Opinie o Tilabels Janusz Nieckula w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tilabels Janusz Nieckula. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tilabels Janusz Nieckula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tilabels Janusz Nieckula w Bielsko-Biała

Xxx Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie zarobki beznadziejne szefostwo zależy od humoru na podwyżkę nie ma co liczyć bo wiecznie nie mają ale na swoje zachcianki to tak ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) A jak Ci coś nie pasuje to na twoje miejsce mają 10 osób niby bo później jakoś nikt nie przychodzi ????????

Justyna Nowy wpis

Hej, proszę was bardzo o krótki opis tego, jak wygląda praca w tym miejscu. Nie jestem do końca pewna, co dokładnie tam się robi, a nie mogę się tego znikąd dowiedzieć. Dlatego właśnie postanowiłam napisać tutaj i poradzić się was. Możecie powiedzieć coś więcej na temat firmy Tilabels?

Zainteresowana Nowy wpis

Cześć, chciałam zapytać o konfekcję końcową. Co tam się robi? Są normy? I ogólnie w pracy jest młody czy raczej starszy zespół pracowników? Ile się zarabia?

blue

Pracowałem i nie polecam. Mają oni swój kodeks pracy i swoje zasady jak nie postraszysz PIPem to nic nie ugrasz. Słyszałem o przypadku gdzie został odmówiony urlop ojcowski składany tydzień wcześniej bo im się tak widziało.

Justyna Nowy wpis
@blue

Dzięki wielkie za opinię. Co prawda nie zachęcasz do aplikowania do firmy Tilabels, ale i tak chciałabym Cię zapytać o ewentualną rekrutację. Orientujesz się przypadkiem, czy jak sytuacja nieco się ustabilizuje, będą planować tam przyjęcie kilku nowych pracowników? Naprawdę będę wdzięczna za odpowiedź.

Firma Tilabels Janusz Nieckula szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik magazynu i konfekcji końcowej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
...

Jest ogłoszenie na konfekcję końcową...czy tam się podnosi jakieś ciężkie rzeczy ? Ewentualnie do ilu kilo?

Justyna
@...

Niestety nie wiem, ale też mnie ciekawi, co się robi w pracy w Tilabels. Wiesz może, jakie mają wymagania? Trzeba mieć jakieś doświadczenie?

Ireneusz

Dobra praca idzie nierozłącznie w parze z dobrą kasą. Może ktoś nie to pisze co słyszał?

lol
@Ireneusz

*Dobra praca pracowników idzie w parze z dobrą kasą dla szefa????

as

Hahahahaha, chyba więcej obowiązków, bo na pewno nie pieniędzy????

Kobalt

Dawid jest tam jednym z najlepszych pracowników. Podwyżki nie dostał przez... 5 lat. Gdy go zabraknie Pan Nieckuła pójdzie z torbami, bo chłop jest odpowiedzialny za większość półproduktów w firmie. Zaś w jego fach jest na wymarciu. Rzyczyć tylko powodzenia.

Kiki...

Witam czy ktos by mogl mi odpisac pod wzgledem zarobku w firmie? I czy nadgodziny w tygodniu czy w sobote to rzeczywiscie pradwa i czy mozna dobrze na tym wyjsc? Bylem na rozmowie dzis i nie wiem co zrobic.

as
@Kiki...

Jak byłeś na rozmowie, to chyba Ci powiedzieli na jakie pieniądze możesz liczyć. Podwyżek tam nie ma jeśli o to pytasz

Stefan

@??? mógłbyś napisać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna w Tilabels? Na co zwracała uwagę kadra rekrutująca, co konkretnie chcieli wiedzieć? Jeśli podejmiesz tam pracę to podziel się również wrażeniami z nią związanymi, takie wpisy są bardo pomocne dla ludzi odwiedzających ten wątek.

???

Czy ktoś pomoże. Jaka jest atmosfera w pracy teraz? Byłem na rozmowie i zastanawiam się czy przyjąć? Jak wygląda umowa w rzeczywistości i jakie są warunki pracy?

Iga

Każda firma pracuje dla zysków. Pracownicy są od tego żeby to wypracowywać.

LOK
@Iga

Oprócz zysków liczy się jeszcze szacunek do człowieka.

LOK

Ogólnie praca nie jest zła. Zarobki na start ok. 2000 zł. Klimat w pracy między pracownikami jest naprawdę dobry, nie ma co narzekać. Jedyny minus to szef. Wybuchowy, mający tendencję do przeszkadzania w pracy, kiedy przyjdzie mu na to ochota. W momencie w którym się zjawia na hali produkcyjnej następuje całkowity chaos. W dodatku bardzo nie wdzięczny. Szybko zapomina o tym co zrobiłeś dla firmy, bardzo dobrze pamięta wszystkie twoje wpadki. Operator maszyn.

