Bawaria Motors Sp. z o.o.

Opinie o Bawaria Motors Sp. z o.o.

Sama propoganda

Ludzie po pierwsze żadna to korporacja, byc moze ambicje aby prezentować takie standardy ale to wszystko... A poza tym dokładnie studiując to forum mozna zauważyć iz niezadowolonych jest wielu ale firma dobrze dba o swoj PR, wypisując peany z fikcyjnych nicków pod swoim adresem jak to jest cudownie, wspaniałe, ze do emerytury etc etc.... Istotnym wskaźnikiem jest tak naprawdę poziom wynagrodzenia i przez to rotacja. Same brednie ze dealer BMW ... i co z tego? Jakie premium? Premium jest takie ze klient za to placi. Jak w Apple najwazniejszy jest PR. Czy te produkty są najlepsze? Nie są, ale marketing zrobil swoje. Premium dla pracownika jest takie, jakie dostajesz na koniec miesiąca wynagrodzenie. Wiec sami sobie odpowiedzieć czy to premium, czy warto i czy to korporacja. Moim zdaniem, zdecydowanie trzykrotne NIE!!!

@Sama propoganda

Szanowny Panie, Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż opisana sytuacja jest wysoce odległa od naszych standardów, zarówno jeśli chodzi o obsługę klientów, jak i podejście do pracowników. Nie wiemy na jakiej podstawie wysnuwa Pan opisywane powyżej wnioski, dlatego w trosce o najwyższą jakość obsługi, chcielibyśmy zapoznać się z większą ilością szczegółów. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt na adres: info@bmw-bawariamotors.pl. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Aktualność
"Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej"

Podczas XIV Gali Nagród Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, 2 grudnia 2021, wręczono jedno z najcenniejszych wyróżnień w polskiej branży flotowej. Jesteśmy dumni, że drugi rok z rzędu Bawaria Motors została uhonorowana tytułem "Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej".

Dziękujemy za zaufanie ze strony naszych aktualnych Klientów flotowych, bez których z pewnością nie byłoby możliwe otrzymanie wspomnianej powyżej nagrody. To bardzo cenne dla nas wyróżnienie jest nie tylko potwierdzeniem jakości świadczonych usług, ale przede wszystkim silną motywacją do dalszego rozwoju i nieustannego, ciągłego doskonalenia naszych procesów obsługi Klientów.

Co wchodzi w socjal Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w Bawaria Motors. Nasza firma oferuje szereg benefitów dla pracowników, zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi ogłoszeniami o pracę, gdzie te benefity są opisane, w zależności od stanowiska. Zapraszamy także do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół Bawaria Motors

Witam, czy dostał już ktoś odpowiedz w sprawie rekrutacji w Bawaria Motors Piaseczno? Pozdrawiam.

Firma Bawaria Motors Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Loo

Gra rekrutacyjna online... To dopiero jest skucha... Widzisz BMW i myslisz sobie premium... prestiż... level expert... technologie NASA... obsługa TOP of the TOP... otóż wspomniana na początku gra skończyła się zaraz gdy przesympatyczna Pani zapytała czego się napiję... kurcze wybrałem tylko wodę a mimo to system sie zawiesił :-) Zrobiłem jeszcze kilka podejść ale efekt ten sam. Strach pomyśleć co by było gdybym wybrał Americano... Hahaha...

@Loo

Szanowny Panie, Dziękujemy za opinię. Każda z nich, jest dla nas ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby proces aplikacyjny był dla Kandydatów przystępny i zapewniał pozytywne doświadczenia. Gry rekrutacyjne, wykorzystywane są z powodzeniem w prowadzonych rekrutacjach, pozwalając Kandydatom doświadczać specyfiki pracy w BMW. Z Pana relacji wynika, że napotkał Pan problemy techniczne, najprawdopodobniej wynikające z jakości łącza internetowego. Niestety bez stabilnego łącza, ukończenie gry rekrutacyjnej może być utrudnione. W przypadku dalszego zainteresowania ofertą - zachęcamy do ponownej aplikacji, po weryfikacji warunków technicznych. W przypadku trudności, zachęcamy do skorzystania ze wsparcia pod adresem: rekrutacje@praca-dealerbmw.pl.

DWW
@Loo

To jeszcze nic. Najlepsze gdy przejdziesz niemal cały proces rekrutacyjny, kilka długich rozmów, dziwnych pytań, zrobisz kilka prezentacji, analiz, strategii, podzielisz się całym know how, zbierzesz dużo pochwał, po czym dowiesz się ze proces został zamknięty i nie wybrali nikogo bo coś tam... To chyba nie pierwszy raz u Was, co Bawaria? Nieładne praktyki.

