konspol

Słupca

Opinie o konspol

BB 2016-02-03 22:21:41
Pani Wioletto gratuluje awansu na dyrektora.
dren 2016-02-10 23:46:00
A nasza pani Sylwia smutna kierownik wrócił a myślała już że zajmie jego miejsce a tu nic z tego przestała pełnić jego obowiązki i teraz zła wyrzywa się na wszystkich chodzi zła jak osa o mój boże biedne SYLWIATKO. PANIE KIEROWNIKU Wszystkiego DOBREGO SUPER ZE PAN JEST.
nick 2016-02-11 18:41:42
to p.Sylwia wróciła? podobno jakiś czas temu się zwolniła...myślałem że już jej nie spotkam jak wrócę do Konspolu
trawka 2016-02-15 21:51:44
sylwia wróciła jest i się panoszy. nadal jest też ruda wiewiura czyli pierwszy wredny klamus firmy Wątroba ta źulc chamstwa z nazwiska chyba się wylewa. kim ona już nie była kierownikiem dyrektorem. czekamy asz zostaniesz WŁAŚCICIELEM FIRMY nic już nas z twoich ust nie zdziwi i nie zaskoczy. przestan siać zamęt wśród dziewczyn i weź się za swojego syna za bardzo panami się interesuje.
max 2016-02-16 17:16:43
Nie wiem nic o pani Sylwi. ale u nas dwie piły Wioleta wrzeszczy i ludzi ma gdzieś. Aga ta też wrzeszczy cały czas goni ciągle jej mało zrobione jak by ludzie to maszyny do tego ciągle wszystko wylicza jakieś głupie zasady że urlopu trzecia osoba nie morze mieć. nie wiem która gorsza Wioleta mniej cisnie ale kłamie Aga można jej wierzyć ale większą piła ta to by człowieka zarobiła.
raz 2016-02-16 17:28:02
ja tam już nie wiem o co chodzi. Wioleta miała zastąpić kierownika i sam słyszałem jak mówiła że Sylwia bardzo chciała a jej nie zależało to że poszła do dyrektora i poprosiła go że nie chce się klucic że jej nie zależy i niech weźmie Sylwie tak wiedz żeby nie Wioleta to Sylwia by kierownika nie zastąpiła dużo jej zawdzięcza.
new01 2016-02-16 18:29:50
No nie bzdury słowo daje sam słyszałem jak Wioleta rąbie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pani Sylwi asz wstyd powtarzać co mówiła o niej i jej mężu. a tu by poszła do dyrektora wstawiać się za nią nie wierze morze i tak mówiła jak wiele rzeczy.
kost. 2016-02-16 18:34:43
Oj tak też słyszałem jak na nich gada faktycznie żenujące jak później z nimi rozmawia jak by nigdy nic. ją tam najbardziej sobie chwale prace z panem Włodkiem rzeczowo dokładnie kulturalnie.
maly 2016-02-19 17:04:03
pani Wioleto przykro mi ale wnuków pani się nie doczeka gdyż to
o pani SYNU to prawda woli CHŁOPCÓW. A obmawia wszystkich
panią Sylwie Agnieszke pana Arka Wlodka.
a propo pani Agnieszki też mi oszczędności pani robi
wydzielając rękawiczki co pani przeszkadza jak sobie wezmę
6 czy 8 par na raz a nie po jednej mam brać co to za różnica.
po za tym nie jesteśmy niewolnikami żeby robić jak roboty.
amanda 2016-03-02 12:55:49
Też nie wiem która gorsza czy p. Wioletta czy p. Agnieszka. Obie mają coś za uszami. P. Agnieszka prubóje dorównać p. Wioletcie ale coś jej chyba nie wychodzi... Wrzeszczy nie potrzebnie, widać ze ludzie robią. Inni rozmawiają i nie robią i jest dobrze, a jak ktoś robi i tylko zapyta sie komus o coś to już p.Agnieszka ma jakieś wąty do tej osoby.
new01 2016-03-07 22:00:47
Amanda z całym szacunkiem faktycznie p. Agnieszka krzyczy jest
wymagająca ale nie zauważyłam żeby wyróżniała pracowników. a
co do dorownywania pani Wioletta jest unikalna i nikt jej nie dorównać
w niczym. . . . jak ci nie pasuje zmień sobie zmianę zobaczymy
wtedy ją pracowałam z tamtą i już dziękuje źle organizuje pracę
o iinnych sprawach już nie będę pisała tak p Agnieszka jest wymagająca
nawet za bardzo ale i tak wolę ją.
