Bawaria Motors Sp. z o.o.

Opinie o Bawaria Motors Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w Bawaria Motors Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Odpowiedź

Ogólnie tak, natomiast pewnie jest to dość zróżnicowane pod kątem działu w jakim się pracuje oraz dogaduje ze współpracownikami i przełożonym.

Natalia
@Odpowiedź

Skoro tak, to który dział jest najmniej elastyczny tak naprawdę i dlaczego? I w drugą stronę też bym była ciekawa, w którym pracuje się najbardziej stabilnie i są najmniejsze rotacje

Czy w Bawaria Motors Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Szanowny Panie/Pani, Niestety nie posiadamy u siebie w firmie możliwości rozłożenia wynagrodzenia na części, wypłata jest raz w miesiącu. Natomiast, w razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

K

Bawaria Motors Janki to stabilna praca w świetnej rodzinnej atmosferze :)

@K

Szanowny Panie, Serdecznie dziękujemy za miłą opinię! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Aktualność
Bawaria Motors Internetowym Dealerem Roku 2022!

Informujemy, że drugi raz z rzędu otrzymaliśmy pierwsze miejsce w rankingu Internetowego Dealera Roku.  W rankingu Miesięcznika Dealer otrzymaliśmy 253 pkt na 300 możliwych co jest ogromnym sukcesem i potwierdzeniem jakości świadczonych usług. Otrzymaliśmy także wyróżnienia specjalne:

- Najlepsze działania sprzedażowe i około sprzedażowe w Internecie

- Najbardziej aktywny dealer w mediach społecznościowych

- Wyróżnienie za najwięcej pkt. w głosowaniu internetowym

To bardzo cenne dla nas osiągniecia, które motywują nas do dalszego rozwoju i ciągłego doskonalenia naszych działań.

Dziękujemy za zaufanie!
Firma Bawaria Motors Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Anna1

Świetny pracodawca!

@Anna1

Szanowna Pani Anno, Niezmiernie dziękujemy za polecenie! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

ksix45
@Anna1

ok

AnetaK

Ok

@AnetaK

Szanowna Pani Aneto, Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Wiktoria

Możliwość rozwoju i awansu, świetna atmosfera, konkurencyjne wynagrodzenie. Polecam!

Marzena
@Wiktoria

No to faktycznie brzmi dobrze. A jak wygląda system premiowy? Możesz go przybliżyć?

Honorata
@Wiktoria

W jaki sposob mozna sie tutaj rozwijac? Szkolenia jakies? I jesli chodzi o awans to po jakim czasie od zatrudnienia jest on mozliwy?

@Wiktoria

Szanowna Pani Wiktorio, Serdecznie dziękujemy za miłe słowa oraz za polecenie! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Dobre zarobki oraz możliwość rozwoju. Polecam!

Szanowny Panie/Pani, Dziękujemy za rekomendację! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Tomasz

Rodzinna atmosfera, naprawdę miło wspominam cały okres współpracy. Aktualnie rozwijam się w innym kierunku, ale na pewno będę odwiedzać. Pozdrowienia dla całego zespołu!

@Tomasz

Szanowny Panie Tomaszu, Dziękujemy Ci za szczerą i autentyczną opinię. Życzymy dużo sukcesów w nowym miejscu pracy! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Honorata

To o co Cię dokładnie pytali, skoro uważasz, że pytania nie były związane ze stanowiskiem? I czy te pracujące soboty jakoś lepiej płatne?

Szanowny Panie Romanie, Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii. Pragniemy oczywiście zapewnić, iż przedstawione zdarzenia wysoce odbiegają od naszych standardów, dlatego chcielibyśmy zapoznać się bliżej ze szczegółami napotkanych przez Pana niedogodności. Nie jesteśmy jednak w stanie ustalić Pańskich personaliów, wobec czego będziemy wdzięczni za bezpośredni kontakt na adres: customercare@bmw-bawariamotors.pl. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Szanowny Panie Adrianie, Oferujemy solidną podstawę i konkurencyjne prowizyjne wynagrodzenie w stosunku do średniej rynkowej, szczegóły podajemy zawsze podczas procesów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Witam, byłam zatrudniona w Bawaria Motors Katowice przez okres 2 i pół roku. Polecam kierowników, fajna atmosfera, choć czasem bywają i cięższe dni, jak to w pracy. Jest ogromna możliwość rozwoju na prawie każdym stanowisku. Na awans czekałam zaledwie rok. Praca moja w firmie zakończyła się w miłej atmosferze, a do dzisiaj przychodzę tam w odwiedziny, zarobki są standardowe jak na ten rynek, premia od sprzedaży (chociaż nie na każdym stanowisku). Jeżeli chodzi o benefity to multisport oraz opieka enelmed. Ogólnie zawsze byłam zadowolona.

Bartosz
@Anonim

Co cię podkusiło żeby zmienić pracę, skoro było dobrze podobno? Konkurencja lepiej płaci?