@DWW

Szanowny Panie, Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne kończyły się sukcesem i, w większości prowadzonych działań, udaje się realizować ten zamysł. Niestety – zdarzają się sytuacje, kiedy nie jest to możliwe. Rozumiemy, że tego typu sytuacje budzą emocje; mimo to mamy nadzieję, że inwestycja w postaci pracy włożonej w proces przygotowawczy będzie miała wartość dodaną w rozwoju ścieżki Pańskiej kariery w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół Bawaria Motors

DARO

WITAM.PRZYJECHAŁEM DO SALONU ZAKUPIĆ SAMOCHÓD ZE SZCZECINA .ZOSTAŁEM OD WEJŚCIA DO WYJAZDU Z SALONU SAMOCHODEM BARDZO PROFESJONALNIE OBSŁUŻONY .SPRZEDAWCA P MARIUSZ /DLA MNIE SUPER SPRZEDAWCA/ WRAZ Z OBSŁUGĄ ZADBALI O KAŻDY DETAL TRANSAKCJI ZA CO IM SKŁADAM PODZIĘKOWANIA .POLECAM TEGO DEALERA BMW .......SUPER !!!!!!!!!! DAREK R.

@DARO

Szanowny Panie Darku, Najwyższa jakość obsługi to nasz priorytet, dlatego jest nam niezmiernie miło czytać takie komentarze! Cieszymy się, że zaangażowanie naszego doradcy zostało przez Pana docenione. Dziękujemy za udzieloną opinię oraz zakup samochodu i życzymy samych wspaniałych doznań podczas jazdy! Pozdrawiamy, Zespół Bawaria Motors

Czy w Bawaria Motors Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dzień dobry, w odpowiedzi na pytanie informujemy, że nasi Doradcy Handlowi pracują w salonie, a, co za tym idzie, jest to open space. Pracownicy biurowi natomiast wykonują swoje obowiązki z oddzielnych pokojów. Dziękujemy za zainteresowanie i serdecznie zapraszamy do zakładki "Kariera" na naszej stronie: www.warszawa.bmw-bawariamotors.pl/kariera

Wiecie może czy w Bawaria Motors Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Dzień dobry, informujemy, iż w związku z panującą pandemią COVID-19 w chwili obecnej nie prowadzimy staży. Zachęcamy do kontaktowania się w tej sprawie, gdy sytuacja epidemiologiczna ulegnie poprawie. Jednocześnie zawiadamiamy, że dotychczas staże odbywały się głównie w dziale serwisu oraz w dziale handlowym. Pozdrawiamy, Zespół Bawaria Motors

wojtek

Jak wygląda staż w BMW? Macie jakieś

karo

Witam, czy ktoś ma informację na temat pracy w dziale kadr? Czy dobrze się tam pracowało/pracuje? Pozdrawiam wszystkich

Marcel

@Nowy Na forum nikt nie poda takich informacji bo to bardzo indywidualna część umowy uzgadniana przy podpisywaniu umowy.

Witam. Chciałbym zaczerpnąć informacji ile realnie zarabia pracownik działu sprzedaży używanych samochodów w bmw Bawaria motors sp. Z o.o Można aplikować ale wiem że podstawa to 1700 zł netto plus 2500 gwarantowana premia na okresie próbnym. Rekruter informował telefonicznie o zarobkach do 10 000 zł brutto. Wierzyć czy bajka?

Irena
@Nowy

Witaj, a wiesz jak dokładniej działa ten system premiowania w Bawaria Motors? Jaki jest próg sprzedażowy? Jakieś konkrety Ci podali, czy tylko stawki?

@Irena

Uczestniczę w rekrutacji, nie poznałem jeszcze dokładnie systemu prowizacji. Natomiast usłyszałem że początkujący sprzedawca sprzedaje 6 aut miesięcznie. Bardziej zaawansowani 12. Może wypowie się ktoś kto pracuje w ds sprzedaży aut nowych lub używanych?

Czy Bawaria Motors Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bawaria Motors to stabilny pracodawca- standardem w naszej firmie jest zatrudnianie na umowę o pracę.

Deadline Marketing

Nasza firma jest klientem Bawaria Motors od wielu lat, chcialbym polecic dzial czesci i akcesoriow - profesjonalna i szybka obsluga, wysokie kompetencje. Fachowcy i bardzo mili ludzie.

Pozytywne Chlopaki

Najlepsza i najszybsza obsluga w Polsce. Pan Krzysztof K. i jego Kolega z dzialu czesci zawsze mili, profesjonalni i uprzejmi!!! Dzial czesc w Bawarii na Czerniakowskiej najlepszy!