dex 2016-03-08 14:26:07
A ja uważam że jedną i druga krzyczy czasem za bardzo
co do tego że jena chce być jak druga to tak nie bardzo
rozumiem niby po co , obie są brygadzistkami na dwóch różnych
zmianach i nie muszą się naśladować bo po co pracowałam z jedną
i druga i są różne mają różne metody pracy jaki pani Agnieszka taki
pani Wioletta są wymagające nerwowe każda robi po swojemu
i każda ma inne podejście do pracownika jedni wolą pracować
z p. Wioletta drudzy z p. Agnieszka mi wszystko jedno.
am 2016-03-08 14:37:49
Amanda widać że jesteś nowa. a za uszami przeważnie
jest głową. . . ale tak naprawdę to faktycznie jedną i druga ma swoje
zagrywki pani Wioleta przynajmniej nie wydziwia i rękawiczek
nie wydziela tak jak pani Agnieszka żeby choć wytłumaczyć mogła
czemu nie mogę wziąć więcej par od razu i sobie schować do
kieszeni ją jednag wolę panią Wiolete trochę luźniej i mniej nakazów.
mala 2016-03-11 13:12:50
narzekają narzekają niech jedną z druga przyjdą pracować
do pani Sylwi ta dopiero ma zagrywki taki mobing że
sobie nawet nie wyobrażaćie humory ma jak
dziewczynka której ktoś lizaka zabrał jestem ciekaw jak
ona morze spokojnie do kościoła wejść że jej nogi posłuszeństwa
wtedy nie odmawiają i sumienie jej pozwala to wcielony
DIABEŁ jeżeli istnieje Lucyfer to właśnie tak go sobie wyobrażam
pani Sylwia to on.
amanda 2016-03-12 11:54:34
New01. Jeśli nic nie zauważyłaś/eś to najwidoczniej jestes lizusem p.A. A tak się składa ze pracowałem/pracowałam na jednej jak i drugiej zmianie. Już nie chodzi o rękawiczki. P.Agnieszka ma swoich pupilów, którym nic kompletnie nie powie, a są tacy którym oczy by wydłubała. Jednak wolę P.Wiolette ona przynajmniej ładnie powie zeby się uwijać z robotą, szybko skończyć a p. Agnieszka dalej szybciej bo będziecie sidzieć dłuzej. Zero mobilizacji z jej strony. Nawet śmiać się u niej nie da. W sumie nie dziwie się skoro sama się nie uśmiecha tyko chodzi z grobową miną. Pozdrawiam
am 2016-03-14 23:07:12
Amanda pomysl co piszesz. idziesz do pracy i chcesz by ktoś
Ciebie MOBILIZOWAL DO PRACY albo żeby ŁADNIE
SIĘ DO CIEBIE ZWRACAŁ MOŻE od dziś kawa ciastko i proszę
pracuj. no bez żartów sama chyba powinnas wiedzieć iż jest praca do zrobienia
do zrobienia i póki nie zrobimy to będziemy siedzieć. ale
jak niektóre jak TY wolą się śmiać i gadać zamiast pracować
to nie ma się co dziwić że potem są krzyki.
a mobilizacja jest to wypłata.
DOBRA RADA TEŻ ZAUWAŻYŁAM ZE P.AGNIESZKA na jednych krzyczy
na drugich nie ale zauważyłam też że na tych co KRZYCZY TO CI
CO SIĘ OBIJAJA I WŁAŚNIE TYLKO PLOTKI W GŁOWIE
CI CO PRACUJĄ SUMIENIE NIE DOSTAJĄ ZRABKI BO ZA CO.
ZGADZAM SIĘ Z new1 AMANDA ZMIENIĆ ZMIANĘ NIC TRUDNEGO
POWODZENIA
dex 2016-03-15 23:05:25
Kobiety jakie wy durne ją tyle pracuje i ani p. Agnieszka
ani p.Wioletta nikogo nie wyróżniaja. owszem są panie które
lepiej pracują mają większą wiedzę i znimi obie panie
współpracują bardziej. są też osoby które mówiąc szczerze
pomylił pracę z kawiarnia a to uśmiechać się chcą a to żartować
ludzie umówić się po pracy i tam się do siebie uśmiechać.
mnie też czasem wkurza nerwowa atmosfera ale sory czy przy
porodzie ktoś nam obiecywał że
będzie lekko nie.
to ją stara kobieta nie narzekam. zresztą od
lubienia jest dom mąż , żona, dzieci. a nie praca i
szefostwo. robić swoje dobrze i do domu nikt nie będzie wtedy
miał pretensji.
