Opinie o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Visbek Bydgoszcz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agro-Visbek Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Visbek Bydgoszcz w Bydgoszcz

Józia Nowy wpis

widział ktoś te wspomniane oferty do Niemiec, które teraz mogą gdzieś wisieć? Mnie wcześniej żadne nie rzuciły się w oczy a już kiedyś z ciekawości sprawdzałam, bo gospodarczych szukali jak tata za pracą się rozglądał. Za granicą jakie są teraz opcje?

Witam.Czy ktoś aktualny telefon do firmy AgroVisbek?Próbuje się z nimi skontaktować , bo jestem byłym pracownikiem i potrzebuje dokumentów od nich.

Slonka Nowy wpis
@Gość

To złodziejska firma Zablokowali telefon aby nie można się z nikim skontaktować.Moja sprawę pomimo ingerencji Państwowej Inspekcji Pracy kieruje na drogę sądową.Po 18 latach pracy,ciągle są mi dłużni duże pieniądze.

Viola Nowy wpis
@Gość

Nadal firma działa w Fordonie mają szyld , że mają oferty pracy w Niemczech

a skąd macie numer? Chciałem się zdzwonić z nimi po tym jak zobaczyłem te ofertę dla magazyniera. Nie podano stawki ani właśnie kontaktu. może tu by ktoś z was wiedział, bym wiedział czy jest sens dzwonić? Robił ktoś na magazynie?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Agro-Visbek Bydgoszcz prowadziła rekrutację na stanowisko Zakład Produkcyjny gwarantuje - Umowa o Pracę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Karaluchy

Cześć. Bardzo ciężka (usunięte przez administratora) jak chodzi o firmę i ludzi co tam pracują. Firma visbek umowa śmieciowa ,wogole nie płacą za urlopowe cyganią w żywe oczy ludzie nie mają żadnych skrupułów .Praca miksowanie puszek po coli i energetyków za małą paletę płacą 1.80 lub 3.70 euro zależy od rodzaju zestawu jak chodzi o duże palety euro to płacą 6 euro oczywiście musisz wszytko jeszcze miksować. To sobie przelicz ile musisz tego wszystkiego (usunięte przez administratora) żeby coś zarobić oczywiście z twojego akordu jeszcze zabierają ci za mieszkanie podatki itp.mieszkanie 300 euro .Jak chodzi o mieszkanie pełno karaluchów ,wszytko (usunięte przez administratora) nic tam nie ma kuchnia na dwa palniki elektryczna ,ubikacja rozwalona o prysznicu nie wspomina.materac musisz sobie sam kupić jak nie chcesz świerzbu lub innej choroby załapać. Plus był taki że był blisko sklep .prac jest nie daleko tego mieszkania brudnego około 3km jak nie masz samochodu to na pieszo ,albo chłopacy ci sprzedadzą kradziony rower to będziesz miał czym dojeżdżać. Jak chodzi o pracowników to złodzieje,brudasy i krętacze.jak ktoś będzie zainteresowany tą pracą to mogę wysłać fotki i filmy video adres itp i jak praca wygląda jak ktoś nie wierzy , dziękuję I pozdrawiam.

Agro-Visbek Bydgoszcz szukała niedawno pracowników w mieście Bydgoszcz. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Solo

Nigdy nie spotkałem tak oszukańczej firmy.Wyplaty i terminy wypłat to jakaś kpina.Zero kontaktów z firmą.Nikt nie odbiera telefonów lub nic nie mogą powiedzieć,bo o wszystkim decyduje szef.Wyplaty opóźnione nawet o dwa tygodnie a chorobowe o dwa miesiące Kpina i jeszcze raz kpina.Ta firma powinien zająć się prokurator.

Łucja
@Solo

Dwa tygodnie to faktycznie, sporo czasu. Jeszcze ludzie mają swoje zobowiązania. Co na to szef, jak tłumaczy te opóźnienia? Zdradzisz na jakim stanowisku pracowałeś? Niedawno firma szukala kogoś na stanowisko pomocnika gospodarczego, znajomy zastanawial sie nad aplikowaniem.

WS

Nigdy w życiu tej firmy. Mieszkam w Niemczech i od lat pomagam na miejscu pracownikom tej firmy. Tłumaczę im dokumenty i kieruje do odpowiednich służb za słowo "dziękuję". Mieszkają w tragicznych warunkach, są oszukiwani na każdym kroku i bardzo źle traktowani przez polskiego właściciela firmy.

Armin85

Witam pracowałem w firmie Agro-Visbek szczerze nie polecam tej firmy polska umowa w niemczech nic się nie liczy bez lohnabrechnung meldunek był i sprawa sądowa z prezesem firmy ponieważ składki nie były odprowadzane rentowo emerytalne wiec naprawde odradzam

Łucja
@Armin85

No to faktycznie po tym co piszesz, to nie brzmi to zbyt fajnie. Tak z ciekawości. Co ogólnie sprawiło, że zrezygnowałeś z pracy tutaj?

Stary

Byłem w 2014r. w Paderborn i było ok.Przez 2 lata zarobiłem niezłą kasę.Warunki w miarę ale da się przeżyć.Problemy i cyrki były tylko z nierobami i pijusami co to myślą że przyjadą i za siedzenie na zakwaterowaniu euro dostaną.Siedzą nie chodzą do roboty chleją i beczą jak ich firma oszukuje.Kto nie był na miejscu ten tego nie zrozumie.Planuję na jesień powrót na około rok i po wpisach widzę że nic się nie zmieniło.Ja na pewno zarobię.

