Opinie o Konspol w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konspol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konspol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol w Słupca

Aneta

W tym Śremie ciagle nowe ekspedietki w tym sklepie. Ta jedna ciagle tam pracuje od poczatku -musi miec swoje wtyki ze tam nadal pracuje a tyle opini zlych na jej temat jest. Mila sympatyczna pania zwolnili kilka dni temu a dali inna. beznadzieja.

Ona
@Aneta

Aneta ! Widzę ze bardzo się zachwalasz i wydaje mi się ze to Ty jesteś ta panią która nie dawno tam pracowała. Karma wraca ! Bez podstawie zarzuty to jest zniesławienie. Miłego dnia.

@Aneta

Miłą i sympatyczną? Dobre sobie. Chyba wredną i opryskliwą. Przez nią właśnie klienci nie wchodzili do tego sklepu, tak jak zresztą ja. Teraz mogę tam wrócić, panie które tam zostały są miłe i pomocne i widać, że znają się na tym co robią. Atmosfera została oczyszczona.

ktoś

Jak ktoś sobie nie radzi, to zawsze szuka winy w innych, a nie w sobie. Druga sprawa mamy taką ustawę dotyczącą RODO, słyszałaś o tym?

Czy zdarzają się nadgodziny w Konspol?

ktoś

zdarzają się, później musisz je odebrać jako wolne

Klientka

Przepraszam dlaczego ty tak nalatujesz na tą osobę może trzeba dać ludzia druga szanse. Ja robię tam zakupy i ta Pani jest dla mnie zawsze miła i uśmiechnięta

Klientka
@Klientka

A jeszcze jedno dlaczego piszesz o tej osobie po imieniu i nazwisku przecież obowiązuje rodo. Uszanuj to.

Kaska

Pani to chce dziewczyna zrobic kogo piora. Bardzo nie ladnie z pani strony. Ja codziennie robie tam zakupy i jestem zadowolona. Kilka razy trafilam na zmiane pojemnikow na mieso wiec pojemniki napewno sa zmieniane. Wiec niech pani zastanowi sie co pisze. Sympatyczne ekspedietki w sklepie w Śremie. Bardzo polecam ten sklep

Kalina

Bardzo polecam sklep w sremie. Mile ekspedietki a szczegolnie pani ktora jest nowa tam. Bardzo miła obsluga. Zawsze wszystko czyste. Mieso świeże.

Zoska

Myślę że coś się zmieni w tym sklepie bo nie chce się nawet człowiekowi tam wejść chyba są jeszcze wyżej postawieni pracownicy żeby zrobili tam porządek jak najszybciej

Zoska

Miałam napisać że brudne kuwetki od mięsa A wpisałem kurtki

Klient

Niech ten sklep na Osiedlu w Gnieźnie w koncu zamkną albo niech zmienią ekspedientke, bo jest bardzo nie uprzejma a zarazem stary towar sprzedaje. Nic się nie zmieniło po ostatnim moim przybyciu do tego sklepu. Szczerze nie polecam.

Izabela
@Klient

Jest to co prawda wątek dotyczący Konspolu, który jest w miejscowości Słupca, ale super, że i tak chciałeś podzielić się tu swoimi spostrzeżeniami. A czy zgłosiłeś je także Kierownikowi sklepu? Myślę, iż w celu usprawnienia jakości obsługi tak należałoby zrobić.

Klient

Zgłaszałem kilkakrotnie do firmy, że Pani z Osiedla- Winiary z Gniezna sprzedaje stary towar po terminie. Dyrekcja nic z tym nie robi. Dlaczego?? Zgłosiłem sprawę do Sanepidu, więc teraz tylko pozostaje czekać.

grzegorz .p
@Klient

Co za bzdury pan opowiada , ja robię zakupy w tym sklepie od lat i nigdy nie sprzedano mi nieświeżego towaru ,mało tego jeśli towar miał krótki termin wazności to pani mnie o tym poinformowała, Chyba się panu sklepy pomyliły .