Zatrudniona 2016-03-16 20:25:19
Żenada!!! Zajmijcie sie domem, rodziną a nie pisaniem bzdur w necie!!! Narzekacie że po tyle godzin pracujecie a macie jeszcze czas na głupie nikomu nie potrzebne komentarze! Nie róbcie pośmiewiska z siebie i z naszego zakładu pracy! Jak dzieci!!!
dex 2016-03-16 23:13:05
Zatrudniona zgadzam się w stu procentach
to samo miałam na myśli trochę inaczej to opisałam
ale Ty opisałas to krótko zwięzłe i na temat jak byś czytała
mi w myślach. super.

praca to praca dla mnie ok. jak nie pasuje to do
GISZTRA TAM NA SWIETA GARBA A NIE BONY
DOSTANIECIE.
pan andzej 2016-03-17 22:24:12
ty szmato dex zeby ni giszter to gówna bys jadła ty sołocz a 10gr mam srake chetna????
zatrudniony 2016-03-17 22:27:48
ty mała smarkulo nie pyskój do zatródniona. do roboty nierobie się wez
mafi 2016-03-18 22:02:04
WIOLETTA DLACZEGO JESTEŚ TAKA WREDNA
DLACZEGO PRZEZ CIEBIE TYLE OSÓB MUSI
CIERPIEĆ CZEMU MÓWISZ KŁAMSTWA
NA TEMAT INNYCH LUDZI
MYŚLISZ ŻE KŁAMSTWAMI COŚ zyskasz
jak ty w lustro możesz spojrzeć
powiem ci że jeszcze trochę a naprawdę
POWIESZE SIĘ BO JUŻ NIE MAM
SIŁY DŁUŻEJ ZNOSIĆ TEGO CO MI
ROBISZ ŻYCZĘ MIŁYCH ŚWIAT BO JĄ DZIĘKI
TOBIE NIE BĘDĘ MIEĆ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mia 2016-03-20 18:34:18
ostatnio coś psuje się i unas czyli na smarzalni
odwala co nie którym poważnie myśle o zmianie
działu słyszałam że na biedronce jest dobrze.
Ktos 2016-03-22 21:08:31
Wszystkie brygadzistki i kierownicy sa tacy sami w tym zakladzie, zarowno na rozbiorze jak i na smazalni tylko stresuja ludzi i tyle...malo tego strasza zwolnieniami a ludzi do pracy brak...juz nie wspomne o donosicielach z kazda uslyszana wiadomoscia lecą do kierowników, obgaduja doslownie wszystkich. ..kompromitacja... falszywosc ludzi ktorzy tam pracuja siega dna....(oczywiście nie wszyscy) ogarnijcie sie ludzie....
Ktos 2016-03-22 21:09:49
luzak 2016-03-22 21:20:58
Pracowałem w Konspol-u przez 7 lat bywały dobre i złe dni tych drugich więcej było no cóż takie życie miałem różnych kierowników,brygadzistów jedni fajni jedni gorsi najlepiej pracowało mi się z Basią C.fajna babka była miała czasami swoje za uszami ale szło się do gadać:)ale wszystko co dobre szybko się kończy:( szczerze to nie chciał bym tam wrócić człowiek nerwowo by się wykończył.
luzak 2016-03-22 21:23:15
Sylwia 2016-03-26 21:19:58
Dokładnie!!!
Diupero 2016-04-01 23:40:11
Te 4 zł za godszinę wesadzcie sobie głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja u Giszta z ruskimi zarabiam 2800 zł i po 8 godzin weekendy wolne czołem frajerzy Z KONSPOLU HA HA (usunięte przez administratora) za 4 zł dzień i noc ha ha ha fack you
dipero 2016-04-08 21:38:39
jestem burakiem za 4 zł
SEBEK 2016-04-08 21:55:27
Pozdro dla wszystkich ładnych dupeczek z Konspolu gdy WYPINACIE SIĘ W PRACY od razu lepiej mi się tam pracuje i zapominam o marnych zarobkach w tej firmie róbcie to częściej skąpy ubiór i makijaż w pracy to jest to
PAN ANDRZEJ 2016-04-08 22:04:27
A ja jak widzę takie laski w Konspolu to czuje się jak po małpce wódki albo lepiej kurde he he powiem krótko pała nie opada mi na takie młode i wypinające się dziewczyny w Konspolu zgadzam się z SEBKIEM po całości
dipo 2016-04-15 18:13:43
oj tak ją mam zwłaszcza ochotę na
Wiolete Watrobe ta dopiero
kręci tyłeczkiem i te oczy złotne mmm...
