Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Stary pracownik

Kiedy ten lear się rozleci? Czy to prawda że ma istnieć do 2021 roku? Proszę o odp pozdrawiam

@Stary pracownik

On już od 2 lat się rozlatuje.

Już bliżej końca.

Same Świnie przy korycie
@Stary pracownik

Niech ta Buda Padnie jak najszybciej kto zdrowy ten robote znajdzie a te Damy w Bordowych fartuchach niech japonki i ser na Hali sprzedają bo do tego się nadają tak samo jak Nasz Strażnik Wartosci Andrzej i jego cała Swita miały byc podwyżki a jest Nagonka na ludzi za dużo to za wolno i tak w kółko

Ccccc

Halo co słychać w firmie?

Andżela

Czy ktoś wie gdzie jeszcze zrobię badania do Okulisty bo Doktor Jeridi jest na urlopie i dopiero w Następnym tygodniu wraca jesli ktos wie jaki Doktor jeszcze przyjmuje bardzo bym była wdzięczna

Arek

Sandeckiej już nie ma jest Sandecki i Sobczyński

Jakiś typ

Nie pozdrawiam pewnej dziewczyny z lasu, która szpera w mojej szafce

Jakiś typ

Taki żarcik. Dziewczyny są w porządku ;)

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
Mery

Nagle taki nawał pracy na L494 -cały zakład pomaga::a po tem w lutym będą chodzić na przymusowe urlopy bo nie będzie co z ludźmi zrobić ,,,,,,,

Xyz

Czy to prawda że w styczniu będą zwolnienia i ile osób

Snowden
@Xyz

W styczniu to będą podwyżki a nie będą czekać do polowy roku bo w usa tak robia. Teraz ktoś na 3 kategorii dostanie nawet 150zl. Podziękujcie PiS. Wiadomo na resztę kasy to musicie poczekac. A na 4 kat to już poszaleje bo nawet 50zl. Najbardziej szkoda tych co maja 5 kategorie bo im sie do maja podwyzka nie nalezy. A majac 5 kategorie pamietajcie, ze kolezanka na 3 kat dostanie przez ten czas 600zl wiecej od Was. Bóg z Wami

poipis
@Snowden

i co z tego że są podwyżki skoro ,wszystko idzie do góry,wydajemy więcej jesteśmy biedniejsi.

Mery

A skąd nagle tyle pracy się wzięło ??

@Mery

To nie nawał pracy tylko złośliwość "góry".

Nicki
@JA.

Najpierw narzekacie że dużo będzie wolnego, że postoje A nie macie urlopu A później jak każą przyjść do pracy to wielki problem bo święta.

Mery

A jak w sylwestra --wolne dla wszystkich czy idzie pierwsza zm.

Rysiek
@Mery

Ponoć na pierwszą zmianę idą

Gastronomia

A propo magazynierów to naprawdę (usunięte przez administratora) Dziś jeden z nich kazał sobie zważyc łazanki. Nie dość że pijaku to jeszcze skąpi.

Gastrofaza
@Gastronomia

O Tobie natomiast można powiedzieć tak: nie dość, ze nie zajmuje sie swoim jedzeniem(mało tego... życiem) i zaglada innym do talerza (pózniej marudzi i narzeka, ze przerwa za krótka, ze wyzysk w zakładzie bo nie ma czasu zjesc etc) to jeszcze jest zawistny/a. Mam pytanie.. jak kupujesz owoce, ciastka czy warzywa które sa sprzedawane na wagę to prosisz na oko czy chcesz aby zważono? Chyba ze jestes z tych co proszą po 2 plasterki szynki i sera żółtego bo jak dostaną 10deko to okaze sie za drogo i głupio poprosić o mniej.. ludzie czy wy naprawdę nie macie w swoim życiu problemów tylko zwracacie uwagę na takie (usunięte przez administratora) Ogarnijta sie bo to wy tworzycie atmosferę i opinie o tym zakładzie jak i o was samych. POZDRAWIAM