@grzegorz .p

Chciałbym aby sklepy się pomyliły, ale niestety nie, bo wiem jaka jest rzeczywistość. Wiem doskonale, że towar jest zamrażany i mieszany ze świeżym. Widziałem na własne oczy jak Pani A. wykłada ten towar i na dodatek sprzedaje ludziom!! Kierownictwo, ludzie to nie psy i nie pozwolę żebyście truli ludzi. Jeśli sami chcecie to jedzcie sobie.

A liczysz na to że cię wysłucha. Jak Ci się praca nie podoba lub jest dla ciebie za ciężka to wystarczy napisać wypowiedzenie.

Zuzanna

@Irek, przeważnie jest tak, że ludzie chętniej wypowiadają się, gdy mają negatywny stosunek do jakichś wydarzeń czy firmy. Pozytywami dzielimy się znacznie rzadziej :) Czy pracujesz w konspol? @Karolina 11, czy wysłałaś już swoją aplikację do pracy w tym miejscu? A może już ją podjęłaś i chciałabyś podzielić się z nami swoją opinią?

Nikt
@Zuzanna

Po co sie dzielic. Większosc udunieta przez administratora, a tak w ogóle co to zmieni.

Posiadacie jakieś informacje związane z konspol? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Alban

(usunięte przez administratora)pomylił im się rygor dyscyplina z pszesladowaniem wstyd mała miejscowość(usunięte przez administratora) Ale sprawiedliwość wcześniej czy później wszystkich dobiega(usunięte przez administratora)

Nikt
@Alban

Fakt pomylil im się rygor z prześladowaniem.

Daniel

Może byłoby dużo lepiej gdyby każdy zajął się swoją pracą a nie oceną dyrekcji?

Chyba w żadnej firmie nie ma tylu „ dyrektorów” co w Konspolu... Ciekawe kiedy wreszcie dadzą podwyżki na produkcji. Kwestia czasu a będą masowe zwolnienia...

Aa

Zgadzam się z opinią wyżej. Dlaczego dyrekcja nic nie zainterweniuje?? Przyjmują taką osobę po studiach, która nawet nie potrafi kodów znać a tym bardziej pusta jak lalka!!! Mam nadzieję, że dyrekcja to czyta. A jeśli nie to prześle im.

Władimir92

Siema! Konspol nadal zatrudnia Wielce Kozaków z Z.K Gębarzewo?

Zdzisiek

Wiecie co najgorsza firma w której pracowałem (usunięte przez administratora)ze strony kierownictwa mają cie w (usunięte przez administratora) wyzywają jak na parę sekund chcesz odpocząć a najlepsze jest to, że Ukraincom nic nie powiedzą jak stoją i nic nie robią Polak jest tam traktowany jak (usunięte przez administratora)na dziale masowanie ludzie nie mają w ogóle IQ wyzywają o byle co myślą że wszystko wiedzą i umieją mówią jak rasowe wsioki nabijają się z ciebie zmuszają do nadgodzin z na umowie pisze praca po 8h a spróbuj tylko nie zostać dłużej to ma jeszcze gorzej przerąbane a brygadzista ma cię w poważaniu w (usunięte przez administratora) wcale się nie dziwię, że ludzie masowo się zwalniają a młodzi ludzie nie wytrzymują tam miesiąca na masowaniu robią sobie przerwy od 40minut-1h ale jak młodziak się spóźni 5 min wyznaczonej przerwy to wielka awantura a starym pracownikom nikt nic nie powie po prostu żenada ....

Xxx

Dlaczego sklep w Słupcy na Poznańskiej był zamknięty?? Ktoś wie??

Janek

Wiecie ile zarabiają na produkcji? Godziwie pieniądze?

xxx

wie ktoś co to masowanie?, co to za dział?

Goguś
@xxx

daj se spokój chłopie (usunięte przez administratora) od tego działu jak najdalej sam zrezygnowałem sami debile tam są

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol - Słupca

• Jak się pracuje w Konspol?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konspol?

Kandydaci do pracy w Konspol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konspol