kret 2016-04-19 00:51:25
panie dyrektorze kubo nie ladnie
widze ze sa rowni i równiejsi
wszystko zalezy od znajomosci
ja poprosze mercedesa! ! !
pupa 2016-04-21 20:04:44
Sylwia co ty za siano masz w tej głowie współczuję twojemu mężowi
rozumie wiek do tego przekwitanie
ale kobito ogarnij się i w pracy nikt twoich chumorow nie musi znosic jak sobie nie radzisz walnij kreche w nocha albo wypal blanta lub zwolnij się
mec 2016-04-26 20:13:58
Wioletta nie będziesz mi zabraniac kontaktów z druga zmiana kim ty jesteś
wywło. . ko. właśnie teraz wszystko będę przekazywał drugiej zmianie to że specjalnie kończymy po ośmiu godzinach tak jak powiedziałas żeby ta gówniara się nie wyrobila a jak się spytałem a co z zamówieniami powiedziałas chuj z zamowieniami i nie wypieraj się bo przyzekam na życie swojego syna że tak było. chciałaś żeby jej ludzie się zbuntowali że po tyle godzin
pracują ale się nie zbuntowali to chciałaś
żeby dyrektor ją ochszanil że zamówień nie wyrabia.
xxx 2016-04-28 14:29:27
Wioletta nie będziesz mi zabraniac kontaktów z druga zmiana kim ty jesteś
pracują ale się nie zbuntowali to chciałaś
żeby dyrektor ją ochszanil że zamówień nie wyrabia. Kim Ty jestes co ?
Jak ktoś CI coś powie to straszysz że ludzi zwolnisz jak nie chcą przyjsc w week np taki jest kodeks pracy chyba nie ty wywło...ko !!!!
Ciekawe jaką masz szkołę skończoną że sie tak rzucasz powinni wyjeb....ać ludzi na stwnowiskach bez szkoły może by sie tam poprawiło na działach a Ty powinnaś lecieć jako pierwsza .... umiesz drzeć tylko papę i wywierać presje sama stój chociaż z 2 godz przy taśmie i pomagaj żeby szybciej kończyć a nie pijesz kur.wa po 5 kaw i ci pipa rośnie później !!!
nie nadajesz sie nawet na ubój ..
mec 2016-04-28 18:38:00
XXX zgadzam się z tobą tylko nie rozumie czemu początek przepisałes po mnie. nie zgadzam się tylko sta szkoła wykształcenie nie zmienia kultury człowieka i bardzo wykształcony może być chamem i bez szkoły też ale i odwrotnie ten bez szkoły może mieć większą kulturę to zależy od człowieka.
Wioletta co puki podpisywałas umowy z nami to miałas władze bo szantażowałs ze nie podpisz więcej umowy a teraz ludzie zobaczyli ze ty już otym nie zdecydujesz i ludzie już tak nie słuchaja.
JA ROZUMIE TRZYMAĆ RYGOR BY LUDZIE SŁUCHALI JĄ ROZUMIE ZE TRZEBA NA WRZESZCZEC JAK JEST ZA CO ALE WE WSZYSTKIM MOŻNA MIEĆ KULTURĘ A NIE TAK JAK TY POPATRZ NA WSZYSTKICH INNYCH BRYGADZISTOW
dam przykład pani Sylwia jest bardzo groźna ale rzeczowa jak ochszania to zawsze za coś konkretnego nigdy nie robi tego bez powodu tak dla zasady żeby tylko kogoś zgnoic i upokorzyc tak JAK TY to robisz trochę kultury jak można ludzia zabraniac rozmawiać z sobą i co to za zebrania i szantaż ze zostawiasz nasza zmianę a zostawiaj myślisz ze ktoś będzie płakał za tobą. wioletta zastanów się nad sobą wyobraź sobie ze twój syn ma taka szefowa co byś jej ty wtedy zrobiła jak by tak postępowała jak TY.