Co jeden To mądrzejszy
@Gastrofaza

Wchodz w (usunięte przez administratora) swoim przełożonym najlepiej tak żeby tylko nogi zostały Opinia o tym Zakładzie jest jaka jest i lepsza raczej nię będzię a będzię jeszcze gorsza tacy Służbisci I Obrońcy tego ZAKŁADU PRANIA KASIORY jak ty nie wiedzą nic o tym co się dzieje dookoła Przyjdzie Czas że Zamkną tą Budę a ty będziesz siedziec w Domu i płakał do poduszki wspominając Czasy Mlekiem i Miodem płynące które już nie wrócą Także (usunięte przez administratora) dalej Swoim Idolom może będą Dowartosciowani Bardziej

zmX
@Gastronomia

Według mnie nic w tym dziwnego sądząc po porcjach i jak to odejmowana jest suróweczka byle za dużo nie nałożyć , sam miałem ostatnio nałożone o prawie pół porcji za mało a płacone za całość

Mika

Wesołych świąt ☺

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Lear Corporation Poland II? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

protector

Nie idź tam, nie rób tego.

XYZ

A mechanicy to mają jakieś inne przywileje że na papierosa wychodzą sobie co chwilę.

@XYZ

Od kąd pamiętam mechanicy zawsze robili co chcieli.

Elka
@XYZ

A czy oni pracują tak jak wy przy maszynach w Lini czy inaczej są rozliczani. Pytanie retoryczne...

Zorro
@Elka

No właśnie z czego są rozliczani?... pytani retoryczne

@XYZ

A ciebie chyba zad boli z tego powodu, co? Każdy jest kowalem swojego losu, odpowiada i ponosi konsekwencje swoich decyzji. Chcesz to idź na tego papierosa, może akurat ci sie uda nie dostać zyebki. Jest wiele osób, które wychodzą i mysle, ze każda z nich robi to na własne ryzyko. Zamiast stac i obserwować kto ile razy chodzi palić, proponuje ten czas poświecić na przemyślenie akcji jak samemu można wyjsć na te kilka min i nie zgarnąć przypału. Chcesz idziesz, nie chcesz nie idziesz. Szansa 50/50. Nie raz i nie dwa byłem na dodatkowym papierosie i kilka razy sie udało a czasem niestety zyebke sie otrzymało ale najbardziej wpienia jak idziesz, wracasz napalony i szczęśliwy, ze obeszło sie bez konsekwencji a tu nagle zyeba bo jakiś pies ogrodnika sam nie poszedł ale innemu musiał ta piękna chwile dla siebie uprzykrzyć... NIC O NAS BEZ NAS!!!

OdNowegoRokuRzucam

100% popieram... Każdy kto idzie na extra papierosa wie czym to grozi i ma tego świadomość ale podejmuje decyzje i bierze za nią odpowiedzialność, natomiast tylko nieudacznicy mogą miec pretensje o to, ze inni mogą a oni nie. To jest tak jak ze ściąganiem na klasówkach w szkole. Nikt nie może ale niektórzy podejmują ryzyko i często sie to opłaca. Oczywiście zdarzają sie wpadki ale bierze sie to wtedy na klatę i zycie toczy sie dalej. To jest tylko i wyłącznie indywidualna decyzja a nie podział na lepszych czy gorszych. Tak jak napisał przedmówca: chcesz idziesz, nie chcesz nie idziesz ale nie bądź nieudacznikiem i psem ogrodnika, ktory przeszkadza w tym innym... pozdrawiam ryzykantów z przystanku! :)

Obserwatorka

Powiedzcie mi jedno jakim Trzeba byc człowiekiem bez serca żeby kogoś kochac ponad rok a gdy ten ktoś umrze ledwie 3 tygodnie już znajduje sobie nową miłosc taki własnie jest Piotrek Gwózdz jako jej koleżanka a twoja znajoma brzydzę się Tobą bo teraz wychodzi na prawdę jak ją Kochałeś jesteś Zwykłym Fałszywym Człowiekiem który ma za nic wszystko przyjdzie jeszcze Czas gdy Karma wróci do Ciebie

adw.Tomasz
@Obserwatorka

Słuchaj kobieto jest rodo imion i nazwisk się nie rzuca o tak o w sprawie tego będzie postępowanie .

