio-wideo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt II w Kraków Aleje Jerozolimskie 179

Agnieszka

@Krzysiu, fajnie czy niefajnie, na forum nie powinny pojawiać się tego typu dyskusje. Liczymy tutaj na konkretne i rzeczowe opinie o pracodawcach. Czy zechciałbyś podzielić się swoim zdaniem na temat pracy w Media Markt II w Krakowie? @Piotr K, oskarżenie o mobbing jest bardzo poważne i może nosić znamiona pomówienia. Przypomnę może, że z definicji mobbing to prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w czasie Twojego zatrudnienia w Media Markt II? Czy podejmowane były jakieś rozmowy/kroki w tej sprawie?

Piotr K

Pracowałem tam lata najlepszy kabaret to dyrektor i kierownik sprzedaży (kumpel dyrektora) udaja dobrego i złego gline a tak naprawdę oboje grają do jednej bramki czyli aby pracownika pozbawić premii etc. Z perspektywy czasu patrze na to z uśmiechem ale chyba w tych czasach rzadko się zdarza taki mobbing jak tam. A i fajna sprawa, nie ma czasu wolnego po pracy, meldujemy się na twitterze: kto ile miał poleceń orange, ile umow nc+ i ile sprzedał gwarancji a z rana choc masz wolne piszesz jaki masz cel na następny dzień więc praca jest z nami 24 h na dobę.

Agnieszka

@Stefan, długo już pracujesz w Media Markt II? Może warto podjąć temat podwyżek z pracodawcą - to się może opłacać pracownikom! @anonymous, widzę, że chciałbyś podjąć pracę w tej firmie. Orientowałeś się już, czy w Media Markt II prowadzona jest rekrutacja na interesujące Cię stanowisko? Daj znać, czy zdecydujesz się starać o pracę w tym miejscu!

Kuba

Może wiecie coś o nowych ofertach pracy?

saturn - media markt Kraków galeria krakowska. alicja andrzejewska - machulak (robol działu agd) - dwulicowa zakłamana kurva, pomawiająca i kłócąca wiele osób dzivka. protegowana przez skorumpowanego skurvysyna andrzeja doroszkiewicza - buca z pokrzywionymi palcami, którego zwolnili za przekręty (m.in.znikał sprzęt). Będąc nieudolnym kierownikiem działu zawsze chodził w kurtce z darów od marki LG. Podczas tzw sprzedaży bez vatu sprzedał klientom mnóstwo asortymentu, którego już dawno nie było na stanie i cały bajzel przypisał jednemu pracownikowi. Partacz niedołężny. Rozmowę służbową w sprawie nieprzedłużenia umowy przeprowadził w obecności dwóch innych kierowników i przedstawiciela handlowego. Dno. Polityka sprzedaży bez vaty jest jasna. Chwilę przed akcją ceny są podnoszone i na dzień akcji wracają do cen regularnych. Zatem kto jest f(usunięte przez administratora)ten łapie bajer i kupuje. Co do samego sklepu, to absolutna pomyłka. Przebicie cen potężne w porównaniu do konkurencji. Przykładowo 100 zł droższa karta pamięci niż w innym sklepie (piszę tu rzecz jasna o dokładnie tym samym produkcie) i jedna z najbardziej jaskrawych różnic to cena lustrzanki (korpus), tej samej oczywiście wyższa o 2000 niż w sklepie fotograficznym. Płaca marna, warunki również i naturalnie choćby nieudolny ale zawsze mobbing. Nie polecam pod żadnym względem.