psp 2016-04-28 23:23:21
ludzie ztym krzykiem wiolety i poniźaniem innych to tylko gra nie zauważyliście że najwięcej wrzeszczy jak w pobliżu jest dyrektor lub kierownik ja to zauważyłam moim zdaniem to taka gra ze niby tak nas dobrze pilnuje chce się tak wykazać wiadomo ten co dużo krzyczy uważany jest ZA dobrego szefa wszędzie tak jest ona to wie i krzyczy ale to wielka GRA BO SZEFOWA MOŻE BYĆ TYLKO JEDNĄ WIOLETTA
xxxx 2016-04-29 18:15:22
Trzeba zwrócić uwagę na magazyn zaopatrzenia , są tam ludzie którzy na prawdę robią , Ale wielki Pan Norbert !!!! Nie chce mu się wychodzić wydawać towaru , ciągle spija swoje kawki .... i nikt nic z tym nie robi .... A p Sylwia to ma jakieś problemy z głową bo za mądra to ona nie jest !!!! hehe
mec 2016-04-30 00:52:10
XXXX oj to już przesada rozumie konstruktywna krytyka ale widzę że ty tak wszystkich jak leci z każdego działu krytykujesz i to tylko tak dla zasady.
akurat co do p Sylwia jest bardzo mądra odkąd jest na rozbiorze bardzo wyprowadziła ten dział na prostą fakt że jest groźna ale jak pisałem tylko wtedy jak naprawdę się nawali jakąś pracę wtedy ochszani ale nie bez podstaw. ją też dużo krytykuje ale fakty a nie tak żeby po prostu komuś pojechac.
i akurat pani Sylwia jest bardzo mądra osoba jest OK .
xxxx 2016-04-30 14:27:27
Ona się wyżywa na innych , i nic jej nie możesz powiedzieć . Może jest mądra na swój sposób ale ludzi trzeba traktować z szacunkiem ... A nie ma racji co o zaopatrzenie ?
rollo 2016-05-16 23:06:11
XXXX powiem ci że SYLWIA jest bardzo spoko ogólnie wszystko ma gdzieś jedynie się drze bo doskonale wie że takich ludzi lubi dyrekcja jak pójdziesz to wszystko znią załatwisz naprawdę a jak jeszcze jakiś prezent dasz i wogóle ci odpuści byle więcej takich pan super naprawdę .
rollo 2016-05-24 22:53:41
nie ma gdzie iść do pracy. praca jest ok tylko ten fałsz przykład Sylwia wystarczy że ktoś od Wioletty po znajomości robi jej remont i z dwóch zaciętych wrogów nagle dwie przyjaciółki wyemiotowac się chce jak się widziało jak wcześniej jedną drugiej tyłek obrabiala. wszystko jest tak interesowne i totalny brak kultury u sylwi jedno wymagać od ludzi a co innego poniżac już miała jedną sprawę o mobink nawet ją zwolnili na jakiś czas by sprawa przyschla a teraz znów poniża no chyba że jej dasz jakiś prezent to odpuści. CZY NIE MOŻE BYĆ JAK PAN AREK ALBO JAK JEJ MĄŻ ALBO JAK PAN WŁODEK oni mogą być normalni choć wiadomo że i ochszania jak trzeba ale nie poniżaja.
xyzstv 2016-06-05 02:18:55
Wszyscy piszą tu i p. Sylwii lub p. Wioletcie. Ktoś coś powie o przetwórstwie? Podobno szukają tam ludzi do pracy ? Jak zarobki ? Atmosfera ?
alexia 2016-08-21 17:58:40
cwelu zboczony malutki wsioku
only work 2016-09-07 21:34:10
Ja was nie rozumiem pracowałem z Wiolettą i z Agnieszką, obie są w porządku jak sumiennie pracujesz i się nie obijasz i oby dwie potrafią żartować i się uśmiechać . Jacy jesteście dla nich takie są one dla was . Zastanówcie się nad tym co piszecie ..
E 2016-10-07 15:35:28
A u nas na uboju jest spoko. Czasem pokrzycza za chwile się śmieją. Nie ma mobingu. Wiadomo ,nerwowo czasem tez jest ,czujemy wzrok ,czasem tez się wkurwiamy ale nie zamieniła bym się za żadne skarby
kjijk 2016-10-29 10:21:09
Było trzeba się uczyć to tez byś kawke pił a tak to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
wiosna 2016-12-09 16:19:34
A w Konspolu pracuje jeden taki mały - żenada
Zostaw swoją opinię o konspol - Słupca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konspol