Robert
@adw.Tomasz

Tomuś idz się lepiej podziel Opłatkiem a Zabawy w Adwokata zostaw komuś innemu Wszyscy tu dobrze wiedzą że możesz sobie co najwyżej pomarzyc o takim czymś nie jedna osoba była na Komendzie i nic nie wskórała a to że Rodo to można sobie wiesz gdzie wsadzic ...Jak jesteś taki Dobry Adwokat to zapraszam akurat mnie baba zdradza i chce Rozwodu ile to będzię kosztowac ? I podaj swoje Nazwisko i prawdziwe Imię

Rolnik szuka żony

Ja wypolerował czarne auto

prawdemowiac

Witam zaczniemy od magazynu sam pijak a zwłaszcza szef zm c czy jak to mu tam sprzedaje,, bimber,, wszystkim wokoło, interes rozkwita skoro lc i produkcja od niego biorą nie trzeba mu legalizowac skoro ma taki zbyt w swojej firmie, pseudo Magazynier y chodzą na przerwy jak chcą nie mówiąc o papierosach co 30 min ktoś jest zresztą panowie z sur tak samo

Sama Prawda
@prawdemowiac

Handel kwitnie czym popadnie bimberek ,papierosy ,narkotyki ,ciuchy i kosmetyki Avonu Brakuje jeszcze (usunięte przez administratora) i Alfonsów żeby stali pod Zakładem i będzię można jakis (usunięte przez administratora) Otworzyc a tych pierwszych to jest pod Dostatkiem na metrze po kilka szczególnie w biurach i fartuchach bordo ale Nic na to nie poradzimy bo LEAR to jedna Wielka Hala Targowa co kto ma to wszystko się sprzeda

@Sama Prawda

W sedno.

Spokojoko
@prawdemowiac

I co z tego że handluje żal ci (usunięte przez administratora) ściska. Ja też handluje każdy orze jak może. Trzeba sobie jakoś radzic.

Kto taki mądry wymyślił najpierw kierowniczka stała w drzwiach i ludzi do domu wysłała A teraz każą w poniedziałek przyjść nagle wielkie zamówienia A gdzie byli do tej pory siedzą w stołki pierdza A później wielkie bum

Król Pudełek

Kierowniczka niech zacznie się odchudzac bo jeszcze chwile i będą musieli drzwi poszerzac by się w nich zmiesciła zamiast chodzic na kawusię z koleżankami niech zacznie troche myslec bo jak pusto było w tej głowie tak jest nadal

Staszek

(usunięte przez administratora)Aeeeaeeeaeee musiała mu zaszkodzic ta Wigilia skoro takie Cuda na Kiju wymysla razem z tymi Starymi Pierdziuchami z Biur i Dozoru każą isc a sami wolne mają takie to Wymysły narodziły się w tych Chorych Głowach co jeden to lepszy ma pomysł ale Jak przyjeżdża ktos ważny to Sra..ją pod Siebie ze Strachu i rozdają usmiechy jak Papież na Pielgrzymce

JA.

Znając życie - papiery w biurach zaginęły - a statystyczny szarak pójdzie " ryć " w poniedziałek ...

Iwona

Czytając komentarz nazwy" biuro", opadły mi ręce, pracownicy produkcyjni w większości mają lepsze wykształcenie niż reszta pracowników tego zakładu, jedyne czego nie mają to pleców. Zwalnianie pracowników to chyba już pierwszy krok od upadku, dawno tak nie było. Hala coraz bardziej pusta, nie wspominając już o krojowni skóry na której widać już tylko niebieskie koszulki i resztę mało znaczących plecaczkow . Szkoda mi, że nikt nie potrafi tego zatrzymać, a ludzie bez słowa dostają wypowiedzenia, ani wytłumaczenia, ani zrozumienia.. mogę być zwykłym prostakiem dla biura, jednak mi jest żal ludzi zwolnionych, nigdy nie wiem kiedy mnie to spotka, szacunek trzeba mieć do wszystkich, wiem jedno że nie można za wysoko głowy trzymać, bo można zbyt nisko upaść...

@Iwona

Co mają? Bydło narzekacie na biuro pod każdym postem na ludzi wyżej, a jak ktoś wam odpowie to oburzenie. Jak masz takie super kwalifikacje to dlaczego szyjesz za minimalną? Bo nie nadajesz się do niczego. Jesteś nikim.