Współpracuje z kolegami ( bo uważam ze na takie stwierdzenie mogę śmiało sobie pozwolić ) z działu czesci z Bawarii już ładnych pare lat. Fachowcy w każdym calu, zawsze mogę liczyć na ich pomoc i profesjonalizm. Celowo użyłem stwierdzenia koledzy gdyż Panowie Rafał Krzysztof i Maciej nie dość ze zawsze zaskakują mnie wiedza, profesjonalną obsługą to dodatkowo potrafią podejść do mnie jak do kolegi co sobie bardzo cenię, zawsze chętni do pomocy. Uważam ich za super Profesjonalistów, odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Nie omieszkam dodać o super dostawcy jakiego maja w swoich szeregach, Pan Robert super gość zawsze uśmiechnięty profesjonalnie podchodzący do swoich obowiązków, nawet jak coś jest nie tak zazwyczaj brak faktur co niestety często się zdarza.Pan Robert nie chowa głowy w piasek poczuwa się do odpowiedzialności mimo ze to nie jego wina tylko systemu. Reasumując super zespół z super podejściem do klienta co powinno wyróżniać markę premium jaką jest BMW

Łukasz
@Piotr

Piotrze rozumiem, że to opinia z perspektywy klienta? A jakie warunki pracy panują w samej firmie? Dzięki za informacje.

Dorota

Jak wyglądają szczeble kariery w firmie? I jakie wykształcenie cenione jest najwyżej? Pytam bo jestem po ekonomi, więc pytanie czy mam szanse?

Dział kadr i płac

A czy mógłby wypowiedzieć się ktos z kadr jak wyglada praca i czy warto wyslać swoja aplikację?

lukassos

zdecydowanie najlepszy serwis BMW w mieście, polecam. Mechanicy z prawdziwego zdarzenia

Rybczyński Dariusz

Witam wszystkich zainteresowanych opinią na temat Bawarii Motors, lacznie z tymi bojowo nastawionymi, którzy tam pracowali albo chcieli pracowac a im nie wyszło. W Bawarii Motors Warszawa na ul. Czerniakowskiej 47 pracowalem 1.5 roku Nie ukrywam, że jest to miejsce w którym mogłbym pracowac zawsze. Każdy kto podejmuje pierwszą pracę lub zmienia na kolejną musi zadać sobie pytanie i szczerze na nie odpowiedzieć kim jest? i kogo sobą reprezentuje? Firmy marki Premium do której zalicza sie Bawaria Motors potrzebują pracowników chetnych do wyszkolenia i nie bojacych się wyzwań. Osoba ktora jest zatrudniona w firmie sama kieruje swoją ścieżką rozwoju zawodowego. Przelożeni obserwują i oceniaja a zarazem doceniaja zangazowanie pracownika bo tylko o takich kategoriach rozwoju myśle, i w tedy nastepuje rozmowa oraz propozycia obiecia nowych obszarow dzialania w firmie. Ktoś kto mysli o pracy w salonie samochodowym musi sobie zdawać sprawe ze sam musi byc Premium. Mam takie marzenie by ludzie już zapomnieli o czasach kiedy to do pracy sie tylko przychodziło. Nadeszły czasy dzialania i nie ma miejsca na bierność oraz wieczne narzekanie. Polecam firmę Bawaria Motors Super pracodawca super współpracownicy super dodatki pracownicze i super socjal. Czy są ciemne strony pracy w tej firmie? Chyba tylko w tedy jak sami sie żle czujemy. A czy są jakies nie doskonalości? Pewnie jak w każdej firmie no ale po to wlaśnie nas wybrali do tej pracy byśmy je niwelowali. Jesteście gotowi byc Premium by zapisać sie na kartach historii tej firmy to smialo aplikujcie. Powodzenia Pozdrawiam

Specu
@Rybczyński Dariusz

kim jesteś? bo na pewno nie pracujesz u nas no i co to za bełkot? wazelina za wszelką cenę? ogarnij się polecam też kurs języka polskiego, ze szczególnym naciskiem na zasady interpunkcji

@Rybczyński Dariusz

Szanowny Darku, Przede wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy za ponad rok spędzony z nami. Doceniamy Twoje zaangażowanie a teraz szczególnie fakt, że praca u nas pokazała i być może nauczyła Cię, że sprzedaż marki premium to proces, który musi dziać się na każdym etapie obsługi premium. Premium to nie tylko sprzedaż, premium to każda napotkana osoba w firmie, chęć pomocy klientom na każdym etapie sprzedaży ale również wszystkie działania posprzedażowe. Jak słusznie zauważyłeś stawiamy na rozwój pracowników, dając im bardzo dużą samodzielność w wykonaniu obowiązków. Bardzo często to w trakcie pracy zdajemy sobie sprawę czy taki nurt nam odpowiada, i jak bardzo dobrze piszesz jeśli czujemy się źle to jest to pierwszy krok aby zastanowić się czy jestem w dobrym miejscu. Zawsze dajemy przestrzeń pracownikom i otwartość aby rozmawiać o tym co się podoba ale też nie podoba. Nie ma miejsc doskonałych, wszyscy budujemy atmosferę w firmie i to często sami decydujemy czy czujemy się dobrze czy źle. Dziękujemy Ci za szczerą i autentyczną odpowiedź. Życzymy dużo sukcesów w nowym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bawaria Motors Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bawaria Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bawaria Motors Sp. z o.o.