@Anonim

Szanowna Pani, Przede wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy za ponad 2 lata spędzone razem. Doceniamy przekazane zaangażowanie oraz codzienny wkład w rozwój naszej firmy! Dziękujemy za szczerą i autentyczną odpowiedź. Życzymy wiele sukcesów w nowym miejscu pracy :) Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Łukasz Zalewski

Byłem dziś w salonie i powiem szczeze że obsługa zajefajna i pan Adam Gera człowiek kutry zna się na rzeczy ,wszystko wyjaśni i powie co i jak się odbywa .Szczerze polecam

Marzena
@Łukasz Zalewski

No to super jak obsługa fajna. Akurat kogoś takiego szukam. A powiedz jak z cenami u tego Pana? Są przystępne?

@Łukasz Zalewski

Szanowny Panie Łukaszu, Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie, oraz udzieloną rekomendację! Dzięki Panu możemy być pewni jakości obsługi naszego doradcy. Mamy oczywiście nadzieję, że kolejne wizyty jedynie podniosą poziom aktualnej satysfakcji! Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Mnie również obsługiwał Pan Adam i to kilka razy. Za każdym razem temat załatwiony szybko, sprawnie i przede wszystkim terminowo co było dla mnie szalenie ważne.

@Marek

Szanowny Panie Marku, Jest nam niezmiernie miło, iż mieliśmy okazję służyć pomocą, a jakość obsługi Pana Adama spełniła wszelkie oczekiwania! Dziękujemy za słowa uznania i naturalnie zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Lord Zajcew

Witam Chciałbym podziękować za szybką i sprawną pomoc przy likwidacji szkody po przyprowadzeniu auta do waszego serwisu . Zajmował się nami Pan Adam Gera , jeszcze tego samego dnia gdy przyprowadziliśmy auto do naprawy otrzymaliśmy auto zastępcze , więc nie zostaliśmy pozostawieni bez środka lokomocji , ( szkoda że nie dostaliśmy auta firmowego BMW wyższej klasy niż nasza seria 3 , choćby po to żeby poczuć nowe możliwości firmowych aut na przyszłość , zapewne ubezpieczyciel wskazał listę aut zastępczych jakie możemy otrzymać i Pan Adam nie mógł zbyt poszaleć ale i tak auto zastępcze było super .) Poza likwidacją szkody w sposób bardzo zadawalający otrzymaliśmy wiele informacji o stanie technicznym naszego auta i możliwości ich rozwiązania . Panie Adamie jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc przy naszym aucie .

@Lord Zajcew

Szanowny Kliencie, Ogromnie cieszy nas fakt, iż jakość obsługi oraz zaangażowanie naszego doradcy zostały przez Pana docenione! Zadowolenie naszych Klientów do dla nas priorytet ???? Zachęcamy do pozostawienia także opinii w Google. Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Mariusz

Adam G. świetny fachowiec, po raz kolejny szybko, sprawnie załatwił sprawę szkodową mojego auta. Polecam

@Mariusz

Szanowny Panie Mariuszu, Dziękujemy za pozostawienie opinii. Cieszymy się, że jakość obsługi naszego doradcy spełniła Pańskie oczekiwania ;) Pozdrawiamy, Bawaria Motors

Pracodawca zamiast poswiecac czas na studiowanie tego forum z drżeniem czytając komentarze czy za bardzo ktos was nie obsmarowywuje - bardzo często slusznie i zasadnie - i klepiąc te same formułki odpowiedzi, wezcie sie lepiej za robotę i zrobcie porządek z działem księgowości bo prymitywizm i niestety brak wychowania wychodzi każdym możliwym otworem.

@12345

Szanowny Panie/ Pani, Opisywana sytuacja nt. naszego działu księgowości jest daleka od naszych standardów – chcielibyśmy wyjaśnić tę sprawę. Niestety nie jesteśmy w stanie ustalić Pani/Pana personaliów w bazie naszych klientów, wobec czego serdecznie prosimy o bezpośredni kontakt na adres: info@bmw-bawariamotors.pl Pozdrawiamy, Bawaria Motors

czesiek

Z jakimi zarobkami moze sie liczyc doradca serwisowy z bogatym doswiadczeniem w innych aso?

@czesiek

Szanowny Panie, Oferujemy solidną podstawę i konkurencyjne prowizyjne wynagrodzenie w stosunku do średniej rynkowej, szczegóły podajemy zawsze podczas procesów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Bawaria Motors

@czesiek

Brak poszanowania dla pracownika. (usunięte przez administratora).Pracowali tam wartościowi ludzie szkoda ze się docenia dyrektorów nie pracowników Bardzo nie polecam pracy w bawari w Gdańsku

Agata
@Bawaria Motors Sp. z o.o.

Czyli najniższą krajową i 200zł premii. Przecież na rynku motoryzacyjnym wszyscy w Trójmieście wiedzą jak u was jest dlatego nikogo nie możecie znaleźć...

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bawaria Motors Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Bawaria Motors Sp. z o.o.

Szanowny Panie, Zapewniamy naszym pracownikom wszystkie niezbędne narzędzia do pracy – jest to uzależnione od zajmowanego stanowiska. Zapraszamy do aplikowania na wybrane stanowisko. Pozdrawiamy, Zespół Bawaria Motors

Zostaw merytoryczną opinię o Bawaria Motors Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bawaria Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bawaria Motors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!