Opinie o Konspol w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konspol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konspol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol w Słupca

Ostatnio tak obserwuje co dzieje się w Naszej firmie a pracuje tu naprawdę szmat czasu bo 15 lat i było różnie gorzej lepiej Jednak to co wyrabia się teraz to dąży tylko do jednego do upadku Naszej Firmy Jeżeli nie zostanie coś zrobione w kwestii zarządzania firmą głównie produkcją to wszyscy stracimy prace . Albo ktoś otworzy w końcu oczy i zobaczy jakie jest marnotrastwo i brak zarządzania albo będzie rychły koniec Wydajność pracy i uzysku spadły to jest nie do pomyślenia ile pieniędzy ucieka s ta bezradność osób zarządzających i te tłumaczenia bo to Cargill tak chce to naprawdę wszyscy mamy już dosyć Brakuje zarządu takiego jak był kiedyś wymagali ale my pracownicy czuliśmy się bezpieczni a teraz to wegetacja i trwanie z dnia na dzień . Chyba wszyscy już widzimy jak źle się dzieje w firmie Naszej a to że są inwestycje to Ok i że są wydawane pieniądze tylko bezmyślnie i nie inwestują w Nas Pracowników . Cargillu zrób coś i daj kogoś kto w końcu zrobi porządek bo ostatni rok na produkcji to jakiś koszmar

Aiko

Mamy przykład brygady myjącej z wysokiego ryzyka co cargill zrobił i jak teraz wszystko jest umyte ale na szczescie stara dyrekcje wzięła ekipe pod swoje skrzydła :-)

Maniek
@Aiko

Co ty piszesz przecież starej dyrekcji niema już ponad rok czasu

Niunia
@Aiko

Trochę. Kr na temat proszę napisz jaka stawka godzinowa jest w Słupcy?!

@Maniek

W Konspolu nie ma ale jest w Kozichglowach

Kurczak

Jak wygląda praca na fermach? Wie ktoś coś? Kierownictwo ferm jakieś normalne jest?

Kamila
@Kurczak

Szukają teraz? A na czym ta praca dokładnie polega i gdzie jest? Daj znać, bo szukam akurat pracy i ktoś mi o nich wspomniał, ale bez szczegółów. Wszystkiego staram się dowiedzieć sama tutaj. Będę wdzięczna za pomoc.

Ferma
@Kamila

Zawsze szukają:-). Zależy czy masz doświadczenie czy chcesz się uczyć.

Aleksandra
@Ferma

A takich do przyuczenia też biorą? Można pojechać totalnie bez doświadczenia? Dużo mniej wtedy się zarabia?

Nnn
@Ferma

Wręcz przeciwnie .... Zwalniają i umów nie przedłużają

ktoś

witam, na jakie wynagrodzenie może liczyć elektryk zakładowy, bądź pracownik utrzymania ruchu. dziękuje i pozdrawiam

Analityk

Ile zarabia analityk na początek? Warto?

I hate mondays

W nawiązaniu do pytania Pani Jolanty co do kultury pracy w Konspol holding.Powiem pokrętnie i w miare delikatnie tak,że cele firmy są ważniejsze niż dobre samopoczucie psychiczne pracownika.

@I hate mondays

No nie wiem czy to aż tak pokrętne. Pewnie zależy jak odbija się to na pracownikach, ale z tego jak to zostało napisane mam rozumieć, że nie za dobrze?

I have mondays
@Jolanta

Proponuję samej się przekonać.To wszystko zależy od Pani wrażliwości .Pozdrawiam

@I have mondays

Jasne dziękuję. Ktoś jeszcze mógłby się do tego tematu odnieść?

Jaka jest kultura pracy w Konspol?

AA

Zerowa

@AA

A rozwiniesz tę myśl? :/

Aga

Co robi sie na wysokom ryzyku? Grupa spoko? Nie dlugo zaczynam i się denerwuje

Elka

Hejka co się talo na myjce w wielki piątek że tyle osób zwolniono

Xyz
@Elka

Ano co sie stalo przez jedna osobe cała brygada zwolniona wraz z brygadzistka

Jazda
@Elka

Zwolnili dziewięcioro pracowników za jedną (usunięte przez administratora) zabawę żaden z pracownik nie miał wcześniej ani jednej nagany wykonywali każde polecenia które były dawane z góry zawsze wszystko było zrobione dobrze nie mieli się do czego doczepić a oni tak podziękowali pracownikom za współpracę że poczuli się jak jacyś kryminaliści wyprowadzeni przez ochronę za bramę zakładu co nie którzy byli jednym żywicielem rodziny i to tez ich nie interesowało najbardziej szkoda brygadzistki była kobietą do serca przyłóż zawsze wszystkiego dopilnowała była bardzo dobra dla pracowników i jak jej podziękowali po 15 latach pracy nawet nie usłyszała słowa dziękuje ????????????