Szarak
@Biurowiec

Bydło siedzi obok ciebie cwaniaku,pokaż swoje kwalifikacje zamiast zasłaniać się plecami,sam jesteś nikim bo nic nie potrafisz!!!

Biuro
@Szarak

Miejsce Szaraka jest kącie żeby cos umiec to trzeba miec wysokie kwalifikacje a nie szyjesz i masz się za Wiecznie Poszkodowanego umiesz chociaż jakiś jezyk ???czy tylko Łacina podwórkowa ???

Bordowy
@Biuro

Żeby siedzieć tam gdzie ty trzeba mieć ciocie i wujka na kierowniczym stanowisku,ty coś potrafisz? Nie mówię, że ja, ale ludzie którzy tam szyją przynajmniej ciężko pracują, mają dwie ręce i dwie nogi i przede wszystkim coś czego wy w biurze nie macie za grosz- szacunek do drugiego i większą kulturę osobistą niż wy wszyscy razem wzięci xd

Lady Culture
@Bordowy

Ale mnie rozbawilas, wymysl cos jeszcze, wszystkie to damy z Projekt Lady, po nieudanej metamorfozie!

Phjs
@Lady Culture

Łącznie z tobą

@Biurowiec

Ja w swojej wypowiedzi nikogo nie urazilam a jedynie wyraziłam swoje zdanie. Zero nienawisci, jednak..Wystarczyło to , żeby tzw. wykształcony pan z biura nazwał szwaczke nikim. Brawo !

Ada
@Iwona

To tylko świadczy o ich wykształceniu i kulturze osobistej, której im niestety brak!

yy
@Biuro

wiesz kto się wysoko zakasuje ten nisko s.a pozdrawiam

MŁODY
@Biurowiec

Ty biurowiec jak jesteś taki mądry to zapraszam na spotkanie,może wiesz jak wygląda pekińczyk bo taka maska ci właśnie zostanie.Jest was tyle w tych biurach że moglibyście zasilić pewnie ze dwa albo trzy modele na szyciu,a nie musieli wam dostawić biurka i siedzicie jak śledzie bo nie mają co z wami zrobić.Bo gdyby nie jakaś ciocia siostra czy nie wiadomo kto jeszcze to nie jeden(a)z was by sprzedawał na bazarze.

@MŁODY

Widzę że wieś nigdy nie wyjdzie z człowieka. Na każdym kroku obrażacie biuro, a nie rozumiecie że bez tych ludzi się po prostu nie da. Masa ludzi w lear przeszła z produkcji na biur, a dlaczego? Bo coś sobą reprezentowali. Byli zdolniejsi niż inni. Wy szyjecie tam od wielu lat, i nie udało się Wam dostać wyżej. Czy to nie sugeruje czegoś? Jakbyście się nadawali to byście już dawno siedzieli w biurze. Jojczycie tylko, że wszystko źle. Ale nie widzicie tego, że sami jesteście bezwartościowymi pracownikami.

Bezwartościowy pracownik
@Biurowiec

Pierwsze zdanie najlepiej podsumowało twoją osobę i tok płytkiego rozumowania.

@Bezwartościowy pracownik

To nie ja grożę pobiciem innym ludziom. I właśnie tacy ludzie pracują na produkcji. Zamiast wziąć się za siebie, nauczyć czegoś, wykazać się. To codziennie 4 paczek tatry albo harnasia i byle zmęczyć. Majstrowie, brygadziści, dużo ludzi w biurze. To wszystko są ludzie którzy pracowali jak Wy. Ale oni mieli chęci do nauki i teraz nie są szeregowymi pracownikami. Wykażcie inicjatywę, chęci to na pewno ktoś to zobaczy. Sami jesteście sobie winni.

@Biurowiec

Twoim zdaniem szeregowy pracownik nie robi nic? To stan za niego i pokaż jak wygląda to nic! Siedzisz w biurze bo masz plecy bo sobą nie reprezentujesz nic nadzwyczajnego, jesteś takim samym nieudacznikiem i nierobem jak twoi koledzy,którzy nie wiedzą jak wygląda naprawdę ciężka praca,bezwartościowy to jest co trzeci z was,siedzicie bo macie ciocie wujka siostrę czy szwagra trochę wyżej,mamusie i teściowe też się zdarzają,ale na was też przyjdzie pora...

