Bawaria Motors Sp. z o.o.

Opinie o Bawaria Motors Sp. z o.o.

Zapaleniec

Widziałem ofertę dla specjalisty ds marketingu tylko zastanawiam się czy jest jeszcze aktualna? W takiej firmie to oferty znikają jak gorące bułeczki. Wprawdzie mam spore doświadczenie ale może być trudno. Napiszcie kilka słów jak się pracuje w firmie, coś ciekawego.

Obserwujący

Większość opinii dot. Bawarii i to tylko dwóch warszawskich lokalizacji, a do tego są sprzed kołku lat. Aktualnie cała grupa PGA jest cenionym pracodawca. Świadczą o tym zarówno ogromne ilości aplikacji, jak i fakt powrotów osób, które odeszły. Oczywiście importerzy podnoszą poprzeczkę, konkurencja jest ostra, co powoduje, ze tempo pracy jest spore. Firma zawsze jednak wypłaca pieniądze na czas i zgodnie z obowiązującym systemem bonusowym. Organizowane są liczne szkolenia, w tym program dla przyszłej kadry kierowniczej. Ta ostatnia zreszta jest bardzo stała - średnie zatrudnienie to kilka lat, a większość pracuje od początku istnienia danego oddziału. Kierownicy są oceniani nie tylko przez przełożonych, ale i pracowników. Przykłada się ogromna wagę do kluczowych wartości firmy. PGA chce być liderem i dlatego potrzebuje liderów. A to nie ma nic wspólnego ze stanowiskiem, tylko podejściem do pracy i życia. Myśle, ze wielu pracowników nie tylko prywatnych dealerstw chciałoby pracować w PGA. Pracodawca jest stabilny i wiarygodny.

BB
@Obserwujący

Powiem tak. Dostałem pracę w Bawarii w pewnym dziale. Dawałem z Siebie dużo, doprowdzałem do sprzedaży, przedłużono mi umowę na 21 miesięcy i po niecałych 2 miesiącach podziękowano mi, wyrzucono jak psa. Musiałem podpisać umowę polunowną. Jakbym nie podpisał, to chcieli mi wcisnąć dyscyplinarke. Zmusili mnie. Szantaż. Omijać pracę u nich szerokim łukiem. Nie polecam.

Gregor

Bawaria Motors Sp. z o.o. jest firmą należącą w całości do francuskiej grupy kapitałowej PGA, Priorytetem jest sprostać oczekiwaniom klientów salonu na najwyższym światowym poziomie w oparciu o doświadczenia firmy na terenie Europy.Nie wszyscy pracownicy trzymają te standardy i dlatego ta rotacja

dewa

Rotacje i rotacje ... personelu. wiec dobrze sie dzieje :)

Firma Bawaria Motors Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Natalia

Co nowego dzieje się w firmie Bawaria Motors Sp. z o.o.? Dawno nikt nic nie pisał!

Polina

Czy maja jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem, że to dobra firma a teraz poszukują podobno konsultanta telefonicznego? Zależy mi na wstępnych info żeby wiedzieć jak mam sobie poradzić. Jakie zarobki?

A Pan kierownik (usunięte przez administratora) pracuje jeszcze w salonie? Bardzo mile go wspominam z audi

Piwko

Super firma , dobre pieniądze. Brak wolnych etatów

maciek

Oceniasz i od razu odradzasz firmę po jednej rozmowie @Warszawa, gdzie ktoś ci się nie spodobał? nawet tutaj nie pracowałeś więc jak dla mnie taki komentarz kompletnie nic nie znaczy..no chyba, że dodałbyś coś o tym co mieli do zaproponowania na danym stanowisku

Bylem dzis na rozmowie o prace w Bawaria Motors (z ciekawosci). W zyciu nie widzialem takiej kwintesencji prostactwa. Koles o aparycji lwa morskiego, zakompleksiony swoim odbiciem w lustrze byl agresywny na rozmowie i zadawal debilne pytania, obrazal mnie i ignorowal. Zero szacunku do ludzi. Wiocha poziom malomiasteczkowy. Jako klient marki BMW stanowczo odradzam jakiekolwiek kontakty z ta firma, bo jak sie okazuje nie tylko w serwisie Bawaryji Moturs Wawa sa chamy, ale takze w samym salonie. W kraju trzeciego swiata moze taka firma ma racje bytu ale w kraju Europejskim jest to poziom ponizej krytyki.

