Bawaria Motors Sp. z o.o.

Opinie o Bawaria Motors Sp. z o.o.

Recepcja.warszawa

Polecam!! Bardzo fajni ludzie, zawsze pomocni. Jest możliwość wewnętrznych awansów i uczestniczenia w szkoleniach. Można wiele osiągnąć i wiele się nauczyć. A atmosferę tworzą ludzie - mi trafili się super:)

Tomasz

Może ktoś z pracujących podpowie czy firma czasami rekrutuje? Trudno załapać się do pracy?

Muminek
@Tomasz

Nie trudno się załapać bo nikt nie chce tam pracować. Spowodowane jest to bardzo słabymi zarobkami, szczególnie podstawa w granicach 1700 zł netto nie jest raczej atrakcyjna jak na rynek warszawski. Ktoś zaraz powie "ale premie są kosmiczne" ale nie, uwierzcie mi nie są :) Na rozmowie obiecają Tobie złote góry jednak przy zmianie umowy nie jest już tak różowo. Ktoś się wypowiadał że pracuję się jak w korporacji jednak moim zdaniem tak nie jest, przez ogólnie panujący bałagan jest to raczej "pseudo-korporacja". Atmosfera wśród ludzi pomimo tego wszystkiego jest raczej ok-zależy od działu. Reasumując-omijać szerokim łukiem.

alabama34

Dla mnie najlepszy salon w mieście, na Czerniakowskiej kupilismy w Bawaria Motors Mini włąsnie Mini Pacemana dla żony. Przede wszystkim byliśmy godnie obsłużeni, pomocny doradca wszystko nam wyjasnił o marce, także chwalimy sobie bo pomógł zonie dokonac najlepszego wyboru auta

JAL

Pierwsza wizyta w salonie w celu odsprzedaży samochdu, pracownik BMW Pan Radosław Klajn swoją inteligencją, wiedzą i kulturą osobistą spowodował, że było nam bardzo miło przebywać w salonie BMW, utwierdziliśmy się w przekonaniu - jaka firma tacy pracownicy. Dziękuję.

Firma Bawaria Motors Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Bezwazeliniowiec

Na piętrze zarządu jak zwykle to samo: wazelina wydzielana przez niekompetencję, dwubiegunówka albo border Pani M M-J i tak leci dzień za dniem. Miłego dnia! Nie poślizgnijcie się na schodach :-)

Bawarski Team
@Bezwazeliniowiec

Co to za bzdury? Zero konkretu. Demagogu zastanów się nad sobą.

Szary Człowiek z PGA
@Bezwazeliniowiec

panie Robercie, ładnie to takie rzeczy wypisywać?

Praca w korporacji..... Śmieszne pieniądze.

Magda

Tragedia, nie polecam. W pierwszym dniu pracy okazuje sie że są zupełnie inne warunki pracy,nie to stanowisko,nie te zadania, nie ta pensja. Na dodatek krzyki,zastraszanie..zdecydowanie nie!!

@Magda

Nie zrozum mnie źle, ale czy to wszystko działo się w ciągu jednego dnia pracy? Na rozmowie kwalifikacyjnej nie podano Ci dokładnego zakresu obowiązków? W jaki sposób dowiedziałaś się, że rozbieżności w oferowanym wynagrodzeniu są duże? By umożliwić użytkownikom bezpiecznie dzielenie się opiniami oraz by chronić pracodawce przed nieuczciwymi oskarżeniami, forum GoWork.pl stworzyło nową funkcję. Wszelkie szczegóły możesz znaleźć na stronie głównej serwisu.

@Natalia

Owszem w pierwszym dniu okazują się inne warunki. Jak się przychodzi do pracy to się dopiero okazuje,na rozmowie wszystko jest ok. Szczególnie że rozmowa miała 5 etapów z czego 4 poza firmą. Ta było w moim przypadku. Z rozmowy z pracownikami to wszyscy narzekali na atmosferę,balagan,presje. Tak sie działo więc nie będę pisać że jest super bo sie boje. Tak było.