Aureola
@Biurowiec

Oprocz , piwa dodaj jeszcze papierosy , jakim trzeba byc glupim , zeby czesc pienidzy puscic z dymem , ale myslenia prostaka nie zmienisz, dlatego nikt was nie szanuje , bo sami siebie nie szanujecie. Co do majstrowych i brygadzistek to z mojej obserwacji niczym sie nie roznia od tych ludzi z produkcji brak jakichkolwiek kwalifikacji a o zachowaniu juz nie wspomne , ale z klasa trzeba sie urodzic , a nie tylko zalozyc fartuch w innym kolorze i myslec ze pozjadalo sie wszystkie rozumy i uzywac "laciny podworkowej " Milego dnia zycze!

Biurowiec

W ogóle co to jest za argument, że mam stanąć i to zrobić. Ale tak. Szkolenie na szycie trwa tydzień. Gdyby postawić tam szympansa, miałby porównywalną ilość pomyłek co ludzie w lear. Co do wujków. Mówiłem wyżej, większość ludzi w biurach to specjaliści (bo może Cię to zaskoczy. Ale z gościa po zawodówce technologa się nie zrobi). Albo ludzie którzy dostali się tam z zakładu jako wybijający się pracownicy. Ale jak można wymagać umiejętności czytania ze zrozumieniem od człowieka, który jedyne co potrafi to szyć i narzekać na wszystkich dookoła, ale swoich wad już nie widzieć.

...itd
@Biurowiec

Specjalistami zostają po rodzinie,większość z was nie posiada kwalifikacji adekwatnych do pełnionych funkcji,nie mają co z wami zrobić i wymyślają specjalistów nikomu nie potrzebnych,a co do szympansa to potrafiłby więcej niż ty łącznie z kolegami,żałosny jesteś drogi panie

Ciekawy
@...itd

... Itd A którzy to według ciebie są nie potrzebni? Mam na myśli specjalistów z biur

Julia
@Ciekawy

Nie chcę podawać nazwisk,ale większość jest do niczego,jak weszło Maserati i Alfa Romeo to żaden mądry z biura nie wiedział jakie druty i gdzie wpychać,później reklamacje a po premii dostawał ten co jest najniżej,wiele takich sytuacji było i wiele takich sytuacji jest zamiatanych pod dywan...

Olo
@Ciekawy

Wystarczy się rozejrzeć kto urządza sobie parami spacery bez celu po produkcji, przemieszcza się że stołówki na stołówkę a jeszcze w wolnym czasie meczyk obejrzy lub pośledzi aukcje internetowe. A co do wykształcenia osób biurowych... nie wszyscy posiadają nawet maturę

whatever
@Biurowiec

Piszesz, że z osoby po zawodówce nie zrobi się technologa... doprawdy ? To co w takim razie robi w biurze niejaki (usunięte przez administratora) ? haha...

Młody
@Biurowiec

Bydło to jest w twojej rodzinie,a szarak leży koło Ciebie w łóżku niby taka uczona wielka lady z biura.

@Młody

Jestem facetem, mongole.

Buu
@MŁODY

Na bazarze idzie zarobić na handlu nie obrażaj innych.

Buu
@Ciekawy

Np. Specjalista do spraw nieprodukcyjnych i jeszcze kilku innych by się znalazło. A obrażanie ludzi z produkcji jest bardzo niesmaczne i pokazuje poziom osób którzy tak piszą bo wiele osób ma wyższe wykształcenie i poprosty nie są ZiP-ami czyli (Znajomosci i Plecaki) i muszą sami pracować żeby coś w życiu osiągnąć. Obawiam się że jak bym się spotkał z osobą ktora tak obraża ludzi to musiał bym się położyć żeby zniżyć się do jego poziomu. ŻENADA jednym słowem

Młody
@Biurowiec

Na faceta to trzeba mieć wygląd ty mongole bardziej mi pasuje jakiś trans...

xxxxxxxx

tak jest będą pózniej mierzyć czas stoperem swojemu staremu w łóżku......

PAN Z BIURA

Obrażasz ludzi, którym do pięt nie dorastasz.

robol
@Biurowiec

(usunięte przez administratora) cię. biurowa zdziro!!!