As

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych dostaje jakiś laptop, albo telefon, albo cokolwiek w tym temacie i może spokojnie sobie pracować na sprzęcie firmowym no i czy jeździ wśród ludzi czy na miejscu?

jigi

a skad wiesz gdzie sie kto ubiera, a anwet gdyby to chyba nie jest twoja sprawa, prawda? czy ubior jest wyznacznikiem tego czy dostaniesz premie czy dobra wyplate? chyba nie, kazdy ma inny gust i niech kazdy pilnuje siebie

Iiityv
@jigi

Wiesz skąd wiem? Bo widzę jak wyglądają i takich koszul lub butów nie kupisz w markowych sklepach ....-:) ubiór jest wyznacznikiem marki w której pracujesz -:) takie jest powiedzenie jak ciebie widza tak ciebie piszą .... Klienta BMW nie obchodzi ze dobry z Ciebie człowiek i nie chce znać twojej historii . Widzisz ogolonego pachnącego przystojnego dobrze ubranego faceta z czystymi butami z wiedza produktowa potrafiącego sie wysłowić to jest taka szansa ze będzie on miał większe szanse sprzedać BMW niż ten którego wiejska skrzywiona gęba będzie próbował ci wytłumaczyć ze jest dobry chłopak i koszule z Tesco sa super ? To jest biznes albo sie dostosujesz albo musisz dostosować markę :-) do własnych standardów -;) proponuje Opla albo dacie

on32

Praca może jest i ciężka... nikogo to nie dziwi :) Utrudnianie pracownikami pracy uważasz za naturalne ?? Regulamin premiowania jest tak skonstruowany , żeby pracownicy dostali jak najmniej... Hmmm motywacja ? Popatrz na wygląd pracowników... choćby z działu sprzedaży -:) Nie mają się za co ubrać - koszule kupują w tesco a buty - grand moda ?? Segment premium ??

kolo

Ludzie omijajcie z dala firmę Bawaria Motors na czerniakowsiej praca tam to porazka,mobing, ciągłe pretensje roszczeniowych klientów,małe zarobki szczególnie na recepcji a wymagania takie ze głowa boli ,trzeba stać na bacznośc najlepiej nie oddychać ta firma jest chora w życiu nie spotkałam się z taką fatalną atmosferą w pracy jak w Bawarii zresztą widać to po rotacji jaka tam jest.

ronny
@kolo

nie zgodzę się z Tobą do końca. Praca jest zwyczajnie ciężka, a pracownicy narzekają raczej z zasady

lukasz

@Caro widzę też, że często zmieniają się mechanicy. Bawaria wrzuciła w ostatnim czasie dwie oferty, do Katowic i do Warszawy. Warunki wydają się być klarowne.

Caro

Praca w tej firmie to tylko bałagan w życiu! Odchodzą najlepsi a zostaj (usunięte przez administratora) Prezes nie ma nic do gadania, rządzi pani pseudoprawnik. Choć firma widzę stara się nadrobić opinie. Po zmianie zarządu atmosfera fatalna. zmiany częste nie tylko na recepcji ale i na najwyższych stanowiskach.

idik

maciek, teraz mają ogłoszenia na serwisach pracy, czyli nie trzeba wchodzić na ich stronę. Szukają doradców ds. sprzedazy flotowej, czy sprzedaży samochodów mini. Oferują stałe wynagrodzenie i dobre prowizje.

m,

Zapraszamy w takim razie do Katowic:)

on777

Takie głupie pytanie które teoretycznie zbija z tropu potrafi zadać tylko pracownik BMW Bawaria Motors :) przepraszam menadżer :) Nie musisz zniżać się do poziomu idiotów bo sam wypośrodkowałeś ten poziom. Pozdrawiam

:D :D

czy mozna dac tutaj LAJKA? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Bawaria Motors Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bawaria Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bawaria Motors Sp. z o.o.