@Magda

Oczywiście, to dobrze, że podzieliłeś się swoją opinią, która była zgodna z Twoimi przekonaniami. Wobec tego, czy próbowałeś dowiedzieć się, dlaczego oferowane warunki pracy różnią się od tych, jakie są tu rzeczywiście? Myślisz, że można podjąć jakiekolwiek kroki w tej sprawie?

Ekspedient123

Pracuje w tej firmie od ok 5 lat na stanowisku sprzedawcy. W swojej karierze przerobiłem już do tej pory 4 salony. W tym jest najlepiej. Składa się na to kilka czynników. Atmosfera w pracy jest dobra. Przełożeni traktują Cię adekwatnie do Twojego stosunku do pracy. Zarobki uzależnione od wyników. Nie jest lekko jak to jest obecnie w markach Premium klient wymagający. Prosta zależność dobrze sprzedajesz zarabiasz dla firmy, a firma daje Ci zarobić. Zdecydowanie polecam ambitnym ludziom nad którymi nie trzeba stać aby pracowali na swój wynik.

Jup
@Ekspedient123

Łał co za employer branding :-) następnym razem może bez tych kłamstw

@Jup

Możesz nie zgadzać się z opinią użytkownika, ale dlaczego od razu zakładasz, że kłamie? Czy tylko fakt, że ktoś napisał pozytywną opinię na temat Bawarii Motors wzbudza w Tobie takie emocje? Jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat pracy w firmie, zrób to proszę w sposób merytoryczny i rzetelny.

Będę Mieć Wydatki

W Warszawie jest oferta na recepcję. Warto? Nie warto? Jaka stawka?

123P
@Będę Mieć Wydatki

Należy zwrócić uwagę na wysokie standardy obsługi klienta. Jeśli ktoś lubi pracować z klientem premium - to polecam. Branża i firma - postrzegane bardzo wysoko. Jeśli ktoś chce traktować tę prace rozwojowo - to miejsce jest bardzo dobre. Wymagania duże. Atmosfera dobra

@123P

Jasne branza i marka tak ale nie ten salon..

Ponieważ mój ostatni wpis został usunięty przez administratora, postanowiłam napisać jeszcze raz i będę pisać do skutku. Proszę pracodawcę o wyjaśnienie sytuacji nierównego traktowania w zatrudnieniu pracowników. Dlaczego jedne kobiety pracownice mogą korzystać z opcji karmienia piersią nawet gdy dziecko ma ok. 2,5 roku, a inne nie mogą? Otóż jedna z pracownik, która pracuje przy zarządzie - w sekretariacie - korzysta z tych przywilejów. Być może jest zaprzyjaźniona z panią, która została ostatnio członkiem zarządu, ale po co zatem wprowadzać nowe regulaminy informujące o równości w zatrudnieniu? Wstyd. Hipokryzja ze strony zarządu!

Magdalena Marks-Jung

W naszej grupie równouprawnienie jest nie tylko zapisem w regulaminie, ale wartością, która jest przestrzegana na co dzień. Regulamin został przygotowany właśnie po to, aby wszyscy mieli świadomość praw i obowiązków. Prawo m.in. do karmienia dziecka jest zagwarantowane ogólnie obowiązującymi przepisami. Jeżeli którykolwiek z przełożonych takiego prawa nie respektuje, Zarząd powinien być o tym powiadomiony. Na pewno podejmiemy działania. Nie ma znaczenia, na jakim stanowisku Pracownik jest zatrudniony – jeżeli występuje z uzasadnionym roszczeniem czy wnioskiem jego prawo będzie respektowane. Młodą Mamę proszę o kontakt, jeżeli w jakikolwiek sposób mogę pomóc, bądź Jej przełożony nie jest świadomy przysługujących Jej uprawnień.

Pliz
@Magdalena Marks-Jung

Sprostuję: dziecko ma prawie 4 lata, a Pani karmiąca pali papierosy przed karmieniem. To chyba nie zdrowe dla dziecka? A zarząd chyba nie zrozumiał wpisu: chodzi o brak sprawiedliwości. Wspomniana Pani nadużywa przywilejów, a pozwala się jej na to ponieważ stosuje więcej wazeliny niż inni

PRACOWNIK
@Magdalena Marks-Jung

Jeżeli równouprawnienie jest wartością, to dlaczego przychodzi Pani (wielka dyrektor ds nie wiadomo jakiego rozwoju) na dosłownie 3 godziny dziennie do pracy? Czyżby miała Pani skrócony czas pracy? a może karmi pani piersią? Jeśli ma pani czelność pisać o równouprawnieniu to przynajmniej minimum godności! Otaczanie się nieudacznikami i przychodzenie żeby porozkazywać do pracy - wspaniała strategia :-)

Mn.