@Biurowiec

Jak możesz nazywać człowieka nikim? Skoro w swojej wypowiedzi nie obraziłam niczym. Wykształcenie mam, dlatego od paru miesięcy cieszę się lepszym życiem bez tej firmy. ???? Został mi tylko żal do ludzi bez szacunku do drugiego człowieka..

Prawda
@Biurowiec

Wydaje mi się że nie tylko ciotka czy dobra znajoma a ładny uśmiech i miła kolacja z wyżej ustawionym biurowcem i jesteś za stołkiem znam taki przypadek kilka wyjazdów integracyjnych trochę pudru i jesteś kimś hah nowe stanowiskA same się do nich pchja

Aga
@Biurowiec

Bo glupia piczo pracy nie ma na tym zapizdziu. A jesli (usunięte przez administratora) dalas i jestes majstrowa to naucz sie jezyka i zarzadzania zasobami ludzkimi glupia (usunięte przez administratora)

Aga
@Biurowiec

Bo h.....na podkarpaciu pracy nie ma gdzie ludzie maja isc???? Kazdy chce przezyc! A nie kazdy ma plecy! Ptacowalam tam chwile! Przyjechal szef szefow z USA to ja z nim rozmawislam! Prosta pracownica ! Bo majstrowe , mistrzowe i reszta tych glupich ci.... w zarzadzie ani slowa po angielsku???????????????? zlot (usunięte przez administratora) w biurze i na kierowniczych stanowiskach

Ja.
@Aga

Owacja na stojąco.

Zosia
@Prawda

A ciebie prymitywie boli , ze nikt na ciebie nie spojrzy,jestem kobieta i gdy widze zachowanie kobiet pracujacych w tym zakladzie jest mi po prostu za was wstyd ,same chcecie na sile zwrocic na siebie uwage facetow swoim chamskim zachowaniem i wulgarnym wyglodem ,wiec nie pouczaj innych i zacznij zyc swoim zyciem, ktore sadzac po twoich wypocinach jest bardzo nedzne .A co do usmiechu to wy same sie smiejecie jak glupi do sera , chociaz braki w uzebieniu ma co druga i kolor tez podlegajacy dyskusji , wiec najpierw wizyta u stomatologa ,pozniej szczery bialy usmiech a na koniec tak upragniona przez was kolacja z "z wyzej ustawionym biurowcem" jesli dopisze wam szczescie (choc watpie) , i jeszcze jedno ,jesli mowisz cos niby o kims to znaczy , ze to ty masz problem i bol tylka , bo chetnie wskoczylabys na miejsce tej kobiety, ktore pewnie jest ladna a ty nie . Pozdrowienia dla ladnych i pewnych siebie kobiet!

Prawda
@Zosia

A wiec może i nie jestem super pięknością ale napewno nie zrobiła bym sobie piersi czy innych części ciała żeby tylko je wystawić na wierzch i a by je oglądali inni panowie to się ma dla siebie i dla swoich bliskich a nie na pokaz skoro uważasz ze jesteś tak piękna to gratulacje dla ciebie ;) tylko patrzeć jak się pniesz coraz wyżej dzięki swojemu boskiemu ciałku ???? żenada

Jacek
@Zosia

Przykro mi ze oceniasz ludzi po okładce . Widać ze twoja okładka musi być bardzo ładna i wielu już na nią spojrzało pod tym kontem jednak są ludzie którzy maja mniej malownicza okładkę i napewno żyjesz lepiej bo mniej ludzi ja dotykało pozdrawiam ;)

Zoska
@Jacek

Proponuję czytanie ze zrozumieniem, nie oceniam ksiazki po okladce , a wręcz przeciwnie , zanim kogos ocenie musze go poznac .Obserwuje otoczenie w ktorym sie znajduje i wyciagam wnioski tak postepuja madrzy ludzie ,a glupi mysla ze tak ma byc.Ocenianie ,to domena plytkich ludzi ,takich jak Ty i pani ,ktora napisala post wyzej , a co do mojej ladnej okladki ,tak mam ladna ,ale nie mam zamiaru nikogo za to przepraszaszac i faktycznie mojej okladki nikt nie dotyka ,bo znam swoia wartosc.Milego dnia !