@Stary

A myślisz że teraz lepiej uda Ci się zarobić? Wiesz cos o aktualnych stawkach?

Stary
@Monika

O aktualnych nie wiem, ale koleś z Stargardu był rok temu i wrócił w miarę zadowolony.Kasa na czas tylko dwa razy mały poślizg,więc myślę że będzie ok.Przed wyjazdem będę uaktualniał dane.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Barti

Nie jedzcie do roboty mojego starego , mi płaci marne 3 tys euro i zabrał mi mercedesa a dał stara corsę , nie mam pieniędzy na ciuszki pleina i dsquareda, jak ja mam żyć

O

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą!!! (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) PRACOWAŁAM TYDZIEŃ NA ŚWIECZKACH I DOSTALAM 7 EURO WYPŁATY. TO JEST JAKAŚ KPINA.

Karol

Firma (usunięte przez administratora) pracowaliśmy miesiąc i ani grosza nie dostaliśmy, księgowa nie odbiera ,telefony szef zablokował numery nie da się dodzwonić ani do kierowników ani do kordynatora,kopie umowy miały przyjść do polski a żadnej korespondencji nie dostaliśmy, szczerze odradzam tą złodziejską firmę i występujemy na drogę sądową, nie pozdrawiam.

Was powinni zamknąć w więzieniu z pracą za 1900zł.ta firma to jest legalne (usunięte przez administratora)ludzi.

W ostatnim czasie w wątku nie pojawiały się rzetelne opinie o firmie. Czy obecnie panuje jakiś przestój, czy ta cisza jest spowodowana waszym zadowoleniem? Zastanawiam się, czy w nowym roku pojawiły się jakieś zmiany w Agro-Visbek. Może wiecie coś o wolnych wakatach?

Jeden z trzech motyli...

Jestescie zlodziejami!!!Wlasnie dzis ruszam ziemia i niebem dzis was zglaszam do wszelkich mediow.!!!Pracujac miesiac dostalem odp ze jeszcze jestem na minusie... z wyplata... Jak mozna polak polaka tak (usunięte przez administratora) Nie popuszcze wielka smieszna (usunięte przez administratora) !!!Ksiegowe tez caly miesiac sypia cukier w oczy... Na was zlodzieje tez jest sposob!!!Zobaczymy Na ludzkiej krzywdzie wam (usunięte przez administratora) rosna ...

Ewelina
@Jeden z trzech motyli...

Proszę o kontakt ,również mam sprawę ewelina070612@wp.pl

@gosc czym ona się różni od naszych umów?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Agro-Visbek Bydgoszcz?

Gosc

Pracuje na niemieckiej umowie. Taką chciałem

Niki

Przeważnie jest tak, że dobry pracownik nie ma powodu do narzekania natomiast nie każdy ma chęci do pracy.

Byly pracownik
@Niki

To idź popracować na świeczkach. Po 10 godz codziennie a po potrąceniach nawet 1000 euro nie wyjdziesz. A praca tam lekka nie jest.

Para
@Byly pracownik

Byliśmy razem z mężem na świeczkach.. Porażka.. Zapierdziel po 10 godzin i wypłata taka że szkoda gadsc. A chcieliśmy pracować i pracowaliśmy. Gdyby było z kasą tak jak powinno być to byśmy tam zostali do końca umowy pomimo tego jakie były warunki na mieszkaniu. A szefostwo szkoda gadać. Z takim chamstwem się nigdy nie spotkałam ani ja ani mąż. Serdecznie nie polecamy tej firmy!

Ja się dziwie że ktoś jeszcze wyjeżdża przez tą złodziejską agencje to nie praca to wyzysk a o warunkach mieszkaniowych lepiej nie mówić ta agencja powinna być dawno zamknięta (usunięte przez administratora)

To prawda wyzysk człowieka przez człowieka a o kadrze kierowniczej lepiej nie mówić oszczegam przed agro visbek

Ryszard

Firma jest dobrym pracodawcą co potwierdzają pracownicy. Niestety nie każdy chce pracować i stąd narzekanie!

@Ryszard

Faktycznie bardzo dobry pracodawca, który znów zapomniał wypłacić pensji pracownikom w terminie.

Młody

Jeśli ktoś wybiera się do pracy z tą firmą zdecydowanie nie polecam pracowałem tam rok warunki fatalne mieszkaniowe jak i finansowe wypłaty płacone niby do 15 a czasami 22 jeszcze nie było pieniędzy na koncie a ludziach zażądzających na miejscu lepiej nie mówić porażka

Śmiały
@Młody

Nie polecaj , ale nie kłam . W samej umowie, którą podpisałeś mają czas do 20 i nigdy pensja się nie opóżniła. Owszem czasem kasa była już 13-15 danego miesiąca , ale z tego co wiem wszystko zależy od tego kiedy oni dostaną przelewy . Warunki są takie jakie sobie stworzysz. Jak lubisz (usunięte przez administratora) , to masz (usunięte przez administratora) ... A co ? ktoś Ci miał sprzątać ? Pracuję tu nadal, nie wiem jak długo jeszcze , ale jest nas dwóch w pokoju . Chodzę i zarabiam. Będzie mi żle to uciekam. Nie chwalę ani nie ganię . Robota jak robota. Chcesz zarabiasz- zarabiasz , nie chcesz- chlejesz i mieszkasz w (usunięte przez administratora) ... Tyle w temacie .

@Młody

I nic się nie zmieniło do tej pory. Wieczne opóźnienia wyplaty

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Visbek Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Visbek Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Visbek Bydgoszcz?

Agro-Visbek Bydgoszcz