Co do kupna samochodu - ok. Ale nastepnie serwis - tragedia ! Ciągle problemy, traktowanie klienta poniżej zera i nie jest to moje odosobnione zdanie. Szczerze nie polecam!

Ava
@Mn.

Mam takie same doświadczenia. Przy sprzedaży wszyscy mili i uczynni (choć czterokrotnie zmieniali termin odbioru). Przy serwisie arogancja i spychologia, ciągłe zmiany terminów, brak przepływu informacji.

Natalia

@123P, rzetelny opis, skoro standardy są wysokie to czy etap rekrutacyjny też wymaga jakichś specjalnych umiejętności? Widać, że jesteś w jakiś sposób związany z Bawaria Motors więc może udzielisz odpowiedzi na zadane pytanie.

Natalia

@Pan Tre, długo już pracujesz w Bawaria Motors? Co uważasz za największy plus pracy w tym miejscu? @karolina9933, możesz powiedzieć coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy w Bawaria Motors są duże możliwości rozwoju? @emil29922, a czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Pan Tre

Nienadęta, fajna atmosfera. To nie jest korporacja. Ma też swoje minusy - brak osoby od obszaru IT, co na taką skalę zatrudnienia jest dziwne. Nie ma patrzenia z góry na pracowników przez osoby zarządzające. Trochę za małe kuchnie.

karolina9933

Popieram pozytywne opinie! Ja nabierałam doświadczenia w Bawaria Motors i wszystko było super. Teraz troszkę zmieniłam zawód, ale tą pracę bardzo miło wspominam i jeśli ktoś ma możliwość pracy, to nawet się nie zastawiajcie. Drugiej szansy nie będzie,

emil29922

Bawaria Motors to jeden z lepszych pracodawców moim zdaniem, a uwierzcie, doświadczenie mam. Żałuję, że musiałem zrezygnować, ponieważ wyjeżdżałem do rodziny za granicę. Jeśli tylko kiedyś wrócę do kraju, to będę próbował aplikować tam ponownie.

tomek8222

Już jeden samochód u nich kupiłem. Przyszedł czas na drugi i na pewno do BMW Bawaria Motors wracam z uśmiechem na ustach. Czekam tylko na wolny dzień, żeby na spokojnie sobie wszystko sprawdzić i pojechać porozmawiać z doradcą o aktualnej ofercie.

ricky8211

Trafiłem tam, bo wyczytałem, że miejsce jest liderem sprzedaży 2016 i już wiem dlaczego. W żadnym miejscu nie czułem się tak komfortowo. Dostałem odpowiedź na każde pytanie i pracownicy byli bardzo przygotowani. Moim zdaniem Bawaria Motors Mini, to jedno z lepszych miejsc, w których można sprawdzić samochody i doświadczonym doradcą.

Natalia

Widzę, że część opinii pochodzi także od klientów Bawaria Motors - są one również ważne, bo także składają się na obraz firmy, ale może jednak chciałby się wypowiedzieć także któryś z obecnych lub byłych pracowników Bawaria Motors? Co możecie powiedzieć na temat tego pracodawcy? Czy polecacie pracę w tym miejscu?

Natalia

@anonymous, rozumiem, że pracujesz cały czas w Bawaria Motors? Czym się zajmujesz w tej firmie? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? Na jaki rodzaj umowy można liczyć w tej firmie? @Kajtek85, przecież opinię o danej pracy czy pracodawcy można wyrobić sobie już tak naprawdę od pierwszego dnia pracy. A czy Ty jesteś związany z Bawaria Motors?

Zostaw merytoryczną opinię o Bawaria Motors Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bawaria Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bawaria Motors Sp. z o.o.