@Biurowiec

Ale nie wszyscy co przeszli do biur z produkcji są super nie którzy nie potrafili nic a przeszli do biur!!! Ale w jaki sposób??? Skoro nie potrafi szyć kroić tkaniny i skóry nie wie co się dzieje w zakładzie na produkcji brak stażu i innych szkoleń a tu cyk bierzemy cię do jakosci????

Tychy
@Biuro

Widać wykształcenie nie idzie w parze z kulturą.

Ex
@Biuro

Ja już widziałem jak wielki inżynier Mateusz K umiał język jak byli ludzie od Lectry bardzo było widać ile to można na migi zdziałać

Ktoś

No widzę że po ostatniej wizycie bosa ostro się dostało Kierownictwu łącznie z dyrektorem było ostro wreszcie się ktoś za nich wziął...

Someone
@Ktoś

O co konkretnie chodzi ?

Czemu służą na modelu na jednej zmianie 4 majstrowe? Panie dyrektorze, przestań Pan mowic tylko dzień dobry, tylko zajmij się pan stratami jakie zaklad ponosi. Nad biurowymi nie ma woge kontroli. Istne państwo w państwie.zero odpowiedzialności za cokolwiek, za wielotysieczne straty. szwaczke upominacie za najmniejsza nitke. Czemu biuro ma przerwę na papierosa kilka razy na zmianę.... Inni ludzie.? Przestańcie doic krowę bo kiedyś padnie i się skończy eldorado.....

Stary Lear

Bo co z nimi zrobią??? Szwendaja się po zakładzie

Obiektywny

Andrzej ma wszystko gdzies wie że ten Zakład jest zadłużony i że wkrótce to trzeba będzię gdzies indziej przeniesc żeby to nadal przynosiło korzysci trzeba połowe ludzi zwolnic a z tego co wiem to w nowym roku duża redukcja ludzi się szykuje

Jaro
@Obiektywny

Dokładnie ale też po Nowym roku tylko przyjdzie wiosna masa ludzi się zwolni tak samo jak w tym staży pracownicy się pozwalniali bo mieli już dość każdy szuka innej pracy bo tu nie będzie ciekawie

@Jaro

Jak "stare dinozaury" zaczną się zwalniać tzn że koniec. Trzeba szukać nowej pracy.

@Ccccc

Tak na prawdę dla wielu to sie może okazać zbawienne... bo siedzą w tej dziurze, zamiast zmienić swoje życie... Czasami wystarczy dobrze poszukać, odważyć się,przełamać, znaleźć inną pracę. Może nie będzie wybitna, dużo ciekawsza ale może sie okazać że da więcej satysfakcji i będzie się chciało do niej wstawać. Za długo w jednym miejscu też źle, tylko na Podkarpaciu ludzie mają mentalność chłopa pańszczyźnianego nadal, jak na Ukrainie i boją się jakichkolwiek roszad w życiu.

@Goodadvice

Pięknie i prawdziwie napisane.

Aaa
@Goodadvice

Dokładnie po 9latach myślałam że się do niczego nie nadaje ale w końcu się odważyłam i znalazłam super prace gdzie mnie cenią i czuję się kimś. Powodzenia wszystkim!!

@Aaa

Ja podobnie :) Wreszcie czuje że żyje i łapie wiatr w żagle i tego z Lear wszystkim życze.

Obiektywny
@Ccccc

Z Niecierpliwoscią czekam jak ta Krojownia Skórzana padnie wtedy te Stare Dinozaury zaczną się meldowac w Urzędzie Pracy a co niektórzy Służbisci zaczną się wieszac i truc tabletkami wtedy się skończy Lajt i chodzenie na kawusię grupkami a Zakład przejmie Apis

@Obiektywny

Ja nie czekam, jest w tym Lear jak jest, ale dało się zauważyć, że są tam osoby ( głównie piszę o takich 45+ ) które na prawdę potrzebują tej pracy i te 2000 zł na rękę to dla nich dużo.Z jednej strony człowiek by popatrzył z uśmiechem na upadek tego zakładu, ale wtedy sobie przypominam, że nie każdy ma od razu możliwość znalezienia nowej pracy. Mógłby przetrwać w okrojonym składzie, na pewno warto zredukować trochę etatów biurowych.

Czy ktos wie kiedy będą płacone bony świąteczne ?

@Ania

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II