TiLabels

Bielsko-Biała

Opinie o TiLabels

labelowiec 2015-12-14 18:27:30
Plusy:
a)Wypłata na czas
b)Stała praca
c)Brak nadgodzin
Minusy:
a)Bardzo ciężko wynegocjować przyzwoitą stawkę
b)Odpowiedzialność finansowa za błędy,
c)Średnia atmosfera pracy, donosiciele
d)Pracownicy spokrewnieni z właścicielem
Zarobki po kilku latach pracy:
a)praca fizyczna +/- 1900 złotych
b)praca umysłowa od +/- 1900 złotych, maksymalna prowizja w handlowym to +/- 2% dla pupilków.
wielbiący ti 2015-12-27 08:46:21
to się zgadzam ale zapomniałeś dodać
- na ubranie robocze nie ma co liczyć
-na karpia również
-atmosfera w pracy to zależy jak niektóre osoby maja okres i zapną focha(piszą emaile żeby tylko sie nie odzywać)
omijają i wchodzą tylnymi drzwiami żeby omijać i porozmawiać szczerze
-osoby dorabiające sa traktowani jak zło konieczne
-a co do produkcji to osoby pracujące tam są klimat ok lecz w oczach szefostwa to.."na wasze miejsce są inni i mogę was wszystkich wymienić"słowa prezesa wiec tak się tu traktuje ludzi

co do rozmowy kwalifikacyjnej to zawsze sa te same słowa
"atmosfera rodzinna,zarobki europejskie,i nowa siedziba firmy(a to chodzi tylko o większą kontrole)
zastanówcie się jak na prawdę chcecie pracować w takiej firmie
a plusy to tylko tyle że
wypłata na czas (w większości firmach tak jest)
zawiedziony 2015-12-27 17:45:30
Racja ubrań roboczych nie ma.Na karpia nie ma. Ale na nowe samochody jest kasa i to nie na byle jakie bo to nowe Skody dla pupili oczywiście.Za każdym razem jak zapytasz o podwyzke to dla Szefa to strzał w kolano nawet 50zł czy 100zł.O wszystko się trzeba prosić.Pracownicy na produkcji i magazynie spoko goście w serwisie również ale traktowani są za nic!!!! Ogólnie nie polecam tej firmy nikomu.
lolek 2016-01-20 22:14:45
byłem pracownikiem tilabels i zostałem zwolniony nie słusznie lecz założyłem sprawę w sądzie i wygrałem takie są reguły zwolnień w tej firmie.
widzę ze ponownie się pojawiło ogłoszenie o przyjęciu pracowników i to 3 osoby no ładnie czyli nic się nie zmieniło szef jest nie do dogadania tylko obiecuje wymyśla preteksty aby nie dawać podwyżki gdy nawet do tego dojdzie to i tak dąży do zwolnienia.
to co poprzednicy pisali to prawda i nie polecam tej firmy stanowiska po rodzinie i brak jakichkolwiek podwyżek,brak rozwoju zawodowego.
rozmowa kwalifikacyjna z szefem to śmiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obietnice bez pokrycia
NIE POLECAM FIRMY TILABELS
stracony czas i żałuję że tam pracowałem
zawiedziony 2016-01-23 09:17:50
praca w tej firmie wygląda jak ktoś ma zamiar się zatrudnić lub się zastanawia
-dzwiganie do 50 kg( tak jak wystawianie zaświadczeń do lekarza "brak czynników uciążliwych" tak wypisują na zaświadczeniach)a w rzeczywistości to w granicach 60-80 kg w zależności od zlecania może to być na godzinę lub krócej
"-współpraca z działem technologii"(a gdzie to jest)brak takiego dziłu
-"wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe" no naj lepiej mgr.
KOGO TA FIRMA POTRZEBUJE I ZA JAKĄ STAWKE(a to już pisali wcześniej)
ktoś kto tam pracował:) 2016-05-03 21:50:27
Wikor nie wiesz to nie pisz jakie wózki? jakie coś tam?co to wogóle za tekst? haha nie ma nic trzeba ciężko podnosić materiał ręcznie bo nawet jak byłby wózek to i tak nie ma miejsca żeby nim wjechać.Powoli najlepsi pracownicy odchodzą z tej firmy dlatego ciągle szukają nowych wiec zastanów się dlaczego tak jest a potem pisz takie głupoty
wnerwiony 2016-07-17 10:25:37
Ta firma to jedna wielka porażka szefostwo ustala swoje warunki pracy nie Wie chyba co to jest kodeks pracy,chcą żeby przyjść w sobote do pracy za kase a potem zamiast pieniędzy to wytykają ze cos się zepsuło i za to się pracuje w sobote żeby to odrobić nikomu normalnemu nie polecam tej firmy.
Zostaw swoją opinię o TiLabels - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TiLabels