Wiksa
@Jazda

Szczególne podziękowania dla Pani Marzeny za zrujnowanie życia tylu osobą.I ogromne podziękowania dla,, kochanej''Pani kierownik Beaty za wstawienie sie za swoimi pracownikami ano jak widać takie czasy każdy dba o własne (usunięte przez administratora).

haha
@Wiksa

za kim miała się wstawić? Za tymi co mysleć nie potrafią i nie rozumieją konsekwencji działań? Dyscyplinarka to mało. Mam nadzieję, że kolejni pracodawcy będą dociekliwi i nie zaryzykują zatrudniając ludzi, którzy narażają siebie i innych.

robię
@Jazda

Jakby przez ich (usunięte przez administratora) zabawę jakiś jedyny żywiciel rodziny uległ wypadkowi to płaciliby na jego rodzinę do końca życia? Poza tym jak mają ciężką sytuację to mogli myśleć co robią

Jopek Karo
@Jazda

Jeżeli za, jak to nazwałeś "zabawę" zwalniają tak dobrych, przykładnych, sumiennych i odpowiedzialnych pracowników, to chyba jednak nie mogła to być jedynie zwykła zabawa moim zdaniem, tylko coś poważniejszego. Zwolnić ot tak dziewięcioro wydajnych pracowników za byle co nie jest łatwo, gdyż jest to strata dla pracodawcy. Poza tym jeśli ci tzw. "jedyni żywiciele rodziny" mieli w głowie co innego niż, to by zarobić na siebie i na rodzinę, oraz nie wiedzieli z czym ta ich "zabawa" sie wiąże, to chyba ich nie szkoda, bo sądząc po tym co zrobili musieli mieć plan "B" i w razie czego inny dopływ gotówki na to by utrzymać rodzinę. Prawda ?

Agnieszka
@Jopek Karo

Ale co takiego się stało ??Zrozumiałam że to przez jedną osobę, ale co? Czemu zastosowali zbiorową odpowiedzialność i wyrzucili tylu ludzi?

Lk

Ciekawe gdzie poszli dyrektorki którzy odeszli

JA
@Lk

Dyrektorki to znaczy kto?

Stawiaja na nogi ubojnie w Kozich Głowach

Joanna
@Lk

A jakie masz z nimi doświadczenie tak z ciekawości? Były w porządku?

Gotik
@ja

Stawiaja i swietnie im idzie

Gotik
@ja

Nie ubojnie tylko wr

Marko

Dziendobry czy w firmie istnieje ubezpieczenie grupowe - jak tak to w jakiej firmie

Ubezpiecz.... Lub nie
@Marko

Mają w UNUM, ale warunki niekorzystne dla pracownika

Mmm

Co z podwyżkami w konspolu ktoś coś wie?

dd
@Mmm

jakie są nowe stawki w słupcy?

Praca

Gdzie złożyć CV, z kim się skontaktować w sprawie pracy w Konspolu?

Polonista

@miodek polska języka trudna języka właśnie została okaleczona !!!!!. Ortografia poziom przedszkola .Brawo Ty!!!!!!!!!!!!!

Kalafior

Praca w konspolu w miarę . Chciałam tylko poruszyć pewien ważny temat może ktoś coś z tym zrobić. A więc chodzi mi o Panią Jolasie K. którą pracuje jaka narzędziowa na rozbiorze. Czy nikt naprawdę nie widzi jakim nygusem jest ta osoba. Jedynie co umie to donosić na innych. Brak szacunku dla innych pracowników. Ma te swoje "przyjacioleczki " dla których jest miła. Traktuje ludzi z pogardą a tak naprawdę do niczego się nie nadaje . Jest tylko i wyłącznie na tym stanowisku bo bardzo dobrze donosiła swojej byłej przełożonej. Jej już nie ma ona jest.

Brokuł
@Kalafior

Popieram.!!! Jolanta K. 10 razy przegląda te same papiery udając że coś robi i brygadzisci tego nie widzą albo udają ze nie widzą! Inni pracują a ona Łazi i się panoszy jak kierowniczka!! Masakra jakaś! Zrobić co jest do zrobienia w dokumentach i do roboty jak wszyscy a nie za ściemnianie brać pieniądze i inni muszą na nią robić. Kiedyś narzędziowa pracowała jak reszta a nie grzała krzesło w kanciapie cały dzień! "Nóż w kieszeni się otwiera" jak się na to patrzy!