NICK

Jest tylko coraz gorzej !!! Nastawienie na zysk kosztem pracowników - których ma sie za osłów i oszustów! bardzo nie polecam !

wnerwiony

Ta firma to jedna wielka porażka szefostwo ustala swoje warunki pracy nie Wie chyba co to jest kodeks pracy,chcą żeby przyjść w sobote do pracy za kase a potem zamiast pieniędzy to wytykają ze cos się zepsuło i za to się pracuje w sobote żeby to odrobić nikomu normalnemu nie polecam tej firmy.

bumba
@wnerwiony

Witam,orientuje sie ktos może jak wygladają zarobki teraz w Tilables?Z góry dziekuje za odpowiedz.

ktoś kto tam pracował:)

Wikor nie wiesz to nie pisz jakie wózki? jakie coś tam?co to wogóle za tekst? haha nie ma nic trzeba ciężko podnosić materiał ręcznie bo nawet jak byłby wózek to i tak nie ma miejsca żeby nim wjechać.Powoli najlepsi pracownicy odchodzą z tej firmy dlatego ciągle szukają nowych wiec zastanów się dlaczego tak jest a potem pisz takie głupoty

zawiedziony

praca w tej firmie wygląda jak ktoś ma zamiar się zatrudnić lub się zastanawia -dzwiganie do 50 kg( tak jak wystawianie zaświadczeń do lekarza "brak czynników uciążliwych" tak wypisują na zaświadczeniach)a w rzeczywistości to w granicach 60-80 kg w zależności od zlecania może to być na godzinę lub krócej "-współpraca z działem technologii"(a gdzie to jest)brak takiego dziłu -"wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe" no naj lepiej mgr. KOGO TA FIRMA POTRZEBUJE I ZA JAKĄ STAWKE(a to już pisali wcześniej)

lolek

byłem pracownikiem tilabels i zostałem zwolniony nie słusznie lecz założyłem sprawę w sądzie i wygrałem takie są reguły zwolnień w tej firmie. widzę ze ponownie się pojawiło ogłoszenie o przyjęciu pracowników i to 3 osoby no ładnie czyli nic się nie zmieniło szef jest nie do dogadania tylko obiecuje wymyśla preteksty aby nie dawać podwyżki gdy nawet do tego dojdzie to i tak dąży do zwolnienia. to co poprzednicy pisali to prawda i nie polecam tej firmy stanowiska po rodzinie i brak jakichkolwiek podwyżek,brak rozwoju zawodowego. rozmowa kwalifikacyjna z szefem to śmiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obietnice bez pokrycia NIE POLECAM FIRMY TILABELS stracony czas i żałuję że tam pracowałem

zawiedziony

Racja ubrań roboczych nie ma.Na karpia nie ma. Ale na nowe samochody jest kasa i to nie na byle jakie bo to nowe Skody dla pupili oczywiście.Za każdym razem jak zapytasz o podwyzke to dla Szefa to strzał w kolano nawet 50zł czy 100zł.O wszystko się trzeba prosić.Pracownicy na produkcji i magazynie spoko goście w serwisie również ale traktowani są za nic!!!! Ogólnie nie polecam tej firmy nikomu.

wielbiący ti

to się zgadzam ale zapomniałeś dodać - na ubranie robocze nie ma co liczyć -na karpia również -atmosfera w pracy to zależy jak niektóre osoby maja okres i zapną focha(piszą emaile żeby tylko sie nie odzywać) omijają i wchodzą tylnymi drzwiami żeby omijać i porozmawiać szczerze -osoby dorabiające sa traktowani jak zło konieczne -a co do produkcji to osoby pracujące tam są klimat ok lecz w oczach szefostwa to.."na wasze miejsce są inni i mogę was wszystkich wymienić"słowa prezesa wiec tak się tu traktuje ludzi co do rozmowy kwalifikacyjnej to zawsze sa te same słowa "atmosfera rodzinna,zarobki europejskie,i nowa siedziba firmy(a to chodzi tylko o większą kontrole) zastanówcie się jak na prawdę chcecie pracować w takiej firmie a plusy to tylko tyle że wypłata na czas (w większości firmach tak jest)

labelowiec

Plusy: a)Wypłata na czas b)Stała praca c)Brak nadgodzin Minusy: a)Bardzo ciężko wynegocjować przyzwoitą stawkę b)Odpowiedzialność finansowa za błędy, c)Średnia atmosfera pracy, donosiciele d)Pracownicy spokrewnieni z właścicielem Zarobki po kilku latach pracy: a)praca fizyczna +/- 1900 złotych b)praca umysłowa od +/- 1900 złotych, maksymalna prowizja w handlowym to +/- 2% dla pupilków.

Zostaw merytoryczną opinię o Tilabels Janusz Nieckula - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Tilabels Janusz Nieckula?

Zobacz opinie na temat firmy Tilabels Janusz Nieckula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tilabels Janusz Nieckula
  • Filarowa 47A