saturn - media markt Kraków galeria krakowska. alicja andrzejewska - machulak (robol działu agd) - dwulicowa zakłamana k(usunięte przez administratora)pomawiająca i kłócąca wiele osób d(usunięte przez administratora)protegowana przez skorumpowanego s(usunięte przez administratora)andrzeja doroszkiewicza - buca z pokrzywionymi palcami, którego zwolnili za przekręty (m.in.znikał sprzęt). Będąc nieudolnym kierownikiem działu zawsze chodził w kurtce z darów od marki LG. Podczas tzw sprzedaży bez vatu sprzedał klientom mnóstwo asortymentu, którego już dawno nie było na stanie i cały bajzel przypisał jednemu pracownikowi. Partacz niedołężny. Rozmowę służbową w sprawie nieprzedłużenia umowy przeprowadził w obecności dwóch innych kierowników i przedstawiciela handlowego. Dno. Polityka sprzedaży bez vaty jest jasna. Chwilę przed akcją ceny są podnoszone i na dzień akcji wracają do cen regularnych. Zatem kto jest f(usunięte przez administratora)ten łapie bajer i kupuje. Co do samego sklepu, to absolutna pomyłka. Przebicie cen potężne w porównaniu do konkurencji. Przykładowo 100 zł droższa karta pamięci niż w innym sklepie (piszę tu rzecz jasna o dokładnie tym samym produkcie) i jedna z najbardziej jaskrawych różnic to cena lustrzanki (korpus), tej samej oczywiście wyższa o 2000 niż w sklepie fotograficznym. Płaca marna, warunki również i naturalnie choćby nieudolny ale zawsze mobbing. Nie polecam pod żadnym względem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Podrzędny pracownik

Opinia dotyczy Marketu MM I, al. Pokoju 67 w Krk. Ostatnio bardzo dużo się pozmieniało, a nie są to dobre zmiany. Nie licząc licznych aneksów do umowy i sporych zmian dot. wypłacanej premii (w sumie to już jej nie ma) praca tam stała się badzo haotyczna, a podejmowane decyzje są zmieniane praktycznie z dnia na dzień, co mnoży tylko fizyczną prace. Jest się tam jednocześnie sprzątaczką, budowlańcem, "chłopcem" na posyłki (bo kierownicy nie potrafią załatwić spraw pracownika w biurze, które sami też muszą zaakceptować). Nie ma jako takiego zrozumienia pracownika, jego głos jest tłumiony, bo "góra" wie co robi. Potem zmiana ekspozycji, bo miesiąc później okazuje się, że podrzędny pracownik jednak gadał z sensem - oczywiście nikt się do błędu nie przyzna. Niestety co raz mniej szacunku dla ludzi tam pracujących. Wszystko się nakazuje, nawet termin urlopu. Nie zważa się na zdrowie ludzi tam pracujących np.: mocując tak mocne (oślepiające) lapmy + całe 12h w pozycji stojącej x 4dni. Ostatnie lata bardzo źle wpłynęły na stosunki między-ludzkie. Niestety.

Agnieszka

@Edek, rozumiem, że chciałeś podzielić się na forum swoją opinią, ale nie zdradzaj proszę danych osobowych osób trzecich - to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Czy sytuacje, o których piszesz, faktycznie mają miejsce? @anonymous, a czy pracujesz wciąż w Media Markt II? Może warto poruszyć kwestię awansu z odpowiednimi osobami?

Agnieszka

@B a czy Ty pracowałeś w Media Markt II? Na jakim stanowisku? Pamiętajmy, że na każdym stanowisku są inne zarobki. @Mohammed myślę, że warto także postarać się o awans. Co za tym idzie wyższe zarobki. Natomiast trzeba pracować przez dłuższy czas, aby awansować.

@Agnieszka

MI 8 lat pracy na awans nie wysarczyło.

Igor

Czy jest powód takiego milczenia na forum? Sądzę, że jest dobrze i nie maruderów.

Agnieszka

@Na szczęście już tu nie pracuję czy nie ma możliwości dostania podwyżki? Czy długo pracowałeś w Media Markt II? @yet czy chcesz aplikować do Media Markt II? Zarobki będą różne ze względu na stanowiska pracy i mogą być uzależnione od Twojego doświadczenia.

yet

Czy to prawda, że można jak wyżej podają zarobić 3 albo 4 tysiące na rękę?

Agnieszka

@Ferdekpiszesz, że podstawa kiepska. Czy w Media Markt II można liczyć na jakąś podwyżkę? Po jakim czasie pracy? Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie? Pamiętajcie, że takie informacje są ważne dla osób, które szukają tu zatrudnienia.

Ferdek

Nie polecam tego pracodawcę ,Premie ciężko uzyskać przez nie wyobrażalne wymagania ,podstawa kiepska ,zabijanie się o klienta bo kto pierwszy ten lepszy ,robienie z siebie idioty .... Tak więc jak chcesz się nabawić rozstroju nerwów za grosze i każdego dnia iść na siłę do pracy jasne spróbuj ... Wrażenia gwarantowane ....