***
@Brokuł

Takich osób na rozbiorze jest o wiele więcej. I to są kolezaneczki Pani Jolanty. Pracują tyle lat a oprócz pilnowania jednego stanowiska pracy nic więcej nie robią. Jedynie potrafią obrażać szykanować inne osoby . Już nie wspomnę jak przyjdą nowe osoby do pracy . Są Zawsze najgorsze .

@***

Ciężko się w takich warunkach wkręcić w nowe towarzystwo. Myślisz że coś się może zmienić na plus w najbliższym czasie? Może ktoś się szykuje do odejścia?

Zt
@Michał

Ci co mieli odejść to już odeszli w tamtym roku dzięki Bogu

JA
@Zt

o kogo Wam chodzi ?

Lm
@JA

To nie wiesz ze uciekło pięciu dyrektorów bo coś nie tak było

be be
@Kalafior

dziendobry mam pytanie czy jola k nadal nic nierobi? ipogardliwe do pracownikuw podchodzi?ztego co tu czytam nic sie niezmienilo powinna trafic na produkcje i zobaczyc jak kobiety naniom pracujom stojonc wmiejscu kilka godzin i pracujonc naniom za jej nieodpowiednie zachowanie obijanie sie i donoszenie

Witek
@Kalafior

A ja Jole lubie jest teraz pomocna i miła .

Brokuł
@Witek

Witek... Tak naprawdę to pewnie masz na imię Jolanta K. Bo taki komentarz tylko ona mogłaby napisać ???????????????? ".. pomocna i miła" hehe.. Dooobre ????????Chyba nie o tej Joli mowa. A tak przy okazji ???? te Panie z Xreya też mogłyby pracować jak wszyscy a nie tylko jedno stanowisko (wielkie pracownice roku) Pozdrawiam cały rozbiór.

małpa
@Brokuł

A czemu czepiasz sie joli chcesz wslizgnąć sie na jej miejsce? LIDKA to samo robi co jola i dobrze jest!!! A panie na xreju z takim starzem mają pracować GDZIE ...co się niepodoba????

On
@małpa

Wy naprawdę nie macie życia prywatnego tylko ślęczycie w telefonach i bzdury wypisujecie O koleżankach z pracy w oczy ćwierkacie a za plecami byście zniszczyli tylko wstyd przynosicie takimi jak wy powinien się wreszcie ktoś wyżej zainteresować . Jola bardzo dużo koleżanek szanuje twoją pracę trzymaj się

***
@małpa

Co ma staż pracy do tego na jakim stanowisku się pracuje. Inni mają długi staż pracy i pracuja na innych stanowiskach. Te Panie tam stoją bo dobrze (usunięte przez administratora) lizały poprzedniej kierowniczce. Nic więcej nie potrafią robić w sumie to nawet tego dobrze. Pewnie nawet nie wiedzą jak trzyma się noz

beata
@On

wiekszego nieroba niewidze jakty jola aslyszalam ze wiele pracownik.cie nie toleruje dziwie sie ze to tolerujom i pracujom na ciebie komu teraz donosisz pewnie przelorzonym kturzy som naprawde wporzadku atobie pozostalo na niedlugom mete to robisz badz pewna ze zachwile sam prezes ci sie przyjrzy

Polonistka

Jezyk polska bardzo trudna?

beata

opinie psujesz bardzo pani jolu kto jest za to to potwierdzi

Pytający

Jaki jest miesięczny wymiar czasu pracy jeśli chodzi o tę firmę?

Xxx
@Pytający

Zależy na jakim dziale. Przeważnie 8 h podstawa + 1-2 h nadgodzin raczej obowiązkowych

YZ
@Xxx

Na jaki dział najlepiej "trafić" pod kontem wynagrodzenia, warunków pracy, atmosfery?

Zd
@Xxx

Czy może potrzebują kierowcow ?

@YZ

Na myjkę ????

@Xxx

Co to znaczy "obowiązkowe nadgodziny"? Od kiedy coś takiego jest obowiązkowe? Czemu dajecie się tak robić?

Kkkk
@Pytający

9h.... piątki przeważnie 10h

@Kkkk

A jak ktoś nie chce tyle zostać?

K k
@Michał

Kwestie dogadania sie z kierownictwem ..ale są osoby co robią tylko po 8 lub tylko na rano .

Witek

A ja Jolę lubie jest teraz pomocna i miła.

beta

pracujecie za grosze inni majom wiecej nic nierobiac wysilkiem fizycznym pracujecie na innych nawet elektrycy majom stawke 30zl

erko

slyszalam zenic ta kobieta sie niezmienila jest niemila i malo ze nic nierobi to pracownikuw swym zachowaniem zniecheca dopracy dlaczego tego przelorzoni niewidzom

erko

pracujecie na jole k i nic ztym nierobicie

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol - Słupca

• Jak się pracuje w Konspol?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konspol?

Kandydaci do pracy w Konspol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konspol