B

@A, "Narzekać mogą jedynie nieudacznicy i przeciętniacy." - widać, że mamy tutaj do czynienia z komentarzem szefostwa. Piękny pokaz jakie ma się zdanie o pracownikach najniższego szczebla. Bo przecież do obsługi klienta w molochu to idą tylko najwybitniejsze jednostki, śmietanka społeczna, prawda? "Dobry pracownik zarobi tutaj spokojnie 3,5k netto a i kierownik na nim nie siedzi bo robi swoje." - Zapomniałeś dodać, że to 3.5k netto to pracownik zarobi ale za 2 miesiące pracy! Skoro jest tak wspaniale jak piszesz, to dlaczego pracują tam już same nowe osoby? Cały czas kogoś poszukują, bo ludzie błyskawicznie rezygnują.

Mohammed

Podstawa + premia. Pracowałem tu chwile to zauważyłem, że nowi pracownicy dostają lepsze podstawy niż Ci, którzy już tu siedzą kilka lat. Ewentualnie różnica to 100-200zl brutto. Warto się przyjąć chodźby na 3 mies, potem uciekać i to jak najdalej od tego sklepu i tej firmy!!! Pozdrawiam dział gsm :)

Agnieszka

@A. to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A jakie stanowisko piastujesz? Ogólne warunki pracy trochę różnią się od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska. Czy na wynagrodzenie składa się podstawa + premia?

Agnieszka

Nowa oferta pracy! Stanowisko Pracownik Biurowy Kontroli Rachunku :) Ofertę znajdziecie na jednym z portali ogłoszeniowych.

KebabMaster

Gościem który rządzi w tym kołchozie jest od kilku lat koleś o ksywie "wąż", węglokop - więc domyślacie się skąd. Ma zakaz picia na imprezach firmowych - bo bije pracowników i wszczyna burdy. Mobbing na porządku dziennym. Wieloryb, ktory rządzi na pewnym dziale tylko straszy pracowników, bo się boi o własne 4 litery. Super ludzie już odeszli, zostali Ci , którzy w siebie nie wierzą i jest mi ich żal!

zaszczuty

odradzam prace w media markt zakopiańska 105 . od momentu przyjścia pewnych osob na wysokim stanowisku atmosfera fatalna . rotacja na poziomie 60 % rocznie chyba nie świadczy ani o dobrych zarobkach ani o dobrych warunkach pracy . Nowe osoby u wladzy spartaczyły fajna firme . ja sam pracowalem na kierowniczym stanowisku ale ciagle zastraszanie i presja wykonczylo mnie na tyle ze postanowilem odejsc . pozdrawiam dawnych kolegów

gb

@ Witek - no to z tego co piszesz to faktycznie nie wygląda to zbyt różowo. A do tego jeszcze kiepska atmosfera...to juz w ogóle zniecheca, a sądziłam że dbaja tam o pracownika powiem szczerze .....

Witek

Praca w Media Kraków I Al. Pokoju wygląda tak :na początek płacą 1500 netto po 3 miesiącach około 1700 + premia której nie da się wyrobić ,gdyż masz za dużo dodatkowych obowiązków takich jak ścieranie kurzy mycie półek wystawianie towaru,robienie zwrotów ,wieczne przebudowy działów przestawianie regałów itd.. dodatkowo musisz sprzedawać usługi Orange, ubezpieczenia, raty,power service .Każdy pracownik ma swój numerek który nakleja na sprzedany towar-żenada klienci patrzą się na Ciebie jak na debila po co naklejasz ten nr , jeśli nie wyrobisz planu a jest naprawdę wysoki to straszą Cię sankcją czyli zwolnieniem.Dodatkowo jesteś kontrolowany przez tajemniczego klienta jeśli wypadniesz słabo to przenoszą Cię na inny dział lub straszą sankcją.Codziennie jesteś na rozmowie u kierowników ,którzy Cie wiecznie opieprzają że masz za niską sprzedaż, a nigdy Cię nie pochwalą za dobry wynik. Atmosfera jest kiepska, kasa jest bardzo kiepska. Nie Polecam Pracy W Media Markt I.

Koperta
@Witek

Kiedys tam pracowałem i bylo Ok 2006-2008 ale wiem ze się dużo zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt II - Kraków

• Jak się pracuje w Media Markt II?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt II?

Kandydaci do pracy w Media Markt II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt II
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.

Media Markt II